Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 11:58, Dzikq napisał:

> radości też jak zobaczyłem news''a o tym, że w Diablo III będzie automatyczne przydzielanie

> doświadczenia(lekka przesada).Fajnie za to, że dali jakąś zmianę jeśli chodzi o
bohaterów.

Jakie doświadczenie? Automatyczne beda przydzielanie statystki (str, dex itd)



Automatyczne przydzielanie statystyk.Ważne, że o to samo mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 15:48, mateuszencja napisał:

Automatyczne przydzielanie statystyk.Ważne, że o to samo mi chodziło


I znowu lament graczy w kierunku pomyslu ktory jest (przynajmniej moim zdaniem) bardzo dobry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:10, diablolod napisał:

I znowu lament graczy w kierunku pomyslu ktory jest (przynajmniej moim zdaniem) bardzo
dobry... :/

Zgadzam się. Wreszcie softy nie będą mogły olewać dexa i vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:10, diablolod napisał:

I znowu lament graczy w kierunku pomyslu ktory jest (przynajmniej moim zdaniem) bardzo dobry... :/

Nie zgodzę się. Bo Blizz wychodzi z założenia, że dojdzie do takiej sytuacji jak w D2, gdzie każdy build danej postaci był podobny i tak samo się staty rozkładało. Ale to jest odbieranie graczowi możliwości wyboru jak ma postać być zbudowana. Kojarzycie postaci "for fun" (sorc niedźwiedź, sorc zeal, bard wilkołak itp.)? Jeżeli mam ochotę zrobić sobie taką śmieszną, nietypową a czasami nawet bezsensowną postać (a co), to czemu ma mi się tą możliwość obligatoryjnie zabrać?
Pozostaje jeszcze kwestia trybu Single Player - tam takiej postaci nie można zrobić wypasionej jak na BN i trzeba statystyki trochę inaczej rozłożyć.
Zabranie możliwości samodzielnego rozdawania statystyk jest, wg mnie, dla graczy krzywdzące i odbierające część zabawy i frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 14:17, Abi Dalzim napisał:

Zabranie możliwości samodzielnego rozdawania statystyk jest, wg mnie, dla graczy
krzywdzące i odbierające część zabawy i frajdy.


Komentowanie jednego elementu bez spojrzenia przez pryzmat całokształtu gry (której notabene nie znamy) jest do znudzenia subiektywne. Sam do końca nie możesz wiedzieć co Ci się podoba , a co nie w produkcji, której nie znasz.
Szanuje jednak zdanie ludzi, którzy podchodzą sceptycznie i z obawami do rozwiązania zaimplementowanego w D3. Rozczarujecie się, ale na plus, nie na minus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 17:44, Kawosz napisał:

Rozczarujecie się, ale na plus, nie na minus ;)

Mam nadzieję :) Mimo, że nie zawiodłem się jeszcze na żadnej produkcji Blizzarda, to mam pewne obawy związane z D3. No, ale pożyjemy, zobaczymy...
I tak Diablo 3 kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 20:54, MacieKBpl napisał:

Mówmy szczerze czy gdybyś nie miał zamiaru kupić to byś się tutaj wypowiadał??


Nie widziałem w regulaminie forum wpisu, że w temacie o danej grze mają prawo wypowiadać się tylko Ci, którzy mają zamiar ją kupić. Coś się zmieniło?

Według mnie mechanizm automatycznego rozdzielania statystyk będzie można ocenić dopiero w kontekście całej gry. Ograniczyli nam jakieś możliwości, ale możliwe, że gra będzie tak wyglądać, że nie będzie nam tego brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zacząłem zabawę z DII (rychło w czas ;)) i mam prośbę - moglibyście mi polecić jakąś dobrą stronkę z optymalnymi ścieżkami rozwoju postaci (koniecznie taką, na której informacje odnoszą się do aktualnej wersji gry - archeologia typu "jak to było za czasów wersji 1.09d" mnie nie interesuje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 20:54, MacieKBpl napisał:

Mówmy szczerze czy gdybyś nie miał zamiaru kupić to byś się tutaj wypowiadał??

A czy Ty wypowiadasz się tylko w tematach o grach, które masz / zamierzasz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:17, Blackhand napisał:

Hej, właśnie zacząłem zabawę z DII (rychło w czas ;)) i mam prośbę - moglibyście mi polecić
jakąś dobrą stronkę z optymalnymi ścieżkami rozwoju postaci (koniecznie taką, na której
informacje odnoszą się do aktualnej wersji gry - archeologia typu "jak to było za czasów
wersji 1.09d" mnie nie interesuje)?


Tu masz wiele ciekawych bulidów PvM i PvP.
http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie/

@Gloody
nie spamuj ;)) Trzy posty wyżej napisałem dokładnie to samo i jestem zmuszony przyznać Ci rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:37, Kawosz napisał:

@Gloody
nie spamuj ;)) Trzy posty wyżej napisałem dokładnie to samo i jestem zmuszony przyznać
Ci rację ;)


To, że się wyjątkowo z Tobą zgadzam, nie znaczy, że spamuję ;] Ale mogę zaraz wpaść na jakieś kontrowersyjne stwierdzenie coby nam się ciekawiej konwersowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 22:06, gloody napisał:

To, że się wyjątkowo z Tobą zgadzam, nie znaczy, że spamuję ;] Ale mogę zaraz wpaść na
jakieś kontrowersyjne stwierdzenie coby nam się ciekawiej konwersowało.


Liczę na to - apetytu mi narobiłeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do ogłoszenia kolejnych informacji, jak na razie nie mam czego komentować. Mogę ewentualnie zarzucić jakieś propozycje co do tłumaczenia witch doctora, ale ten gorący temat już przerabialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:32, Abi Dalzim napisał:

> Mówmy szczerze czy gdybyś nie miał zamiaru kupić to byś się tutaj wypowiadał??

A czy Ty wypowiadasz się tylko w tematach o grach, które masz / zamierzasz mieć?


Raczej tak. Po co mam sobie zawracać głowę grą która mi się nie podoba ( nie zamierzam jej kupować). Dla mnie krytyka gry której nawet nie zamierzam kupić to czysty spam. Jeśli z góry osądziłem że gra mi się nie podoba jeszcze przed premierą to nawet nie popatrzę na temat na forum który jej dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 23:08, MacieKBpl napisał:

Raczej tak. Po co mam sobie zawracać głowę grą która mi się nie podoba ( nie zamierzam jej kupować).

Dla dyskusji, bo interesuje mnie gatunek, bo interesuje mnie tematyka... Można mnożyć powody.

Dnia 26.10.2008 o 23:08, MacieKBpl napisał:

Dla mnie krytyka gry której nawet nie zamierzam kupić to czysty spam.

Jako czysty spam można też traktować bałwochwalcze peany na temat gry, której jeszcze półki sklepowe nie zaznały. Wychodzi na to samo.

Dnia 26.10.2008 o 23:08, MacieKBpl napisał:

Jeśli z góry osądziłem że gra mi się nie podoba jeszcze przed premierą to nawet nie popatrzę
na temat na forum który jej dotyczy.

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że myślisz, że Diablo 3 mi się nie podoba i że jej nie kupię. Nic bardziej błędnego. Jestem wielkim fanem Diablo, w D2 grałem ładne parę lat, D1 przypominam sobie co jakiś czas. Diablo 3 też na 100% kupię i będę grał. A że czasem sobie pokrytykuję (nawet jeżeli chodzi o grę, która jeszcze nie wyszła), to chyba moje prawo, nie? Od tego jest ten temat. Jak widać został założony już kawał czasu temu, kiedy jeszcze nawet nie było pewne czy D3 wyjdzie i jest pełen domysłów, pochwał i krytyk, mimo, że gra nie wyszła. Nie zarzucaj mi więc spamu, bo Twoją ostatnią wypowiedź też można pod to podciągnąć (zarzucanie spamującemu, że spamuje jest spamem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawostka - jak anglicy sprzedają coś czego jeszcze nia ma?
W jednym z angielskich sklepów internetowych można już składać zamówienia na D3!!!
A co najciekawsze: napisali że premiera 27 marca 2009 roku !!!
Są niesamowici... będą zwodzić tych którzy zamówią przez kolejny rok??? Bo w marcową premierę coś nie bardzo chce się wierzyć....
link: http://www.play.com/Games/PC/4-/5984705/Diablo-III/Product.html

Wiadomość wyczytano w portalu battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie zarzucałem Ci spamu ja tylko odpowiadałem na pytanie. Po prostu uważam że osoba której gra się nie podoba ( lub w wypadku premiery nie wywarła na niej wrażenia) wchodzi na temat tylko po to żeby se posty nabić czyli pisze czysty spam, nic nie wnosząc do dyskusji jeszcze denerwuje innych swym nastawieniem. Jakbyś się czuł gdyby teraz wlazł na forum gość który nic prawie nie wiedząc o D3 po obejrzeniu jednego screena ocenił całą grę lejąc wodę itd. To co my tu robimy to krytyka ( wiemy co nieco więc możemy oceniać) a tamto to tylko nabijanie sobie postów na forum żeby wbić rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się