Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

IMO najprawdopodobniejsza data premiery D3 bedzie gwiazdka 2010r. bo 09'' bedzie premiera SC2. Potem na poczatku roku cz. 2 i w wakacje cz. 3. Po czym na koniec roku wyskocza z Diablo 3. Takim sposobem Blizzard zapelni rynek przez ponad rok swoimi produkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:39, Dzikq napisał:

IMO najprawdopodobniejsza data premiery D3 bedzie gwiazdka 2010r. bo 09'' bedzie premiera
SC2. Potem na poczatku roku cz. 2 i w wakacje cz. 3. Po czym na koniec roku wyskocza
z Diablo 3. Takim sposobem Blizzard zapelni rynek przez ponad rok swoimi produkcjami.


Mam inne zdanie. Mówisz o zapełnianiu kolejnych lat premierami. Co odpowiesz na rok 2009? Zauważ, że przez kolejne kilka poprzednich lat nie wydali NIC oprócz dodatków do "złotego tura" WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mówi o zapełnieniu rynku wkolejnych latach na rok premierami. Od gwiazdki 2009 r- Stacraft 2 po gwiazdkę 2010 r- wg Dzikq przypuszczalna data premiery D3 ( to jest rok, trzeba czytać posty do, których się czepiasz- tego nauczyłem się podczas gadania na forach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uwaznie posty tak jak wspomnial MacieKBpl. Swoja droga zeby Blizzard wydal kolejny dodatek do WoWa musi to zrobic przed ujawnieniem tajemniczego projektu MMO, wiec moim zdaniem zapelni luke w I kwartale 2010r. bo prawdopodobnym boomie SC2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:35, Dzikq napisał:

Czytaj uwaznie posty tak jak wspomnial MacieKBpl. Swoja droga zeby Blizzard wydal kolejny
dodatek do WoWa musi to zrobic przed ujawnieniem tajemniczego projektu MMO, wiec moim
zdaniem zapelni luke w I kwartale 2010r. bo prawdopodobnym boomie SC2 :P


Czytam dokładnie posty i mam zdanie, że wypełnienie roku 2009 premierą jesienną jest de facto brakiem premier. Chodzi mi o fakt wypuszczenia SCII na wiosnę, nie jesienią.

MaciekKBpl
- ja się nie czepiam tylko dyskutuję, gdybyś Ty czytał moje wypowiedzi nie wtrącałbyś się w dyskusję. To jednak nie ma znaczenia. Nie sądzę , aby SCII wyszedł później niż na wakacje ''09.

Dla mnie 2009 będzie wypełniony premierami tylko w przypadku wydania 2 gier - SC i Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy śledzicie wydanie gry Blizzardu pierwszy raz? Jeżeli ktokolwiek z was sądzi, że Diablo 3 ukaże się w 2009 roku jest chyba kompletnie szalony ;-)
Moim zdaniem będziemy mieli wieeele szczęścia jeśli Blizzard uraczy nas w przyszłym roku Starcraftem, a gdzie tam do Diabełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mi sie wydaje, ze 2009 roku gra powinna wyjsc, patrzac na to ile jest juz zrobione, ale znajac Blizzard moze byc z tym problem :) Ja wole poczekac dluzej i cieszyc sie gra bez latek, niz od razu po zainstalowaniu czekac na pierwszego patcha, bo taki blad i owaki. Lepiej pozniej, a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 11:56, BasteKSG napisał:

Hmmm, a mi sie wydaje, ze 2009 roku gra powinna wyjsc

W 2009 roku już wyjdzie, bodejże w lutym albo w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 11:57, edeusz napisał:

> Hmmm, a mi sie wydaje, ze 2009 roku gra powinna wyjsc
W 2009 roku już wyjdzie, bodejże w lutym albo w marcu


Nie ma szans... mają dopiero 2 akty i do tego to jest Blizzard... gra nie wyjdzie wcześniej niż sierpień/wrzesień 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 12:06, nieszczescie napisał:

> > Hmmm, a mi sie wydaje, ze 2009 roku gra powinna wyjsc
> W 2009 roku już wyjdzie, bodejże w lutym albo w marcu

Nie ma szans... mają dopiero 2 akty i do tego to jest Blizzard... gra nie wyjdzie wcześniej
niż sierpień/wrzesień 2009.

Może się jeszcze streszczą i będzie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 12:14, edeusz napisał:

Może się jeszcze streszczą i będzie w czerwcu.


Blizzard się nie streszcza. Dopóki nie będą uważać, że gra jest skończona nie wypuszczą jej.
A 2009 to jak dla mnie maaało realna data. Wystarczy, że w przyszłym roku wyjdzie StarCraft II Akt I i moooże II.

Ja tam obstawiam III - IV kwartał 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:36, Jeggred napisał:

Ja tam obstawiam III - IV kwartał 2010.

Nie, no co ty.w III kwartale 2009 powinien Diablo III już byc.Abo w początkach 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:23, edeusz napisał:

Nie, no co ty.w III kwartale 2009 powinien Diablo III już byc.Abo w początkach 2010.


Na Blizzconie 08 powiedzieli, że mają ukończony pierwszy akt... po kilku latach roboty. W dodatku na przyszły rok będzie SCII i może dodatek jeden. A Blizz nie wypuszcza kilku gier tego samego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:23, edeusz napisał:

> Ja tam obstawiam III - IV kwartał 2010.
Nie, no co ty.w III kwartale 2009 powinien Diablo III już byc.Abo w początkach 2010.


A niby skąd to wiesz? Ktoś z rodziny w Blizzardzie dorabia? ;/ Tak jak napisał Jeggred plus to, że Blizz zawsze się przykłada do swoich gier i dłuuugo je robi więc nie ma co liczyć, by diabełek był w 2009, a w 2010 też bym nie był taki pewien...
I proszę nie pisz czegoś czego nie masz popartego żadnymi dowodami ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 12:17, garrick napisał:

> > Ja tam obstawiam III - IV kwartał 2010.
> Nie, no co ty.w III kwartale 2009 powinien Diablo III już byc.Abo w początkach 2010.


A niby skąd to wiesz? Ktoś z rodziny w Blizzardzie dorabia? ;/ Tak jak napisał Jeggred
plus to, że Blizz zawsze się przykłada do swoich gier i dłuuugo je robi więc nie ma co
liczyć, by diabełek był w 2009, a w 2010 też bym nie był taki pewien...
I proszę nie pisz czegoś czego nie masz popartego żadnymi dowodami ;/.


Czy Twoje wywody są poparte dowodami?? Sam bredzisz i śmiesz upominać innych ;) 2010 to rok Daiblo III - na dowód przytaczam wypowiedź przedstawiciela Blizzarda:

"W wywiadzie dla TVG współzałożyciel Blizzarda, Frank Pearce, wyraził nadzieję na to, że Diablo 3 wyjdzie jeszcze przed rokiem 2011. Cała reszta wywiadu jest poświęcona StarCraftowi 2. "
Nadzieja w ustach przedstawiciela Blizzarda jest jak pewnik.
link do wywiadu http://www.totalvideogames.com/StarCraft-II/feature-13152.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



ta? Powiedział, że ma nadzieje czyli nie ma pewności... to ja mogę powiedzieć, że mam nadzieję, że w 2010 będę miał nowego kompa... ;/
Czyli twój dowód to ....... nie dowód ;). Pokaż mi czytelnie napisane, że gra będzie w 2010 :P. Nie ma pewności i tyle ;P.
Co do mojego zwrócenia uwagi i twojego ;).
Ja tylko spekulowałem kolega napisał jakby był pewien... ;P.
Ps. Pewniak? Twoim zdaniem spekulacja kogoś ważnego... to jest już pewniak? To może powiesz mi jeszcze, że plotki też są prawdą ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:57, garrick napisał:



ta? Powiedział, że ma nadzieje czyli nie ma pewności... to ja mogę powiedzieć, że mam
nadzieję, że w 2010 będę miał nowego kompa... ;/
Czyli twój dowód to ....... nie dowód ;). Pokaż mi czytelnie napisane, że gra będzie
w 2010 :P. Nie ma pewności i tyle ;P.
Co do mojego zwrócenia uwagi i twojego ;).
Ja tylko spekulowałem kolega napisał jakby był pewien... ;P.
Ps. Pewniak? Twoim zdaniem spekulacja kogoś ważnego... to jest już pewniak? To może powiesz
mi jeszcze, że plotki też są prawdą ;/?


Po pierwsze to był wysoki przedstawiciel Blizzarda, więc istnieje domniemanie prawdziwości stwierdzenia. Po drugie cała ta kłótnia nie jest potrzebna. Jednak moim zdaniem za ostro traktujesz ludzi, którzy o temacie nie mają pojęcia (wiem krew się gotuje, ale odpuść ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle :P, ja tylko zwróciłem uwagę, a ty mówisz, że krew się we mnie burzy ;).
To, że jest to wysoko postawiony urzędnik Blizzarda w brew pozorom nic nie oznacza... Bliżej byłbym skłonny uwierzyć jakby powiedział, że będzie na 100 procent w 2010 niż to, że spekuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się