Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Przeciez to data wpisana tak od sobie. Premiery jeszcze nie ogloszono. Sklep chce zwrocic na siebie uwage. Wiele razy miala miejsce taka sytuacja przy wiekszych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że data premiery nie ogłoszona i oczywiście, że marzec jest nierealny - jestem tego świadoma, dlatego napisałam posta jako ciekwostkę jak można juz teraz nabijć ludzi w butelkę i próbować złapać największą liczbę kupujących.
Swoją drogą przypuszczam, że datę wpisali na podstawie wypowiedzi Blizzu sprzed około 2 miesiący (zapomniałam kto to powiedział), że premiera jest możliwa na koniec roku obrachunkowego, a po BlizConie wiemy już że to ściema...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:21, LK30 napisał:

Oczywiście, że data premiery nie ogłoszona i oczywiście, że marzec jest nierealny - jestem
tego świadoma, dlatego napisałam posta jako ciekwostkę jak można juz teraz nabijć ludzi
w butelkę i próbować złapać największą liczbę kupujących.
Swoją drogą przypuszczam, że datę wpisali na podstawie wypowiedzi Blizzu sprzed około
2 miesiący (zapomniałam kto to powiedział), że premiera jest możliwa na koniec roku obrachunkowego,
a po BlizConie wiemy już że to ściema...:)


Wiesz z Blizzem wszystko możliwe, choć też nie sądzę żeby marzec był choćby przybliżoną datą ( chyba że ten w 2010 r).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo obietnic corocznych dodatków, ten rok jest dla Blizzarda niesamowicie krótki (mam na myśli 2009). Sądzę, że w 2009 nic do wowa nie wyjdzie. Skupią się na Starcraft i Diablo.

I tak po kolei można spekulować:
kwiecień 09 - Starcraft - kamp. Terran
lipiec-sierpień 09 - kamp. Zergów
grudzień 09 - styczeń ''10 - kamp. protosów

marzec-czerwiec ''10 - Diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:24, Kawosz napisał:

Pomimo obietnic corocznych dodatków, ten rok jest dla Blizzarda niesamowicie krótki (mam
na myśli 2009). Sądzę, że w 2009 nic do wowa nie wyjdzie. Skupią się na Starcraft i Diablo.

I tak po kolei można spekulować:
kwiecień 09 - Starcraft - kamp. Terran
lipiec-sierpień 09 - kamp. Zergów
grudzień 09 - styczeń ''10 - kamp. protosów

marzec-czerwiec ''10 - Diablo III


Blizz kilka tygodni temu potwierdził, że w 2009 na pewno dodatku do WoWa nie będzie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem gameplaya i trailer Diablo III. No nie jest tak zle chcoaiz graficznie myslalem ze bedzie lepiej, nie chodzi tak o jakosc jak bardziej o typ grafiki moim zdaniem jest zbyt warcraft''owy zbyt... cukierkowy. No i trailer tez tak nie wbija w klimat jak w dwojce nie wiem moze przez to że jak ogoladalem filmiki w dwojce bylem mlodszy albo po prostu nie trzyma tego klimatu. Scena z maszerujacymi hordam iza bardzo przypominala mi warcrafta i wladce pierscieni. No ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:45, Tomek.czwa napisał:

Właśnie sobie obejrzałem gameplaya i trailer Diablo III. No nie jest tak zle chcoaiz
graficznie myslalem ze bedzie lepiej, nie chodzi tak o jakosc jak bardziej o typ grafiki
moim zdaniem jest zbyt warcraft''owy zbyt... cukierkowy. No i trailer tez tak nie wbija
w klimat jak w dwojce nie wiem moze przez to że jak ogoladalem filmiki w dwojce bylem
mlodszy albo po prostu nie trzyma tego klimatu. Scena z maszerujacymi hordam iza bardzo
przypominala mi warcrafta i wladce pierscieni. No ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce;p


Powiedziałeś coś z czym już dawno wszyscy się pogodzili ( jakieś 2 tygodnie od wprowadzenia gameplaya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 15:23, MacieKBpl napisał:

Powiedziałeś coś z czym już dawno wszyscy się pogodzili ( jakieś 2 tygodnie od wprowadzenia
gameplaya)

Sorki, ze nie jestem tak aktualny z informacjami na temat Diablo 3 wyrazilem swoja opinie w temacie o tej grze po obejrzeniu paru filmikow. A ze jak mowisz spoznilem sie o dwa tygodnie to sora ale zyje wlasnym zyciem ktore nie polega tylko na graniu i wylapywaniu nowinek w necie na temat Diablo i pochodnych;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przepraszać bo nie ma za co ja też mam własne życie, ja tylko mówiłem że się trochę spóźniłeś z opinią bo gameplay wyszedł jeszcze chyba podczas wakacji. Ale zawsze dobrze jest mieć z kim pogadać. Już nie wchodzi tu tak wiele osób jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:16, MacieKBpl napisał:

Nie musisz przepraszać bo nie ma za co ja też mam własne życie, ja tylko mówiłem że się
trochę spóźniłeś z opinią bo gameplay wyszedł jeszcze chyba podczas wakacji. Ale zawsze
dobrze jest mieć z kim pogadać. Już nie wchodzi tu tak wiele osób jak dawniej.


Ano nie wchodzi. Jaka jest tego przyczyna? Brak nowinek o D3. Zakładam się, że po WWI ''09 wątek znowu zapłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:23, MacieKBpl napisał:

> Właśnie sobie obejrzałem gameplaya i trailer Diablo III. No nie jest tak zle chcoaiz

> graficznie myslalem ze bedzie lepiej, nie chodzi tak o jakosc jak bardziej o typ
grafiki
> moim zdaniem jest zbyt warcraft''owy zbyt... cukierkowy. No i trailer tez tak nie
wbija
> w klimat jak w dwojce nie wiem moze przez to że jak ogoladalem filmiki w dwojce
bylem
> mlodszy albo po prostu nie trzyma tego klimatu. Scena z maszerujacymi hordam iza
bardzo
> przypominala mi warcrafta i wladce pierscieni. No ale zobaczymy jak to bedzie w
praktyce;p

Powiedziałeś coś z czym już dawno wszyscy się pogodzili ( jakieś 2 tygodnie od wprowadzenia
gameplaya)



A ja myślę, że wszystko takie jakieś koreańskie się robi... aczkolwiek moim zdaniem DIII i tak zachowało klimat (z tego, co widziałam na gameplayu) i mi się bardzo podoba. A i nowa, azjatycka czarodziejka fajna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:24, CharName napisał:

nowa, azjatycka czarodziejka fajna :-)


Dla mnie z tą czarką to tylko zmienili nazwę z sorceress ( albo jakoś tak) na wizard, dodali jej parę nowych czarów,a mówili że żadnej ze starych postaci po za barbem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:03, MacieKBpl napisał:

Dla mnie z tą czarką to tylko zmienili nazwę z sorceress ( albo jakoś tak) na wizard,
dodali jej parę nowych czarów,a mówili że żadnej ze starych postaci po za barbem nie
będzie.


To, że będzie typowo czarująca postać było raczej pewne. Poza tym widzieliśmy tylko część tego co nowy czaruś potrafi, więc nie wiadomo w jakim stopniu będzie podobny do Czarodziejki z DII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:10, gloody napisał:

To, że będzie typowo czarująca postać było raczej pewne. Poza tym widzieliśmy tylko część
tego co nowy czaruś potrafi, więc nie wiadomo w jakim stopniu będzie podobny do Czarodziejki
z DII.


Sporo się zmienił. Po pierwsze w jego drzewku brakuje większości umiejętności jakie miała Czarodziejka. Poza tym więcej tam umiejętności pasywnych niż aktywnych.
Tutaj możesz sobie poczytać o umiejętnościach Wizarda:

Arcane Tree - http://www.diablowiki.net/Arcane_Skill_Tree
czyli zaklęcia z obrażeniami magicznymi plus zaklęcia typu Slow Time, Teleport itd.

Storm Tree - http://www.diablowiki.net/Storm_Skill_Tree
czyli zaklęcia lodu i blyskawic

Conjuring Tree - http://www.diablowiki.net/Conjuring_Skill_Tree
czyli zaklęcia powodujące obrażenia fizyczne oraz umożliwiające Wizardowi walkę przy pomocy zwykłej broni.
m.in. jedna z umiejętności pasywnych dodaje do mocy zaklęć część obrażeń z broni jaką wizard nosi.
Czy np. Weapon Mastery, czarodziej z wielkim toporem - to jest to! :D

Oczywiście wszystko to było aktualne w czasie Blizzconu, a jak wiadomo Blizzard lubi się bawić w usuwanie i dodawanie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie musisz przekonywać do innowacyjności nowych klas. Jeśli Blizzard zapowiedział, że nie będzie powtórki starych klas to nie mam powodu aby im nie wierzyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to nowatorskie rozwiązania. Podobnie jak zwiększanie wpływu siły na obrażenia od broni u barbarzyńcy. Wszyscy Ci, którzy piszą o śmierci klasycznego rozwoju postaci z powodu braku statystyk mają wąską wiedzę o pozostałych elementach gry.

Jestem nastawiony pozytywnie do nowych rozwiązań Zamieci. Nie podzielam opinii autora tego artykułu:
http://www.wykop.pl/ramka/102260/rozbijanie-banku-by-blizzard

Pan Bartosz Kotarba moim zdaniem zapędził się nieco w swoich spekulacjach. Czy kardynalną zasadą dziennikarza nie powinno być rzetelne przekazanie informacji i konkluzji opartych na kompleksowej i dogłębnej wiedzy o opisywanym temacie? Zwróćcie uwagę na grono komentujących. 90% z nich poszło w owczym pędzie za opinią autora blogu. Co do samej opinii - pozostawia ona wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Kawosz ten artykul to nie opinia ale spekulacje.Na samym koncu dodal przeciez "pozyjemy zobaczymy".
A ze temat dotyczy chyba najwiekszego bulteriera w produkcji kasowych gier wiec nie dziw sie ze temat na nowo rozgorzal.
Co do nowatorskich rozwiazan to po staremu bedzie tak jak w WoWie :),popatrza w inne gry zbiora to co najlepsze i umieszcza w swoim produkcie bo juz same tytuly maja mega moc razenia.
Zreszta juz w takim Sacredzie 2 wizzard moze oprocz czarow genialnie wywijac laska lub mieczem a inne postacie tez mozna na kilka sposobow zrobic(odnosnie broni).
Diablo 3 (jak i inne gry w produkcji) tworza mase emocji i spekulacji,co bedzie jak bedzie itp.bo to przeciez guru wsrod gier h&s.Jak wyszlo Diablo 2 tez wszyscy plakali ze nie m klimatu z jedynki a jednak tysiace w to gra.
Po game playu juz rozgorzala dyskusja o kilmacie gry :))a przeciez niewiele mozna powiedziec po kilkunastu minutach .
A czy sie autor zapedzil? mysle ze nie po prostu opisal sytuacje panujaca ogolnie na rynku gier,o tym ze wychodza tytuly jak grzyby po deszczu z odpowiednia relama,a potem sie okazuje ze to niedorobiony bubel.
A ze na tym mozna zarobic konkretne pieniadze to udowodnili sami wydajac WoWa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tego felietonu moim zdaniem mocno się zagalopował. W dodatku z jego wypowiedzi jasno wynika, że nie siedzi w temacie i nie dysponuje nawet podstawową wiedzą na temat tych produktów.

Nie zapowiedziano żadnego WC4. Owszem, kiedyś może powstanie, bo to dobra gra była, jest i można ją jeszcze ulepszyć, to tyle.

Blizzard nie słynie z innowacyjności, a z dopieszczania tego, czego inni nie potrafią.

SC2 nie jest rozbity na 3 części, tylko ukaże się jako podstawka i dwa dodatki. Tak jak WoW.

Blizzard od dawna zarabia kupę kasy, jakby nie było WoW - i tak Diablo oraz inne ich gry wciąż świetnie się sprzedają.

Racjonalnie działający przedsiębiorca jest przede wszystkim nastawiony na zysk. Jeśli osiąga go przez wydawanie wysokiej jakości produktów tak jak robi to Blizzard, to tym lepiej dla nas. Nie powinno nikogo dziwić, że chcą na tym nieźle zarobić. Podstawy ekonomii to nie jest wiedza tajemna.

Pośrednie porównanie gier Blizzard i głównego trendu w branży na przykładzie Spore i polityki EA to cholernie duże nadużycie, które prawdopodobnie większość nastolatków zrozumie na opak, czyli = omg, blizz zmienił politykę, teraz to już drugie EA....

Podsumowując, bez żadnych konkretnych podstaw autor spekuluje o zmianie czegoś, co się póki co nie stało. W dodatku czyni to w sposób nieumiejętny, wykazując się brakiem podstawowej wiedzy. Jakże idealnie wpasowuje się tym samym w nasz rodzimy nurt biadolenia dla samego biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się