Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 23:21, Braveheart napisał:

moze fanów RPG ale diablo od zawsze był grą typu Hack N Slash a too wielka róznica :)
D3 jak zapowiada ma byc Hack N slashem z elementami RPG :)

H''n''s raczej zawsze ma elementy RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:20, Redjevel napisał:

Powiązanie wowa i diablo czyli moje 2 najlepsze gry hmm co z tego wyjdzie 1 najgorsza?:d

oby nie :D

WoWa? Czemu WoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:20, Redjevel napisał:

Powiązanie wowa i diablo czyli moje 2 najlepsze gry hmm co z tego wyjdzie 1 najgorsza?:d

oby nie :D


Jakie "powiązanie"? Szczerze mówiąc nie widzę żadnych podobieństw między D3, a WoW. Losowo generowane otoczenie i podziemia, bardzo podobny rozwój postaci, losowo generowane questy/wydarzenia, gotycki, mroczny i cholernie brutalny świat Sanktuarium, et cetera, et cetera - porównywać Diabełka III można jeno z jego poprzednimi odsłonami. Aż żal rzyć ściska, że ludzie próbują doszukiwać się elementów zapożyczonych z MMO Blizzard''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2009 o 12:20, Niflheim napisał:

Jakie "powiązanie"? Szczerze mówiąc nie widzę żadnych podobieństw między D3, a WoW. Losowo
generowane otoczenie i podziemia, bardzo podobny rozwój postaci, losowo generowane questy/wydarzenia,
gotycki, mroczny i cholernie brutalny świat Sanktuarium, et cetera, et cetera - porównywać
Diabełka III można jeno z jego poprzednimi odsłonami. Aż żal rzyć ściska, że ludzie próbują
doszukiwać się elementów zapożyczonych z MMO Blizzard''a...


No właśnie rozwój postaci czyli coś jest wzięte z Wowa oczywiście to inna gra ale pewnie garstka ludzi się tam znajdzie z wowa no ale jak już mówiłem to Diablo a nie wow.. byle by nie było p2p (pay to play) no to by było chyba najgorsze powiązanie z tym mmo .
I myślę że po ostatniej rozmowie blizzarda o questach (o tym czytaniu, a raczej o nie czytaniu ich ...) jakoś zrobią je bardziej "kolorowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:53, Redjevel napisał:

No właśnie rozwój postaci czyli coś jest wzięte z Wowa


Widzę, że nie miałeś styczności z Diablo. Polecam nadrobić zaległości.

Dnia 08.04.2009 o 16:53, Redjevel napisał:

oczywiście to inna gra ale
pewnie garstka ludzi się tam znajdzie z wowa no ale jak już mówiłem to Diablo a nie wow..


Mam małe problemy ze zrozumieniem tego zdania. Mógłbyś proszę wstawiać znaki interpunkcyjne w swoich wypowiedziach?

Dnia 08.04.2009 o 16:53, Redjevel napisał:

byle by nie było p2p (pay to play) no to by było chyba najgorsze powiązanie z tym mmo
.


Szczerze wątpię, aby Battle.net w Diablo III był płatny.

Dnia 08.04.2009 o 16:53, Redjevel napisał:

I myślę że po ostatniej rozmowie blizzarda o questach (o tym czytaniu, a raczej o nie
czytaniu ich ...) jakoś zrobią je bardziej "kolorowe"


O ilość i "jakość" questów nie ma się co martwić - system losowego generowania zadań przypomina mi nieco rozwiązanie z części pierwszej, co bardzo mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:44, Niflheim napisał:

Szczerze wątpię, aby Battle.net w Diablo III był płatny.


Akurat Blizzard rozważa płatny Battle.net. Chociaż narazie nie ujawnili żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Sami pewnie jeszcze nie wiedzą co będzie. A przekonamy się o tym razem z premierą StarCrafta II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatny Battle.net to by był straszny ruch ze strony Blizza. Myślę, że wielu ludzi dałoby sobie przez to spokój z multi (w tym ja, bo przepraszam bardzo, nie po to kupuję grę, żeby potem płacić za to, że mogę sobie w nią pograć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO płatny battle.net to byzydura xD... O ile w WoWie można tłumaczyć, że część (albo nawet większość) tej kasy idzie na utrzymanie serwerów to nie nikt nie uwierzy, że nagle Battle.net który od wielu lat trzyma się spokojnie bez tego też nagle wymaga opłat, zbyt wiele ludzi pokazało by panom z Zamieci środkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sięz PharauhnMizzrymem (fajny nick xD )bo skoro blizz zarabia FULL KASY na wowie i do tego podzielił starcrafta na 3 części żeby zarobić jeszcze więcej to według mnie odpuszczą płatny battlenet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 14:38, juhyter napisał:

Zgadzam sięz PharauhnMizzrymem (fajny nick xD )bo skoro blizz zarabia FULL KASY na wowie
i do tego podzielił starcrafta na 3 części żeby zarobić jeszcze więcej to według mnie
odpuszczą płatny battlenet.

"Apetyt wzrasta w trakcie jedzenia" :D. Obym się mylił, nie mam nic do płacenia abonamentu w prawdziwym MMO (sam długo grałem w Warhammer Online i troszkę w Age of Conan), ale Diablo to nie ten gatunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pogłoski o płatnym battle.net zostały zdementowane. Zapewne będę banery z reklamami na chacie w mniej lub bardziej podobnej postaci do tego, co jest obecnie. Diablo 3 to nie WoW. Tam się płaci abonament nie tylko za użytkowanie serwerów, ale kasa też idzie na ludzi, którzy pracują nad content patchami poważnie rozwijającymi grę. Do D3 będę przede wszystkim wychodziły patche naprawiające błędy i poprawiające balans między klasami, to nie to samo co duże content patche, więc nielogiczne by było za takie coś płacić i to nawet z marketingowego punktu widzenia (mogłoby to zniechęcić do zakupu np. weteranów D2, którzy nie zwykli za to płacić). W każdym razie - to nie ten rodzaj gry i jest mała szansa, że BN będzie płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zobaczyłem dokładnie screeny. Myślałem, że to będzie gra, która zmusi mnie do zmiany kompa- myliłem się. Chodzi o grafikę- ten Warcraftowy styl ;(. D2 miała klimat m.in dzięki mrocznym lokacją- ciemnym, ponurym, złowrogim(?). Jak spoglądam w obrazki przeraża mnie kolorowość świata i jego WoWność. Jak chcę grafę z Warcrafta, to kupuje i gram w Warcrafta! Diablo to głównie ciężki, mroczny klimat! Echh.... ciekawi mnie czy petycja coś dała ??? Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:59, bartog123 napisał:

Właśnie sobie zobaczyłem dokładnie screeny. Myślałem, że to będzie gra, która zmusi mnie
do zmiany kompa- myliłem się. Chodzi o grafikę- ten Warcraftowy styl ;(. D2 miała klimat
m.in dzięki mrocznym lokacją- ciemnym, ponurym, złowrogim(?). Jak spoglądam w obrazki
przeraża mnie kolorowość świata i jego WoWność. Jak chcę grafę z Warcrafta, to kupuje
i gram w Warcrafta! Diablo to głównie ciężki, mroczny klimat! Echh.... ciekawi mnie czy
petycja coś dała ??? Wie ktoś może?


A według mnie trochę przesadzasz, nowe Diablo jest może mniej mroczne od poprzednich ale daleko mu do grafiki Warcrafta. Tam wszystko było bardzo kolorowe i mało co było mroczne nawet jeżeli starało się takie być nowe Diablo wciąż jest brutalniejsze poważniejsze i mroczniejsze i proponuję do samo co poprzednio w temacie grafiki, zaufać Blizzardowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Blizzard nadal nie zdjął Archivista - no nie mówcie że zostanie na stałe? :)
Ciekawe jaka będzie ścieżka dźwiękowa, ta z D2 zawsze mi się bardzo podobała i często sobie ją przypominam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:47, Galadin napisał:

Hmmm, Blizzard nadal nie zdjął Archivista - no nie mówcie że zostanie na stałe? :)

Jasne, że zostanie :) Jego główny skill to będzie Zabójczy Słownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BN na pewno będzie darmowy
A jeśli BLIZZ umożliwi kupna konta premium (albo coś takiego) to będzie dno...
Wyobraźcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 10:53, Abi_Dalzim napisał:

Jasne, że zostanie :) Jego główny skill to będzie Zabójczy Słownik ;)

"Sprawdzenie Ortografii i Interpunkcji"- zabija wszystkie trolle na ekranie. Skill potwierdzony przez ludzi z Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się