Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co dziesiąta PS Vita wymaga naprawy?

25 postów w tym temacie

Kiedyś xbox360 pewnie miał awarie, ale dzisiejsze i poprzednie wersje Falcon już nie. Sam mam Falcona :) Głośny, ale daje radę. Skoro Vita już na starcie ma problemy to trzeba się zastanowić nad zakupem awaryjnej konsoli za 1100 zł. Droższa od stacjonarnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolki z pewnoscia z premedytacja byly tak produkowane, by sie psuc. Microsoft udowodnil ze swoim zalosnie wykonanym X360, ze naprawianie padnietych urzadzen i tak sie oplaci na dluzsza mete. A ze klienci na tym cierpia, to zupelnie nikogo nei interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 15:25, Boro666 napisał:

Konsolki z pewnoscia z premedytacja byly tak produkowane, by sie psuc. Microsoft udowodnil
ze swoim zalosnie wykonanym X360, ze naprawianie padnietych urzadzen i tak sie oplaci
na dluzsza mete. A ze klienci na tym cierpia, to zupelnie nikogo nei interesuje.


Uwielbiam te teorie spiskowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10%の回答者が修理または交換が必要な不具合に遭遇したと回答。あくまで匿名のアンケートなのでこの数字がそのままPS Vitaの故障率を反映しているわけではありませんが、一般的な製品のイメージからすると多い印象です。 oryginalny cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej - Kupowanie takiego sprzętu tuz po premierze nie ma najmniejszego sensu...

@jamon
No naprawdę, każdy z gramowiczów zna krzaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to kolejny dowód na to, że konsole nie mają sensu. Ktoś ma jeszcze Xboksa z 2006 roku. Mogę się założyć, że większość konsolowych graczy miała co najmniej dwie konsole Microsoftu. Gdzie tu opłacalność cenowa, która jest niby argumentem przeciw PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 17:52, byverter napisał:

I to kolejny dowód na to, że konsole nie mają sensu. Ktoś ma jeszcze Xboksa z 2006 roku.
Mogę się założyć, że większość konsolowych graczy miała co najmniej dwie konsole Microsoftu.
Gdzie tu opłacalność cenowa, która jest niby argumentem przeciw PC.


Wiesz - to chyba zależy od indywidualnych "trafień". ja np. miałem takiego Xklocka, który dwa razy dostał RRoD-a. Ale w obu przypadkach był jeszcze na gwarancji. Dwa razy naprawili mi w serwisie, była wysyłka DTD, więc nie miałem dodatkowych kłopotów z tym związanych, poza czasem oczekiwania. Teraz (odpukać) chodzi jak złoto.

No, ale jak komuś się sprzęt zepsuje po gwarancji i musi kupić nowy albo płacić niemało, to kiepsko. Tylko, że tak może też być z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 15:39, jamon napisał:

10%の回答者が修理または交換が必要な不具合に遭遇したと回答。あくまで匿名のアンケートなのでこの数字がそのままPS
Vitaの故障率を反映しているわけではありませんが、一般的な製品のイメージからすると多い印象です。
oryginalny cytat


Świetnie to ktoś ujął... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah, nie pije do treści ("gdybyś przeczytał oba posty" - naprawdę?), tylko do wstawienia krzaków, w tym portalu.

Jamon-san zabrzmiał, jakby chciał na siłę zaimponować japońszczyzną.
A wystarczyło by wstawił przetłumaczony "oryginalny cytat".

Co mi po krzakach na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cygi nie mogłem skopiować polskiego tłumaczenia, a bawic mi sie nie chcialo bo mam lepsze rzeczy do roboty dzisiaj. Dałem oryginalny tekst żeby nie było, że z du.. informacje biore :] nie chcesz czytac nie czytaj, tak samo co mi po Twoim wpisie na gramie zripostuje, moj przynajmniej cos wniosl choc byl napisany "krzaczkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 17:52, byverter napisał:

I to kolejny dowód na to, że konsole nie mają sensu. Ktoś ma jeszcze Xboksa z 2006 roku.
Mogę się założyć, że większość konsolowych graczy miała co najmniej dwie konsole Microsoftu.
Gdzie tu opłacalność cenowa, która jest niby argumentem przeciw PC.

Taa, bo w PCcie nic nie pada. Ani grafa, ani zasilacze, ani twarde dyski. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Xboksa po drugim już RRODzie za free i naprawiłem go odłączając chłodzenie na 10 minut ;P. Chodzi któryś już miesiąc jak marzenie, a jest z 2006 roku. Zastanawiam się, więc czy to wszystko nie było zaplanowane przez MS, aby po gwarancji kupić nową konsolę tak jak to jest z innymi sprzętami AGD i RTV, że specjalnie się psują. Może Sony też tak chciało, ale konsolka zaczęła się psuć za wcześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 20:10, Henrar napisał:

Taa, bo w PCcie nic nie pada. Ani grafa, ani zasilacze, ani twarde dyski. Nic.

Jak się robi częsty upgarde to są mniejsze szanse, że coś zdąży paść. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować