Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 10:01, Kraju92 napisał:

Nie mat takiej opcji żeby battle.net był płatny. Cały czas w Diablo II, SC, czy WC3 na
battle.necie grają miliony w te gry, więc jeżeli ta usługa online będzie płatna, to stracą
oni wielu graczy.


Tylko, że Blizzard na tegorocznym BlizzConie mówił, że pewna forma płatności za Battle.Net będzie. Tylko nie wiadomo jaka to ma być suma, czy mają być tylko pewne opcje płatne etc. Ale z drugiej strony mówił o tym przed ogłoszeniem, że na Battle.Net najprawdopodobniej będziemy oglądać reklamy. Więc być może nie będzie żadnych opłat, ale za to będziemy oglądać jakieś badziewia na BN. Oczywiście żadnych reklam w samej rozgrywce nie ujrzymy.

A z tym podziałem Diablo III toś ta wymyślili ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogą być i nawet reklamy, mnie taka forma nie przeszkadza. Ale możliwe że będzie jakieś konto GOLD na battle.necie aby mieć jakieś ulepszenia itp. i za to się będzie tylko płaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Ale możliwe że będzie jakieś

Dnia 22.12.2008 o 11:13, Kraju92 napisał:

konto GOLD na battle.necie aby mieć jakieś ulepszenia itp. i za to się będzie tylko płaciło.


Nie wierzę, aby tak było. To rozwiązanie jest imo bardzo złe i na dobre przyjmuje się w tak kiepskich grach jak Tibie czy inne MU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:13, Kraju92 napisał:

To mogą być i nawet reklamy, mnie taka forma nie przeszkadza. Ale możliwe że będzie jakieś
konto GOLD na battle.necie aby mieć jakieś ulepszenia itp. i za to się będzie tylko płaciło.


Konto GOLD, dzięki któremu możesz mieć lepsze itemy, postać etc jest praktycznie wbrew polityce Blizzarda. Jak grasz zależy tylko od twoich umiejętności i czasu jaki spędzasz nad grą, a nie od tego ile masz kasy.
Jeżeli już będą opłaty to albo dla wszystkich, a jeżeli będą jakieś opcje płatne to prędzej jakieś bajery, świecidełka, brak reklam na BN etc. Żadnych które wpływały by na jakość rozgrywki i balans między grającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Predzej konto GOLD, bedzie dawalo zmienienie innego, pr0-coolerskiego HUDa w grze. Czy tez innej zmiany kosmetycznej, bo Blizzard wbilby sobie gwozdz do trumny dajac mozliwosc za pieniadze zwiekszyc swoje umiejetnosci w grze. Wiec spokojna glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wszystko jedno czy BN będzie płatny czy nie, bo i tak nie zamierzam na nim grać :)
Tylko singielek ma jakiś sens. BN to tylko gonitwy za przedmiotami, lvl-owanie postaci, baalruny (czy też teraz inne monsterruny). Ja tam sobie lubię samotnie połazić, odkryć całą mapkę, otworzyć wszystkie skrzynki i cieszyć się jak głupi do sera z każdego żółtego itemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:02, KazMeister napisał:

Czy sądzicie źe w diablo 3 znajdzie się miejsce dla krowiego poziomu? a moźe Blizzard
poświęci na to caly akt?

Myślę, że pokuszą się o jakiś inny, zabawny easter egg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:42, Madoc napisał:

> No tak, ale ten Palladyn wydaje się być taki wyciągnięty znikąd... po prostu nie
za bardzo
> mi pasuje, ale zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w trzeciej odsłonie.
Nie znikąd, tylko z zakonu :P Rozumiem, jakby Ci nie pasował krasnoludzki inżynier, ale
stary, poczciwy pal? :/

Mój drogi, inżynier też mógłby się gdzieś uchować, będąc np niedobitkiem czegoś, z jakiegoś okresu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:46, katrin20km napisał:

> > No tak, ale ten Palladyn wydaje się być taki wyciągnięty znikąd... po prostu
nie
> za bardzo
> > mi pasuje, ale zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w trzeciej odsłonie.

> Nie znikąd, tylko z zakonu :P Rozumiem, jakby Ci nie pasował krasnoludzki inżynier,
ale
> stary, poczciwy pal? :/
Mój drogi, inżynier też mógłby się gdzieś uchować, będąc np niedobitkiem czegoś, z jakiegoś
okresu :P :D


Czytam niektóre posty i uśmiech sam wkrada się na twarz. Proponuję: po pierwsze - zapoznać się z historia Sanktuarium i perypetiami bohaterów, po drugie - zagrać w dwie poprzednie części Diablo, po trzecie - zastanowić się, co piszecie i przeczytać przed dodaniem.

Inżynier? Czy wierzysz w to co piszesz? Ja powiem Ci, że pleciesz totalne bzdury. Realia Sanktuarium nie dopuszczają istnienia inżynierów. Co najwyżej jakiś alchemik, tudzież coś na kształt Lysandra z Lut Golein, lub Alkora z Kurast.
---------------------------
Krowi level? Tak, ale w innym kształcie niż poprzednio. Zresztą Bashiok wspominał już o tym.
---------------------------
Opłaty za BN są możliwe, ale w przypadku nie chcenia oglądania reklam, posiadania jakiś achivmentów i innych smaczków. Gotów byłbym zapłacić za brak napastliwych niejednokrotnie i niezmiernie denerwujących reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 11:18, Modok napisał:

Krowi poziom wątpię ale moim zdaniem będzie coś innego.

Może to byc takie miejsce, gdzie się zbiorą wszystkie potworki z gry :P Ale chyna jednak myślę, że ten krowi poziom będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 11:07, Kawosz napisał:

Inżynier? Czy wierzysz w to co piszesz? Ja powiem Ci, że pleciesz totalne bzdury. Realia
Sanktuarium nie dopuszczają istnienia inżynierów. Co najwyżej jakiś alchemik, tudzież
coś na kształt Lysandra z Lut Golein, lub Alkora z Kurast.
---------------------------

Człowieku opanuj się ;) niektóre wypowiedzi pisane są z przymrużeniem oka...
...więc sam się zastanów kilka razy zanim wylecisz z przemądrzałymi gadkami do kilku linijek tekstu, które nie są adresowane do Ciebie...
...jednym słowem... "wyluzuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 21:45, katrin20km napisał:

Człowieku opanuj się ;) niektóre wypowiedzi pisane są z przymrużeniem oka...
...więc sam się zastanów kilka razy zanim wylecisz z przemądrzałymi gadkami do kilku
linijek tekstu, które nie są adresowane do Ciebie...
...jednym słowem... "wyluzuj"


Offtop na offtopie i offtopem pogania. Te spamerskie docinki są niepotrzebne z Twojej strony. Ktoś powinien to ukrócić - spekulacje, totalny chaos w tym wątku.

Piszmy o faktach. Jest koniec świat a Blizzard nie uraczył nas niczym nowym na temat Diablo. Czarno widzę premierę. 2009 rok jest mało prawdopodobny.
Przyjrzyjcie się Tyraelowi na stronie głównej. Czy w tle nie pada drobny śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:48, Kawosz napisał:


> Człowieku opanuj się ;) niektóre wypowiedzi pisane są z przymrużeniem oka...
> ...więc sam się zastanów kilka razy zanim wylecisz z przemądrzałymi gadkami do kilku

> linijek tekstu, które nie są adresowane do Ciebie...
> ...jednym słowem... "wyluzuj"

Offtop na offtopie i offtopem pogania. Te spamerskie docinki są niepotrzebne z Twojej
strony. Ktoś powinien to ukrócić - spekulacje, totalny chaos w tym wątku.

Piszmy o faktach. Jest koniec świat a Blizzard nie uraczył nas niczym nowym na temat
Diablo. Czarno widzę premierę. 2009 rok jest mało prawdopodobny.
Przyjrzyjcie się Tyraelowi na stronie głównej. Czy w tle nie pada drobny śnieg?


Coś tam pada... ale nie koniecznie jest to śnieg i z pewnością nie spada na ziemie tylko leci do góry ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde :D Czekam na tę grę jak na objawienie i mam nadzieję, że się nie zawiodę :D Chociaż to mało prawdopodobne, bo Blizzard wypuszcza tylko dobre i dopracowane gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się