Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 19:22, Bllu-Man napisał:

Łuki to nie nie konkretnie łucznik.. może być zwykła Amazonka.. .

A facet amazonka to kto, amazon? nie sądze, żeby była ta klasa, bo amazonką może byc tylko kobieta, a będzie wybór płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 11:24, katrin20km napisał:

Szczerze mówiąc palladyn nie za bardzo mi pasuję do diablowego klimatu :P

A to dlaczego nie? Pomijając fakt, że w D2 już był i wielu ludzi nim grało, to przecież świat Sanktuarium jest pełen diabelstwa, z którym paladyni lubią się użerać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:46, Erykknesz napisał:

> Łuki to nie nie konkretnie łucznik.. może być zwykła Amazonka.. .
A facet amazonka to kto, amazon? nie sądze, żeby była ta klasa, bo amazonką może byc
tylko kobieta, a będzie wybór płci.


Kolega przytoczył amazonkę jako przykład ;). I zgadzam się, z nim, że nie musi być to konkretnie łucznik... Byłoby to zbyt oczywiste, a przecież Blizz stawia na zaskoczenie ;). Poczekamy zobaczymy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 00:19, garrick napisał:

;). Poczekamy zobaczymy ^^.


hehe z tym ''czekaniem i zobaczeniem'' to bez kitu trzeba będzie jeszcze troche poczekać. Ja już nie mogę wytrzymac coś czuje że jak wyjdzie już Diablo 3 to sie uzależnie od tej gry masakrycznie :)

Co do Amazonki, lubiłem ją grać w D2 i właśnie; od zawsze na świecie w filmach czy w książkach fantastycznych za przedstawicieli tych klas są i zawsze był i zawsze będa tylko piekne kobiety :p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych specyfikacji, i pewnie przez dłuższy czas wiadomo.
Za to Blizz powiedział, że Diablo 3 (tak jak StarCraft 2) nie będzie wymagał do działania DX 10 (jak na razie w ogóle go nie wykorzystuje). Więc wymagania nie będą kosmiczne. Możliwe, że tylko będzie wymagane z 2GB ramu do płynnego działania, ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:51, Gallbaroquo napisał:

Są już jakieś wiadomości o sprzęcie jaki będzie potrzebny bo ja będę musiał chyba nowy
se kupić bo ten co teraz mam to zledwością gry z 2007 roku ciągnie xD?


Jesli w SC2 bedzie mozna grac na karcie z pixel shader 2.0, to z pewnoscia tez i w D3. Pewnie do optymalnych ustawiene bedzie potrzebna jakas dwurdzeniowka. Takie moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:57, Madoc napisał:


> Szczerze mówiąc palladyn nie za bardzo mi pasuję do diablowego klimatu :P
A to dlaczego nie? Pomijając fakt, że w D2 już był i wielu ludzi nim grało, to przecież
świat Sanktuarium jest pełen diabelstwa, z którym paladyni lubią się użerać ;)

No tak, ale ten Palladyn wydaje się być taki wyciągnięty znikąd... po prostu nie za bardzo mi pasuje, ale zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w trzeciej odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:14, katrin20km napisał:

No tak, ale ten Palladyn wydaje się być taki wyciągnięty znikąd... po prostu nie za bardzo
mi pasuje, ale zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w trzeciej odsłonie.

Nie znikąd, tylko z zakonu :P Rozumiem, jakby Ci nie pasował krasnoludzki inżynier, ale stary, poczciwy pal? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:01, Alchenik napisał:

Mam pytanie czy to prawda ze Battle net w D3 ma byc platny ( u mnie w szkole jest taka
plotka)


Blizzard o tym wspominał. Ale jeszcze nie wiadomo czy się na to w końcu zdecydują, i jeżeli będzie to za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:01, Alchenik napisał:

Mam pytanie czy to prawda ze Battle net w D3 ma byc platny ( u mnie w szkole jest taka
plotka)

Ja gdzieś czytałem, że ma być "bezpłatny", ale pewne usługi będą płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:01, Alchenik napisał:

Mam pytanie czy to prawda ze Battle net w D3 ma byc platny ( u mnie w szkole jest taka
plotka)


O ile dobrze wiem Blizzard nie wspominał nic o opłatach za gry wykorzystujące Battle.net. Chodziło o to, że nie przynosi on żadnych zysków. Wszyscy zaczęli snuć właśnie tezy o pobieraniu opłat za granie w Diablo 3 w trybie multiplayer, jednak jest to mało prawdopodobne. Wydaje mi się, że zyski czerpać będą raczej z wewnętrznych reklam bądź czegoś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wlasnie mam taka nadizeje ze battle net bedzie darmowy bo jezeli tak to bym sobie napewno kupil, ale bez battle netu to nie to samo a placic co miech nie bardzo mam ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie naprawdę głupio jeśli battle.net bedzie płatne, dobrze wyjda z tego jedynie Blizard Co do poćwiartowania diablo to jestem za bo dzieki temu gra szybciej wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 09:12, tlen1235790 napisał:

Bedzie naprawdę głupio jeśli battle.net bedzie płatne, dobrze wyjda z tego jedynie Blizard
Co do poćwiartowania diablo to jestem za bo dzieki temu gra szybciej wyjdzie:)

Ja nie widzę sensu by battle.net był płatny, bo przecież z WoW''a dostają dużo kasy. :P
Z tym podzieleniem Diablo na części to nie jestem pewien, bo nie lubię, gdy gra kończy się w połowie i to w najlepszym momencie. Wolę dłużej poczekać i mieć całą grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 00:54, Alchenik napisał:

Bo wlasnie mam taka nadizeje ze battle net bedzie darmowy bo jezeli tak to bym sobie
napewno kupil, ale bez battle netu to nie to samo a placic co miech nie bardzo mam ochote
;)


Nie mat takiej opcji żeby battle.net był płatny. Cały czas w Diablo II, SC, czy WC3 na battle.necie grają miliony w te gry, więc jeżeli ta usługa online będzie płatna, to stracą oni wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Diabolo III. Do tej pory z h''n''slashy grałem tylko w TQ (n00b wiem:P), ale już wiem że ten gatunek jest dla mnie;) A Blizzard to mistrzowie, nie tylko tego gatunku, więc must-have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się