Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2012 o 18:15, Misquamaqus napisał:

W takim razie cala lista oczekujacych jest pomylka ?

Nie :D
Czytaj uważnie.
Lista jest dla tych co mają [chociażby] zbędny klucz. Taki nie używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2012 o 18:20, Braveheart napisał:

Nie :D
Czytaj uważnie.
Lista jest dla tych co mają [chociażby] zbędny klucz. Taki nie używany


Znaczy, ze klucz moge dac komus, ale wczesniej nie moge go uzywac ?
No to se moge poczekac... do 2020 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:10, Misquamaqus napisał:

Znaczy, ze klucz moge dac komus, ale wczesniej nie moge go uzywac ?
No to se moge poczekac... do 2020 roku.


Np osoby, które dostały powiedzmy dwa klucze, albo osoba, która nie lubi Diablo 3, ale dostała klucz i chętnie go odda w dobre ręce. Inna sprawa jest taka, że jeśli masz klucz i aktualnie go używasz, możesz na zaufanie oddać na jakiś czas konto BN drugie osobie. Druga sprawa to mieć na BN przypisane klucze do gier jak ja do SC2. Musiałbym dać naprawdę zaufanej osobie :) O to mi też chodziło. Jeszcze jedna jest sprawa, czy klucze do gier beta są w jakimś stopniu weryfikowane przez BN i czy czasami nie można go użyć na dwóch kompach ? Ktoś próbował tak zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:10, Misquamaqus napisał:

Znaczy, ze klucz moge dac komus, ale wczesniej nie moge go uzywac ?
No to se moge poczekac... do 2020 roku.

Taa :D
A po drodze na premierę Diabełka ]I[ a nie jakaś BETA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 22:59, Misquamaqus napisał:


> Taa :D
> A po drodze na premierę Diabełka ]I[ a nie jakaś BETA :P

I tak to sie skonczy.
Poczekam na demko D3.


Demo? Ja czekam na fulla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 22:59, Misquamaqus napisał:

I tak to sie skonczy.
Poczekam na demko D3.

Muszę Cię jednak zmartwić :D
Typowego demka Diabełka trzeciego również ma nie być ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 07:35, Braveheart napisał:

> I tak to sie skonczy.
> Poczekam na demko D3.
Muszę Cię jednak zmartwić :D
Typowego demka Diabełka trzeciego również ma nie być ]:->


Wiesz to będzie zupełnie tak samo jak było ze StarCraftem 2, dopiero po premierze mogą wydać demko. Chociaż z punktu widzenia gracza to bardzo głupie i takie praktyki powinno się ukrócić. Bo gracz przed zakupem chciałby jednak sprawdzić jak gra chodzi na jego komputerze no i czy jest fajna :) Jak na taką firmę jak Blizzard to myślałem, że jednak myślą a nie działają na oślep ;) A jest inaczej ;p Wielu ludzi kupi kota w worku ze względu na to, ze na pudełku piszę Blizzard. Ja wolę być ostrożny z ich grami. To już nie ta sama firma co 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sa jakies oznaki ze nadchodzi premiera diablo III ?
ja dla na przyklad dostalem wczoraj maila, przypominajacego o tym ze przy zakupie rocznej subskrypcji WoW''a dostaniesz diablo III za darmo, mysle ze to i tak juz cos, ze powoli blizzard sie szykuje..
jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 16:51, the_bishop napisał:

czy sa jakies oznaki ze nadchodzi premiera diablo III ?
ja dla na przyklad dostalem wczoraj maila, przypominajacego o tym ze przy zakupie rocznej
subskrypcji WoW''a dostaniesz diablo III za darmo, mysle ze to i tak juz cos, ze powoli
blizzard sie szykuje..
jak myslicie?


To nic nie znaczy bo trąbią o tym już od bardzo dawna. To żadny powód :D Oznaką zbliżającej się premiery D3 może być ogłoszony Pegi w Korei. I tylę :) Na dniach albo w nowym tygodniu powinni coś oznajmić, żeby uspokoić ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 17:15, vegost napisał:

Oznaką zbliżającej się premiery D3 może być ogłoszony Pegi w Korei.


No i chyba zbliżający się koniec bety? Od czasu premiery TORa D3 poszło trochę w odstawkę, więc jestem niezbyt w temacie, ale chyba do 23 stycznia miała trwać? Jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 17:18, Ring5 napisał:

No i chyba zbliżający się koniec bety? Od czasu premiery TORa D3 poszło trochę w odstawkę,
więc jestem niezbyt w temacie, ale chyba do 23 stycznia miała trwać? Jakoś tak?


Nom jakoś tak miało być, ale wiesz jak to Blizzard. Mogą przedłużyć betę, albo ją zakończyć bez jakiś specjalnych informacji o dacie premiery... Mam nadzieję, że się mylę i koniec beta testów będzie szybciej. Bo osoby zainteresowane już dawno D3 przetestowały i dawno zapewne zostały zgłoszone ważniejsze problemy i bugi w grze. Powiedzmy czas na poprawę to jakiś miesiąc. Licząc, że Blizzard będzie poprawiał wszystko od końca bety to daje nam na termin lutego i to pod koniec jako szacowana data premiery D3. To strasznie długo.. ale tego po Blizzardzie się spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 20:56, vegost napisał:

Jeszcze jedna jest sprawa, czy klucze do gier
beta są w jakimś stopniu weryfikowane przez BN i czy czasami nie można go użyć na dwóch
kompach ? Ktoś próbował tak zrobić ?


Klucz jest przypisany do konta bn.net - na tym koncie można grać na wielu kompach

Dnia 13.01.2012 o 20:56, vegost napisał:

Muszę Cię jednak zmartwić :D
Typowego demka Diabełka trzeciego również ma nie być ]:->


Będzie nietypowe demo - czyli pełna gra ale z ograniczonymi lokacjami. Czyli nie wszedzie będziesz móglł chodzić.

Dnia 13.01.2012 o 20:56, vegost napisał:

Chcialbym pyknac w demko i zdecydowac o zakupie gry.


Na aukcji na alledrogo możesz zakupić dostęp do bety - wypróbujesz i podejmiesz decyzję.

Dnia 13.01.2012 o 20:56, vegost napisał:

No i chyba zbliżający się koniec bety? Od czasu premiery TORa D3 poszło trochę w odstawkę, więc jestem niezbyt w temacie, ale chyba do 23 stycznia miała trwać? Jakoś tak?


Zakończenie bety nastąpi krótko przed premierą - tydzień, max 2 tygodnie przed premierą a skoro takowej daty jeszcze nie podali to nie prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak ktoś pisze że będzie to "nietypowe" demo, pojawia mi się uśmieszek na twarzy. Takie "nietypowe" dema to standard wśród gier CRPG i hack slash. Cała seria Gothic, i parę innych (np. Sacred), łacznie z demkiem Diablo II miała dema oparta na koncepcji niedostępnych terenów. A więc co najmniej od 2000 roku, jak nie wcześniej

Ja bym powiedział że demko będzie wręcz typowe, jak na taki rodzaj gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 10:26, Blutok napisał:

Jak sądzicie - 3 pobije 2? :)

A holender ich tam wie. =) D ][ już ma swój staż. Gracze przychodzili, odchodzili, [Ja należę już do odchodzących :P] Niektórzy wracali a jeszcze inni są ''wierni'' wobec D ][ i tej gry nie ''zdradzą'' mimo iż D ]I[ będzie można kupić. Wziąć trzeba też pod uwagę kiedy Diablo drugi miał premierę i w jakich czasach a jakie mamy teraz obecnie.
Każdy ma dostęp praktycznie do neta [gdzie kiedyś był to swego rodzaju hmm ''przywilej'' ?, ''prestiż''?] więc zapewne z miejsca pojawią się spore ilości kont na BN. Jak i samych gracz a zanim się obejrzysz któryś z redaktorów gram.pl będzie dawał newsy o tym ile to D ]I[ zdobyło graczy wobec 24h albo po pierwszym tygodniu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 12:06, Dark_elves napisał:

Jak to wygląda na koncie battle.net jak ktoś zostanie wylosowany do bety? W profilu beta
testera coś się
pojawia czy na głównej stronie konta?


Pojawia się na Twoim koncie możliwość pobrania gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się