Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 01:57, PsychoX1989 napisał:

Doceńcie swoje domowe chłodziarkozamrażarki.


Nie noo... A Ty, przepraszam za niedyskrecę, jesteś przedstawicielem producenta i masz premię od sprzedaży???? :))))) Jeżeli koniecznie musisz coś pisć to pisz, proszę, coś sensownego, cokolwiek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest sensowne?? Te chłodziarkozamrażarki pomagają nam przeżyć w dzisiejszych czasach. Lubisz masło?? Bez chłodziarkozamrażarki byś tego masła nie miał:P [Koniec]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki blogowi WTF? ktory wyszperal najwazniejsze wypowiedzi Bashioka na forum, mozemy sie dowiedziec, ze runy bedziemy mogli nawet umieszczac w umiejetnosciach. Co o tym sadzici ? Mnie powoli wszystko zaczyna ukladac sie w logiczna calosc. Jednak Blizzard wiec co robic.

http://whereisthatfire.com/2008/10/jak-to-bedzie-z-tymi-atrybutami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:02, Dzikq napisał:

Dzieki blogowi WTF? ktory wyszperal najwazniejsze wypowiedzi Bashioka na forum, mozemy
sie dowiedziec, ze runy bedziemy mogli nawet umieszczac w umiejetnosciach. Co o tym sadzici
? Mnie powoli wszystko zaczyna ukladac sie w logiczna calosc. Jednak Blizzard wiec co
robic.

http://whereisthatfire.com/2008/10/jak-to-bedzie-z-tymi-atrybutami/


Przykro mi, ale ta wiadomość była ujawniona juz na Blizzcon. Od co najmniej 1,5 tygodnia wiemy, że runy będzie można umieszczać w umiejętnościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to będzie z tymi runami. Czy będzie tak, że będą one całkowicie losowe z losowymi bonusami, czy będzie "jak zwykle", czyli będzie kilka najlepszych run, na które każdy będzie polował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to bylby dobry pomysl, tyle, ze musi byc pare stopni losowosci. Bo wyobraz sobie sytuacje, ze idziemy na ostatniego bossa w piekle a wypada nam runa pierwszego stopnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:03, gloody napisał:

Jestem ciekaw jak to będzie z tymi runami. Czy będzie tak, że będą one całkowicie losowe
z losowymi bonusami, czy będzie "jak zwykle", czyli będzie kilka najlepszych run, na
które każdy będzie polował.

Nie do końca rozumiem, o co ci chodzi. Przecież jak będą miały losowe bonusy, to i tak ludzie będą polować na te najlepsze. Tylko polowanie będzie dłuższe i bardziej upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że będzie konkretna runa wyposażona w konkretne modyfikatory np:
pomniejsza runa losowości - dodaje efekt powtórzenia umiejętności (skull of flame z gameplaya) dajmy na to 30%
większa runa losowości to samo 50%
ogromna runa losowości - to samo 90%
itp.
może być zarówno 5 stopni run, jak i 8 stopni. W zależności od poziomu trudności będą wypadać relatywnej jakości runy.
Mam nadzieję, że nie będzie unikalnych run, które to wiodły by prym wśród wszystkich kamyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to w takim sensie:

Losowość - przykładowo mamy 30 różnych bonusów w stopniu od 0 do 100%. Gdy runa wypada, to losowany jest bonus i procenty do niego. Praktycznie każda runa jest inna.

Kilka najlepszych run - runy są z góry ustalone z nazwami i atrybutami. Przykładowo mamy runę "Wymiata wszystko", która ma najlepsze modyfikatory ze wszystkich run i wszyscy na nią konkretnie polują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:32, Dzikq napisał:

I wszyscy beda biegac na najslabsze potwory bo nie zaleznie kogo zabijemy mamy szanse
wydropic rune z bunusem 100%.


Tak, bo twórcy nie wpadliby na to aby ustawić to tak, że silne runy wypadają tylko z silnych potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:25, Dzikq napisał:

A skad wiesz na co nie wpadnie zamiec?


Wiem, że nie wpadną na durny pomysł, aby bardzo silne runy wypadały ze słabych mobów.

>Najbardziej przychylne beda wlasnie stopnie losowośći,

Dnia 21.10.2008 o 20:25, Dzikq napisał:

bo zarowno mapa i itemki tez beda losowe.


Tej części mimo silnych chęci, nie potrafię pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy, ze bedzie 5 stopnii losowosci. Najslabsza runa bedzie miala 1 stopien, czyli mozliwosc wylosowania 1-20% bonusu, czy tez jakis slaby modyfikator. Bedzie mozna je znajdywac na prostych lokacjach i bossach. Najmocniejsza runa bedzie miala 5 stopien losowosci, czyli 1-100% i jakis epicki modyfikator. Bedzie trzeba natrudzic sie zeby ja zdobyc. IMO taki system podobalby mi sie bardzo, trzebaloby sie naprawde natrudzic, zeby zdobyc epickie runy a co dopiero miec farta przy procentach :P

Chyba jsno wyjasnilem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi. W takim razie któryś z tych bonusów - nazwijmy go X będzie najlepszy dla danej klasy Y. I wszyscy grający klasą Y będą chcieli mieć runę dającą 100% do X, dopóki jej nie dostaną zadowolą się jakąś słabszą, powiedzmy co najmniej 80% do X, a reszta run będzie nic nie warta. To jest praktycznie to samo co gdyby wszystkie runy z bonusem do X dodawały 100% (ustalone, nie ma losowości w wartości bonusu), tylko mniej byłoby niepotrzebnych śmieci, które ci wypadają i myślisz "Ta, super że do X, ale nie perf, więc nie o to chodziło".

Rozumiem, że niektórym taka losowość się podoba, ale mnie polowanie na brakujące 3% strasznie drażniło w D2, wolałbym, żeby nie było powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też podłącze do tematu.Grałem we wszystkie Diablo, ale żadnego nie dokończyłem :/.Najbardziej jednak mi się podobał Diablo 2:LoD.Może zaryzykuję stwierdzenie, ale to jest w moim przekonaniu najlepszy Hack''n''Slash jaki wyszedł(nie grałem w Titan Quest).Po DiabloIII oczekuję, żeby(wiem, że to niemożliwe)był save''y kiedy gracz chce.Nie poczułem radości też jak zobaczyłem news''a o tym, że w Diablo III będzie automatyczne przydzielanie doświadczenia(lekka przesada).Fajnie za to, że dali jakąś zmianę jeśli chodzi o bohaterów.Nie licząć "barba", który został w Diablo III.No cóż.....Co będzie to będzie.Blizzard ma czas na stworzenie dobrej gry i na to oczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 07:40, mateuszencja napisał:

radości też jak zobaczyłem news''a o tym, że w Diablo III będzie automatyczne przydzielanie
doświadczenia(lekka przesada).Fajnie za to, że dali jakąś zmianę jeśli chodzi o bohaterów.


Jakie doświadczenie? Automatyczne beda przydzielanie statystki (str, dex itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się