Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2012 o 21:46, Renzov napisał:

Hm?
Ja tam gram cały czas na EU i dzisiaj żadnych błędów nie zarejestrowałem. Może to tylko
na kontach US tak nawala?



Jak przejść na EU z US? Musze na nowo pobierać klienta i wszystko od zera ma mi ściągać, czy jest inna możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2012 o 21:57, Isildur napisał:

Jak przejść na EU z US? Musze na nowo pobierać klienta i wszystko od zera ma mi ściągać,
czy jest inna możliwość?


Ja zmieniłem tylko klienta z US na EU i wszystko działa, a lagi zniknęły.

BTW już można się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 22:00, destro177 napisał:

Ja zmieniłem tylko klienta z US na EU i wszystko działa, a lagi zniknęły.

BTW już można się logować.


Też zmieniłem i działa :)

EDIT: I mniejsze lagi mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 22:02, Isildur napisał:

EDIT: I mniejsze lagi mam :)


Nic dziwnego, EU są dla Europejczyków to i lagów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 06:21, HumanGhost napisał:

> Ja zmieniłem tylko klienta z US na EU

Tzn. jak konkretnie?


Logujesz się na swoje konto battle.net, wchodzisz na pobieranie klienta, przy kliencie Diablo zmieniasz z US na EU i ściągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wam Beta działała na klientach EU, skoro blizzard potwierdził, że serwerów w Europie dla bety nie ma i nie będzie. Wszystko odgrywa się cały czas na serwerach amerykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 08:13, KERMIz napisał:

Jakim cudem wam Beta działała na klientach EU, skoro blizzard potwierdził, że serwerów
w Europie dla bety nie ma i nie będzie. Wszystko odgrywa się cały czas na serwerach amerykańskich.

Ponieważ klient europejski pozwala na grę na serwerze amerykańskim.
Tak samo będzie gdy gra już wyjdzie. Jeden egzemplarz gry będzie pozwalał na grę na dowolnym serwerze (amerykańskim, europejskim, azjatyckim). Tak jak w Diablo 2, wybierasz bramkę i grasz, ale postacie między regionami się nie przenoszą. Jak zrobisz postać na europejskim serwerze nie będziesz miał do niej dostępu na serwerze amerykańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 10:43, Jeggred napisał:

> Jakim cudem wam Beta działała na klientach EU, skoro blizzard potwierdził, że serwerów

> w Europie dla bety nie ma i nie będzie. Wszystko odgrywa się cały czas na serwerach
amerykańskich.
Ponieważ klient europejski pozwala na grę na serwerze amerykańskim.
Tak samo będzie gdy gra już wyjdzie. Jeden egzemplarz gry będzie pozwalał na grę na dowolnym
serwerze (amerykańskim, europejskim, azjatyckim). Tak jak w Diablo 2, wybierasz bramkę
i grasz, ale postacie między regionami się nie przenoszą. Jak zrobisz postać na europejskim
serwerze nie będziesz miał do niej dostępu na serwerze amerykańskim.


Nie zrozumiałeś mnie a być może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. To co napisałeś jest jasne i wiadome od dawna. Chodziło mi o to, jakim cudem oni wczoraj wieczorem grali w betę na kliencie EU, który korzysta z serwerów amerykańskich, skoro serwery amerykańskie były wczoraj wyłączone. Innymi słowy jak to możliwe, że korzystając z klienta US nie można było wejść na serwer amerykański a korzystając z klienta EU już na ten sam serwer dało radę wejść i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć włączam betę i nie mogę się zalogować bo wyskakuje mi błąd że serwer offline czy coś takiego, więc przełączyłem na koncie klienta z US na UE i po wejściu do gry zalogowałem się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 11:44, Isildur napisał:

Chciałem pograć włączam betę i nie mogę się zalogować bo wyskakuje mi błąd że serwer
offline czy coś takiego, więc przełączyłem na koncie klienta z US na UE i po wejściu
do gry zalogowałem się bez problemów.



Bardzo interesujące. Wobec tego będę musiał zainstalować u siebie klienta EU na wszelki wypadek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem ostatnio newsy po necie, bo D3 jest moją topową grą od chwili gdy SWTOR okazał się porażką [gdyby TOR był względnie naprawdę dobrym mmo z kumplami byśmy tam dłużej zabawili, wyszło marnie więc jednak celujemy we wspólne siekanie w D3 jak kiedyś w D2 i potem w TQ] i co ciekawego wygrzebałem - ano w necie gdzieś wypłynęła zakodowana wersja nowego diabełka.
Wazy to to z tego co widać około 9gb, oczywiście jest nie do odpalenia inaczej już na YT mieli byśmy dosłownie lawinę wrzut z single playera.

Nie mniej to coś indykuje - primo jak to to trafiło do sieci, secundo czyżby premiera była bliżej niż oficjalnie zapowiedziany bodajże maj ?

Jeśli to blizz sam wrzucił w czeluści netu to również wypada pogratulować pomysłu na kampanie reklamową xD
Kilka większych for i portali zawrzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 13:34, Pietro87 napisał:

Nie mniej to coś indykuje - primo jak to to trafiło do sieci, secundo czyżby premiera
była bliżej niż oficjalnie zapowiedziany bodajże maj ?


Wypłynęło to od samego Blizzarda. Ci co zamawiają Diablo III w przedsprzedaży bezpośrednio u Blizzarda, a także ci, którzy zdecydowali się na Annual Pass do World of WarCraft mogą pobrać klienta Diablo III w pełnej wersji. A ponieważ takich graczy jest sporo (sam Annual Pass to ponad milion kopi) to i wrzucili pliki do netu. Niemniej jednak przed oficjalną premierą pełnej wersji gry Diablo III nie da się zainstalować. Tak samo było w przypadku StarCraft II: Wings of Liberty. A data premiery D3 nie zmieni się na jakąś wcześniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz o tym nie pomyślałem, faktycznie tak było przy SC2.
Swoją drogą ciekawe, że blizz tak dobrze zabezpieczył te kopie, była by wtopa gdyby to przed premiera jakaś cwana grupa crackerów rozmontowała [chociaż to pewnie jak przy SC2 dopiero w dniu premiery z BNu dociągało się chyba jakieś kluczowe dane, w 100% nie wiem bo nigdy mnie seria Starcrafta nie porwała, co innego Warcraft ale tu niestety RTS zmarł chyba nieodwołanie w dniu premiery WoWa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko małą prośbę, jeśli można. Gdyby ktoś zrezygnował z zakupu zamówionej kolekcjonerki to porszę o kontakt. Koledze żona zabroniła kupować diablo w wersji kolekcjonerskiej i dopiero mi się przyznał. Żal mi go, kupiłabym mu ale już nigdzie nie ma preordera :( (a to tylko kolega, nie kochanek swojej mu nie oddam ;))

riolathe@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem zamówienia na 3 edycje kolekcjonerskie (jedną na gramie, drugą w vobisie a trzecią w vertusie czy jakoś tak, jak coś to jedną mogę odstąpić, ale to dopiero za jakiś czas, jak ustalę najbardziej dla mnie korzystną ścieżkę odbioru gry w jednym z ww. sklepów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się