Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 23:41, Braveheart napisał:

> To za pierwszego Diablo były książki na zwoje??? :)
Dobre pytanie mihihihihi ^^
vegost już chyba sam nie pamięta co było w pierwszym Diablo

]:->


pewno Diablo nie było :P

narobiliście mi smaka na odkurzenie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:45, Blutok napisał:

pewno Diablo nie było :P

Bo w sumie nie było..... gra o nazwie Diablo a sam Diablo tak się nie nazywał tylko "The Dark Lord" :S

Dnia 20.01.2012 o 23:45, Blutok napisał:

narobiliście mi smaka na odkurzenie 1.

Kto narobił ? Ja na pewno nie. Mnie już ta gra nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:51, Braveheart napisał:

> pewno Diablo nie było :P
Bo w sumie nie było..... gra o nazwie Diablo a sam Diablo tak się nie nazywał tylko "The
Dark Lord" :S
> narobiliście mi smaka na odkurzenie 1.
Kto narobił ? Ja na pewno nie. Mnie już ta gra nie pali.


Mnie ta gra dalej jara :) Lubię stare gry i nic na to nie poradzę.

Możliwe, że nazywał się Dark Lord, aż takim znawcą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:19, Blutok napisał:

To za pierwszego Diablo były książki na zwoje??? :)


A czy pan czytał co napisałem ? Napisałem, że nie chce żeby książki i zwoje znikły z gry jako nierozłączony element rozgrywki od pierwszego Diablo. Nie wyobrażam sobie chodzenie do Cane`a co 5 minut do miasta i coś identyfikować zgrozo. A już na pewno nie będę chciał widzieć tego Fablowego portala z cooldawnem. Ohh no way man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 22:37, Braveheart napisał:

> Dla mnie rozwiązanie z D2 które wymagało zaśmiecania ekwipunku zwojami
> lub księgami było po prostu niepotrzebnie niewygodne i usunięcie tego w D3 byłoby miłą zmianą.
Jakimi znowu zwojami ? :D
Zwoje są przez może kilka minut w grze. Potem jak coś się kupowało Księgę identyfikacji co miała ich 20.

I nie była żadną księgą tylko pojemnikiem na zwoje. Zresztą w swoim poście wymieniłem także księgi ;)

Dnia 20.01.2012 o 22:37, Braveheart napisał:

Potem ratując Decarda Caina mamy w całej grze możliwość identyfikowania za free. Więc jak kto lubi może się księgi pozbyć i zaoszczędzić 2 kratki.

I latać z powrotem do miasta za każdym razem kiedy znalazło się 2-3 większe magiczne przedmioty? Dziękuję ale wolałem już w polu sprawdzać które z nich były użyteczne, które z nich można było zatrzymać na sprzedaż a które od razu wywalić jako śmieci bo były warte mniej od zużytego na nie zwoju identyfikacji.

Dnia 20.01.2012 o 22:37, Braveheart napisał:

Jedyne co to Księga Miejskiego Portalu zawsze była potrzebna 2 kratki a 20 zwojów wewnątrz :P

Taki sam kiepski pomysł, wolałbym aby każda postać miała możliwość opanowania Town Portalu jako zaklęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 08:23, Karharot napisał:

> Jakimi znowu zwojami ? :D
> Zwoje są przez może kilka minut w grze. Potem jak coś się kupowało Księgę identyfikacji
co miała ich 20.
I nie była żadną księgą tylko pojemnikiem na zwoje. Zresztą w swoim poście wymieniłem
także księgi ;)
> Potem ratując Decarda Caina mamy w całej grze możliwość identyfikowania za free.
Więc jak kto lubi może się księgi pozbyć i zaoszczędzić 2 kratki.
I latać z powrotem do miasta za każdym razem kiedy znalazło się 2-3 większe magiczne
przedmioty? Dziękuję ale wolałem już w polu sprawdzać które z nich były użyteczne, które
z nich można było zatrzymać na sprzedaż a które od razu wywalić jako śmieci bo były warte
mniej od zużytego na nie zwoju identyfikacji.
> Jedyne co to Księga Miejskiego Portalu zawsze była potrzebna 2 kratki a 20 zwojów
wewnątrz :P
Taki sam kiepski pomysł, wolałbym aby każda postać miała możliwość opanowania Town Portalu
jako zaklęcia.


Karharot do rozróżniania takich rzeczy miałeś jeszcze kolory:
biały (zwykły)
szary (ze slotami)
niebieski (magiczny)
żółty i zielony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 01:36, vegost napisał:

> To za pierwszego Diablo były książki na zwoje??? :)

A czy pan czytał co napisałem ? Napisałem, że nie chce żeby książki i zwoje znikły z
gry jako nierozłączony element rozgrywki od pierwszego Diablo. Nie wyobrażam sobie chodzenie
do Cane`a co 5 minut do miasta i coś identyfikować zgrozo. A już na pewno nie będę chciał
widzieć tego Fablowego portala z cooldawnem. Ohh no way man.


A czy ty czytałeś, co ja napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 08:38, Blutok napisał:

Karharot do rozróżniania takich rzeczy miałeś jeszcze kolory:
biały (zwykły)
szary (ze slotami)

Tymi dwoma po pierwszej gdzinie gry nie interesowałem się już wcale. Zresztą wydaje mi się że jako przedmioty niemagiczne nie wymagały one identyfikacji?

Dnia 21.01.2012 o 08:38, Blutok napisał:

niebieski (magiczny)
żółty i zielony :]

I większość z nich właśnie zbierałem (za wyjątkiem tych z niebieskich które na pierwszy rzut oka można było określić jako prymitywne). Gdyby Cain (albo jakaś inna pośctać o zdolności identyfikacji) chodził z nami jako towarzysz i identyfikował ten stuff w terenie to nie miałbym nic przeciwko temu (byłaby to kusząca opcja nawet gdyby wymagało to podjęcia wyboru pomiędzy zatrugnieniem towarzysza specjalizującego się w identyfikacji i takiego który może wspierać nas w walce) ale tak jak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 08:47, Karharot napisał:

> Karharot do rozróżniania takich rzeczy miałeś jeszcze kolory:
> biały (zwykły)
> szary (ze slotami)
Tymi dwoma po pierwszej gdzinie gry nie interesowałem się już wcale. Zresztą wydaje mi
się że jako przedmioty niemagiczne nie wymagały one identyfikacji?
> niebieski (magiczny)
> żółty i zielony :]
I większość z nich właśnie zbierałem (za wyjątkiem tych z niebieskich które na pierwszy
rzut oka można było określić jako prymitywne). Gdyby Cain (albo jakaś inna pośctać o
zdolności identyfikacji) chodził z nami jako towarzysz i identyfikował ten stuff w terenie
to nie miałbym nic przeciwko temu (byłaby to kusząca opcja nawet gdyby wymagało to podjęcia
wyboru pomiędzy zatrugnieniem towarzysza specjalizującego się w identyfikacji i takiego
który może wspierać nas w walce) ale tak jak było...


Moim zdaniem szukasz dziury w całym, a każualowanie serii mi się nie podoba.

Co do wizji Caina jako towarzysza - w głowie usłyszałem jak sapie: Stóóój... nie mogę już biegać. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:53, Blutok napisał:

Mnie ta gra dalej jara :) Lubię stare gry i nic na to nie poradzę.

Ja też lubie stare gry ale ona już mnie nie pali :P

Dnia 20.01.2012 o 23:53, Blutok napisał:

Możliwe, że nazywał się Dark Lord, aż takim znawcą nie jestem.

Tu masz dowód: :P
http://www.youtube.com/watch?v=31EpHqcpOTE&feature=related#t=1m52s

PS: Tnij niepotrzebne cytaty z poprzednich postów... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 09:08, Blutok napisał:

zgubiłem nożyczki

Jak chcesz mogę pożyczyć Ci swój sekator. ^^ bądź piłę łańcuchową.
Okej koniec Offtopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie artykuły, które ostatnio spotykam na różnych portalach w stylu - Blizzard " na dobre gry warto czekać" .itd. To takie ciche zmiękczanie opini przed newsem w stylu - premiera gry przesunieta o xxx ?
Coś mi tu śmierdzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:07, scott napisał:

Czy te wszystkie artykuły, które ostatnio spotykam na różnych portalach w stylu - Blizzard
" na dobre gry warto czekać" .itd. To takie ciche zmiękczanie opini przed newsem w stylu
- premiera gry przesunieta o xxx ?
Coś mi tu śmierdzi ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 22:17, Blutok napisał:

Blizzard jakością produktów nie zawodzi, ale ta komercja strasznie wyżera nasze portfele
ostatnimi czasy (starcraft....)

Wyżerać to ona wyżera i będzie wyżerać [Starcraftowców]. Niebiescy dobrze wiedzieli jak zarobić na jednej grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:31, Braveheart napisał:

> Blizzard jakością produktów nie zawodzi, ale ta komercja strasznie wyżera nasze
portfele
> ostatnimi czasy (starcraft....)
Wyżerać to ona wyżera i będzie wyżerać [Starcraftowców]. Niebiescy dobrze wiedzieli jak
zarobić na jednej grze :]


Zawsze można nie kupować od nich gier :) Wtedy portfel jest pełny i aż czeka żeby mu ulżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mu Online było od zawsze porównywane do Diablo 2. Więc nie ma co się dziwić że Mu Online 2 czerpie pełnymi garściami z Diablo 3 :)
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten trailer pomyślałem wręcz że to fanowski filmik zmontowany z fragmentów gameplayów Diablo 3. Myliłem się :)
http://www.youtube.com/watch?v=hhxCV1-MwQg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 22:15, kaczek93 napisał:

Mu Online było od zawsze porównywane do Diablo 2. Więc nie ma co się dziwić że Mu Online
2 czerpie pełnymi garściami z Diablo 3 :)
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten trailer pomyślałem wręcz że to fanowski filmik zmontowany
z fragmentów gameplayów Diablo 3. Myliłem się :)
http://www.youtube.com/watch?v=hhxCV1-MwQg

Kurde stary. Szczena mi opadała. :O. W niektórych momentach wygląda bardzo ale to bardzo podobnie do lokacji z D3. [ Chociażby 17 sekunda. Ten kamienny most. Czysta replika] Cały ten MU2 przypomina D3. A i może wygląda nawet lepiej. Kurde zaintrygowałeś mnie tym linkiem nie ma co. O pierwszym MU słyszałem ale o drugim hmmmm kto by pomyślał. Muszę ochłonąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 23:33, Braveheart napisał:

Kurde stary. Szczena mi opadała. :O. W niektórych momentach wygląda bardzo ale to bardzo
podobnie do lokacji z D3. [ Chociażby 17 sekunda. Ten kamienny most. Czysta replika]
Cały ten MU2 przypomina D3. A i może wygląda nawet lepiej. Kurde zaintrygowałeś mnie
tym linkiem nie ma co. O pierwszym MU słyszałem ale o drugim hmmmm kto by pomyślał. Muszę
ochłonąć :)


Własnie w tym problem, że Mu Online 2 wygląda jak Diablo 3. To strasznie smuci fanów mu. Gra zeszła na psy i nie zdziwiłbym się jak by więcej osób grało w czasie premiery w pierwsze mu. Pamiętam jak by to było wczoraj, kiedy wchodziłem do cafe internet, żeby popykać :) Teraz to grafa kuleje i grywalność już nie ta.. Powiem, że to była jedna z najlepszych mmo jakie powstały. Lepsze od Wowa na pewno :) Ah stare czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się