Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 15:42, Ave-Some-666 napisał:

5 klasa bedzie ksiadz(priest),ukradlem to info z serwerow blizzarda!

Jeżeli 5 klasa to priest to powiedz najpierw jaka jest 4 klasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:22, juhyter napisał:

> 5 klasa bedzie ksiadz(priest),ukradlem to info z serwerow blizzarda!
Jeżeli 5 klasa to priest to powiedz najpierw jaka jest 4 klasa???


myslalem ze wiecie jest barb,with doctor,wizzard aaa to jeszcze huter bedzie myslalen ze blizz juz to podal,lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie okaże się wielką plotą bo blizz ot tak sobie nie podaje klas postaci najpierw robi szum napięcie rośnie i dopiero jak juz eksploduje podaję klasę lub coś innego. Zwykła plota!!!!!! według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:42, Ave-Some-666 napisał:

5 klasa bedzie ksiadz(priest),ukradlem to info z serwerow blizzarda!


Nie moze być priesta dlatego, ze kazda z klas musi byc heroiczna. To nie jest WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:32, Dzikq napisał:

> 5 klasa bedzie ksiadz(priest),ukradlem to info z serwerow blizzarda!

Nie moze być priesta dlatego, ze kazda z klas musi byc heroiczna. To nie jest WoW.


ON BEDZIE MIAL TAKIE COS JAK FOHER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o tym że każda klasa będzie płci obojga?? Więc co priest powiadzasz.Facet to będzie ksiądz a kobieta to co??? Zakonnica........skończ już z tym co opowiadasz bo się pogrążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:35, juhyter napisał:

A słyszałeś o tym że każda klasa będzie płci obojga?? Więc co priest powiadzasz.Facet
to będzie ksiądz a kobieta to co??? Zakonnica........skończ już z tym co opowiadasz bo
się pogrążasz


Nie bo to bedzie ksiezniczka!! Ludzie W LINEAGE TEZ SA PRIESTY PLCI ZENSKIEJ I CO TY NA TO!! A CO SILKROA DTEZ MA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno nie porównuj Mangowej gry typu lineage to DIABLO 3.Bo w mangowym świecie wszystko jest możliwe.Diablo 3 ma być ponure i jakoś postać priesta nie komponuje mi się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:38, Ave-Some-666 napisał:

> A słyszałeś o tym że każda klasa będzie płci obojga?? Więc co priest powiadzasz.Facet

> to będzie ksiądz a kobieta to co??? Zakonnica........skończ już z tym co opowiadasz
bo
> się pogrążasz

Nie bo to bedzie ksiezniczka!! Ludzie W LINEAGE TEZ SA PRIESTY PLCI ZENSKIEJ I CO TY
NA TO!! A CO SILKROA DTEZ MA/


E mam wezwać modka? Bo jedynie co robisz to spamujesz bez sensu, a mi się to osobiście nie podoba, jeśli masz pisać głupoty to idź na podwórko do kolegów i nie wracaj -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj najpierw o tym czym bedzie Diablo III, a nie piszesz bzdury. Tworcy wyraznie podkreslaja, ze to maja być epiczne i heroiczne postacie. Skad Ty sie urwales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:46, Dzikq napisał:

Poczytaj najpierw o tym czym bedzie Diablo III, a nie piszesz bzdury. Tworcy wyraznie
podkreslaja, ze to maja być epiczne i heroiczne postacie. Skad Ty sie urwales?


RYCERZE HRYSTUSA - KSIEZA COS JAK TEMPLARIUSZE DEBILU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:00, Kawosz napisał:

#Dzikq
nie epiczne, a epickie, korzystaj z autokorekty...


Moj bład. Pisalem zdenerwowany, a poziom zaniza jedynie Ave-Some-666 swoja niekompetencja. Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:47, Ave-Some-666 napisał:

> Poczytaj najpierw o tym czym bedzie Diablo III, a nie piszesz bzdury. Tworcy wyraznie

> podkreslaja, ze to maja być epiczne i heroiczne postacie. Skad Ty sie urwales?


RYCERZE HRYSTUSA - KSIEZA COS JAK TEMPLARIUSZE DEBILU!!


Pisze się Chrystus , nie Hrystus , a tak po prawdzie to bardzo możliwe zamiast paladyna to jakiś Inkwizytor np zakonu Zakarum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba jego babcie.Po tym co piszesz a w szczególności po ortografii mogę stwierdzić że jesteś jakimś rozwydrzonym bachorem który pisze bzdury po to by ktoś go zauważył.A że wszyscy biorą cię za debila to ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blizard jak to było w popszednich częsciach klimat będzie ponury epickie postacie itp.
widzialem kilka filmików na youtube z tego co widziałem gra bedzie bardzo fajna nie wiem jak inni na to ale dla mnie
może być . Jak wyjdzie na rynek diablo 3 to oby było po polsku od premiery heh chociaz może nie być
Fajne jest w D3 to że itemy zajmują jedną kratkę więc mozemy zbierac itemki dowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:25, wincus1313 napisał:

widzialem kilka filmików na youtube z tego co widziałem gra bedzie bardzo fajna nie
wiem jak inni na to ale dla mnie

A nie lepiej obejrzeć na oficjalnej stonie? Są lepszej jakości.

Dnia 28.03.2009 o 20:25, wincus1313 napisał:

może być . Jak wyjdzie na rynek diablo 3 to oby było po polsku od premiery heh chociaz
może nie być

Albo w dwu wersjach językowych, żeby każdemu dogodzić.

Dnia 28.03.2009 o 20:25, wincus1313 napisał:

Fajne jest w D3 to że itemy zajmują jedną kratkę więc mozemy zbierac itemki dowoli.

Oczywiście dopóki starczy kratek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie wiemy jeszcze ile będzie kratek ;D.A Jeżeli w grze będą talizmany tak jak w Diablo 2. Prędzej czy później nie będzie dużo miejsca na przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się