Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 20:09, Wojman napisał:

Jak jest aktywny przycisk "Play" i pasek jest co najmniej żółty to można grać. Co do
transferu polecam w instalatorze wyłaczyć P2P. U mnie różnica była spora. Jako P2P sciagalo
mi sie pooooowoli po kilka kb, jak to wylaczylem tranfer wzrósł do 1.5 mb/s

No dobrze, udało mi się zagrać, tyle, że tak jak się obawiałem, kiedy kliknąłem "play" okienko zgasło. Po włączeniu gry przez skrót pojawił się klient gry i... od razu cały się załadował.
Jest się czym przejmować? Zastanawia mnie wersja mojej bety (0.8.0.8815) i nie jestem pewien czy coś poszło źle... Chociaż gra hula i chwilowo nie mam problemów, to jestem w lekkiej konsternacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:56, Isildur napisał:

Tak to jest dobra wersja bety :)

Dobra siedzę już cicho, bo już chyba marudzę... ;-)

No ale to w końcu Diablo, jestem troszku przewrażliwiony, a gra wciąga niesamowicie.
Chociaż pewne zastrzeżenia mam, ale o tym kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeeeejku. trzeba zacząć kasę odkładać i na poważnie zacząć myśleć o tym, kim zagrać jako pierwszym.
chyba zdecyduję się na female wizarda. męska wersja nawet jak dla mnie zbyt pedalska się wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 17:09, lis_23 napisał:

ja nie miałem o czym napisać z tego powodu, iż w serię Diablo jeszcze nie grałem.


To w takim razie masz jakieś 12 lat (odpuścimy Ci już Diablo I) do nadrobienia, więc tak naprawdę wcale nie potrzebujesz klucza do bety DIII ;)

Widzisz, jednak ten konkurs był dobrze skonstruowany, powinieneś się z tego cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:13, Mohair napisał:

To w takim razie masz jakieś 12 lat (odpuścimy Ci już Diablo I) do nadrobienia, więc
tak naprawdę wcale nie potrzebujesz klucza do bety DIII ;)


Mam 34 lata i nie miałem nigdy do czynienia z serią Diablo, na PC zaczynałem racej od " Neverwinter Nights " a wcześniej miałem PlayStation One a o ile pamiętam, Diablo 2 pojawiło się na PlayStation 2
co nie znaczy że nie miałem do czynienia z H&S:

Dungeon Siege II
Titan Quest
Loki
Legend
Hellgate London
Sacred 2
Torchlight
Dungeon Siege III

... ale to jednak nie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:21, Hartus napisał:

Aaaa! Trzeba zacząć zbierać na kolekcjonerkę! Aż mi się zachciało w betę zagrać. Zaraz
przetestuję jakąś klasę. :D

Kolekcjonerkę :D... Ty na serio?... chcesz wydać 350 PLN za nic ? :>. Wiem, Twój szmal, Twoja wola, Twoja sprawa. :]
Widać nawet jak temat nagle odżył hahahah... Mam nadzieję, że mi się uda jeszcze zagrać w tą nieszczęsną betę bo bym sobie stestował Wizarda na którego się napaliłem i wypalić wciąż nie mogę !. Mimo iż premiera zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 1 pojawiło się na PSX (PS One) - ekstra sprawa z co op''em we dwójkę przy konsoli.

Diablo 2 natomiast nie wydano nigdzie poza PC.

Diablo możesz ograć, chociażby po to by sprawdzić co Ci umknęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

Mam 34 lata i nie miałem nigdy do czynienia z serią Diablo,

Aż normalnie serce się kraje, ze nigdy się z tym nie spotkałeś :C. Nie wiem jakim cudem Ciebie to ominęło. D1 chcodził nawet na najgorszych złomach :)
na PC zaczynałem racej od

Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

a o ile pamiętam, Diablo 2 pojawiło się na PlayStation 2

Źle pamiętasz. ;-) Na konsolę wyszła tylko pierwsza część odsłony i to na tę pierwszą [Pamiętam do dziś jak grałem razem z kumplem razem na tym "kwadraciaku" XD]
D2 nigdy nie zawitało na żadną konsolę. Tylko PieC stety i niestety dla niektórych

Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

co nie znaczy że nie miałem do czynienia z H&S:

/.../

Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

... ale to jednak nie Diablo.

Właśnie =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to, że brat cioteczny grał w Diablo z PSX na PS2

cóz, może i Diablo chodzi na każdym złomie ale co to za przyjemność grać w grę z taka grafiką i w słabej rozdziałce?, zwłaszcza że jestem osobą słabowidzącą i nie chce mi się bawić w pikselozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

Mam 34 lata i nie miałem nigdy do czynienia z serią Diablo


Zdecydowanie warto nadrobić. Ale nie wiem, czy akurat w tym momencie, bo jeśli Diablo II wciągnie Cię tak, jak wciągnęło wiele innych osób, to zdecydowanie w maju będziesz miał co innego na głowie niż premiera "trójki" ;)

Ja zaczynałem grać w Diablo II w wieku 7-8 lat (pierwsza część mnie ominęła, nadrabiałem dopiero lata później) i mam z tym tytułem związane mnóstwo wspomnień - przy czym z taką samą frajdą potrafiłem grać jako chłopiec, jak i rok, dwa lata temu.
Ostatnio nawet (3-4 miesiące temu) chciałem znowu się w to pobawić, ale niestety - mam za dużo rzeczy na głowie i rozsądnie odpuściłem - to już niestety nie te czasy, kiedy można było spędzać całe noce na wbijaniu poziomów przy Baalu :)

Mimo wszystko, z tych tytułów jakie wymieniłeś, sprawdziłem wiekszość i żaden nie wciągnął mnie na tak długo, jak Diablo - ten klimat i cała ta otoczka są jednak niepowtarzalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z Diablo na PSX się niestety nie spotkałem ale pod koniec lat 90-tych lub na początku dwutysięcznych grałem bodajże w Final Fantasy 9, ale to już zupełnie inny gatunek niż H&S.
Teraz to już chyba nie ma sensu sięgać po Diablo 2 - Skyrim, ME3,AW, Wiedźmin 2 edycja rozszerzona, Risen 2, Max Pyne 3 i ... Diablo III + wiele innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery moim zdaniem odpowiednia. Mają jeszcze chwilę na ostatnie szlify, ale też nie za dużą, żeby im od poprawek nie odbiło. Pozostaje poczekać na dokładną datę premiery Guild Wars 2, ale jako że ono zagości pewnie w okolicach czerwca to może wypad do nowego Tristram nastąpi od razu po premierze. A w takim razie...trzeba iść pracować! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

Mam 34 lata i nie miałem nigdy do czynienia z serią Diablo, na PC zaczynałem racej od
" Neverwinter Nights " a wcześniej miałem PlayStation One a o ile pamiętam, Diablo 2
pojawiło się na PlayStation 2
co nie znaczy że nie miałem do czynienia z H&S.


Jeśli chcesz poznać moc Diablo i jego fabularne choć nie potrzebne według mnie wątki to zacznij od Diablo. Może odrzucić, ale.. jeśli lubisz H6S to będziesz grał z przyjemnością. W końcu od Diablo 1 się zaczęło i było by brzydko jak byś nie grał chociaż w epicka pierwszą część. Nie jest ona długa. Czy trudna ? Zależy od postaci. Wiadomo wojownik sobie z każdym mobem poradzi. I jego bym proponował. Diablo 2 ? Hmm.. Mi się osobiście nie podobał, według mnie było widać już skrajny upadek Blizzarda, jeśli chodzi o pomysł samej gry. Ja bym pominął zwłaszcza, że w Diablo 3 nie ma retrospekcji z drugiej części i jak było widać się nie zanosi. Raczej Diablo 3 wraca do korzeni. Choćby dlatego, że mam powrót króla Szkieletów. Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - żonie już powiedziałem co się święci, szykuje się na "brak mnie" w maju. Ona to rozumie - tyle czekam na "TRÓJKĘ" ...


Maaassssakra


ps: sorka za oczywistą oczywistość ale tak się podjadałem, że ... wybaczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 02:34, Martimat napisał:

Powiem tak - żonie już powiedziałem co się święci, szykuje się na "brak mnie" w maju.
Ona to rozumie - tyle czekam na "TRÓJKĘ" ...



Heh, mojej oznajmiłem to samo. Wczoraj miała przedsmak - grałem w betę :) Spojrzenie, jakim zostałem uraczony, nie było za ciekawe... :)

BTW - czy w pełnej grze też nie będzie takiego powracania do rozgrywki jak było w dwójce? Mam na myśli to, że w becie po zakończeniu jej mogę grać albo od nowa z postacią którą ją przeszedłem, albo wybrać quest. Nie ma możliwości grania np. z odblokowanymi wszystkimi waypointami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to mam farta... Wczoraj wygrałem kluczyk do bety na gram.pl. Jednak po powrocie z pracy do domu stwierdziłem, że internet odmówił posłuszeństwa. Po telefonie do UPC dowiedziałem się, że najbliższa wizyta technika jest możliwa w sobotę w godz. 9-12.

No to pogram może w sobotę wieczoem najwcześniej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 07:51, destro177 napisał:

BTW - czy w pełnej grze też nie będzie takiego powracania do rozgrywki jak było w dwójce?
Mam na myśli to, że w becie po zakończeniu jej mogę grać albo od nowa z postacią którą
ją przeszedłem, albo wybrać quest. Nie ma możliwości grania np. z odblokowanymi wszystkimi
waypointami.


Wydaje mi się, że było wspominane, że questy poboczne będą generowane przy każdej rozgrywce, ale główne zostaną. Czyli takie Diablo 2, ale z możliwością ciągłego wykonywania questów jak zabicie Hrabiny. Ale na bossach można będzie grindować.


Btw. Kolekcjonerka zamówiona. Pogodziłem się z faktem, że sesji to ja w tym roku nie zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 09:09, sirdoom napisał:

Ale na bossach można będzie grindować.

Tylko, że będzie to nieopłacalne. Blizzard niedawno mówił, że lepszy drop będzie z championów i rzadkich mobków niż z "end bossów".
Ale również pracują nad systemem gdzie ilość zabitych championów / rare ma mieć wpływ na loot jaki wypadnie z "end bossów". Niewiadomo narazie nic na ten temat, może będzie do bonus do MF albo większa szansa na lepszy "loot table". Blizzard nie zdradzał szczegółów, i też nie wiadomo czy wyrobią się na premierę.
Moim zdaniem taki system urozmaici znacznie rozgrywkę. Nie będzie tylko i wyłącznie "baal-runs" ale jednocześnie bossowie nie będą bezużyteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się