Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2012 o 22:57, rympalek napisał:

Wiadomo czy będzie więcej sztuk kolekcjonerki? Bo naszło na zamówienie ale niestety brakuje
i na Ultimie i na Gram.pl.

Nie martw się na pewno będziesz miał jeszcze nie raz okazję złożyć zamówienie na Edycje Kolekcjonerską :). Troszkę czasu zostało, na razie nikt nie wiem jaki limit ek będzie. Ale myslę, że nikomu nie zabraknie. Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 22:57, rympalek napisał:

Wiadomo czy będzie więcej sztuk kolekcjonerki? Bo naszło na zamówienie ale niestety brakuje
i na Ultimie i na Gram.pl.

Zobacz na Wirtus.pl, chyba mają jeszcze kolekcjonerki po 229 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 09:13, KofeinowyPablo napisał:

Zobacz na Wirtus.pl, chyba mają jeszcze kolekcjonerki po 229 zł.

*329 zł*, i jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam: robię screenshoty... a tu zonk i nie mogę ich znaleźć, gdzie one mogą być? Chyba że będzie trzeba się bawić w print screen i do painta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 11:51, Muradin_07 napisał:

Tak się teraz zastanawiam: robię screenshoty... a tu zonk i nie mogę ich znaleźć, gdzie
one mogą być? Chyba że będzie trzeba się bawić w print screen i do painta...


Wejdz w moje dokumenty, następnie musisz tam znaleźć folder Diablo III, który znajduje się jeszcze w jakimś innym (nazwy teraz nie przypomnę sobie) i tam znajdziesz screenshoty. Ale ze znalezieniem nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 11:51, Muradin_07 napisał:

Tak się teraz zastanawiam: robię screenshoty... a tu zonk i nie mogę ich znaleźć, gdzie
one mogą być? Chyba że będzie trzeba się bawić w print screen i do painta...

Dokumenty->Diablo III-> Screenshots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 12:26, Oxva napisał:

Dokumenty->Diablo III-> Screenshots


No też tak myślałem na początku... ale wchodzę w dokumenty i nie ma tam folderu Diablo III. Nie wiem czy to, że jestem na koncie "gościu" może jakoś z tym być związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 10:07, Oxva napisał:

> Zobacz na Wirtus.pl, chyba mają jeszcze kolekcjonerki po 229 zł.
*329 zł*, i jeszcze są.

Tak, masz rację, palec się omsknął na klawiaturze. Swoją drogą, ciekawi mnie jak to jest-Blizzard sobie ustala że kolekcjonerek będzie tyle i tyle, i potem są jakoś rozdzielane do sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pezeszedłem betę dwiema postaciami na razie (sorcka i mnich), obiema grało mi się ewelacyjnie. Teraz zacząłem "Łiczdoktorką" i powiem wam, ze to już nie ta bajka. Jakoś mi ta postać w ogóle nie pasuje, a i początkowe skille są (w porównaniu do dwóch pierwszych charów) beznadziejne. Nie czuje się tej "mocy" jak przy np. mnichu (niesamowity Kozak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 12:38, Muradin_07 napisał:

> Dokumenty->Diablo III-> Screenshots

No też tak myślałem na początku... ale wchodzę w dokumenty i nie ma tam folderu Diablo
III. Nie wiem czy to, że jestem na koncie "gościu" może jakoś z tym być związane?


Wejdź w folder dokumenty czy moje dokumenty czy jaki tam masz, naciśnij F3 i wpisz *Diablo*. Na pewno znajdzie Ci ten folder. Granie na koncie "gościa" nie powinno robić tutaj różnicy, ale jak coś to możesz też przeszukać dokumenty głównego usera, jeżeli masz do nich dostęp.

PS: a czemu gracz na koncie gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam... jak na razie korzystam z komputera mojej siostry, mój jest w naprawie. Jak wróci to przeszukam u niej, bo nawet kiedyś było tak, że śmieci z mojego profilu pojawiały się u niej w koszu, co było dla mnie totalnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem upragniony klucz, ściągnąłem betę i chyba sobie za bardzo nie pogram.
Mimo iż gra wygląda słabo, chodzi mi w 50 klatkach praktycznie na najwyższych detalach to regularnie co jakieś 10 sekund po prostu się zacina na 5s aby potem się odwiesić i zapierdzielać przez chwilę tak szybko jakby gra chciała nadrobić stracony na zawieszeniu czas. Wygląda to żałośnie. Nawet przy oknie wyboru postaci, kiedy wezmę jakąś profesję to zanim postać pokaże całą animację to zawiesi się 3 razy. Nawet na najniższych detalach dalej jest to samo. Miał ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 16:27, kaczek93 napisał:

Miał ktoś coś takiego?


Tak. Najgorzej mi cięło najnowszych sterownikach do grafy (Radeon), wgrałem o miesiąc starsze i już da się grać, chociaż dalej przycina. Jest to ponoć normalne póki co w becie... Gra się zacina przy wczytywaniu czegoś nowego, np. efekt graficzny który nie był jeszcze wyświetlony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 20:19, destro177 napisał:

Tak. Najgorzej mi cięło najnowszych sterownikach do grafy (Radeon), wgrałem o miesiąc
starsze i już da się grać, chociaż dalej przycina. Jest to ponoć normalne póki co w becie...
Gra się zacina przy wczytywaniu czegoś nowego, np. efekt graficzny który nie był jeszcze
wyświetlony.

Trochę masakra bo jak atakuje przeciwnika to widzę tylko animacje zamachu, słyszę uderzenie a potem jak już leży :) A stery fakt, mam wgrane najnowsze a z przycinkami właśnie miałem wrażenie że jest to jakby doczytywanie bo w obrębie jednolitego kawałka lokacji zacinka występuje przeważnie raz, tylko że w grze typu hack''n''slash czyni to grę praktycznie niegrywalną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to mają:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4217174629?page=1

A mój pech polega na tym, że co mam czas to serwery nie działają... W niedzielę wzystko leżało - cały dzień się nudziłem. Wczoraj wszystko działało to 13 godzin w pracy byłem. Dzisiaj wieczór wolny, a tu znowu problemy...
Betę mam prawie tydzień a przetestowałem dopiero dwie klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się