Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Chyba zwariowałem, ale też zamówiłem kolekcjonerkę...tyle sałaty...ale z drugiej strony kupuję kolekcjonerki tak rzadko, że raz na kilka lat można sobie pozwolić chyba...do tego już od 2 miesięcy nie kupuję nowych gier, to odłożyłem trochę z wypłaty...i jeszcze 2 miechy czekania, więc na 15 maja powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę podstawową edycję. Nigdy nie widziałem sensu płacenia za figurki i tym podobne rzeczy. Tylko kurz się na tym zbiera, nie mówiąc o zajmowanym miejscu :) Szkoda, że jeszcze 2 miesiące, liczyłem po cichu, że gra wyjdzie w kwietniu. Ciekawe też, czy jeszcze wprowadzą jakiś patch do bety ze zmianami. Maj... zrobi się ciepło, słonecznie, a tu trzeba będzie wybijać hordy zła przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 10:09, Kermit napisał:

Biorę podstawową edycję. Nigdy nie widziałem sensu płacenia za figurki i tym podobne
rzeczy. Tylko kurz się na tym zbiera, nie mówiąc o zajmowanym miejscu :) Szkoda, że jeszcze
2 miesiące, liczyłem po cichu, że gra wyjdzie w kwietniu. Ciekawe też, czy jeszcze wprowadzą
jakiś patch do bety ze zmianami. Maj... zrobi się ciepło, słonecznie, a tu trzeba będzie
wybijać hordy zła przed komputerem :)



Powiem Ci, że te wszystkie pierdoły z EK typu czaszka, pendrive, soundtrack czy artbook to nic nie warty pikuś. Liczą się skrzydła, które będziesz mógł doprawić swojej postaci i niepowtarzalne barwniki :), tak jest, dla nich kupuję EK :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:39, Wojman napisał:

No i betę przeszedłem na 100%. :) Znaczy się wszystkie postacie wymaksowane, a także
zdobyłem wszystkie achievmenty. :)

Jutro wychodzi nowa łatka, w której wykasują wszystkie postaci, achivmenty, złoto, artisanów etc. Więc znowu będziesz miał co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz dylemata poważnego. O ile miałem zamiar i 100% pewność, że zacznę grać Czarodziejem o tyle po spróbowaniu Witch Doctora juz pewności takiej nie mam. Fajna klasa, bardzo klimatyczna. Aż się boje spróbować innych. ;]


Naprawcie Wreszcie Forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Demon Hunter rządzi, jak nie lubiłem postaci, które na dystans walczą, to właśnie przy demon hunterze zmieniam zdanie, gra nim to poezja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę EK, ponieważ tyle lat już czekamy na tę grę, że jestem w stanie zapłacić te 150 zł więcej i mieć edycję full wypas. :)

Serwery bety chyba znowu leżą. Wczoraj wieczorem próbwałem grać ale miałem pingi rzędu 900 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę sobie pograć. Cały czas mam error 24100 i gra za nic nie chce się wznowić.
Wszyscy tak mają?

Edit
Heh, a teraz w ogóle nie mogę połączyć się z Battle.netem. Właśnie przywitał mnie miły komunikat "You have been disconneted from the battle.net service".
Heh, a właśnie usiadłem, żeby sobie Diablo III odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 18:49, KofeinowyPablo napisał:

Czy tego peta do WoW z kolekcjonerki da się potem sprzedać? Za jakąś realną kasę czy
za grosze?


Na całe szczęście nie. Jest on przypisany do konta na stałe po wpisaniu zarejestrowaniu gry na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 19:09, Wojman napisał:

Na całe szczęście nie. Jest on przypisany do konta na stałe po wpisaniu zarejestrowaniu
gry na BN.

Dlaczego na szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 19:11, VALSIR napisał:

Serwery mają pracę konserwacyjną + nowy patch, mają być on-line jutro od 6 rano czasu
polskiego :)

Heh, super...
No nic, jutro sobie pogram. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że moje przewidywania co do ceny kolekcjonerki okazały sie trafne :) Oczywiście biorę EK i mam tylko nadzieję, ze cena się juz mnie zmieni na wyższą, ewentualnie może rochę spaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdążyłem się nagrać a tu już będzie character wipe... :)
a co za tym idzie archivmenty gold itp też znikają.
No ale będzie nowy patch! to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał oficjalną gadkę
Quick update: Due to some additional fixes going into beta patch 15, we will indeed be performing a character wipe. Please note that this wipe will also affect gold, items, achievements, auctions, followers, and artisans.
http://www.diablofans.com/news/1120-server-maintenance-beta-patch-15-soon/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie teraz zrobię jeszcze raz Witch Doctora a potem Demon Huntera. Trzeba wypróbować wszystkich. Monk mnie jakoś nie ciągnie. Ale też trzeba będzie sprawdzić. Patch się pobiera. :-)

Boże, jak ja swojej dziewczynie wyjaśnię, że urlop w tym roku ma być wcześniej i będę strasznie, ale to strasznie zajęty.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 08:20, HumanGhost napisał:

Boże, jak ja swojej dziewczynie wyjaśnię, że urlop w tym roku ma być wcześniej i będę
strasznie, ale to strasznie zajęty.. ;]


FFS, ten sam dylemat... Plus niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się