Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 18:01, Jeggred napisał:

Też uważam, że jedną z dwóch następnych postaci będzie jakiś łucznik... Może Amazonka
+ Zabójczyni... używa łuków i umie używać pułapek ^^.


Scout ? ^^ Mysle i licze na to, ze wlasnie ta klase ujrzymy w D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Można się też spodziewać, że jedna z dwóch pozostałych postaci

Dnia 13.10.2008 o 19:43, gloody napisał:

będzie czymś na kształt amazonki. Zatem ta klasa, która ma nam się tak spodobać powinna
być wyjątkowa. Znając twórców nie przeliczę się :]


Myślę, że amazonka raczej odpada.Bo amazonką może być tylko kobieta,a w D3 będzie wybór płci.Nie sądzę, żeby Blizzard wprowadził jedną klasę, która nie ma tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ma byc coś wyjątkowego, tak? Tak sobie myślę.. A co powiecie na pomysł aby nowa postać to nie był człowiek? Nie znam bestiariusza trzeciej części, ale moze jest tam jakaś rasa rozumnych istot. Co do samej klasy to moze faktycznie coś na kształt amazonki. Ciekawe. Blizz potrafi podtrzymywać atmosferę oczekiwania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:08, Kawosz napisał:

Na PvM hammer używał odkupienia, nie wiem czy grałeś hammerdinem i czy używałeś tej umiejętności,
ale była ona bardzo przydatna.

Tak, ale głównie chodziło o odzyskanie many, leczenie było tylko takim skutkiem ubocznym ;) Nie to, że hammerdin potrzebował leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:38, HumanGhost napisał:

Hmm to ma byc coś wyjątkowego, tak? Tak sobie myślę.. A co powiecie na pomysł aby nowa
postać to nie był człowiek? Nie znam bestiariusza trzeciej części, ale moze jest tam
jakaś rasa rozumnych istot. Co do samej klasy to moze faktycznie coś na kształt amazonki.
Ciekawe. Blizz potrafi podtrzymywać atmosferę oczekiwania. :-)


Nie sądzę by chodziło o Amazonkę jako taką. Po pierwsze sprawa płci, po drugie jedyną klasą z D2 ma być Barbarzyńca. Na pewno będzie klasa strzelająca z łuku. Stawiałbym albo na Rogue, albo na jakiegoś łowcę, tropiciela, etc. Obie klasy byłyby specjalistami od łuku i przejęłyby pułapki po Zabójczyni. Hunter mógłby też mieć jakiegoś zwierzaka. W obu klasach dałoby się również spokojnie zaimplementować skradanie się, pozwalające atakować przeciwników znienacka. Ale jak to z Blizzardem bywa, nigdy nie wiadomo czym nas jeszcze zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło co nieco o miksturkach... Mini-mikstury będą i działają około 300 s.Czyli można się tym w krytycznych sytacjach podładowywać ... Z tego wniosek że trwałe napełnienie kulki z życiem będzie prawdopodobnie możliwe tylko za pomocą baniek wyrzuconych przez potwory. No i całkiem fajnie że wrócili do rozwiązania z jedynki jeżeli chodzi o eliksiry zręczności i żywotności - też działają ok.300 s.:)))))

Pomysł HumanGhost''a iż kolejna klasa postaci nie będzie ludzka i któregoś poprzednika że to będzie upadły anioł jest całkiem realny. Jeżeli do tej pory odkryte urywki fabuły mówią, iż zagrożenie przychodzi tym razem nie tylko z piekła ale też z nieba to faktycznie - nie wiadomo kto stanie się sprzymierzeńcem ludzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:50, pkapis napisał:

po drugie jedyną klasą z D2 ma być Barbarzyńca.

Niby tak, ale Witch Doctor to taki Nekromanta, tylko odświeżony, Wizard to Sorceress, tylko odświeżona. Barbarzyńca też przecież jest odświeżony (dostał parę skilli warriora z WoW (które tam z kolei trafiły z W3)). Więc postać strzelająca z łuku też pewnie będzie "nowa", ale stara - pewnie Amazon/Rogue też odświeżona. Chociaż skrzyżowanie jej z Assassinką jest ciekawym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:38, HumanGhost napisał:

Hmm to ma byc coś wyjątkowego, tak? Tak sobie myślę.. A co powiecie na pomysł aby nowa
postać to nie był człowiek? Nie znam bestiariusza trzeciej części, ale moze jest tam
jakaś rasa rozumnych istot. Co do samej klasy to moze faktycznie coś na kształt amazonki.
Ciekawe. Blizz potrafi podtrzymywać atmosferę oczekiwania. :-)

A może IZUAL albo Hadriel? Całkiem możliwe. Jednak z drugiej strony Sanktuarium zamieszkują tylko ludzie, a Blizzard raczej tego nie zamierza zmieniać w ostatniej części trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:33, Erykknesz napisał:

Myślę, że amazonka raczej odpada.Bo amazonką może być tylko kobieta,a w D3 będzie wybór
płci.Nie sądzę, żeby Blizzard wprowadził jedną klasę, która nie ma tej opcji.


Nie napisałem nigdzie, że to będzie amazonka tylko coś na jej kształt. Mam na myśli walkę na odległość, zręczność zamiast siły itd. Bardzo prawdopodobne wydaje się to co napisali moi poprzednicy, czyli jakieś połączenie łuku/pułapek w jednej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:21, Kawosz napisał:

A może IZUAL albo Hadriel? Całkiem możliwe. Jednak z drugiej strony Sanktuarium zamieszkują
tylko ludzie, a Blizzard raczej tego nie zamierza zmieniać w ostatniej części trylogii.

A skąd pewność, że Blizz nie pójdzie kiedyś dalej i nie zrobi Diablo IV? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że Blizzard zaprzestanie na Diablo III skoro podobno wyjdzie Warcraft IV :). Poza tym to też zależy jak "trójeczka" wypadnie i jak będzie się sprzedawała mimo "kontrowersyjnych" dla nie których rozwiązań typu grafika itd. Ja tam wierze w to co robi Blizzard i już się nie mogę doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:40, Abi Dalzim napisał:

A skąd pewność, że Blizz nie pójdzie kiedyś dalej i nie zrobi Diablo IV? ;)


Wg. mnie nie zaprzestaną na Diablo III, za dużo zarobili na poprzednich częściach, i ta na pewno też się dobrze sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zaskoczą wszystkich i postać dystansowa zamiast łuku będzie używać broni palnej. Oczywiście chodzi mi o taką Np. z XVI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:02, Dotson napisał:

> A skąd pewność, że Blizz nie pójdzie kiedyś dalej i nie zrobi Diablo IV? ;)

Wg. mnie nie zaprzestaną na Diablo III, za dużo zarobili na poprzednich częściach, i
ta na pewno też się dobrze sprzeda.



Blizzard zarabia na WoWie, a Diablo robii jakoś tak... za artyzmem :D przynajmniej mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:40, Abi Dalzim napisał:

> A może IZUAL albo Hadriel? Całkiem możliwe. Jednak z drugiej strony Sanktuarium
zamieszkują
> tylko ludzie, a Blizzard raczej tego nie zamierza zmieniać w ostatniej części trylogii.

A skąd pewność, że Blizz nie pójdzie kiedyś dalej i nie zrobi Diablo IV? ;)


Czytaj dokładnie wiadomości płynące od Blizzarda. Morhaine stwierdził na WWI, że D3 jest zamknięciem serii!! Nie będzie już Diablo w kształcie obecnym i przeszłym. Całkiem możliwe, że powróci uniwersum Diablo, ale w innej grze pod innym tytułem!!

@Fang

Zauważyłem, że wiele osób wypowiadający się w tym wątku ma znikomą wiedzę o D3. Bashiok zapewnił, że żadnych broni palnych nie będzie!
http://diablo.phx.pl/news/diablo-3-bez-broni-palnej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:27, Kawosz napisał:

> A skąd pewność, że Blizz nie pójdzie kiedyś dalej i nie zrobi Diablo IV? ;)

Czytaj dokładnie wiadomości płynące od Blizzarda. Morhaine stwierdził na WWI, że D3 jest
zamknięciem serii!! Nie będzie już Diablo w kształcie obecnym i przeszłym. Całkiem możliwe,
że powróci uniwersum Diablo, ale w innej grze pod innym tytułem!!


Dokładnie. Diablo III będzie zamykał historię walki z Diablo i jego braćmi (nie licząc ewentualnych dodatków).
Jednocześnie praktycznie zapewnili, że nie oznacza to końca świata Sanktuarium. Będzie jakaś gra, być może nowa seria, która będzie dalej opisywać ten świat, ale na pewno nie będzie to już Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te pytanie było już zadawane ale nie bede sie przekopywał przez ponad 100 stron. Wiadomo, ze pojawi sie demo Diablo III (podaje ti na blizconie czy jak to sie nazywa). Wiadomo jaka jest data pojawienia sie tego dema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:15, GANGSTERR napisał:

Pewnie te pytanie było już zadawane ale nie bede sie przekopywał przez ponad 100 stron.
Wiadomo, ze pojawi sie demo Diablo III (podaje ti na blizconie czy jak to sie nazywa).
Wiadomo jaka jest data pojawienia sie tego dema ?


Nie będzie udostępnionego grywalnego dema Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się