Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 10:04, tosz napisał:

> Nie mogę się doczekać, aż wyjdzie Diablo III.
> Tylko sen z powiek spędzają mi słowa "Profesjonalna Polska Wersja Językowa".
a co myślisz że wszyscy znają angielski ?

Ja znam :)
Poważnie to nie chodzi mi o to,że ma być tylko Angielska i już, tylko mogła by być możliwość wyboru między wersjami językowymi.
Mi na przykład polskie głosy postaci się nie podobały i nie pasowały do klimatu gry.
Najbardziej mnie dobijał barbarzyńca i jego odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 10:18, Metalhead86 napisał:

A czemuż to? Polska wersja Diablo II była bardzo dobra, nie mam jej nic do zarzucenia
(przede wszystkim tysiące świetnych nazw przedmiotów).

"Ukryta skrytka" ^^.

Dnia 26.02.2009 o 10:18, Metalhead86 napisał:

prawdę mówiąc ja i tak kupię angielską wersję kolekcjonerską (a mam nadzieję, że taka się pojawi).

Też planuję kupić wersję kolekcjonerską Diablo III (pierwszą w życiu), ale czy Polską czy Europejską to się jeszcze zobaczy... zależy od zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:18, Jeggred napisał:

Też planuję kupić wersję kolekcjonerską Diablo III (pierwszą w życiu), ale czy Polską
czy Europejską to się jeszcze zobaczy... zależy od zawartości.

Na jakim serwisie zamawiasz Europejskie wersje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:32, Tank25 napisał:

Na jakim serwisie zamawiasz Europejskie wersje??


Pojęcia nie mam... Nigdy żadnej nie sprowadzałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:28, Jeggred napisał:

> Na jakim serwisie zamawiasz Europejskie wersje??

Pojęcia nie mam... Nigdy żadnej nie sprowadzałem xD.

Ja bym mógł się ewentualnie wybrać do sąsiadów bo mam niedaleko, ale wtedy zamiast Diablo 3 będę miał Der Teufel Drei, lub Ďábel 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wittam dawno mnie nie było ;/.Dołączę się do tematu bo widzę że się rozkręcił i dodam tylko jedno, do edycji kolekcjonerskich które powinny wyjść. Również chciałbym sobie ową kolekcjonerkę zakupić bez względu na jej skład.Jedyny warunek to wersja polska.Angielska wersja diablo 3 wyjdzie o wiele szybciej i kto wie czy nie będziemy musieli czekać długich miesięcy na PL-ke.Ale dla wielkich fanów liczy się gra i to żeby wyszła jak najszybciej a nie język prawda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:33, juhyter napisał:

wittam dawno mnie nie było ;/.Dołączę się do tematu bo widzę że się rozkręcił i dodam
tylko jedno, do edycji kolekcjonerskich które powinny wyjść. Również chciałbym sobie
ową kolekcjonerkę zakupić bez względu na jej skład.Jedyny warunek to wersja polska.Angielska
wersja diablo 3 wyjdzie o wiele szybciej i kto wie czy nie będziemy musieli czekać długich
miesięcy na PL-ke.Ale dla wielkich fanów liczy się gra i to żeby wyszła jak najszybciej
a nie język prawda ;D


Dla fana powinno się liczyć aby gra była jak najdokładniej zrobiona bez dużej ilości bugów, co do wersji, w którą się gra to w 1 dało się tylko grać po angielsku, a i tak zrobiła furorę ;P, a gdyby tak było z 3 (być może tylko na jakiś czas, ale jednak) to można by poduczyć się trochę angielskiego, poczuć klimat w tym języku i itp ;D.

Ps. Co do Unburieda fajny mobek się szykuje ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:59, RadoSSław napisał:

> - nowy potwór: Unburied (przyp. Odkopany?)

Może wygrzebany? Coś w tym stylu chyba :P

Możliwe, kwestia interpretacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o plotkach że diablo III wyjdzie 24 grudnia ? :) sądzie że to nie jest prawidłowa data ale jest bardzo prawdopodobne że jest zbliżona do tej właściwej :)? I jeszcze jedno oglądając gameplay grafika była naprawdę dobra ale wymagania takie jak procek 1,4GHz czy 1 GB ram o.0 aż mnie zatkało czy ja się nie znam o.0???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:31, Gallbaroquo napisał:

A co sądzicie o plotkach że diablo III wyjdzie 24 grudnia ? :) sądzie że to nie jest
prawidłowa data ale jest bardzo prawdopodobne że jest zbliżona do tej właściwej :)? I
jeszcze jedno oglądając gameplay grafika była naprawdę dobra ale wymagania takie jak
procek 1,4GHz czy 1 GB ram o.0 aż mnie zatkało czy ja się nie znam o.0???


A skąd takie wymagania wziąłeś? Do premiery jeszcze może się bardzo wiele zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotki te zostały już dawno zdementowane przez Blizzard. Data premiery zostanie podana, kiedy gra zostanie ukończona, a co do wymagań sprzętowych to w ogóle nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=15659710318&postId=157946092485&sid=3000#10


Czyżby kolejna klasa była ujawniona jeszcze przed sierpniowym Blizzcon''em? Takie informacje tylko zaostrzają mój apetyt na grę...

Najprawdopodobniej wkrótce doczekamy się również aktualizacji bestiariusza, jeżeli oczywiście wierzyć w zapowiedzi Bashiok''a. Co do Unburied - http://www.thefreedictionary.com/unburied . Co powiecie na "niezakopany"? ;) Oj, nasi tłumacze będą mieli naprawdę trudną robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:40, Metalhead86 napisał:

Co powiecie na "niezakopany"? ;)


Ochrzciłbym ich raczej mianem "Zbezczeszczonych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Nie, Upadły już istnieje w polskiej wersji Diablo II. To te czerwone knypki, które tłukło się na początku gry. IMHO pomysł luzaca jest najlepszy. Pasuje do wyglądu stwora i opisu na oficjalne stronie D3.
W załączniku obrazek upadłego z Diabła 2.

20090322125732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:00, luzac napisał:

Ochrzciłbym ich raczej mianem "Zbezczeszczonych".


Zbezczeszczeni, niepochowani, niezakopani, wygrzebani, odkopani... Jak powiedział Kawosz, to tylko kwestia interpretacji.

@juhyter

"Upadli"? Nigdy w życiu. ;) "Unburied" przypomina mi Plugastwo - jedną z jednostek Nieumarłych z WarCraft III. Upadli pochodzą z Diablo II, gdzie byli zaś małymi, czerwonymi stworkami wskrzeszanymi przez szamanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Upadły to nie będzie napewno.Ale nie wierz jak zinterpretują tą nazwę ci ludzie którzy będą spolszczać diablo 3.Ale jak narazie to jednak Zbezczeszczeni to jest najlepsza nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się