Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

O ile pamiętam 1 i 2 też miały po 5(1 z dodatkiem dopiero) a dodatek d o2 wprowadził kolejne 2. Tu pewnie też tak będzie.

Co do "przepisu" na postać. Co ty grac po swojemu nie potrafisz? Musisz mieć cudzy template ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podsumowując dyskusje z moim udziałem wyżej. wzburzyło mnie i nie tylko mnie, to, co działo się w tym temacie. sporo osób pisało małe głupoty, wprowadzające innych w błąd. z drugiej strony, pisali wg mnie niestworzone historie. ale z drugiej strony, to co ja pisałem też nie musi być jedyną możliwą prawdą. wg mnie jest bardziej możliwe niż tamte wybujałe marzenia, ale to tylko moje zdanie. tak więc sry za tamto, proponuję ''rozejm'' czy coś w tej gestii, nie roztrząsać już sprawy. sry, popełniłem błąd, że w ogóle zacząłem ten temat.

P.S w razie chęci dalszej dyskusji proponuję zrobić to, co Kawosz. moje gg znacie

Vaxinar
w D2 też było 5 klas. przyszedł czas na dodatek i przyszły dwie kolejne. kto wie, może z D3 będzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:26, pizmak666 napisał:

podsumowując dyskusje z moim udziałem wyżej. wzburzyło mnie i nie tylko mnie, to, co
działo się w tym temacie. sporo osób pisało małe głupoty, wprowadzające innych w błąd.
z drugiej strony, pisali wg mnie niestworzone historie. ale z drugiej strony, to co ja
pisałem też nie musi być jedyną możliwą prawdą. wg mnie jest bardziej możliwe niż tamte
wybujałe marzenia, ale to tylko moje zdanie. tak więc sry za tamto, proponuję ''rozejm''
czy coś w tej gestii, nie roztrząsać już sprawy. sry, popełniłem błąd, że w ogóle zacząłem
ten temat.


To mi się podoba, świetny koleś. Gdyby wszyscy tak sie zachowywali byłoby miodno.

Vaxinar

Poczekamy, zobaczymy. Ja lubie bardziej defensywne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:20, Lailonn napisał:

O ile pamiętam 1 i 2 też miały po 5(1 z dodatkiem dopiero) a dodatek d o2 wprowadził
kolejne 2. Tu pewnie też tak będzie.

Co do "przepisu" na postać. Co ty grac po swojemu nie potrafisz? Musisz mieć cudzy template
? ^^

akurat w Diablo 1/2 wszystko co bylo do odkrycia to zostalo juz dawno odkryte i te przepisy czy templates, ktore sa do znalezienia w sieci sa jedynie sluszne. Sa gora 2-3 skuteczne drogi rozwoju dla kazdej klasy, co daje w sumie nie tak malo mozliwosci. Drobne modyfikacje czy ulepszenia sa oczywiscie mile widziane, ale sprobuj zrobic postac zupelnie po swojemu, to doswiadczeni gracze na BN zjedza cie na sniadanie. Przepisy sa sprawdzone tysiace razy dlatego sa skuteczne. W trojce tez tak bedzie, na tym polega sila Diablo. Po swojemu mozna grac na singlu na normal, potem juz zaczynaja sie schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:26, pizmak666 napisał:

w D2 też było 5 klas. przyszedł czas na dodatek i przyszły dwie kolejne. kto wie, może
z D3 będzie podobnie...



obstawiam to za pewniak Diablo miało dodatek Hellfire (od Sierry co prawda ale miało :P) też wprowadzał nowe postacie
D2 LoD (Blizzarda) to czemu D3 miało by go nie mieć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:32, DonZ napisał:

/.../


również patrząc na to, jak długo Blizzard wspiera swoje produkcje oraz że każda miała rozszerzenie, możemy sądzić że na 5klasachc się nie skończy i że ujrzymy dodatek do D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:34, Teokrata napisał:

IMHO

Too Human --->>> Diablo III

Burn him....

A tak na serio, jakieś argumenty? Mnie D3 na tę chwilę bardzo się podoba i wydaje mi się że zostanie królem na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:32, DonZ napisał:

obstawiam to za pewniak Diablo miało dodatek Hellfire (od Sierry co prawda ale miało
:P) też wprowadzał nowe postacie
D2 LoD (Blizzarda) to czemu D3 miało by go nie mieć ^^


Może poczekamy nia niego kolejne 8 lat ;)

Zastanówcie się... D3 jeszcze nie wyszedł, a Wy dywagujecie o dodatku. Czy nie nazbyt pazerni jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:38, Kawosz napisał:

Zastanówcie się... D3 jeszcze nie wyszedł, a Wy dywagujecie o dodatku. Czy nie nazbyt
pazerni jesteście? :)


nie :p normalna kolej rzeczy. Blizzard rzuca gorące info o nadchodzącej [kiedyś tam :P] grze, to ludzie piszą różne większe czy mniejsze bzdurki o tym, co by chcieli widzieć. ale dodatek do D3 to niemal pewnik i to chyba wszyscy widzą... więc co dziwnego w mówieniu o nim ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:37, Konował napisał:

> IMHO
>
> Too Human --->>> Diablo III
Burn him....

A tak na serio, jakieś argumenty? Mnie D3 na tę chwilę bardzo się podoba i wydaje mi
się że zostanie królem na lata.


to jest moja opinia po przeczytanych zapowiedziach, obejrzanych screenach i gameplayach
ale jest jeden warunek - Too Human musi wyjsc na PCety czyli multiplayer ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:38, Kawosz napisał:

> obstawiam to za pewniak Diablo miało dodatek Hellfire (od Sierry co prawda ale miało

> :P) też wprowadzał nowe postacie
> D2 LoD (Blizzarda) to czemu D3 miało by go nie mieć ^^

Może poczekamy nia niego kolejne 8 lat ;)

Zastanówcie się... D3 jeszcze nie wyszedł, a Wy dywagujecie o dodatku. Czy nie nazbyt
pazerni jesteście? :)



popatrz na to logicznie, ledwo nalarmieni a dalej głodni.

Wszyscy fani Diablo juz zdążyli sie przyzwyczaić że gra sama w sobie jeśli chodzi o fabułe nie była arcydługa a i też są przyzwyczajeni do dodatków, która pozwalają im na jeszcze większe zgłębienie sie w świat Sanktuarium\, który jest taki fascynujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:20, Lailonn napisał:

O ile pamiętam 1 i 2 też miały po 5(1 z dodatkiem dopiero) a dodatek d o2 wprowadził
kolejne 2. Tu pewnie też tak będzie.

Tak wiem, że na początku nie było druida i zabójczyni, prosze nie robić ze mnie takiego noooooba... :P
Ale... przyznacie chyba, że jak się człowiek do 7 przyzwyczaił to ciężko tak zejść i nie pomaga myślenie "na początku też tu było 5". :P

Dnia 29.06.2008 o 23:20, Lailonn napisał:

Co do "przepisu" na postać. Co ty grac po swojemu nie potrafisz? Musisz mieć cudzy template ? ^^

Ja widzę tylko jednego nekrosa - duch z kości i armia wokoło mnie, ale taką postacią nie przejdę piekła (w sensie poziomu piekła), więc po co się zabierać?
Czytałem o nekrosach na same summony, albo na kwasy, sztylety, czy klątwy i wiezienia z kości, ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 23:42, Teokrata napisał:

to jest moja opinia po przeczytanych zapowiedziach, obejrzanych screenach i gameplayach
ale jest jeden warunek - Too Human musi wyjsc na PCety czyli multiplayer ;-)))

Hm...raczej się na to nie zanosi. Too Human to chyba exclusive dla Xboxa. Ale kto tam wie, MS zawsze może wydać gry ze swojej konsoli, na swoje Windowsy. Na pewno graficznie Too Human prezentuje się lepiej niż Diablo to trzeba przyznać, mimo to uważam, że małe są szanse na pokonanie legendy, nawet gdyby rzeczywiście była lepsza. Ta sama sytuacja jest z DoW2 i SC2. DoW według mnie będzie lepszy, ale w sprzedaży wygra SC. Ludzie po prostu wiedza, że jak kupią grę od Blizzarda to nie wyrzucą pieniędzy w błoto...i w sumie to mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że pewne zestawienia są korzystniejsze niż inne. Jak jednak nazywasz to jedyną słuszną drogą toś głupi i tyle. Ja nie kupuje gry po to, by grac tak jak inni. Akurat w D2 PVP to była żałość nad żałościami i tylko dzieci się w to bawiły o tyle w takim WOW sam fakt beznadziejnego balansu postaci to już duży minus. Wszyscy biegający w tym samym sprzęcie z tymi samymi skillami. Jak ktoś odważy mi się w takiej sytuacji powiedzieć w twarz o różnorodności w grze to go wyśmieję :D

Prawda jest taka, że jeśli gracz musi stworzyć określoną postać w określony sposób, by mieć szansę w grze, to projektantów należy zwolnić, cały system postaci rozpierniczyć i stworzyć go od 0. Dotyczy to również Blizzarda. Jeśli ktoś grał w Ultime Online przed 2-3 laty to powinien wiedzieć, jak się robi DOBRY system postaci. Tam nie było jedynie słusznej broni ani jedynie słusznego zestawu umiejętności. Może dlatego UO ma już 11 lat i wciąż ogromną rzeszę fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:52, Vaxinar napisał:

Ja widzę tylko jednego nekrosa - duch z kości i armia wokoło mnie, ale taką postacią
nie przejdę piekła (w sensie poziomu piekła), więc po co się zabierać?


No i to jak już napisałem świadczy tylko i wyłącznie o braku umiejętności stworzenia systemu postaci i niezbalansowaniu rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:52, Vaxinar napisał:

> O ile pamiętam 1 i 2 też miały po 5(1 z dodatkiem dopiero) a dodatek d o2 wprowadził

> kolejne 2. Tu pewnie też tak będzie.
Tak wiem, że na początku nie było druida i zabójczyni, prosze nie robić ze mnie takiego
noooooba... :P
Ale... przyznacie chyba, że jak się człowiek do 7 przyzwyczaił to ciężko tak zejść i
nie pomaga myślenie "na początku też tu było 5". :P



no właśnie D1 miała pięc ale podstawowa miała 3 a nie pamiętam juz ale chyba dodatek dodawał jedną co daje 4
D2 pięc postaci to może w D3 będzie 6 :P a dodatek doda trzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się