Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 12:36, Jeggred napisał:

Wyciekły pierwsze screeny z bety-do-której-jeszcze-nikt-nie-dostał-zaproszenia (według
słów Bashioka).
http://imgur.com/a/gZJPB#0qcRb
http://www.youtube.com/watch?v=_q6lLf8Y8Mo - krótki filmik z ekranu tworzenia psotaci.

Ja chcę betę :D

Patrząc na screeny jest mroczniej niż się zapowiadało (chyba, że to moje wrażenie). Jak CDP da odpowiednią cenę to biorę w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco z gram, mam pytanie.
Słyszałem parę plotek, że NIE MA możliwości przejścia kampanii w pojedynkę. To prawda ? Koniecznie muszę grać z kimś ? Czy to tylko taka bzdura w oparciu na newsa że do gry trzeba mieć stała połączenie z netem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:52, Isildur napisał:

Bzdura gdyby tak było nie robiliby trybu dla pojedynczego gracza ;)

Thx, wiedziałem że to jakieś plotki, ale wolałem się upewnić. No to czekam dalej na grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie,gre możesz przejść sam bez pomocy kolegów lub koleżanek ale niestety żeby odpalić grę musisz mieć połaczenie z Battlenetem czyli z Internetem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety wrażenie, że to będzie ostatnia gra przypominająca mi świetność i miodność gier z lat 90 i początku nowego milenium. Wszystko co nowe, kontynuacje, remake''y nie mają iskry i błysku. Dzisiaj nie liczy się, czy gra jakiegoś studia klimatem i jakością powaliła grę konkurencji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Jak

Dnia 02.09.2011 o 13:40, RakuPL napisał:

CDP da odpowiednią cenę to biorę w dniu premiery ;)

No chyba nie ma już ludzi, którzy spodziewają się że D3 będzie kosztować mniej niż 200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:14, KofeinowyPablo napisał:

No chyba nie ma już ludzi, którzy spodziewają się że D3 będzie kosztować mniej niż 200zł...


Ja, ja, mnie wybierz! Obstawiam, że cena będzie wynosiła 189 złociszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:17, Ring5 napisał:

Ja, ja, mnie wybierz! Obstawiam, że cena będzie wynosiła 189 złociszy :]

Phi, po cenie Starcrafta 2 wnioskuję, że przewidywania waćpana to jeno pobożne życzenia :). Ale z drugiej strony, czekamy na to D3 tak długo, że odłożenia 200zł przez ~10 lat to pestka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:28, KofeinowyPablo napisał:

Phi, po cenie Starcrafta 2 wnioskuję, że przewidywania waćpana to jeno pobożne życzenia


Ale SC2 też nie przekroczył dwóch stówek. Sugerowana cena to było chyba 199, większość sklepów sprzedawała po 189, ale można było znaleźć i za 169. Oczywiście mowa o wersji pudełkowej.

Co mnie bardziej zastanawia, to kolekcjonerka. Raczej nie ulega wątpliwości, że ją wydadzą, ale mam tylko nadzieję, że tym razem będzie mniej "wirtualnych przyjaciół", a więcej dodatków jako takich. Naprawdę liczę na coś ciekawego do postawienia na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:14, KofeinowyPablo napisał:

No chyba nie ma już ludzi, którzy spodziewają się że D3 będzie kosztować mniej niż 200zł...


Bez przesady, zwykła edycja pewnie będzie kosztować 160/170, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 10:30, Offino napisał:

Bez przesady, zwykła edycja pewnie będzie kosztować 160/170, nie więcej.

Przed premierą Starcrafta 2 ludziska też się zastanawiali ile będzie kosztować zwykła edycja S2, różne ceny padały, ale mało kto typował kwotę powyżej 150 zł...a tu proszę, 199.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 11:15, KofeinowyPablo napisał:

Przed premierą Starcrafta 2 ludziska też się zastanawiali ile będzie kosztować


Miejmy nadzieję (i jest to coś, czego się kurczowo trzymam), że jednak CDP będzie w stanie choć trochę postawić się Blizzardowi i wynegocjować lepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 12:06, Ring5 napisał:

Miejmy nadzieję (i jest to coś, czego się kurczowo trzymam), że jednak CDP będzie w stanie
choć trochę postawić się Blizzardowi i wynegocjować lepszą cenę.

Też bym wolał niższą cenę, tym bardziej że np. za 200 zł mam zamówioną kolekcjonerkę Dead Island, w której dupereli jest co nie miara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, ostatnio gruchnęła wiadomość, że aby grać w D3 potrzebne będzie stałe połączanie z netem, a w ostatnim CDaction w jednej z ramek pisze, że jednak będzie można stworzyć postać lokalnie bez podłączenia do neta, po prostu taką postać nie będzie można potem zsynchronizować z multi. I tu moje pytanie CDA ma stare dane czy jednak Blizzard poszedł na ustępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 18:17, darkwind21 napisał:

Takie pytanko, ostatnio gruchnęła wiadomość, że aby grać w D3 potrzebne będzie stałe
połączanie z netem, a w ostatnim CDaction w jednej z ramek pisze, że jednak będzie można
stworzyć postać lokalnie bez podłączenia do neta, po prostu taką postać nie będzie można
potem zsynchronizować z multi. I tu moje pytanie CDA ma stare dane czy jednak Blizzard
poszedł na ustępstwo?

Można będzie grać tylko na BN. Singla w ogóle nie zaimplementują do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:14, KofeinowyPablo napisał:

No chyba nie ma już ludzi, którzy spodziewają się że D3 będzie kosztować mniej niż 200zł...

Klucze pewnie będą już przy premierze po 150. A ja osobiście wciąż się łudzę że CDP uda się wynegocjować cenę sugerowaną 180 zł:D Chociaż i tak pewnie kupię kolekcjonerkę w Anglii (EK SC2 była w Anglii jakieś 80 zł tańsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:44, Kawosz-ski napisał:

Można będzie grać tylko na BN. Singla w ogóle nie zaimplementują do gry.


To chyba nie do końca tak. Rozumiem skrót myślowy, ale może on wprowadzać w błąd. Tryb dla pojedynczego gracza w D3 będzie, tyle tylko, że będzie on wymagał stałego połączenia z BN. Nie będzie trybu offline, a to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się