Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Pewnie temat był wałkowany ale czy ktoś wie jak będzie z płatnościami w Polsce (z prawdziwą kasą) czy zostaniemy znów potraktowani jak śmiecie i zostaną nam wyłączone pewne funkcje jak w WoWie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, CDP dał ciała z ceną za zwykłą edycję. Już lepiej zamówić z amazon.co.uk, wychodzi jakieś 165zł (albo i taniej, bo złotówka się umacnia).

Ale jestem szczęśliwy bo wygrałem klucz do bety w konkursie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:48, kaczek93 napisał:

Czy to prawda że aby zagrać w betę trzeba mieć przynajmniej jedną grę blizzarda na koncie
battlenet?

I szczescie w zdobyciu keya : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze premiera dopiero za dwa miesiąca, gdyż dostanie się do bety graniczy z cudem ...
konkurs na gram.pl być może zaspokoił fanów Diablo ale nie zapewnił grze nowych fanów, gdyż ja nie miałem o czym napisać z tego powodu, iż w serię Diablo jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:48, kaczek93 napisał:

Czy to prawda że aby zagrać w betę trzeba mieć przynajmniej jedną grę blizzarda na koncie battlenet?


Nie, to nie prawda. Jedyną grą jaką mam na koncie na battle.net jest beta Diablo III a samo konto założyłem dopiero po otrzymaniu klucza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:09, lis_23 napisał:

konkurs na gram.pl być może zaspokoił fanów Diablo ale nie zapewnił grze nowych fanów,
gdyż ja nie miałem o czym napisać z tego powodu, iż w serię Diablo jeszcze nie grałem.



mogles zmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:09, lis_23 napisał:

konkurs na gram.pl być może zaspokoił fanów Diablo ale nie zapewnił grze nowych fanów,
gdyż ja nie miałem o czym napisać z tego powodu, iż w serię Diablo jeszcze nie grałem.


Gratuluję kreatywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że nie trzeba czekać aż pobierze się cała zawartość przez klienta gry?
Chwilowo mam 47% i niby pojawiła się opcja "play", ale boję się, że cały eksperyment szlag trafi, a transfer jest tak nędzny, że musiałbym czekać do rana chyba, gdyby całość się zresetowała (no ale czego nie robi się dla Diablo).

Jak więc z tym jest? Dość mocno zależy mi na odpowiedzi, ale nie chcę się czegokolwiek tykać, żeby potem nie było problemu ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:49, Renzov napisał:

Czy to prawda, że nie trzeba czekać aż pobierze się cała zawartość przez klienta gry?

Chwilowo mam 47% i niby pojawiła się opcja "play", ale boję się, że cały eksperyment
szlag trafi, a transfer jest tak nędzny, że musiałbym czekać do rana chyba, gdyby całość
się zresetowała (no ale czego nie robi się dla Diablo).

Jak więc z tym jest? Dość mocno zależy mi na odpowiedzi, ale nie chcę się czegokolwiek
tykać, żeby potem nie było problemu ;/.


Jeśli masz aktywny przycisk Play to możesz grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:09, lis_23 napisał:

Szkoda, ze premiera dopiero za dwa miesiąca, gdyż dostanie się do bety graniczy z cudem
...
konkurs na gram.pl być może zaspokoił fanów Diablo ale nie zapewnił grze nowych fanów,
gdyż ja nie miałem o czym napisać z tego powodu, iż w serię Diablo jeszcze nie grałem.

To trzeba było zagrać i tyle :X.. a nie wypisywać takieee... no dosłownie. Z deka spamem zapodałeś :-)
Anywawy:

I co ludzie i ludziki. Czekanie się opłaciło ja wiernie czekałem i czekam wciąż.... Jednak to już ostatnia K***a prosta tego wyczekiwania .... tyle lat czekania.. tyle dni,,, równie więcej niepewności ... ile jeszcze minie dni i wciąż ile jeszcze minie dni... D3 widać już niczym okręt na morzu który z daleka przypomina małą kropeczkę i jest ledwo co widoczny ale już widoczny. Ledwooo.. bo wiemy kiedy zobaczymy go w pełni majestacie.
Już nie mogę się doczekać premiery :)
Myszka to mi chyba siadnie. Ja sam pewnie padnę na pysk z "nołlajfienia" bo jestem głodny tej gry i to okropnie.
Bez twardszych wspomagaczy chyba się nie obejdzie. XD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem... he he jeszcze przed 40-stką .... urlop już zaplanowany....

EK zamówiona - ktoś może powiedzieć jak z gram.pl preordery przychodzą będzie w dniu premiery w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:49, Renzov napisał:

Jak więc z tym jest? Dość mocno zależy mi na odpowiedzi, ale nie chcę się czegokolwiek
tykać, żeby potem nie było problemu ;/.


Jak jest aktywny przycisk "Play" i pasek jest co najmniej żółty to można grać. Co do transferu polecam w instalatorze wyłaczyć P2P. U mnie różnica była spora. Jako P2P sciagalo mi sie pooooowoli po kilka kb, jak to wylaczylem tranfer wzrósł do 1.5 mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa! Trzeba zacząć zbierać na kolekcjonerkę! Aż mi się zachciało w betę zagrać. Zaraz przetestuję jakąś klasę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w betę Barbarzyńcą - wrażenie oczywiście pozytywne. Gra jest mega soczysta, posoka tryska na lewo i prawo, głowy latają - to wszystko sprawie, że chce się tłuc te wszystkie plugastwa bez końca. Strasznie brakuje mi za to muzyki Uelmen''a, bo choć na początku towarzyszyły mi znajome brzdękania gitar, to później wcale tak fajnie nie jest. ;< Bardzo spodobało mi się natomiast zapożyczenie części dźwięków z poprzedniczki, np. strzelanie z łuku. Już teraz mogę powiedzieć, że gra nie zastąpi mi Diablo 2, chociaż nie mam już wątpliwości, że będzie to naprawdę solidny sequel. No i pokazuje, że Diablo jako seria nie ma sobie równych jeżeli chodzi o hack''n''slashe. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo będzie obsługiwać mobile karty graficzne? Mam Ge force 540M + Corei5+ 8Gb ram więc chyba da radę
zagrać chociaż na medium prawda? Poprawdzie mnie jeżeli się mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:55, Dark_elves napisał:

Diablo będzie obsługiwać mobile karty graficzne? Mam Ge force 540M + Corei5+ 8Gb ram
więc chyba da radę
zagrać chociaż na medium prawda? Poprawdzie mnie jeżeli się mylę:)


Tak, ja mam Mobilną fakt, że ATI ale gram na maksymalnych ustawieniach bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się