Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Fajnie by było jakby jakąś lepszą grafikę zrobili bo starsze diablo nie grzeszyły pięknością.
Ale wkońcu to jest cRPG wi.ęc tutaj chodzi o grywalność, mam rację ?
Mam tylko nadzieję że wymagania nie będą zaskakujące, bo na tym moim złomie (komputerze) żadna nowa gra już nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomniałem dodać że super fajnie by było gdyby była rozwinięta walka bronią i łukami (w ten sposób jak w gothicu) no i widok z postaci czego zawsze mi w diablo brakowało.
Truno mi się przyzwyczaić do widoku z lotu ptaka ale nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:04, MazzzzzzzzzzuR napisał:

Fajnie by było jakby jakąś lepszą grafikę zrobili bo starsze diablo nie grzeszyły pięknością.
Ale wkońcu to jest cRPG wi.ęc tutaj chodzi o grywalność, mam rację ?
Mam tylko nadzieję że wymagania nie będą zaskakujące, bo na tym moim złomie (komputerze)
żadna nowa gra już nie działa .

Jedna rzecz Diablo nie było nie jest i nie będzie CRPG. Diablo zawsze było i będzie najlepszym HACK''N Slashem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:34, Sebat1 napisał:


> Pomyłka, sorry, nie ten temat :)
Nie ma sprawy. ;) Ale trzeba było napisać coś na temat tego linka, miałeś na to całe
pięć minut przeznaczone na edycję posta. ;P

Ja bym takie Diablo Online przyjął z otwartymi ramionami. :)

Podejrzewam , że to prima aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:34, Sebat1 napisał:

Ale trzeba było napisać coś na temat tego linka

Wg mnie to na 100% żart Prima Aprilisowy. Nawet nie za bardzo chciało im się podrasować obrazek. Po prostu wzięli stare logo z D2 i dodali online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:06, MazzzzzzzzzzuR napisał:

A jeszcze zapomniałem dodać że super fajnie by było gdyby była rozwinięta walka bronią
i łukami (w ten sposób jak w gothicu) no i widok z postaci czego zawsze mi w diablo brakowało.
Truno mi się przyzwyczaić do widoku z lotu ptaka ale nic na to nie poradzimy.

Tak, nic na to nie poradzimy. Bo nie chcemy. Nie chcemy celowania łukiem, nie chcemy widoku zza pleców bohatera. Nie chcemy rozbudowanych dialogów, zarządzania armią i MP5 z tłumikiem i celownikiem przeziernikowym. Bo to jest Diablo. Nie Gothic, nie Baldur''s Gate, nie Age of Empires i (o dziwo!) nie Crysis. That''s da best h''n''s evah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2009 o 19:29, Abi_Dalzim napisał:

Wg mnie to na 100% żart Prima Aprilisowy. Nawet nie za bardzo chciało im się podrasować
obrazek. Po prostu wzięli stare logo z D2 i dodali online...

Już na pierwszy rzut oka widać, że to żart primaaprilisowy, ale mogli się z nim odrobinę bardziej postarać, bo już po samym logo widać, że to ściema. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motyw z Archivist mi się bardzo podoba, gdyby zrobić to nieco na bardziej serio to byłaby z tego naprawdę nowa klasa. Np. bohater posługujący się zaklęciami z ksiąg, nie używający żadnej broni do walki wręcz itd. Czary tej fake-klasy naprawdę mi się podobały, zwłaszcza lorenado i ten motyw z zombie zabijającym go jednym ciosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Serio ma być po jednej kratce na przedmiot ;/? No way... To tak jakby miecz był wielkości

Dnia 29.03.2009 o 13:04, garrick napisał:

miksturki, bezsensu w d2 trzeba było pomyśleć jak to poukładać by było miejsce, a tak
to dupa, gra straci mały, ale zawsze smaczek ;P.



Właśnie to jest to co zawsze mnie w Diablo brakowało a co uwielbiałem w Baldur''s Gate i grze NOX... Po co latać co chwilę do miasta .. wielki ++ ^^ idzie się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 20:52, Braveheart napisał:

Właśnie to jest to co zawsze mnie w Diablo brakowało a co uwielbiałem w Baldur''s Gate
i grze NOX... Po co latać co chwilę do miasta .. wielki ++ ^^ idzie się przyzwyczaić
:)

Prawda jest taka, że latało się tylko na początku gry, żeby zarobić trochę złota- później i tak wszystkie białe, szare, niebieskie czy czasem nawet żółte przedmioty się omijało (a w złotych i zielonych robiło ścisłą selekcję). Poza tym ciekawi mnie, jak rozwiążą sprawę z amuletami. Pewnie wprowadzą jakiś limit aktywnych amuletów, by ludzie nie przeginali. W każdym razie, mi się pomysł nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawi mnie sterowanie ponieważ po dokładnym przejrzeniu screenów na pasku skillów zauważyłem możliwe przydzielenie jakiegoś dla lewego i prawego przycisku myszy a więc wsad ??.. czy strzałki lub...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, w D2 też można było przydzielać umiejętności pod lpm i jednocześnie poruszać się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 16:29, Redjevel napisał:

Bardzo ciekawi mnie sterowanie ponieważ po dokładnym przejrzeniu screenów na pasku skillów
zauważyłem możliwe przydzielenie jakiegoś dla lewego i prawego przycisku myszy a więc
wsad ??.. czy strzałki lub...??


Na 100& nie będą to ani strzałki ani Wsad. Blizz mówił że jak ktoś umie posługiwać się myszką to umie grać w diablo.
Sterowanie według mnie będzie banalnie proste bo po co komplikować takie rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:47, GanD napisał:

Nic nowego, w D2 też można było przydzielać umiejętności pod lpm i jednocześnie poruszać
się w ten sposób.


Dawno w diablo nie grałem a jedyne co z tego zapamiętałem to to że wspaniale się grało i tekst tego dziadka co mówił o kostce Horadrimów :)
I przez te wspomnienie nie mogę się doczekać diablo III, ahh ten klimacik był bezcenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 2 do LPM też mogłeś podłączyć skille, nawet bez trzymania Shifta ich używać, po prostu zamiast zwykłego ciosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:13, fanrpg napisał:

Według mnie to wielki skok Bllizard stworzenie diablo III przyciągnie wielu fanów RPG
!! =]

A która gra Blizzarda tego nie robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:13, fanrpg napisał:

Według mnie to wielki skok Bllizard stworzenie diablo III przyciągnie wielu fanów RPG
!! =]


moze fanów RPG ale diablo od zawsze był grą typu Hack N Slash a too wielka róznica :) D3 jak zapowiada ma byc Hack N slashem z elementami RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się