Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Udało mi się rozwiązać problem. Gdy odpalam launcher wciskam Crtl+Alt+Del i z menu procesy wybieram agenta blizzarda. Klikam zakończ i o dziwo launcher aktywuje przycisk Play i można grać bez problemów. Dziwaczne to trochę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się zdziwiłem, naszła mnie sugestia do do dostępów do bety DIII i chciałem się tym podzielić na oficjalnym forum i jakie me zdziwienie, że muszę mieć dostęp do bety żeby cokolwiek móc tam napisać...

Zastanawiam się dlaczego Blizz nie dodał do DII możliwości wydrobienia choćby klucza do czarnej wierzy bo jest w grze ale nie leci i jako taki klucz po zidentyfikowaniu mógłby się tam wyświetlać klucz dostępowy do bety DIII. a ruch na serwerach by wzrósł bo na chwilę obecną to marnie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 12:19, DonZ napisał:

dzisiaj się zdziwiłem, naszła mnie sugestia do do dostępów do bety DIII i chciałem się
tym podzielić na oficjalnym forum i jakie me zdziwienie, że muszę mieć dostęp do bety
żeby cokolwiek móc tam napisać...


Nie musisz miec dostepu do bety Diablo III, zeby cos na forum napisac. Wystarczy, ze masz WoWa albo SC II, wtedy po prostu po zalogowaniu wybierasz przy swoim portrecie jaka gre "reprezentujesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, aby dostać się do bety DIII także trzeba mieć wowa lub SCII. Starsze gry się nie klasyfikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 16:35, Gromo napisał:

Z tego co wiem, aby dostać się do bety DIII także trzeba mieć wowa lub SCII.


Nie trzeba. Ja nie mam żadnej gry Blizza na koncie i gram w betę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 16:35, Gromo napisał:

Z tego co wiem, aby dostać się do bety DIII także trzeba mieć wowa lub SCII. Starsze
gry się nie klasyfikują.


Można mieć i Diablo II na koncie. Nie można się dostać do bety jako opt-in jeśli nie ma się zarejestrowanej jakiejś gry Blizzarda. A jeśli ma się klucz to zdaje się, że można go wykorzystać i na koncie BN na którym nie ma żadnej innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 16:35, Gromo napisał:

Z tego co wiem, aby dostać się do bety DIII także trzeba mieć wowa lub SCII. Starsze
gry się nie klasyfikują.

A ja mam tylko D2 i LoD i też gram w betę D3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę Monkiem i muszę przyznać racje Abiemu - jest siła. Fajnie wygląda walka nim, jest znacznie ciekawiej niż oklepanym Barbarzyńcą. Prawie jak Jackie Chan w świecie Diablo. ;]
Przejdę betę Monkiem i zobaczę jakie dalej są skille i czy faktycznie warto go wybrać zamiast Barbarzyńcy. A na to sie w chwili obecnej zanosi, że Monk bedzie moja drugą postacią, zaraz po Czarodziejce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się nie dostałem ;(. Pozostaje mi czekać do 15 maja. A na pewno moją główną postacią będzie monk. Ma to co lubię: szybkość i skuteczność. Dodatkowo patrząc na kalkulator postaci z oficjalnej stronie śmiem twierdzić, że jest to postać uniwersalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 22:18, Gromo napisał:

Szkoda, że się nie dostałem ;(. Pozostaje mi czekać do 15 maja. A na pewno moją główną
postacią będzie monk. Ma to co lubię: szybkość i skuteczność. Dodatkowo patrząc na kalkulator
postaci z oficjalnej stronie śmiem twierdzić, że jest to postać uniwersalna.


czytałem trochę opinii o monku wychodzi na to, że na najwyższych trudnościach będzie slużył jako healer xD

szczerze mówiąc zaskoczyło mnie to troszku myśląc, że to po prostu barbarzyńca, tylko, że bez ''zabawek'' ^^
osobiście baardzo się zastanawiam, czy grać monkiem czy WD, chętnie bym potestował te dwie klasy, ale nie dane mi było dostać betę (znając szczęście dostanę klucz 13 maja :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 22:46, Onybic napisał:

osobiście baardzo się zastanawiam, czy grać monkiem czy WD


Mi osobiście WD nie przypadł do gustu. Dużo fajniejszy jest Demon Hunter i to pewnie będzie moja pierwsza postać w Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 23:08, Wojman napisał:

Mi osobiście WD nie przypadł do gustu. Dużo fajniejszy jest Demon Hunter i to pewnie
będzie moja pierwsza postać w Diablo III.

mi sie baardzo podoba WD z powodu efektów graficznych, te recey wychodzace z ziemi, albo zaby skaczace po okolicy, no swietne po prostu :D

demon hunter nie zastanawialem sie nawet, musialbym potestować tą postać nigdy w diablo nie grałem takimi postaciami (amazonka, zabojczyni) to ciężko byłoby mi tak grać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 23:08, Wojman napisał:

Mi osobiście WD nie przypadł do gustu. Dużo fajniejszy jest Demon Hunter i to pewnie
będzie moja pierwsza postać w Diablo III.


Jakoś nigdy nie lubiłem łuczników, a amazonka i zabójczyni to były jedyne klasy w Diablo II którymi nie grałem.

Jak dla mnie na pierwszy ogień idzie Barbarian. Później WD/Czarodziej. Najmniej interesujący własnie, wydaje mi sie monk. Ale wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 22:46, Onybic napisał:

czytałem trochę opinii o monku wychodzi na to, że na najwyższych trudnościach będzie
slużył jako healer xD


Teoretycznie tak. Po za tym gracze widzieli zaledwie kilka procent całej gry, a co dopiero reszty poziomów trudności. Podejrzewam, że wielu monków i tak będzie dpsami. Po za tym healer to dobra roota. Bez niego pewnie 80% wypadów na poziomie Inferno polegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:29, Gromo napisał:

Teoretycznie tak. Po za tym gracze widzieli zaledwie kilka procent całej gry, a co dopiero
reszty poziomów trudności. Podejrzewam, że wielu monków i tak będzie dpsami. Po za tym
healer to dobra roota. Bez niego pewnie 80% wypadów na poziomie Inferno polegnie.


pewnie tak :)

osobiście chciałbym zarobić sobie dodatkowo na sprzedawaniu golda i itemków więc solująca postać byłaby dla mnie najlepsza, a taki monk to nie jestem pewien jego potencjału w solo grze, a nie zawsze znajdę ogarnięty team do wspólnej gry (bo gram o rózniastych porach), musze kurde dorwać kluczyk przed premierą, bo boje się w ciemno iść postacią jakąś polegając na filmikach/artykułach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to właśnie monk jest uniwersalny. Jest szybki, ma heal i kilka ciekawych skilli defensywnych, do tego niezły DPS. Pooglądaj w kalkulatorze. Ztego wynika, ze to właśnie monk jest uniwersalny i dość samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 19:34, destro177 napisał:

Ech, 13 poziom to max w becie:/ Jest strasznie okrojona nawet jak na demo.

BETA to nie demo, nie myl pojęć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się