Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mnie tam rybka kiedy bezie można juz grać. W środku tygodnia i tak nie dam rady zapewne nawet godzinki posiedzieć. Zresztą mam bon na zakupy na gramie, więc i tak zamawiam DIII po premierze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 16:34, Wojman napisał:

Pewnie, nie ma problemu ze zrobieniem takiej listy, Moderatorzy mogą przypinać i odpinać
posty. :)



To ja proponuję po premierze zwyczajnie zmienić przypiętego posta, obecnie jest tam lista chętnych na klucze do ety, potem można to zmienić na listę ludzi grających w D3 [zgłoszenia słali byśmy na takiej zasadzie jak to o kluczu, na skrzynkę do was z odpowiednim oznaczeniem tematu, ład, porządek i przejrzystość], krótkie info przy każdym nicku, tzn forma kontaktu w grze i poza nią, będzie się można łatwo kontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 21:30, Dark_elves napisał:

po to m. in. jest forum, żeby zapytać, więc nie wiem po co ta uwaga.


I dostałeś odpowiedź, a uwaga była na przyszłość [co by raz - radzić sobie samemu z takimi błahostkami, dwa nie śmiecić po owym forum pytań na które odpowiedzi padały setki razy], bo google naprawdę nie gryzie,

Aczkolwiek widzę typowa postawa, zamiast przyjąć do wiadomości informację i poradę lepiej bić pianę i się spinać.

Pozdro i poćwicz.


@edit

Widzę forum znowu przymula, zamiast edycji wyszła mi druga odpowiedź... a ostatnio tak ładnie już wszystko latało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 17:15, Bambusek napisał:

Osobiście sam liczę na otrzymanie D III 14 maja,
ale nie wiem czy to cokolwiek da jeśli gry się nie da aktywoiwać wczesniej jak piętnastego..


Podejrzewam, że będzie podobnie jak ze StarCraft II. Gdy otrzymało się gre wcześniej można było bez problemu przypisać ją do swojego konta battle.net, a zainstalować grę można było jakoś na dwie godziny przed datą premiery i grać od chwili startu serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam posiadaczy bety aby nie ustawiali języka polskiego w becie (choć jest taka możliwość), bo potem gra nie chce się włączyć. Właśnie jestem w trakcie przeinstalowywania bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:18, Magok napisał:

To Diablo 3 coraz bardziej mi przypomina anime czy inne dziwactwo typu manga fujj.

Lol . Jak ci się diablo 3 nie podoba i nie widzi to nie kupuj gry. Proste ;). A od mangi się odczep . Swoja droga to manga jest git. Niema jak Dragon Ball Z czy Naruto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:18, Magok napisał:

To Diablo 3 coraz bardziej mi przypomina anime czy inne dziwactwo typu manga fujj.

Nie wiem co palisz ale lepiej to odstaw.

Jako fan anime i mangi pytam ja się ciebie gdzie ty widzisz "mangowatość" w Diablo 3 ? "Kreskówkowość" jeszcze zrozumiem (chociaż nie aż w takim stopniu jak Torchlight 2), ale manga ? Say whaaaat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopali tym patchem wizza, przynajmniej na poziomie który można osiągnąć w becie. Wcześniej Ray of Frost po użyciu pierwszej runy zamieniał się w miły dla oka i bardzo destruktywny cyklon. Teraz pierwsza runa dodaje tylko mocniejsze spowolnienie... BTW po ubiciu Leorica wypadł mi rare wand słabszy niż niebieski, który znalazłem jak miałem 5 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się