Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ograłem betę prawie wszystkimi postaciami z wyjątkiem Monka.
Za pierwszym razem jak grałem barbarzyńcą to wydało mi się jakoś tak mało ciekawie a nawet nudno i przez to trochę się zraziłem do bety.
Ale jak już ogarnąłem grę Magiem i Łowcą Demonów to coś całkiem innego :D
Od razu zmieniłem zdanie. Jednak Mag jest chyba trochę zbyt potężny bo gra nim nie sprawia żadnych trudności, z resztą każdą z postaci nie jest ciężko ale magiem to szczególny lajcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:08, kaczek93 napisał:

Ograłem betę prawie wszystkimi postaciami z wyjątkiem Monka.

A moim zdaniem właśnie Monk jest najfajniejszy :)
To będzie moja pierwsza postać w full wersji. Zaraz potem Wizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk FTW!
Ale do rzeczy. W betę nie miałem przyjemności zagrać ;/ niestety, ale każda postać jest dobra. Monk jest bardzo uniwersalny, przypomina mi trochę Paladyna z WoW. Barbarzyńca wreszcie jest prawdziwym barbarzyńcą, nie tylko z nazwy. DH też jest świetny, szybkość i mobilność to jego zalety. Wizard ma moc. Zaś WD ma świetne spelle i czuć od niego mocny klimat. Już nie mogę się doczekać 15 maja. Na pierwsze miejsce w kolejności gry ustawiam monka, następnie Wizard bądź DH, Barbarzyńca mnie najmniej interesuje ze względu na to, że w D2 nie był na mój gust zbyt mocną postacią. Jedno jest pewne: Monk będzie niezbędny w każdej drużynie. Jest jedyną postacią posiadającą heal, co na wyższych poziomach trudności będzie niezwykle przydatne. A że w h''n''s tank jest zbędny, przynajmniej w dwójce taka "klasa" nie istniała, to Monk ani Barb nie będą potrzebowali umiejętności na generowanie jakichś dziwnych aggro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na interenecie sporo o tych tanich aukcjach na allegro z RAF ANNUAL PASS czyli WoW przez cały rok + Diablo 3 za 80zł i wychodzi na to, że nikt jeszcze bana za to nie dostał i niektórzy już to mają długi czas i nie mają żadnych problemów, jedynyny problem jest w tym, że trzeba mieć stare konto battlenet z krajem innym niż Polska co jest dla wielu dużym problemem, no ale na allegro to i też można kupić jednak całkiem się nie opłaca ponieważ sama zmiana kraju kosztuje kilkadziesiąt złoty a trwa kilka minut przez zmienianie czegoś w html, no i niektórzy na tym zarabiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem też Monkiem i muszę przyznać że rzeczywiście całkiem fajnie się nim gra. Fajnie wali z pół obrotu :)
Czy w przypadku profesji, które posługują się własnymi mocami, noszona broń ma jakieś znaczenie? Wzmacnia obrażenia? Bo np. grając monkiem nosiłem tarczę a gdy wyprowadzałem ataki to i tak tarczę miał na plecach.
Tak samo jak np. noszenie miecza czarodziejem. Podobna sytuacja, po co broń Znachorowi, skoro np. rzuca słoikami z pająkami :)
Ciekawe też czy w pełnej wersji u wszystkich sprzedawców będzie ten sam towar, tak jak w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności zadają x% obrażeń broni. Dlatego bez broni chyba nie da się czarować (nie mam bety więc nie wiem), bo 150% z 0 to dalej 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:18, Gromo napisał:

Umiejętności zadają x% obrażeń broni. Dlatego bez broni chyba nie da się czarować (nie
mam bety więc nie wiem), bo 150% z 0 to dalej 0.

Tak też myślałem.
Skilli drugorzędnych można używać bez broni, a tych pierwszorzędnych bez broni się nie da, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:05, Magok napisał:

Czytałem na interenecie sporo o tych tanich aukcjach na allegro z RAF ANNUAL PASS czyli
WoW przez cały rok + Diablo 3 za 80zł i wychodzi na to, że nikt jeszcze bana za to nie
dostał i niektórzy już to mają długi czas i nie mają żadnych problemów, jedynyny problem
jest w tym, że trzeba mieć stare konto battlenet z krajem innym niż Polska co jest dla
wielu dużym problemem, no ale na allegro to i też można kupić jednak całkiem się nie
opłaca ponieważ sama zmiana kraju kosztuje kilkadziesiąt złoty a trwa kilka minut przez
zmienianie czegoś w html, no i niektórzy na tym zarabiją.


Bo to jest legalne. Jestem ciekaw gdzie słyszałeś o zmianie kraju. tzn. poprzez kontakt z blizzardem można.. trzeba tylko wysłać ksero/skan/zdjęcie starego i nowego miejsca zamieszkania (oczywiście dowodu z adresem a nie zdjęcie domu;P). I Oni to zmieniają.

Ps. ktoś ma jeszcze keye do bety ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 14:27, Kafar napisał:

Bo to jest legalne. Jestem ciekaw gdzie słyszałeś o zmianie kraju. tzn. poprzez kontakt
z blizzardem można.. trzeba tylko wysłać ksero/skan/zdjęcie starego i nowego miejsca
zamieszkania (oczywiście dowodu z adresem a nie zdjęcie domu;P). I Oni to zmieniają.


Jeszcze na przełomie lutego i marca można było samemu zmienić kraj poprez grzebanie w przeglądarce, teraz zmiana jest tylko możliwa poprzz wysłanie do blizzarda maila no ale trzeba wysłać dowód nowego zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:18, Gromo napisał:

Umiejętności zadają x% obrażeń broni. Dlatego bez broni chyba nie da się czarować (nie
mam bety więc nie wiem), bo 150% z 0 to dalej 0.

Da się czarować nie mając broni ponieważ każda klasa może atakować pięściami i zadaje wtedy bardzo mało obrażeń. Mój Witch Doctor bez broni posiada 4.13 DPS, natomiast z bornią (która ma 15.4 DPS) posiada 25.41 DPS.
Więc można nie używać broni ale wtedy zadaję się znacznie mniej obrażeń, co na wyższych poziomach trudności może uniewożliwic zabicie czegokolwiek.
I dzięki temu, że każda umiejętność (wszystkich klas) zadaje procentowe obrażenia zależne od naszego DPSu, to nawet klasy czarujące musza patrzeć na obrażenia jakie zadaje broń a nie tylko i wyłącznie na bonusy jak to miało miejsce w Diablo 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:02, Andrzej18 napisał:

Witam ma ktoś może keya do bety byłbym bardzo wdzięczny

Nikt nie ma przykro mi xD

Ooo kogo ja tu widzę. Magok we własnej osobie... Kiedy Ci BANa zdjęli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:43, Robertcik1 napisał:

czyli co z tymi wszystkimi ludźmi, którzy na allegro na przykład oferują zmianę miejsca
zamieszkania na battle.necie? nielegalne to? bana za to dają?


A masz gdzieś takie aukcje bo ja widze tylko jedną i to za ponad 100zł jeszcze w lutym było ich kilkanaście ponieważ tak jak pisałem na przełomie lutego i marca adres można było zmienić samemu bez większego problemu grzebiąc w plikach a ludzie za to płacili kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kiedyś można to było samemu zmienić w ustawieniach konta. Nie chce krytykować za bardzo ale taka polityka dla mnie działa na niekorzyść blizzarda (pomijając to że olewani są polscy gracze poprzez odcinanie niektórych funkcji BN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 17:33, Kafar napisał:

Bo kiedyś można to było samemu zmienić w ustawieniach konta. Nie chce krytykować za bardzo
ale taka polityka dla mnie działa na niekorzyść blizzarda (pomijając to że olewani są
polscy gracze poprzez odcinanie niektórych funkcji BN).


Tak można było ale jeszcze w 2011 roku, a od 2012 też można było ale po pominięciu róznych luk na stronie blizzarda.

Robertcik1 taka konkretna ze zmianą kraju jest tylko jedna a te pozostale dotyczą annual pass + konta do wowa które można przypisywać na konto z krajem polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:39, Magok napisał:

Mam pytanie czy barbazynca jest jedyny takim typowym bohaterem do walki wrecz?

Zdefiniuj "typowym". Bo mnich również walczy tylko i wyłącznie w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się