Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 18:02, CZACHO napisał:

A co wy o tym wszystkim sadzicie ??


Cóż, co do tego z tym GSA to nie mam pojęcia ;)
Jeżeli chodzi o trójkę to chciałbym aby postać się tworzyło bardzo podobnie do 2 części, bo wtedy będzie to właśnie klimat Diablo, a jak zrobią coś na wzór np Gothica czy Neverwinter Nights to ja podziękuję... I mówię tak MIMO iż dla mnie NwN to NAJlepsza gra ... Diablo ma być Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:53, DARO GOTHIC napisał:

Wedłóg mnie nie powinno wogól wyść Diablo 3 i mam 99.999999999% że nie wyjdzie . Blizzard skópia się na WoW ( i dobrze nie
będzie kontynuacji tego #@$#@$@ !! ;) )


Na temat tego nad czym Blizz się skupia ładnie i poprawnie opisał użytkownik na poprzedniej stronie -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jednak, że Blizzard ma 4 poddziały :P każdy zajmuje sie inna grą :P WarCraft, StarCraft, Diablo oraz 4 który czasem sie zmienia ostatnio było gry na GBA chyba ale nie jestem pewien :P teraz moze ten własnie działa nad nowa gra no i rzecz jasna Blizz ma wiele miejszych firm do pomocy :D tak samo jak bylo to z Blizz North!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 07:27, SimFury napisał:

Pamiętajcie jednak, że Blizzard ma 4 poddziały :P każdy zajmuje sie inna grą :P WarCraft, StarCraft, Diablo oraz 4 który
czasem sie zmienia ostatnio było gry na GBA chyba ale nie jestem pewien :P teraz moze ten własnie działa nad nowa gra no
i rzecz jasna Blizz ma wiele miejszych firm do pomocy :D tak samo jak bylo to z Blizz North!


NO i oto mi właśnie chodziło. Ktoś już to bardzo dobrze wyjaśnił... Blizz zatrudnił nowych speców od RPG (już dawno temu).
Trójka może już powstaje, ale oni nie chcą ujawniać aby później nikogo nie zawieść premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zrobią gre i jak już będzie gotowa to zaczną robić łatki zrobią tych łatek 5 i potem wydadzą gre :P
a tak bardziej serio to myśle że nie prędko sie z tym ujawnią myśle że cokolwiek sie możemy dowedzieć jak gra będzie w 70% skończona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:47, DonZ napisał:

a tak bardziej serio to myśle że nie prędko sie z tym ujawnią myśle że cokolwiek sie możemy dowedzieć jak gra będzie w 70% skończona :D


Cóż, skoro już robią trójkę i tak zwlekają z podaniem oficjalnego newsa o tym to bym się nie zdziwił jakby podali newsa w dni PREMIERY gry, że takowa gra JUŻ jest... ;)
Ale by wtedy było... szok, szok, szok... :P Marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już ma byc diablo 3 pierwsze słysze a to musi też mieć nizłe wymagania i cena też nie będzie taka niska,ale musi być fajna giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 16:37, zari2 napisał:

to już ma byc diablo 3 pierwsze słysze a to musi też mieć nizłe wymagania i cena też nie będzie taka niska,ale musi być fajna giera


Heh, stary czytaj posty, nie ma wyjść, dyskusja jest raczej prowadzona na temat CZY Blizzard pracuje na Diablo III, jaka będzie trójka o ile będzie i kiedy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ploteczki, ploteczki, ploteczki. Zaczął się BlizzCon, czyli największa impreza dla fanów gier studia Blizzard, a "źródła zbliżone do developera" zaczynają bajdurzyć na potęgę. Słyszeliśmy już wielkokrotnie o ewentualnym Diablo III czy StarCrafcie 2, ale nigdy informacje się nie potwierdziły w najmniejszym stopniu. Tym razem podobnież byli pracownicy giganta podzielili się informacją jakoby Blizzard pracował zarówno nad jednym jak i drugim z wymienionych tytułów. Trzecia część Diablo miała by być czymś w rodzaju World of Warcraft, czyli masowy, sieciowym cRPG (a fuj!) w którym Piekło dokonuje inwazji na Niebo i ogólnie dzieją się rzeczy straszne. Co do StarCraft 2 żadnych tego typu ujawnień nie ma, prócz tego jednego, że gra jest w produkcji."

Gry.ImRo

To było w temacie Diablo III, StarCraft II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 18:39, Budyn napisał:

A może wyjaśnią co się działo przed Trójcą? Na przykład rozwinięcie wątku (małego) co się działo w pałacu władcy w Lut Gholein?


Nie bardzo rozumiem...
Chcesz abyś trzecia cześć opowiadała o przeszłości? Co było przed Diablem i tak dalej. Troche dziwnie brzmi, ale może coś by z tego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 18:48, Vaxinar napisał:

> A może wyjaśnią co się działo przed Trójcą? Na przykład rozwinięcie wątku (małego) co się działo w pałacu władcy w
Lut Gholein?

Nie bardzo rozumiem...
Chcesz abyś trzecia cześć opowiadała o przeszłości? Co było przed Diablem i tak dalej.
Troche dziwnie brzmi, ale może coś by z tego było ;)



Z tego co ja wiem, to kamienie dusz zostały zniszczone, więc co mogliby wymyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 18:50, L0ck3 napisał:

Z tego co ja wiem, to kamienie
dusz zostały zniszczone, więc co mogliby wymyśleć?


Ehh... czytaj posty ! Przeszłość, to jeszcze pozostało, będzie dobrze jeżeli Blizz dobrze to wykona a jak odwalą jakąś hałę to gracze się zawiodą, ale o ile pamiętam Blizzard ani razu jeszcze nie zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 20:10, Vaxinar napisał:

> Z tego co ja wiem, to kamienie
> dusz zostały zniszczone, więc co mogliby wymyśleć?

Ehh... czytaj posty ! Przeszłość,
to jeszcze pozostało, będzie dobrze jeżeli Blizz dobrze to wykona a jak odwalą jakąś hałę to gracze się zawiodą, ale o ile
pamiętam Blizzard ani razu jeszcze nie zawiódł ;)



Ehh...myśl logicznie! Chodziło mi o to, że nie mają większej możliwości na dalsze losy! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 20:12, L0ck3 napisał:

Ehh...myśl logicznie! Chodziło
mi o to, że nie mają większej możliwości na dalsze losy! :]


Cóż ja Tobie tylko odpowiadam na pytanie... :) A co do dalszych losów to napewno jest jakieś wyjście - zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się