Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Jeżeli nie zostało coś powiedziane wprost lub nie zostało udowodnione to nie powinno się nad tym dłużej rozwodzić. My nie wiemy czy moderatorzy nie zdobyli swoich key''ów w inny sposób, przecież beta Diabolo jest od jakiegoś czasu i nie muszą to być klucze właśnie z gramowej puli.

Dlatego już nie piszmy teorii spiskowych, bo to do niczego nie prowadzi. Po prostu: jeżeli komuś znudzi się gra bądź nie gra, a ma klucz to niech się podzieli. Ja na pewno jakbym dał konto to dla kogoś z gramu, kogo znam jakiś czas, a nie dla osób, które wpadają tutaj tylko gdy się pojawia konkurs. Już napisałem dlaczego.

A żeby nie było wielkiego offtop''a to powiem, że granie Witch Doctor''ką jest naprawdę spoko i bardzo mi sie ta klasa spodobała. Boję się, że z nich wszystkich najbardziej mi się nie spodoba Barbarzyńca... po prostu mam takie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:12, KERMIz napisał:

Co ciekawe moderatorzy wypisali się z listy oczekujących na betę, bo jak gram dostał
klucze na konkursy dla fanów to po "cichaczu" rozdzielili najpierw między sobą a to co
zostało wrzucili na konkurs. Bardzo nieładnie.


Bardzo nieładnie jest nas podejrzewać o brzydkie rzeczy. gram.pl dostał klucze to je rozdysponował tak jak to serwisowi się podobało. Największa pula trafiła do czytelników serwisu w konkursie, mniejsza pula dla fanów gram.pl na facebooku, a najmniejszą zostały nagrodzone strony wchodzące w skład kolektywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 13:18, Wojman napisał:

Bardzo nieładnie jest nas podejrzewać o brzydkie rzeczy. gram.pl dostał klucze to je
rozdysponował tak jak to serwisowi się podobało. Największa pula trafiła do czytelników
serwisu w konkursie, mniejsza pula dla fanów gram.pl na facebooku, a najmniejszą zostały
nagrodzone strony wchodzące w skład kolektywów.


Tak? W takim razie powiedz proszę jakim sposobem stałeś się posiadaczem klucza bety diablo 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 13:33, KERMIz napisał:

Tak? W takim razie powiedz proszę jakim sposobem stałeś się posiadaczem klucza bety diablo
3?


Czy to ma znaczenie ? Skąd by klucza nie miał go jego prywatna sprawa, tak samo jak gram.pl ma prawo dysponować kluczami wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 12:29, Flurry napisał:

To samo ja bym nikomu nie dał, więc szanse, że ktoś da klucz beta jest ok. 2 %. Osoba
która ma 2 kody i tak będzie wolała dać swojemu koledze.

A mi pewna osoba z gramu konta do BETY użyczyła i to na całkiem długo. Swoje wrażenia z BETY opiszę później. [ksywki nie wymienię bo chyba nie wypada.. ochrona mienia XD.. ale "użyczacz" konta będzie wiedział, że o nim mówię]

PS: Nawet nie przypuszczałem, że uda mi się w BETE zagrać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, tak samo jak gram.pl ma prawo dysponować kluczami wedle uznania.

Niekoniecznie. Blizzard przydzielając klucze poszczególnym stronom stawia określone warunki ich rozdania. Na pewno takim warunkiem nie jest rozdzielenie kluczy wśród moderatorów serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 13:33, KERMIz napisał:

Tak? W takim razie powiedz proszę jakim sposobem stałeś się posiadaczem klucza bety diablo
3?


Że tak powiem - nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:16, Wojman napisał:

Że tak powiem - nie twój interes.


Rozumiem, prawda w oczy kole, nie musisz odpowiadać, ale tym wpisem udowodniłeś, że tak właśnie było, bo gdybyś dostał betę Diablo 3 z opt-ina to nie stanowiłoby dla Ciebie problemu aby o tym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:23, KERMIz napisał:

Rozumiem, prawda w oczy kole, nie musisz odpowiadać, ale tym wpisem udowodniłeś, że tak
właśnie było, bo gdybyś dostał betę Diablo 3 z opt-ina to nie stanowiłoby dla Ciebie
problemu aby o tym napisać.


Nie masz żadnych dowodów, zarzucasz nam brzydkie rzeczy. Nie będiemy tego tolerować degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:45, Wojman napisał:

Nie masz żadnych dowodów, zarzucasz nam brzydkie rzeczy. Nie będiemy tego tolerować degrad
-1


Po raz kolejny udowodniłeś, że jak nie masz logicznych kontrargumentów, to nadużywasz swoich uprawnień. Dla mnie jesteś maluczkim człowieczkiem. Możesz teraz zbanować moje konto, żeby sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:46, KERMIz napisał:

Po raz kolejny udowodniłeś, że jak nie masz logicznych kontrargumentów, to nadużywasz
swoich uprawnień. Dla mnie jesteś maluczkim człowieczkiem. Możesz teraz zbanować moje
konto, żeby sobie ulżyć.


Proszę o przedstawienie dowodów na poparcie swoich oskarżeń, jakoby moderatorzy dostęp do bety otrzymali z gramowej puli. Jeśli ich nie masz to proszę przestać siać zamieszanie i prowadzić teorie spiskowe. Na konto nakładam BANa, jeśli przedstawisz dowody swoich teorii to będziemy rozmawiali inaczej jeśli nie to pomówień i fałszywych oskarżeń nie będziemy tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę czy musicie dawać od razu bana ? Wystarczy, że dostał ostrzeżenie nie mniej słusznie bo nie można oskarżać kogoś bez dowodów.. Ale bez jaj. Czy już na gramie mamy zachowania z forum EA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło matko ... serio ban za coś takiego ? Za napisanie na forum swojej opinii ? Czy ktoś tu kogoś obraził ? Czy zaczął działać na niekorzyść moderatorów i zgłaszać ich, podburzać ludność siejąc wszędzie gdzie się da negatywną i psującą autorytet opinie, spamując ? Wielkie WTF z mojej strony. Kiedy ktoś w temacie o modach napiszę swoje żale i jakieś oskarżenie o niesłusznego degrada czy bana to też dostanie kolejnego ? -1 to może i dobrze bo to totalny offtop przez parę postów, ale BAN ? Proszę przemyśleć swoją decyzję na spokojnie modzie Isildur, gdyż nie ma co działać pod wpływem emocji, które zapewne powstały w wyniku tego oskarżenia. Mam nadzieje, że nie zasłużyłem na degrad przez ten mały offtop i nieskazitelną postawę na forum od początku jego powstania... ale teraz już się tak pewnie nie czuję. Strach coś napisać.
_____

Ja już straciłem nadzieje na betę. Pewnie są jeszcze jakieś konkursy na FB, ale specjalnie po to nie założę profilu.
I o co chodzi, że w tym ostatnim patchu pozamieniali miejsca i rodzaje skilli ? Primary na secondary? Że LPM odpowiada temu co przed patchem było na PPM ? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 16:14, Kermit napisał:

Ło matko ... serio ban za coś takiego ? Za napisanie na forum swojej opinii


A chciałbyś, żeby ktoś napisał na forum swoją opinie, że np. handlujesz prochami albo czerpiesz korzyści z prostytucji? Jakoś nie wydaje mi się.

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o dopisanie do listy w przypiętym poście? Dane: golec.sebastian@gmail.com gg: 9222737 skype: thunderseba tlen: sebastian.golec@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale drama ja nie mogę, pamiętajcie, że są dwie strony medalu, on ma prawo mieć wątpliwości w to jak moderatorzy dostali klucze do bety, ba, przedstawił nawet swój tok rozumowania.
z drugiej strony wielcy moderatorzy (cynizm zamierzony) zamiast powiedzieć "nie, nie dostaliśmy kluczy z gram.pl" to chowają się za tekstami w stylu "co ci do tego", no przepraszam, ale jako osoba postronna to jednak ustawię się za tym gościem, on chociaż poparł czymś swoje argumenty

temat śmierdzi i ma dwa dna, ale degradowanie i banowanie użytkowników tylko za to, to ''lekkie'' nadużywanie władzy.

ps. porównanie tej sytuacji do prostytucji jest na prawdę na miejscu, +1

więcej takich akcji na forum, robi się przez to coraz ciekawsze!

a bety jak nie było tak nie ma, już nawet straciłem wiarę, że ją kiedykolwiek dostanę...


edit:

a najśmieszniejsze, ze większość użytkowników nie miałoby nic przeciwko jak by moderatorzy dostali klucze do bety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 06:39, destro177 napisał:

Już wcześniej wydawały mi się proste, teraz prawie zawsze od razu trafiam tam gdzie trzeba.


Kurde, byłaby lekka lipa gdyby wszystkie dungeony były takie proste w budowie i wzajemnie do siebie podobne. Trzeba trzymać kciuki, że w finalnej wersji uświadczymy bardziej rozbudowanych podziemi.
Ciekawi mnie też sam rozmiar poszczególnych obszarów. Beta nie daje odpowiedzi na to pytanie. Mam nadzieję, że rozmiarowo nie będą mniejsze od tych z "dwójki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadal nadzieję, że będzie tak samo jak w DII że obszary "na powietrzu" będą się różniły od siebie... bo jak na razie to przechodzenie tego samego z małymi zmianam w dungeon''ach to trochę dla mnie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 18:15, HumanGhost napisał:

Ciekawi mnie też sam rozmiar poszczególnych obszarów.


W becie najwększą lokacją jest chyba The Weeping Hollow. Ale poza tą polaną nie bardzo jest co zwiedzać, chyba że kolejne poziomy Katedry. Na szczęście beta to mały wycinek gry i mam nadzieję że będzie po czym biegać w pełnej wersji. W dwójce chodzenia było baaardzo dużo, ale nawet to lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się