Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 11:52, Pawlo09 napisał:

Cóż... Było to wiadomo dawno temu, ale nadal jest to bardzo satysfakcjonujące. Gry Blizz''a na konsole się nie przyjęły (W2, Diablo), a na PeCetach zarabiają miliony (tak nawet na PC da się zarobić krocie), więc po co firma-gigant interesowałaby się na nowo rynkiem tak niszowym? ;P

@Kraju92
A Sacred 2 czy Too Human nic Ci nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:56, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.


Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by posiadać myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:58, Kraju92 napisał:

> Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.

Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by posiadać myszki.


Diablo 1 wyszła na ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 11:58, Kraju92 napisał:

Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by posiadać myszki.


H&S nie ma na konsole? NO to radze trochę przepatrzeć tytuły. Sa, jak najbardziej: Dwie części Baldur''s Gate Dark Alliance, Champions of Norrath, Champions: Return to Arms - to na PS2. Podobnie z tego typu grami na PSP - Untold Legends 1 i 2, Dungeon Siege 2... I kilka innych podobnych.
Jakby nie patrzeć, są to typowe hack''n''slashe. I nie potrzeba do nich myszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:04, hammerfall87 napisał:

> > Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.
>
> Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by posiadać
myszki.
>

Diablo 1 wyszła na ps


Kiedy nic mi nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:05, Colidor napisał:

H&S nie ma na konsole? NO to radze trochę przepatrzeć tytuły. Sa, jak najbardziej: Dwie
części Baldur''s Gate Dark Alliance, Champions of Norrath, Champions: Return to Arms
- to na PS2. Podobnie z tego typu grami na PSP - Untold Legends 1 i 2, Dungeon Siege
2... I kilka innych podobnych.
Jakby nie patrzeć, są to typowe hack''n''slashe. I nie potrzeba do nich myszki :)


Ale to raczej były action-RPG niż H&S. No ale dobra można powiedzieć że kilka gier tego typu pojawiły się na konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:08, Pawlo09 napisał:

> > > Bo już mniue wkurza że z premiery diabo 3 robią show. Lepiej czekać warcrafta

> 4
> > autorstwa
> > > tej samej chyba firmy
> > >
> >
> > A skąd wiesz że będzie Warcraft 4 ?
> >
>
> na 100% będzie
>
> Ps Zobacz se wyniki ankiety na twoim gramsajcie, taż zagłosowałem zgadnij na co
:P
> A mój olałem dawno temu wiec nie zaglądaj, Diablowiczu

Szanse na Warcraft 4 są bardzo marne.
Może za rok zapowiedzą ale też wątpię.

Taa ale człowieku gasdasz głupoty.
Szanse na Warcrafta 4 bardzo marne?
Zapewniam Cię że ta seria bedzie kontynuowana!
To jest normalne że jak gra jest dobra to wychodzi jej kolejna częśc.
Diablo -> Dodatek do Diablo -> Diablo2 -> Dodatek do Diablo2 -> Diablo 3 -> .....
Warcraft: O&H ->Warcraft2 -> Dodatek do War2 -> Warcraft 3 _> Dodatek do War3 ->zapewne kolejna częsc.
Starcraft->Dodatek do Starcrafta->Starcraft:Ghost(strzelanka, projekt zawieszony)->Starcraft2-> ....
World of Warcraft -> Dodatek do WoW -> Dodatek do WoW -> ....
Więc jak widzisz Blizz jak zrobi coś dobrego to raczej już brnie w daną serie.
Po co ma tworzyć nowy świat skoro stary jest sprawdzony.
Blliz ma na koncie 4 serie gier a z tego 2 są w tym samym uniwersie ( świecie w sęsie nie wiem czy użyłem dobrego słowa:P)
Więc to że kiedyś kiedyś będzie Warcraft 4 jest bardziej pewne niż to że pojawi się jakiś całkowicie nowy tytuł.
Choć nie wątpie zę kiedyś i to się stanie:)
y0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:16, krak2610 napisał:

> > > > Bo już mniue wkurza że z premiery diabo 3 robią show. Lepiej czekać
warcrafta
>
> > 4
> > > autorstwa
> > > > tej samej chyba firmy
> > > >
> > >
> > > A skąd wiesz że będzie Warcraft 4 ?
> > >
> >
> > na 100% będzie
> >
> > Ps Zobacz se wyniki ankiety na twoim gramsajcie, taż zagłosowałem zgadnij na
co
> :P
> > A mój olałem dawno temu wiec nie zaglądaj, Diablowiczu
>
> Szanse na Warcraft 4 są bardzo marne.
> Może za rok zapowiedzą ale też wątpię.
>
Taa ale człowieku gasdasz głupoty.
Szanse na Warcrafta 4 bardzo marne?
Zapewniam Cię że ta seria bedzie kontynuowana!
To jest normalne że jak gra jest dobra to wychodzi jej kolejna częśc.
Diablo -> Dodatek do Diablo -> Diablo2 -> Dodatek do Diablo2 -> Diablo 3
-> .....
Warcraft: O&H ->Warcraft2 -> Dodatek do War2 -> Warcraft 3 _> Dodatek do
War3 ->zapewne kolejna częsc.
Starcraft->Dodatek do Starcrafta->Starcraft:Ghost(strzelanka, projekt zawieszony)->Starcraft2->
....
World of Warcraft -> Dodatek do WoW -> Dodatek do WoW -> ....
Więc jak widzisz Blizz jak zrobi coś dobrego to raczej już brnie w daną serie.
Po co ma tworzyć nowy świat skoro stary jest sprawdzony.
Blliz ma na koncie 4 serie gier a z tego 2 są w tym samym uniwersie ( świecie w sęsie
nie wiem czy użyłem dobrego słowa:P)
Więc to że kiedyś kiedyś będzie Warcraft 4 jest bardziej pewne niż to że pojawi się jakiś
całkowicie nowy tytuł.
Choć nie wątpie zę kiedyś i to się stanie:)
y0.


Też bardzo bym chciał żeby był Warcraft 4 ale wątpię a jak będzie to premiera na pewno na 2011 lub 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym stwierdzenie. Znaczy to tyle, że kamera bedzie uzależniona od ilości graczy w danej grze. Troche to niepokojące.

...z innych ciekawych informacji możemy jeszcze wymienić, że w trójce tryb kooperacji przygotowywany jest z myślą o maksymalnie ośmiu graczach, czyli dokładnie tak samo jak to miało miejsce w przypadku multiplayera z poprzedniej odsłony.Wilson dodał, że oczywiście liczba ta mogłaby być większa, jednak znacznie lepiej bawić się będziemy grając z kilkoma osobami, a już najlepiej z co najwyżej trzema. Podobno przyczyną tego jest zarówno praca kamery, jak i sama mechanika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do Diablo 3 na pewno wyjdzie dodatek który doda questy i postacie. Jak to w Diablo 2 LoD. Heh patrze co piszą na gram.pl o D3 (w gorącym temacie ofc) to mój GS już to zawiera XD. Po prostu wszystko ze strony blizza po polsku i szybciej niż na stronie głównej heh. Nie ma to jak znajomość anglika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:23, Kawosz napisał:

Zastanawiam sie nad tym stwierdzenie. Znaczy to tyle, że kamera bedzie uzależniona od
ilości graczy w danej grze. Troche to niepokojące.

...z innych ciekawych informacji możemy jeszcze wymienić, że w trójce tryb kooperacji
przygotowywany jest z myślą o maksymalnie ośmiu graczach, czyli dokładnie tak samo jak
to miało miejsce w przypadku multiplayera z poprzedniej odsłony.Wilson dodał, że oczywiście
liczba ta mogłaby być większa, jednak znacznie lepiej bawić się będziemy grając z kilkoma
osobami, a już najlepiej z co najwyżej trzema. Podobno przyczyną tego jest zarówno praca
kamery, jak i sama mechanika gry
.


Eeee tam wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:05, Pawlo09 napisał:

> > > Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.
> >
> > Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by posiadać

> myszki.
> >
>
> Diablo 1 wyszła na ps

Kiedy nic mi nie wiadomo?


Bardzo dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:27, hammerfall87 napisał:

> > > > Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.

> > >
> > > Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały by
posiadać
>
> > myszki.
> > >
> >
> > Diablo 1 wyszła na ps
>
> Kiedy nic mi nie wiadomo?
>

Bardzo dawno :)


Nom jakie to oceny dostało nie chce wiedzieć, ale wiem skąd pobrać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:30, Piwomaniak napisał:

> > > > > Moim zdaniem też ale nie wyobrażam sobie Diablo 3 na konsole.

>
> > > >
> > > > Ja również, ale wogóle H&S nie wychodzą na konsolę bo wtedy musiały
by
> posiadać
> >
> > > myszki.
> > > >
> > >
> > > Diablo 1 wyszła na ps
> >
> > Kiedy nic mi nie wiadomo?
> >
>
> Bardzo dawno :)

Nom jakie to oceny dostało nie chce wiedzieć, ale wiem skąd pobrać ^^


Odradzam, fatalne sterowanie, głupio się gra.lepiej grać na PC w h&s .Mi się to widzi, że D3 będzie podobne do D2, ale grafa lepsza, trochę zmieniony itnerface, ulepszony BN<cokolwiek to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 08:55, Jeggred napisał:

Diablo 1 miało 3 postacie ... Dodatek wprowadzał Mnicha i podobno można jakoś było odblokować
Barba co mi nigdy nie wyszło ... Ale widzę, że co po nie którzy zapominają, że dodatku
nie stworzyli Blizzardowcy.

Byli barbarzyńca i bard w dodatku Hellfire, ale były to postacie niedokończone i można je było odblokować jedynie modyfikacją jakiegoś pliku. Postacie nie miały nowych grafik (wygląd woja i rogue), jedynie się różniły statystykami. Tak naprawdę więc jedynie nowy to był mnich. Poza tym Hellfire fabularnie nie jest uznawane za kanoniczne, a poziomy z Hellfire koncentrowały się na walce z jakimiś dziwnymi owadami. W dodatku do Hellfire był tylko jeden patch wydany przez Sierrę i dotyczący jedynie zmian w samym Hellfire.

Dnia 30.06.2008 o 08:55, Jeggred napisał:

Co do Nekromanty i Witch Doctora ... wydaje się mnie, że Necrosa już nie będzie.
Necro przyzywał szkielety, Doctor przyzywa zombie; Necro - trucizny, Doctor - choroby;
Necro - wysadzał wrogów, Doctor - wysadza swoje sługi; Necro - ściana z kości, Doctor
- ściana z zombie ... Skille niby inne, ale jednocześnie troche za bardzo podobne.

Też tak myślę, zwłaszcza, że Witch Doctor ma mieć kilka typów stworków do przyzywania. Nekromanta byłby zbyt podobny pod względem mechaniki rozgrywki, a w podstawce raczej będą chcieli dać jak najbardziej zróżnicowane 5 klas. Pewnie w jakimś dodatku dojdą 2-3 nowe klasy, wtedy jest szansa na jakieś wariacje tych istniejących, chociaż i tu Blizzard może pójść na jak największe zróżnicowanie.

Dnia 30.06.2008 o 08:55, Jeggred napisał:

Pomysł z ćwiczeniem skilli poprzez ich używanie jest taki trochę ... poroniony (bez obrazy).
Takie rzeczy są dobre w grach, które mają jako takie zakończenie ... to znaczy grasz
tą postacią raz, a jak skończysz robisz nową. Bo w Diablo w końcu możesz grać postacią
cały czas, nawet jak wbijesz max lvl. Więc po jakimś czasie mógłbyś mieć wszystkie skille
na max.

Jeśli już by tak mieli robić to raczej każdy skill miałby jakiś tam maksymalny poziom, którego nie dałoby się później przekroczyć. Bez sensu by to było, gdyby statystyki danego skilla rosły w nieskończoność :)

Dnia 30.06.2008 o 08:55, Jeggred napisał:

I te pomysły z wprowadzaniem udźwigu itp ... Sorki, ale ... CO WY CHCECIE ZROBIĆ Z MOIM
KOCHANYM DIABEŁKIEM ?! To ma być miły i przyjemny H&S, a nie super realistyczne kij-go-wie-co.

Z tym się zgodzę, bo nie o realizm w tej grze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:09, batttleking napisał:

Czy w Diablo III będzie funkcja multiplayer??

A wyobrażasz sobie Diablo bez trybu multi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:23, mariusz123 napisał:

> Czy w Diablo III będzie funkcja multiplayer??

diablo to głównie B.N...


Single jest oczywiście bardzo fajny, ale gra dopiero rozkwita gdy włączy się multi i to jest właśnie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się