Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Kilka nowych newsów:
Prawdopodobieństwo braku opłat na BN spowoduje obecność reklam.
Co roku nowy dodatek do Diablo (heh, gdzieś to słyszałem, czy to nie był WoW?)
Status ukończenia gry - 5 klas i akt 1 grywalne jedynie w siedzibie Blizzarda, nie dla mas.
Niektóre stwory w D3 do zabicia tylko raz.
Bashiok tłumaczy szczupłe drzewko umiejętności WD - specyficzna klasa postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile będzie profesji ???Jak tak to jakie oprócz barbarzyńcy,maga,iwitchdoktora?????
Ile będzie poziomów trudności gry??I czy pojawią się starzy bosowie???

20081209210036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:00, Adrios1 napisał:

Wiadomo ile będzie profesji ???Jak tak to jakie oprócz barbarzyńcy,maga,iwitchdoktora?????
Ile będzie poziomów trudności gry??I czy pojawią się starzy bosowie???

Bodajże 6, ale jakie oprócz tych, które wymieniłeś nie zostały jeszcze podane... ;/.
Pewnie 3 poziomy trudności ;D. Zawsze tak było więc po co mają zmieniać ;). Starzy bossowie? Raczej nie... no może oprócz Diabełka, ale Blizz mówił, że nie są pewni czy będzie w grze... (no jakby demon wyglądający jak Diablo nie byłby Diablo to byłoby śmiesznie ;)). Więcej info poczytaj w faxie albo na stronach internetowych, bo to o co pytasz to rzeczy, które jeśli jesteś fanem Diablo powinieneś wiedzieć od momentu zapowiedzenia gry ;).
Dziękuję za uwagę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:50, garrick napisał:

> Wiadomo ile będzie profesji ???Jak tak to jakie oprócz barbarzyńcy,maga,iwitchdoktora?????

Bodajże 6, ale jakie oprócz tych, które wymieniłeś nie zostały jeszcze podane... ;/.

Z tego co ja wie to ma być ich 5, a nie 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 22:20, Matteos napisał:

i myszkę. Już rozgorzały spekulacje co ta zmiana ma oznaczać...


Jak zwykle ;D. Chociaż może coś na święta ujawnią ;). A skrzydełka całkiem fajne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:20, Matteos napisał:

> ( albo coś przeoczyłem )

Nie przeoczyłeś. Patrz np.
http://www.diii.net/blog/comments/tyrael-is-moving/
Nowe "skrzydła" ładne, takie... diablowate. Blizzard jak zwykle bawi się z fanami w kotka
i myszkę. Już rozgorzały spekulacje co ta zmiana ma oznaczać...


ta jasne, znam tylko chiński i wietnamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lvl zrobią 100 max , ale nie wiadomo ile będzie aktów. Jeżeli by powiedzmy zrobili 4-5 to do 100 by było , bo później bijesz jakiś 200 to już główny boss to tak kolczasty szczur w Diablo II jak masz 1 lvl. Jeżeli będzie powyżej 5 to sądzę że zniosą limit, może nawet do 500 :). Albo może system resetu expa , żeby tylko skille i ekwipunek zostawały. Tak czy inaczej nie sądzę żeby Blizzard wyszedł z tradycji jednego głównego Bossa na akt - tak jak było w Diablo II. I tak pewnie dadzą nam na początek Diablo III poznać z 4 aktami, a później dołożą dodatek i zniosą maximum lvl do wyższego. A tak zmieniając temat odnośnie premiery gry to ja się nie interesuje w ogóle ile będzie klas. Nie czekam z niecierpliwością na Diablo III - zresztą robię tak ze wszystkimi grami. Kończąc tą wyczerpującą wypowiedź chciałem dodać , że może do nas dotrzeć po długich oczekiwaniach. Więc się nie ekscytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:22, tlen1235790 napisał:

Mam pytanie ; Jak myslicie jakie będą klasy w D3? Ja mysle że oprócz szamana wojownika
i maga bedzie jeszcze palladyn i łucznik, a wy?

Szczerze mówiąc palladyn nie za bardzo mi pasuję do diablowego klimatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 11:24, katrin20km napisał:

Szczerze mówiąc palladyn nie za bardzo mi pasuję do diablowego klimatu :P


Miałem namyśli że przydał by się któś pomiędzy wojownikiem a magiem który walczyłby wrecz i dobrze radził sobie z magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:31, tlen1235790 napisał:


> Szczerze mówiąc palladyn nie za bardzo mi pasuję do diablowego klimatu :P

Miałem namyśli że przydał by się któś pomiędzy wojownikiem a magiem który walczyłby wrecz
i dobrze radził sobie z magią.

W sumie racja :P Kurcze aż mnie ściska tu i ówdzie, bo nie mogę się doczekać na efekt końcowy :P Na Diabełku dorastałam więc jest mi bardzo bliski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:22, tlen1235790 napisał:

Mam pytanie ; Jak myslicie jakie będą klasy w D3? Ja mysle że oprócz szamana wojownika
i maga bedzie jeszcze palladyn i łucznik, a wy?


Łucznik będzie na pewno bo gdy oglądałem gameplay to widziałem jak z niejednego potwora albo z skrzyni wypadały luki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się