Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2011 o 22:23, Martimat napisał:

Szczególnie ciekawi mnie, bardzo bym chciał, czy w rodzimym wydaniu będzie możliwość
wybory wersji językowej (gra i dialogi) między PL i ANG (z poziomu instalacji na ten
przykład).


Nie wiem jak w wersji pudełkowej (pewnie będzie tylko po polsku), ale jak zarejestrujesz sie na BN (nawet kluczem z pudełka), to będziesz mógł ściągnąć każdą wersję językową (przynajmniej tak jest z SC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaistnienie wersji kinowej, czyli napisy po polsku a głosy po angielsku mocno powątpiewam. Natomiast na pewno będzie do wyboru instalacja gry w dowolnej pełnej (napisy + głosy) wersji językowej, tylko trzeba będzie ściągnąć odpowiedniego klienta bezpośrednio z battle.net. W pudełku znajdziesz raczej tylko wersję polską.
Tak to wyglądało dotychczas z grami Blizzard i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Zresztą, BlizzCon już niedługo, może doczekamy się jakichś nowości o wersjach językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna inicjatywa!:) oczywiście zgloszenie obowiązkowe :d. pomysl podobny do zagranicznego serwisu,tam zapisują na konkretny termin i niestety czesto sa to pory nocne ;d ale dalo sie dogadac aby dali w innych godzinach tylko trzeba dłużej czekac i jest takze ograniczenie czasowe. ahh chcialo by sie zagrac a tu tyle trzeba jescze czekac:...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie uważam, że oddawanie swojego konta z betą, na którym w większości przypadków są także inne gry blizza za bardzo głupie niemniej jednak jest to bardzo ciekawa inicjatywa . Jak wspomniał dzyndzels na zagranicznej stronie można spokojnie załatwić sobie 2 godzinną grę w betę (sam jestem umówiony na sobotę) i fajnie by było gdyby gram też o tym pomyślało (oczywiście jeśli na koncie z betą nie mają żadnych innych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 21:51, Wojman napisał:

Na bieżąco będę aktualizował listę


Taka drobna sugestia (znowu będzie, że się "wtrancam")... Może zmień trochę sposób zapisu adresów, zamiast @ wpisując <at> i zamiast kropek wpisując * (gwiazdkę), bo w chwili obecnej masz listę 16 adresów, tylko czekających, aż jakiś miły bocik tu zajrzy w poszukiwaniu właśnie tego typu danych. A potem będzie "powiększ pewne części swojego ciała!", "Gratulujemy, wygrałeś samochód!", "Jestem prawnikiem zmarłego milionera..." i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie dotyczące lokalizacji. Jak już wiem, w wersji pudełkowej gry będzie tylko wersja polska, bez możliwości wyboru wersji angielskiej. Ale można z Battle.net ściągnąć wersję angielską. Teraz pytanie - będzie ją można ściągnąć jeszcze zanim będzie się posiadało klucz tej gry, kilka dni przed premierą? Ten cały ich downloader pędzi u mnie jak kulawy ślimak, chęć gry w D3 raczej nei byłaby w stanie się powstrzymać aż cały angielski klient się ściągnie, a w polską wersję grać też z kolei nie chcę... W każdym razie, jak to było w przypadku SC2? Dało się ściągnąć klienta przed premierą, bez klucza gry? Czy może wystarczyło dociągnąć tylko jakieś pliki językowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 11:23, KrAcik napisał:

A ja mam jeszcze pytanie dotyczące lokalizacji. Jak już wiem, w wersji pudełkowej gry
będzie tylko wersja polska, bez możliwości wyboru wersji angielskiej. Ale można z Battle.net
ściągnąć wersję angielską. Teraz pytanie - będzie ją można ściągnąć jeszcze zanim będzie
się posiadało klucz tej gry, kilka dni przed premierą?


Prawdopodobnie tak. W przypadku StarCraft II i dodatków do World of WarCraft klienta gry można było ściągnąć na kilka dni przed premierą, a w dniu premiery zaisnalować i grać, więc podejrzewam, że z Diablo III będzie podobnie. Trzeba będzie poczekać do czasu aż będą przyjmowane zamówienia pre-order na wersje elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to świetnie, dzięki ;)

Teraz pozostaje tylko pytanie, czy któryś sklep zrobi może taką akcję, że w dzień premiery wyśle do klientów klucze gry, na wypadek opóźnień przesyłki. To by było coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 11:43, KrAcik napisał:

O, to świetnie, dzięki ;)

Teraz pozostaje tylko pytanie, czy któryś sklep zrobi może taką akcję, że w dzień premiery
wyśle do klientów klucze gry, na wypadek opóźnień przesyłki. To by było coś ;)


By wysłać klucz musieli by otworzyć opakowanie z grą. Jeśli chcesz mieć przypisaną grę do konta i klucz od razu w dniu premiery do skorzystaj ze sklepu Blizza lub kup sam klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 15:38, kryst90 napisał:

By wysłać klucz musieli by otworzyć opakowanie z grą. Jeśli chcesz mieć przypisaną grę
do konta i klucz od razu w dniu premiery do skorzystaj ze sklepu Blizza lub kup sam klucz.


Wiem, że to raczej niemożliwe, tak sobie tylko wymyślam ;)
A sklep Blizza niestety jest nieco droższy od jakiegokolwiek polskiego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać jak ten dostęp do bety w ogóle wygląda.
To jest jakiś typ clienta do ściągnięcia, klucz czy jak?

Skoro można na na GG czy mail wysyłać to mnie to zastanawia. Bo słyszałem że to niby tylko od Blizza można dostać zaproszenie które jest przypisane do konta na battle.net czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 16:15, Slappy napisał:

Chciałem się zapytać jak ten dostęp do bety w ogóle wygląda.
To jest jakiś typ clienta do ściągnięcia, klucz czy jak?

Skoro można na na GG czy mail wysyłać to mnie to zastanawia. Bo słyszałem że to niby
tylko od Blizza można dostać zaproszenie które jest przypisane do konta na battle.net
czy coś.


To zależy. Jeśli dostaniesz betę od Blizza prze zapisanie się na battle.necie, to masz przypisane do konta. Jeśli wygrasz z fejsbukowej loterii, to dostajesz klucz, którym ożeszk omuś wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double post, ale nie ma możliwości edycji.

Prppozycja właściwie dla adminów - obecnie jest taka inicjatywa, że jak ktoś ma nadmiarowy beta klucz, to wysyła go potrzebującemu. A nie lepiej byłoby założyć nowe konto Battle.Netowe, zarejestrować na nim tylko tę betę, konto oddać moderatorowi i byłoby ono udostępniane na kilka godzin chętnym gramowiczom? Wiem, że ten pomysł także już wyszedł, ja jednak postanowiłem połączyć go tu z pomysłem samego moderatora Wojmana ;)
Czy nawet jeśli samo gram.pl ma jeszcze jakiś klucz bety, takie coś dałoby się zrobić, społeczność na pewno byłaby wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy blizzard authenticator i po problemie.
cisnienie na bete jest dosyć duze i ludzie pod wplywem emocji robia czasem rozne rzeczy :d
ciekawi mnie co ujawnia na blizzconie,bo troche ciekawostek jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jeżeli nie stać na authenticator to wystarczy przyznawać konto bardziej "starym" użytkownikom i nie sądzę żeby ktoś zaryzykował bana na forum. :)
No ale i tak można szybko konto odzyskać po wysłaniu zdjęcia dowodu osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się