Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2012 o 15:12, KERMIz napisał:

Ja złożyłem zamówienia na 3 edycje kolekcjonerskie (jedną na gramie, drugą w vobisie
a trzecią w vertusie czy jakoś tak, jak coś to jedną mogę odstąpić, ale to dopiero za
jakiś czas, jak ustalę najbardziej dla mnie korzystną ścieżkę odbioru gry w jednym z
ww. sklepów).


To jakbyś pamiętał o mnie i odezwał się na @ byłabym Diablo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 06:41, destro177 napisał:

przy kliencie Diablo zmieniasz z US na EU i ściągasz.


I czeka mnie ponowna instalacja tego wszystkiego? Nie, dziękuję. Na moim necie to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2012 o 20:49, HumanGhost napisał:

Nie, dziękuję. Na moim necie to koszmar.

A tam, zapuszczasz na noc lub wyjście do pracy/szkoły i po powrocie już jest. A lagi mniejsze:)
Ja tego problemu od jakiegoś czasu nie mam - zainwestowałem w łącze 100 Mb...

BTW pograłem trochę tak zachwalanym WD i zupełnie nie rozumiem zachwytu nad tą klasą. Ta dmuchawka do mnie nie przemawia ;) Do tej pory najbardziej podobał mi się Barb - klasycznie potężny i brutalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 20:49, HumanGhost napisał:

I czeka mnie ponowna instalacja tego wszystkiego? Nie, dziękuję. Na moim necie to koszmar.


Nie ma sensu zmieniać klienta. Na obu klientach mam identyczne pingi - ~200-300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było używać tych pająków zamiast dmuchawki. Skaczące pająki są fajne nawet. Aczkolwiek ja chyba i tak nie wybiorę WD w pełnej wersji gry.

Btw. Trochę pozmieniali dungeony po ostatnim patchu. Teraz jakieś takie prostsze są. I wszystkie wygladają tak samo, tzn. mają niemal identyczny układ. Trochę głupio. Mam nadzieję, że w finalnej wersji układ dungeonów będzie bardziej rozbudowany i nie będziemy mieć wciąż uczucia deja vu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 06:17, HumanGhost napisał:

Btw. Trochę pozmieniali dungeony po ostatnim patchu. Teraz jakieś takie prostsze są.


Już wcześniej wydawały mi się proste, teraz prawie zawsze od razu trafiam tam gdzie trzeba.

@Radovan - pingów nie sprawdzałem, ale po zmianie klienta odczułem wyraźną różnicę. Isildur na poprzedniej stronie pisał o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 09:16, RakuPL napisał:

Widzę, że w końcu zawędrowałem na szczyt listy :-O Mam nadzieję, że ktoś się podzieli
na parę dni betą D3 :-)


Wg. mnie to raczej nikt, ponieważ kody są przyznawane osobą, a osoby muszą je zarejestrować na swoim koncie (ten kod) jak gre. Kod nadaje się do jedno razowego użytku. Tyle wiadomo mi co do większości kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 09:16, RakuPL napisał:

Widzę, że w końcu zawędrowałem na szczyt listy :-O Mam nadzieję, że ktoś się podzieli
na parę dni betą D3 :-)


Co ciekawe moderatorzy wypisali się z listy oczekujących na betę, bo jak gram dostał klucze na konkursy dla fanów to po "cichaczu" rozdzielili najpierw między sobą a to co zostało wrzucili na konkurs. Bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nawet o tym nie wiedziałem, na innych portalach internetowych regulamin przedstawiał się mniej więcej tak : " W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, oraz ich wszelcy znajomi/rodzina, iż jest to zabronione ", było również nadmienione, że nie mogą sprzedawać ani rozdawać między sobą ich. Ale cóż to Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już pomijając to, to chyba moderator gramu to nie jest pracownik firmy tylko zwykły użytkownik posiadający specjalne uprawnienia... Ale to moje myślenie.

Ja swojego konta niestety nie dam, bo mam przykre wspomnienia z tym, jak pożyczyłem koledze pewne konto i potem musiałem po nim ostro sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 12:18, Muradin_07 napisał:

Ja swojego konta niestety nie dam, bo mam przykre wspomnienia z tym, jak pożyczyłem koledze
pewne konto i potem musiałem po nim ostro sprzątać...

To samo ja bym nikomu nie dał, więc szanse, że ktoś da klucz beta jest ok. 2 %. Osoba która ma 2 kody i tak będzie wolała dać swojemu koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 12:18, Muradin_07 napisał:

No już pomijając to, to chyba moderator gramu to nie jest pracownik firmy tylko zwykły
użytkownik posiadający specjalne uprawnienia... Ale to moje myślenie.


Otóż to! Skoro jest zwykłym użytkownikiem to nie powinien mieć przywileju otrzymania klucza bez udziału w konkursie. To, że jest moderatorem niczego tutaj nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy ten kolega będzie chciał grać. Ale masz rację- po co brać np. udział w konkursie skoro i tak grać się nie będzie. A tym bardziej, kiedy jeden osobnik po prostu szpera po różnych serwisach i zgarnia klucze odbierając innym frajdę z zabawy... A są tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się działo przed ogłoszeniem konkursu to co innego... ale czy ktoś otwarcie powiedział, że takie coś było? Nie pamiętam czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 12:38, Muradin_07 napisał:

To co się działo przed ogłoszeniem konkursu to co innego... ale czy ktoś otwarcie powiedział,
że takie coś było? Nie pamiętam czegoś takiego...


http://www.gram.pl/news_8AnqGey7_Rozdajemy_100_kluczy_do_bety_Diablo_III.html

"Pozostałe klucze będą rozdane wśród naszych serwisów kolektywowych. Zapraszamy do zabawy!"

Jak dla mnie to kumoterstwo, tylko ładnie ubrane w słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chodziło tutaj o to, że będzie to rozdane dla kolektywów, żeby one rozdały? Bo ja to tak zrozumiałem:

Część kluczy- na facebook''u
Część druga- przez gramsajty poprzez konkurs
Część trzecia- przez kolektywy...

Powiem szczerze, że od razu tak zrozumiałem to jak zobaczyłem ten konkurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 12:51, Muradin_07 napisał:

A nie chodziło tutaj o to, że będzie to rozdane dla kolektywów, żeby one rozdały? Bo
ja to tak zrozumiałem:

Część kluczy- na facebook''u
Część druga- przez gramsajty poprzez konkurs
Część trzecia- przez kolektywy...

Powiem szczerze, że od razu tak zrozumiałem to jak zobaczyłem ten konkurs...


Być może należy to rozumieć, tak jak napisałeś, ale wiem jedno, krótko po lub przed tym konkursem moderatorzy forum gram.pl niespodziewanie, zupełnie przypadkiem otrzymali dostęp do bety. Trzeba być ślepym, żeby nie połączyć tych faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się