Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 21:12, Ajantis napisał:


Zapomniałeś o wersji alpha albo beta, która pojawi się na necie pół roku przed premierą ;P
.


No tak, masz rację ;) to wchodzi przed punkt 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem o d3 że jest już w produkcji bo ciągle są wprowadzane poprawki . Wiem też że w tej grze bedzie ro zgrywany konflikt pomiędzy pikłem i niebem, a tryb wielosobowy ma być podobny do tego z wow-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:24, Kael'thas napisał:

ja słyszałem o d3 że jest już w produkcji bo ciągle są wprowadzane poprawki . Wiem też że w
tej grze bedzie ro zgrywany konflikt pomiędzy pikłem i niebem, a tryb wielosobowy ma być podobny
do tego z wow-a


W takim razie wyglądałoby to na kolejny platny MMO ... i na kolejną farmę do zapełnienia. Dziękuję, postoję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:27, Dann napisał:

W takim razie wyglądałoby to na kolejny platny MMO ... i na kolejną farmę do zapełnienia. Dziękuję,
postoję :-/


W TRYBIE WIELOOSOBOWYM CHODZIŁO MI ŻE BEDZIE PDZIAŁ NA DWIE GRUPY TAK JAK W WOW HORDA I PRZYMIRZE TAK TU NIEBO I PIEKŁO , ALE BEDZIE TEŻ TRYB SINGLE NIE MARTW SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 15:32, Kael'thas napisał:

W TRYBIE WIELOOSOBOWYM CHODZIŁO MI ŻE BEDZIE PDZIAŁ NA DWIE GRUPY TAK JAK W WOW HORDA I PRZYMIRZE
TAK TU NIEBO I PIEKŁO , ALE BEDZIE TEŻ TRYB SINGLE NIE MARTW SIE


Nie oszukujmy się ... ile czasu graliście w Diablo 2 na singlu, a ile na multi ?
A poza tym stwierdzenie "tryb wielosobowy podobny do tego z wow-a", samo przyniosło mi pewne skojarzenia.
Ale patrząc na obecną politykę blizzarda, teraz chyba juz wszystko od nich będzie płatne :-/. A dla mnie takie rozwiązania w zasadzie na miejscu dyskredytują każdą gre (nawet od Blizza) :-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:24, Kael'thas napisał:



Jak na razie, ta koncepcja ma status śmiesznej bzdury. Nie raz czytałem takie komediowe, przesłanki dotyczące kolejnego Diabełka, nowych patchy czy restartowania sezonu. Te ploteczki rozsyłają maniacy którzy specjalnie robią niepotrzebne zamieszanie. Nie ma co się nastawiać na takie coś, owszem wszystko jest możliwe, jednak jak napisałem wiele razy przed burzą niektóre osoby takie rzeczy wymyślały że głowa mała :) Musimy poczekać, a w przeciek z Blizzarda wątpie, chyba że świadome naprowadzanie graczy, jednak wtedy to nie będą szczegóły tylko ogólne gadanie a że myślimy o różnych kwestiach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Na razie te wszystkie opowieści dziwnej treści można schować między bajki i klechdy dla dzieci. Kilkanaście razy wysyłałem maila do Blizzarda w sprawie Diablo. Nic o tym nie mówili. Tylko, że pracują nad nieogłoszonym projektem. Od razu zrobiło mi się gorąco, ale po kilku mailach zrozumiałem, że mogą to być większe patche do WoWa, jak ten Battlegrounds. Nadal będę do nich słał listy, aż do uzyskania rzetelniejszej informacji, ale raczej nic to nie da. Nie zapominajmy też, ile kasy przyniosło Blizzowi Diablo. Nie zdziwiłbym się jakby więcej od WoWa. Był to nieoficjalny MMO. Niegdyś tysiące ludzi zbierało się by razem pograć, aż serwery puszczały. Nawet jakby Diablo III byłby płatnym RPG, a raczej będzie, bo taki jest teraz marketing firmy, to zamówiłbym. Gotów byłbym sprzedać całą swoją kolekcję dla kilku chwil przy Diablo III. Widzicie co Blizzard robi z ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile osób, które mają zamiar kupić D3 (jak wyjdzie oczywiście), zrezygnuje z zakupu, jeżeli okaże się, że D3 będzie w stylu WoW''a. Ja na pewno wtedy takiej gry nie kupię, bo wg mnie singiel > multi (już widzę jak się Modest gotuje ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są nowe wieści na temat Diablo III pozwole sobie zacytować gdyż linka nie będę podawał bo ktos moze to uznac za reklamę ;)

"Według "kontaktu", Diablo III był ukończony już jakiś czas temu, jednak wtedy wydał się on producentom mało atrakcyjny. Dlatego właśnie szefostwo siedziało cicho, natomiast autorzy spokojnie pracowali nad unowocześnieniem projektu. Ponadto, akcja Diablo III toczyć się będzie w Niebie, które za wszelką cenę będą chciały przejąć pomioty Piekła. Jeśli zaś chodzi o mechanikę rozgrywki, Diablo III zostanie utrzymana w stylu poprzedniczek."

Co o tym sądzicie czy prawdę tutaj napisali, że Diablo III był juz ukończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:53, wdowiakm napisał:

Co o tym sądzicie czy prawdę tutaj napisali, że Diablo III był juz ukończony?


Ja myślę, że nie był ukończony bo gdyby tak było to juz dawno byśmy grali w Diablo III a tak musimy czekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:53, Abi Dalzim napisał:

bo wg
mnie singiel > multi (już widzę jak się Modest gotuje ;) ).


<Wrzuca Abiego na pal> A tak serio to wcale nie :) Sam napisałeś "wg", to Twoje zdanie i szanuję je :) Singiel ma wiele uroków, które będą nie zastąpione. Ja preferuję multi jednak ten czar może prysnąć, jeśli zacznie się masowe dupowanie, hackowanie, puszczanie botów, to traci sens rywalizacji. Nie da się tego uniknąć, na początku znajdą się co będą chcieli zarobić i wykorzystają ten cel w jakiś sposób. Poza tym jeśli multi zostanie naprawdę porządnie przygotowany i będzie to MMO, bajecznie zabezpieczony i z milionem możliwości, funkcji to można będzie sięgnąć.
I dam sobie głowę uciąć że Ty Abi i tak kupisz Diablo 3 czy to nie było MMO, RPG ( hack & slash z super multi, jak kto woli ;p ) czy animowana platformówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:24, Modest-Vermin napisał:

I dam sobie głowę uciąć że Ty Abi i tak kupisz Diablo 3 czy to nie było MMO, RPG ( hack & slash
z super multi, jak kto woli ;p ) czy animowana platformówka ;)


Jeżeli będzie PŁATNA, to stracisz swą głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 21:51, Abi Dalzim napisał:

Jeżeli będzie PŁATNA, to stracisz swą głowę ;)


Chciałeś chyba napisać że jeśli będzie płatna to nie strace głowy, wyszło na moje tymczasem :) I coś mi się wydaje że by wyszło i tak :P Ja to bym płacił i grał :) W WoWa to nawet za darmo bym nie grał bo w ogóle ten świat warcraftowy to nie dla mnie, a diabełkowy świat w MMO to by było coś :)
Pewnie bym prowadził założył diablo3.gram.pl i bym ją prowadził, świetnie by było wtedy, to będą złote czasy ach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą wymagania ;]
(ehh ile razy marzyłem żeby na mojej półce z grami wreszcie pojawiło sie d3 zaraz koło d2 ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać coś się dzieje. Może się wydawać dziwne że Diablo 3 na PS3? Ale każdy prawdziwy fan wie, że Sony wydał Diablo I(najlepsza chwilowo część) na Playstation 1. Gra Jest Niesamowicie grywalna(właśnie w nią gram) i wporównaniu do wersji PC można grać w 2 osoby na jednym Ps''ie i są trzy poziomy trudności jak w diablo II. Wszystko wzkazuje na to, że obraek ten może być prawdziwy(przekonamy się)

20070115151830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się