Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 22:50, Ring5 napisał:

A tak na marginesie... czy tylko ja uważam, że Demon Hunter jest klasą niesamowicie podobną
do Rogue w Titan Quest? Miotanie noży, rzucanie "granatów"... brakuje jeszcze stacjonarnych
pułapek z kusz.

W pierwszej kolejności bym szukał podobieństw wśród poprzednich gier Blizzarda - fan of knives to był skill wardena z W3, powrócił w WoW jako jedna z umiejętności rogue. Pozostałe cechy to nieco taki miks rogue z 1 Diablo oraz amazonki i zabójczyni z D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadł mi do gustu DH. Liczyłem na coś mniej innowacyjnego, standardowego łucznika (woodland ranger) z możliwością przyzywania petów i w leśnym klimacie. Niestety otrzymaliśmy bardzo nietypową klasę, podobną do Van Helsinga pozbawionego broni palnej. Jestem niezmiernie ciekawy co zaserwują Nam w potencjalnym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 09:01, Kawosz-ski napisał:

Nie przypadł mi do gustu DH. Liczyłem na coś mniej innowacyjnego,

A spora część ludzi marudzi, że te klasy są mało innowacyjne, że to tylko mieszanka poprzednich klas... Nie ma to jak gusta.

Dnia 05.11.2010 o 09:01, Kawosz-ski napisał:

standardowego łucznika
(woodland ranger) z możliwością przyzywania petów i w leśnym klimacie.

Ja natomiast liczyłem na coś więcej niż kopia huntera z WoWa. I się nie zawiodłem.

Dnia 05.11.2010 o 09:01, Kawosz-ski napisał:

Niestety otrzymaliśmy bardzo nietypową klasę, podobną do Van Helsinga pozbawionego broni palnej.

Mi DH sprzedali za pomocą dual-wield crossbows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 09:35, Jeggred napisał:

> Nie przypadł mi do gustu DH. Liczyłem na coś mniej innowacyjnego,
A spora część ludzi marudzi, że te klasy są mało innowacyjne, że to tylko mieszanka poprzednich
klas... Nie ma to jak gusta.

Przekombinowany ten DH. Nie wykluczone, że męska wersja przyciągnie mnie ciekawszym wyglądem.

Dnia 05.11.2010 o 09:35, Jeggred napisał:

> standardowego łucznika
> (woodland ranger) z możliwością przyzywania petów i w leśnym klimacie.
Ja natomiast liczyłem na coś więcej niż kopia huntera z WoWa. I się nie zawiodłem.

Nie gram w WoW, jestem natomiast bardziej konserwatywny jeśli idzie o moją wizje diablo.

Dnia 05.11.2010 o 09:35, Jeggred napisał:

> Niestety otrzymaliśmy bardzo nietypową klasę, podobną do Van Helsinga pozbawionego
broni palnej.
Mi DH sprzedali za pomocą dual-wield crossbows.

Heh :) Ja liczę, że kupią mnie ciekawymi umiejętnościami z puli tych nieujawnionych. taka Molten arrow jest co najwyżej średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 09:01, Kawosz-ski napisał:

Nie przypadł mi do gustu DH. Liczyłem na coś mniej innowacyjnego, standardowego łucznika
(woodland ranger) z możliwością przyzywania petów i w leśnym klimacie. Niestety otrzymaliśmy
bardzo nietypową klasę, podobną do Van Helsinga pozbawionego broni palnej. Jestem niezmiernie
ciekawy co zaserwują Nam w potencjalnym dodatku.

Wydaje mi się, że w dodatku mogą zrobić jedną lub dwie klasy, które będą bezpośrednio wzięte z którejś ze starszych części np. paladyn (tutaj akurat nie byłoby problemu raczej, aby były obydwie płcie) jako "słuchanie głosu fanów" (czyt. tłumaczymy tym brak pomysłów :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 09:35, Jeggred napisał:

Mi DH sprzedali za pomocą dual-wield crossbows.


A mnie zaintrygowały miotane nożyki. Jak na razie to właśnie tak klasa będzie pierwszą, którą poprowadzę gdy dostanę w łapki D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:29, Daimon_Frey napisał:

- nowy battle.net będzie bardzo efektywny w eliminowaniu cheaterów


Jak mi tego brakuje w Diablo II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:50, Ring5 napisał:

A mnie zaintrygowały miotane nożyki. Jak na razie to właśnie tak klasa będzie pierwszą,
którą poprowadzę gdy dostanę w łapki D3.

Ta zdolność to akurat nic nowego. Była już w W3 i WoW a tutaj widać, że jej mechanizm działania będzie taki sam. Niemniej klasa ta powinna spełnić oczekiwania kogoś kto lubił grać amazonką lub zabójczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyciekły plany wydawnicze Blizzarda na najbliższe lata. Czy to prawda, czy nie - nie mnie oceniać. Ja tylko wklejam :) Wynika z nich, że w czwartym kwartale 2011 zagramy wreszcie w diablo. I że WoW doczeka się jeszcze co najmniej 2 expansion packów.

Źródło: http://www.gamespot.com/images/0/1/?path=2010%2F334%2Fblizzard-product-slate-leaked_69312_screen.jpg&caption=Is%2Bthis%2BBlizzard%2527s%2Bbig%2Brelease%2Bschedule%253F&blog=1&cvr=Yyv.

20101203155214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten przeciek jest ustawiony.Specjalnie to dali żeby sprawdzić reakcje graczy... W sumie mnie to pasi Diablo 3 w trzech częściach czemu nie.Pewnie będzie kosztować tyle co Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:44, khorinis38 napisał:

Ten przeciek jest ustawiony.Specjalnie to dali żeby sprawdzić reakcje graczy... W sumie
mnie to pasi Diablo 3 w trzech częściach czemu nie.Pewnie będzie kosztować tyle co Starcraft
2.


Nie sądzę żeby to było ustawione. Jest to po prostu przeciek i tak to należy traktować. Wewnętrzne papiery firmy, prawdopodobnie dla przełożonych.

A o dodatkach nie ma co przesądzać. Jak pisali na MMO-Champion - z racji że jest to informacja dla przełożonych, zapewne dali takie coś, po to żeby ich zadowolić. "To make everyone happy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 01:32, Ring5 napisał:

Eee... chyba się starzeję, bo ni cholery nie wiem, o co w tym ma chodzić...


ale przecież wszystko jest napisane. ;) wystarczy przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 17:54, pirz napisał:

ale przecież wszystko jest napisane. ;) wystarczy przeczytać.


Nie chodzi mi o to, że nie wiem, co tam jest napisane, tylko o to, że nie wydaje mi się to śmieszne. Nie można tego nawet nazwać absurdalnym humorem i tyle. Ale cóż, to o niczym nie świadczy, są przecież osoby, które śmieszą współczesne polskie "arcydzieła" kinematografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się