Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2012 o 17:57, Onybic napisał:

blizz czyścił z patchem nowym

To dobrz, bo już się bałem, że znowu to na mnie padł tego typu zaszczyt. ;)
Planują coś podobnego w najbliższym czasie czy mogę w spokoju bić?
I ponawiam pytanie czy ktoś jest chętny na coop ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 19:41, Kamil2142 napisał:

Planują coś podobnego w najbliższym czasie czy mogę w spokoju bić?
I ponawiam pytanie czy ktoś jest chętny na coop ^^


Poczekaj z tym do premiery D3. Teraz to nie będziesz miał żadnego z tego pożytku i nie będzie to tak ekscytujące w becie. Jak dojdzie do premiery to beta padnie razem z osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 17:03, tomoliop napisał:

http://allegro.pl/wow-prepaid-raf-annual-pass-360-dni-bez-karty-i2222461432.html

Wasssup wit dat? Naprawdę się dostaje Diablo 3, bez limitów?


Trochę mi się wierzyć nie chce w ta cenę. Z natury to sceptyczny jestem. Za tanio to wygląda po prostu. Osiem dych za rok WoW''a plus DIII za darmo? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 17:03, tomoliop napisał:

http://allegro.pl/wow-prepaid-raf-annual-pass-360-dni-bez-karty-i2222461432.html

Wasssup wit dat? Naprawdę się dostaje Diablo 3, bez limitów?

Pachnie szwindlem, bo za tanio. Rok WoW+ Diablo 3 za mniej niz 100 zł? Aż chyba się zagłębię w tę sprawę bo coś to za pięknie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 17:57, KofeinowyPablo napisał:

Pachnie szwindlem, bo za tanio.


Sam sie tym zainteresowałem. Kurde, rozgryźć tego nie mogę. Sprzedający jak widzę w ogóle wydaje sie specjalizować w oferowaniu dostępu do gier mmo w cenach odbiegających nie tylko od cen rynkowych, ale niekiedy wręcz zdroworozsądkowych. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:09, HumanGhost napisał:

Sam sie tym zainteresowałem. Kurde, rozgryźć tego nie mogę. Sprzedający jak widzę w ogóle
wydaje sie specjalizować w oferowaniu dostępu do gier mmo w cenach odbiegających nie
tylko od cen rynkowych, ale niekiedy wręcz zdroworozsądkowych. Nie rozumiem tego.


Ale ja to rozumiem, bo tak naprawdę koszt dla sprzedającego ten WoW Annual Pass wynosi całe 0 (słownie: zero PLN). Po prostu jest to w systemie RaF (Recrut a Friend), który daje miesiąc darmowej gry jeżeli znajomy przyjmie zaproszenie i opłaci przynajmniej miesiąc gry. I tak w tym przypadku razy 12. Jednakże ja bym takiego konta nie kupował. Raz, że Blizzard bardzo nie lubi jak się kupuje i sprzedaje konta do jego gier i za to może dać na nie BANa. Dwa, że aby się załapać na Annual Pass należy mieć konto założone przed określoną datą (13 marca 2012) wraz z przypisaną licencją World of WarCraft. Czyli kupując takie konto na alledrogo nie dość, że narażamy się na pięknego bana od Blizzarda to wcale nie ma gwarancji, że będziemy posiadać Annual Pass i że roczna przygoda z World of WarCraft faktycznie będzie opłacona. Akurat w przypadku tej konkretnej aukcji korzystamy ze swojego konta battle.net, ale jest kilka ale o których sprzedający nie wspomina. Po pierwsze żeby wziąć udział w rocznej przygodzie należy być pełnoletnim. Po drugie, żeby zmienić kraj zamieszkania na inny niż Polska trzeba się skontaktować z Blizzardem i udowdnić, że tam się faktycznie mieszka. Czyli znów - nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:09, HumanGhost napisał:

[...] Nie rozumiem tego.


Generalnie filozofii w tym nie ma. Całość jest prosta, a za rekrutacje 12 ''znajomych'' do WoW nikt bana nie dostanie - w końcu założone i opłacone w ten sposób konta figurują w systemie jako aktywne. Taka praktyka działa w tej grze od lat.

Annual Pass to nic innego jak zobowiązanie do utrzymania aktywnego konta przez dwanaście miesięcy. Blizzard po prostu nie zastrzegł w regulaminie, że darmowe miesiące otrzymane z innej promocji się nie liczą. Wcale mnie więc nie dziwi, że ktoś wykorzystał cały system i słusznie. Dwa Diablo 3 w cenie jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym to kupił gdyby nie to co pisał Wojman oni to mają za darmo i nie wydają na to ani jeden złotówki i zastanawiam mnie też to co napisał Maciejas Ktoś chyba musi opłacić te 12 miesięcy, moim zdaniem to jest luka w system Blizzarda która wcześniej czy później zostanie naprawiona ja poczekam jeszcze kilkanaście dni i zobaczymy co z tego będzie jeśli będzie wszystko ok to może zaryzykuje i sam kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 09:17, Magok napisał:

[...] będzie jeśli będzie wszystko ok to może zaryzykuje i sam kupie.


Proceder z RaF działa i działać będzie do momentu aż Blizzard nie wycofa tej usługi. Ceny kodów miesięcznych w hurcie przyprawiłby kupujących prepaidy o zawał serca ;)

Reasumując Blizzard ma ''nowego'' gracza a Ty ''darmowy'' miesiąc, sytuacja win-win ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie gdyż nie jestem na bieżąco: jaka jest ilośc egzemplarzy EK i w jakim czasie sie ona rozeszła? czy bedzie jeszcze możliwosc zamówienia jakiejs EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 22:25, Pietruha91 napisał:

Witam, mam pytanie gdyż nie jestem na bieżąco: jaka jest ilośc egzemplarzy EK i w jakim
czasie sie ona rozeszła? czy bedzie jeszcze możliwosc zamówienia jakiejs EK?

Z tego co wiem (acz żadnym pracownikiem sklepu czy wydawcy nie jestem) to sklepy otrzymały potwierdzenie na jakąś ilość egzemplarzy, ale zainteresowanie przerosło ich oczekiwania i teraz czekają na informację o dodatkowej liczbie pudełek.

Jeżeli jednak chcesz otrzymać bardziej szczegółowe wiadomości, to najprawdopodobniej otrzymasz je w temacie Akne, pracownika sklepu gram.pl: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=10810 . Ja bym jednak na Twoim miejscu poczekał aż wszystko się wyjaśni. Poza tym niemal zawsze zwalniają się jakieś egzemplarze przed premierą/ kilka dni po, bo ludzie nie potwierdzają/ odbierają przesyłek.
To jednak najbardziej pesymistyczna wizja moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 23:14, Fallen-Death napisał:

battle.net rejestrowany na Norwegie mimo, że tam nie mieszkam ihihih

Ja bym się nie cieszył na Twoim miejscu, dodaj sobie przynajmniej opcje wysyłki Twój adres zamieszkania. Kolega miał rozmowe z Blizzard i niestety dostał Bana na ip :), za podawanie fałszywych danych personalnych. OSTROŻNIE Z TYM - RADA DLA WSZYSTKICH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 23:14, Fallen-Death napisał:

Ja kupiłem tego annual pasa miesiąc temu narazie jest Ok.
Aha konto od początku kiedy był tylko ten nowy battle.net rejestrowany na Norwegie mimo
że tam nie mieszkam ihihih


I jak spokojnie możesz grać przez te 12 miesięcy w WOWA i masz to Diablo 3 na koncie ( i ten wow to sama podstawka czy też dodatki)?

Flurry dostał bo pewnie pisał o coś do suportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:09, HumanGhost napisał:

Nie rozumiem tego.


A ja zrozumiałem, gdy w opisie znalazłem zwrot W przypadku tej aukcji ja zmieniam kraj za darmo, jednak potrzebuje dostępu do konta na ok 5 minutek. Jestem pewien, że znajdą się ludzie, którzy z uśmiechem na ustach podadzą swój login i hasło kompletnie obcej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem konto na ten kraj z prawdziwymi danymi, dawno temu nie pamętam dokładnie ale jeszcze przed starcraftem 2, tak mam normalnie wowa na rok +diablo 3 mogę sobie ściągnąć klienta ale jeszcze grać nie mogę dopiero po premierze.
Kilka dni przed zamówieniem miałem tylko WOTLK kumpel mi dał SOR i dzięki temu mam za free Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się