Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2011 o 08:55, gemGreg napisał:

a da się już jakoś zgłaszać do betatestów D3?


Załóż konto na stronie https://eu.battle.net/. Dodaj przynajmniej jedną grę Blizza ( Diablo 2 i LOD, Starcraft 1 lub 2, WoW ). Potem ustawienia profilu beta testera. No a na samym końcu to już tylko czekać aż zostanie wybrany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 08:55, gemGreg napisał:

a da się już jakoś zgłaszać do betatestów D3?


Wchodzisz na eu.battle.net, logujesz się, wchodzisz w "Konto" ("Account") i po prawej masz "Beta Profile Settings" (korzystam z anglojęzycznej wersji, po polsku pewnie będzie to coś w rodzaju "Ustawienia profilu beta"), tam przesyłasz im swoją konfigurację i zaznaczasz, jakie beta testy Cię interesują.

EDYTKA: LoLo84 mnie uprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znalazłem to i miałem ustawione wszystko tak jak piszesz. Więc teraz tylko blizz musi mnie zacząć lubić bardziej i zauważać hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:14, Malevyn napisał:

ktos juz dostal bete d3 ?

Nie, bo beta jeszcze nie wystartowała. Poza tym najpierw beta będzie w USA, w Europie trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 07:42, malaczek1 napisał:

Aby się dostać do bety trzeba na nowo zaktualizować to jaki ma się sprzęt?


Beta testy Diablo III nadchodzą wielkimi krokami! Niedawno uaktualniliśmy program sprawdzający konfigurację sprzętową i chcielibyśmy, aby każda zainteresowana osoba uaktualniła swój profil beta testera, poprzez uruchomienie nowego programu. Prosimy o wykonanie tego kroku niezależnie od tego czy wprowadzone zostały jakiekolwiek zmiany sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:41, LoLo84 napisał:

Beta testy Diablo III nadchodzą wielkimi krokami! Niedawno uaktualniliśmy program
sprawdzający konfigurację sprzętową i chcielibyśmy, aby każda zainteresowana osoba uaktualniła
swój profil beta testera, poprzez uruchomienie nowego programu. Prosimy o wykonanie tego
kroku niezależnie od tego czy wprowadzone zostały jakiekolwiek zmiany sprzętowe.

Kiedy to info podawali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 20:48, karolekx23x napisał:

Gdzie można sie zapisać na bete ?

Na twoim koncie battle.net. Ale o ile się nie mylę musisz mieć przynajmniej jedną grę zarejestrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Diablo I i II ztąd moje pytanie. Jak wygląda multi :o? Wchodzi się na server i dołącza do druzyny? Co sprawia, że chce się grać dalej? Nieskończony poziom lvl czy coraz lepsze itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 21:22, In_The_End napisał:

Nie grałem w Diablo I i II ztąd moje pytanie. Jak wygląda multi :o? Wchodzi się na server
i dołącza do druzyny? Co sprawia, że chce się grać dalej? Nieskończony poziom lvl czy
coraz lepsze itemy?

Multi wygląda tak, że logujesz się do BattleNet i tworzysz nową grę lub dołączasz do istniejącej. Grasz z ludzmi razem przeciw potworom (PvM) lub walczycie między sobą (PvP). Ja osobiście nie gram nigdy na PvP, więc więcej na ten temat nie powiem. Jeśli chodzi o grywalność: max lvl postaci to 99 (niewielu udalo sie go osiagnac), itemów jest za to mnóstwo, z czego najlepsze to słowa runiczne, które ciężko skompletować. Sa 3 poz. trudnosci, na najwyzszym poziomie Hell gra jest już na tyle trudna, że stanowi wyzwanie dla nawet wysoko poziomowych postaci. Do tego wszystkiego, dla prawdziwych wymiataczy sa jeszcze atrakcje takie jak World Event i Pandemonium Event. Zachęciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 22:23, In_The_End napisał:

Tak, szczególnie wzmnianką o 99 levelu :)

To dobrze :) Żeby nie było niejasności, wszystko co pisałem dotyczy Diablo 2 (LoD). W jedynke to malo kto jeszcze gra, poza tym bardzo trudno dostać Hellfire a Diablo2 z dodatkiem dostępne w sklepach od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 22:23, In_The_End napisał:

Tak, szczególnie wzmnianką o 99 levelu :)

Mega ciężko go zrobić. Tzn. potrzeba dużo samozaparcia:) Ja maksymalnie zrobiłem 92 nekromantą,
potem wymiękłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się