Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 08:45, Abi_Dalzim napisał:

Ostrzegam posiadaczy bety aby nie ustawiali języka polskiego w becie (choć jest
taka możliwość), bo potem gra nie chce się włączyć. Właśnie jestem w trakcie przeinstalowywania
bety...


Faktycznie :D Sprawdziłem, bo myślałem że w plikach gdzieś lub rejestrze będzie można zmienić. Nie można. Reinstalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post, ale właśnie znalazłem rozwiązanie problemu z rozsypanym launcherem po zmianie języka. Post z oficjalnego forum:

"Open the Windows Explorer and at the address bar type C:\ProgramData and look for the folder called Battle.net, inside this folder you gonna find another folder called Agent, inside folder called Agent you gonna find a file named agent.db, you must open it with some text editor (I use the notepad++). Using the editor try to find: "selected_locale" : "ptBR" (with quotes) and change it from ptBR to enUS."

Gość podaje na przykładzie Brazylijskiego Portugalskiego (tak, jest takie coś), stąd "ptBR".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:18, Magok napisał:

To Diablo 3 coraz bardziej mi przypomina anime czy inne dziwactwo typu manga fujj.

Już zaczynasz ? znow cię na marudzenie wzięło. Jak zwykle chyba zresztą =/
No trollin' pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:01, destro177 napisał:

Faktycznie :D Sprawdziłem, bo myślałem że w plikach gdzieś lub rejestrze będzie można
zmienić. Nie można. Reinstalka:)

Nie trzeba reinstalować, wystarczy usunąć katalog "Blizzard Entertainment" w katalogu "ProgramData".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 22:24, donard napisał:

Da sie coś zrobić z czarnym grzybem? http://www.diablowiki.com/Black_Mushroom

Zacytuję
@Abi_Dalzim

Toż to grzybek z Diablo 1 :)
Wydaje mi się, że to taki easter egg twórców. Chcieli pewnie puścić oko do starszych graczy.


Wystarczyło ruszyć się kilka stron wcześniej/napisać w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 10:52, Tobi88Pl napisał:

Lol . Jak ci się diablo 3 nie podoba i nie widzi to nie kupuj gry. Proste ;). A od mangi
się odczep . Swoja droga to manga jest git. Niema jak Dragon Ball Z czy Naruto ;)



Akurat to są bardzo kiepskie komercyjne tasiemce. Nie mające merytorycznie startu do takich np anime/mang jak Darker Than Black, Samurai 7 czy Evangelion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 12:14, HumanGhost napisał:

Wiecie co? Mnie się Demon Hunter nie podoba. Początkowo prezentował sie fajnie, ale jest
taki sobie.

Początkowo to był jeszcze słabszy niż teraz jest. :-) Ja ''jeszcze'' nim nie zdążyłem przejść BETY ale pewnie i nim zagram. Jednak na ten moment mam swoich dwóch faworytów. Są nimi [jeśli chodzi o postacie dystansowe] to jednak wolę Wizarda, a walki w bezpośrednim starciu. Monk jakoś mnie bardziej przekonał :P

Dnia 09.04.2012 o 12:14, HumanGhost napisał:

Znacznie bardziej podoba mi się Witch Doctor. Zaraz po Wizardzie to najfajniejsza
klasa. A potem Mnich. I taka tez najprawdopodobniej bedzie kolejność tworzenia moich
postaci. :-)

Czyli ogółem masz coś podobnego jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:47, Pietro87 napisał:

Akurat to są bardzo kiepskie komercyjne tasiemce. Nie mające merytorycznie startu do
takich np anime/mang jak Darker Than Black, Samurai 7 czy Evangelion.

Lill'' Offtop
E tam Dragon Ball, to Dragon Ball. Wychowałem się na tym. Z podwórek znikało życie od 16:15 czy 25 jak właśnie zaczynał lecieć. Sentyment do tego zawsze będę miał. Naruto nie oglądałem więc się nie wypowiadam.
Jednak jeśli chodzi o anime to zakochany jestem po brzegi w tym: Faworyt no.1
http://www.youtube.com/watch?v=8n49OceGr6E#t=10m50s
Postać Alucarda po prostu wymiata czysty psychol z piekła rodem. Prawdziwy NoLife ale nie taki z jakimi są kojarzeni dzisiaj ludzie tudzież gracze siedzący 24/7 przed PieCami XD. Tyle ode mnie.
PS:
Dobry klimat ma tez "Claymore"
http://www.youtube.com/watch?v=37orDQWcALY
End Off

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:47, Pietro87 napisał:

Akurat to są bardzo kiepskie komercyjne tasiemce.


Bardzo kiepskie ?. Ty wiesz co mówisz ?. Drzagon Ball Z jest mega mangą. Dragon Ball Z stał się niesamowicie popularna na całym świecie. A sam Akira Toriyama to najlepszy człowiek który zajmuje się rysowaniem mangi i tworzeniem jej. Co do Naruto. Masashi Kishimoto za mangę Karakuri otrzymał nagrodę Hop Step Award, przyznawaną przez magazyn Weekly Shonen Jump. Potem zaczął prace nad Naruto.Który też stał się niesamowicie popularna na całym świecie. Kishimoto opierał sie przede wszystkim na Dragon Ballu. Główna postać Naruto jest taka sama ja Son Goku. Mówisz że to tasiemce ? Lol ? Wole mega tasiemca który ma zwalistą fabułę i kopa niż płotkę ;)
Popatrz sobie kto nad nimi pracował ;)
Więc nie wypowiadaj się że te 2 mangi to bardzo kiepskie komercyjne .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:37, Tobi88Pl napisał:

Bardzo kiepskie ?. Ty wiesz co mówisz ?. Drzagon Ball Z jest mega mangą. Dragon Ball
Z stał się niesamowicie popularna na całym świecie. A sam Akira Toriyama to najlepszy
człowiek który zajmuje się rysowaniem mangi i tworzeniem jej. Co do Naruto. Masashi
Kishimoto za mangę Karakuri otrzymał nagrodę Hop Step Award, przyznawaną przez magazyn
Weekly Shonen Jump. Potem zaczął prace nad Naruto.Który też stał się niesamowicie popularna
na całym świecie. Kishimoto opierał sie przede wszystkim na Dragon Ballu. Główna postać


Bardzo fajnie, co nie zmienia faktu, że to są typowe komercyjne Shoneny, których nie powinno sie w sumie porównywac do innych gatunków, nie mniej jak ktoś stawia to na jednej półce to podałem ci prosty przykład, ze takie DBZ czy Naruto nie ma ją merytorycznie startu do takiego Evangeliona czy chociazby takiej pełnometrażówki jak Akira.

Dnia 11.04.2012 o 11:37, Tobi88Pl napisał:

Naruto jest taka sama ja Son Goku. Mówisz że to tasiemce ? Lol ? Wole mega tasiemca który
ma zwalistą fabułę i kopa niż płotkę ;)
Popatrz sobie kto nad nimi pracował ;)
Więc nie wypowiadaj się że te 2 mangi to bardzo kiepskie komercyjne .


Bo sa kiepskie i komercyjne, dlatego przyciagają tak duże rzesze osób.
Podobnie jest np z Tenjou Tengee, bardzo fajny shonen, podobnie jak One Piece który tez jest shonenem.
Co nie zmienia faktu, że sa to twory które można porównac do seriali komercyjnych, takie DBZ czy Naruto, One Piece, Tenjou Tengee to takie nasze "Na Wspólnej" czy inny "Klan".
Taki za to np Evangelion czy Darker Than Black, Ergo Proxy to taki np "Games of Thrones", "Rzym" tudzież "Spartakus" - czujesz juz przepaśc merytoryczną wesołej opowiesci o SSJ a dramatu z pogranicza rozwazan o życiu, filozofii, religii itp ?
Tak samo można to porównać do filmów : DBZ, Naruto to odpowiednik takiego np filmu jak "Niezniszczalni" Stallonea, Evangelion, Ergo Proxy to natomiast odpowiednik czegoś takiego jak "Gran Torino" czy "Drive".

Co znów nie zmienia faktu, że DBZ nie jest zła mangą - sam go oglądałem, ba mam nawet kolekcje pełną gier na PS2, dał mi mnóstwo relaksu przed TV, nie mniej nie spuszczam się nad komercyjnym tworem jak nad wybitnym dziełem, bez przesady, trzeba sobie jednak trochę rozgraniczać gatunki, bo najmniej śmiesznym jest twierdzenie jaką to wywalistą i w ogóle super merytoryczna manga/anime jest takie Naruto, które bazuje na zasadzie zabili go i uciekł.

Obejrzyj sobie chociazby Geneshaft i potem spróbuj to porównać do takiego DB [już nie wymagam oglądania czegoś cięższego jak Skull Mana, Evangeliona czy Death Note]

Koniec OT [a tak podświadomie czułem, że trzeba było sobie dać na wstrzymanie...]


========================================================
========================================================


Tak z innej beczki... ta przemiana barba faktycznie jakaś z dupska wzięta.
Mi tez się ni w ząb nie podoba. Jakaś inspiracja Onimushą czy jak ?
To nie mogli czegoś bardziej "Diablo-Style" zrobić ?
Wyszła taka krzyżówka Oni z SSJ3 Goku .... lipa jak jasny gwint imho......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że więcej coś leci żóltych przedmiotów. Też tak macie, że drop Wam sie poiprawił?

P.S. Bardzo proszę Panów z góry o zaprzestanie offtopu, bo mangi nie lubię i nie mam ochoty się o nią potykać w temacie o Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:59, Abi_Dalzim napisał:

Zauważyłem, że więcej coś leci żóltych przedmiotów. Też tak macie, że drop Wam sie poiprawił?

Mi wyskoczył tylko jeden z Leorica, jakiś sztylet:) Ja mam pytanie jak ogólnie wam działa gra? Ile średnio fpsów macie, przy jakich ustawieniach i co najważniejsze na jakim sprzęcie? Bo coś mi się wydaję, że gra działa zdecydowanie wolniej niż powinna, ale pewnie w finalnej wersji wszystko będzie lepiej śmigało, przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 10:40, gumeczka napisał:

Dragon ball i Alchemików oglądałem.Claymore nie ale trailer wygląda zachęcająco.Żeby
nie było offtop-robicie sztandary ??

Polecam ;-) Długie to nie jest :P
A co do sztandarów. Masz na myśli zabawę w wygląd kolorki i te inne pierdu pierdu ? :>
Fajna sprawa z tym jest trochę wzorków/kombinacji a i później pewnie dojdą w finalnej wersji nowe + za ukończenie poziomu trudności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:59, Abi_Dalzim napisał:

Zauważyłem, że więcej coś leci żóltych przedmiotów. Też tak macie, że drop Wam sie poiprawił?

Widzę, że chyba nie tylko ja to zauważyłem.
Nowy update do BETY i albom ślepy albo jednak jest parę zmian.
Po pierwsze to, to o czym wspomniałeś. Pierwszy rare item nie wydropił mi King a właśnie jakiś zwyczajny bossik.
Co mnie mile zaskoczyło [aż się muszę pochwalić xD.. screen poniżej. Leżą idelanie na moim Monku :P]
Druga sprawa:
Minerały do craftu. Jeszcze przed aktualizacją gdy mieliłem magic itemy na ten słoiczek z minerałem który jest potrzebny do crafu to powstawał tylko on niezależnie ile się zmieliło przedmiotów... Teraz w miarę często dochodzi tzw "Fallen Tooth" [drugi screen] który najwidoczniej jest potrzebny do craftowania rare itemsów.
Możliwość zrobienia rare itemu [1 item] widziałem gdy miałem u kowala 3lvl. Lecz nie wiedziałem, że takie coś jest potrzebne :). Widać Blizzard coś dodał/odblokował lecz nie wiem po co skoro level req takiego itemu pewnie będzie 15 bądź 17+ ;/.
Kolejna sprawa to bizuteria.
Wcześniej nie wydropiło ani jednego ringa [z tego co czytałem w poprzednich wersjach dropiło ale blizz to chyba wyłączył] Czy mi się wydaje [czy już było lecz nie wiedziałem i nie zauważyłem ? :D], że ringi są w grze ale lepiej je kupić niż liczyć na zerowy drop?. Obok tego drugiego wyjścia z New Tristram zobaczyłem, że stoi tam sklepikarz [chyba go wcześniej nie widziałem] z ciekawości zobaczyłem co on tam ma do zaoferowania... patrzę a ma nawet skubany pierścienie :) więc sobie 2 sprawiłem [screeny poniżej].
No i ostatnia kwestia.... nie wydaje się co niektórym, że skille [wygląd] trochę inny ? Gram cały czas jak na ten moment Monkiem np skill "Fist of thunder" z pierwszą runą "Thunderclap" Nie dość, jak zaatakujemy monstra z namelocka [Shift + LPM] to nas tam doń teleportuje to jeszcze prądem efektywnie razi] Grał już ktoś Monkiem na nowym patchu ?.. Albo ja mam coś z głową[pamięcią] albo coś się z tym zmieniło. Zaraz zabieram się za Wizarda a i tam będę miał 100% pewność czy skille wciąż te same czy troszkę zmienili :)

Dnia 11.04.2012 o 12:59, Abi_Dalzim napisał:

P.S. Bardzo proszę Panów z góry o zaprzestanie offtopu, bo mangi nie lubię i nie mam
ochoty się o nią potykać w temacie o Diablo III.

Tej Dinozaur :P uspokój się.... Wszystko i tak wyszło przez Magoka który stwierdził, [jakże ''pięknym'' komentem =.=] że jemu gra zaczyna przypominać mangę =.= bo jak zobaczył kilka artów to już mówi fujj.

Pozdrawiam.

PS
Ktoś na jakiś Co-Op ? :D np o wyznaczonej godzinie ? :>.... jak coś to namiary na mnie znajdziecie na GSie ;-) i można by było się ustawić na jakiś wspólne siekanie :P

20120411134709

20120411135152

20120411135915

20120411135922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:05, vegost napisał:

Wow barbarzyńca może używać dwie bronie jednoręczne. Ciekawe jak to wpływa na statystyki
i na szybkość wykonywania ciosów.


Gdy grałem w betę, to mój barbarzyńca używał takich jakby małych kos barbarian only. Nie zauważyłem, żeby był jakiś duży spadek w szybkości ciosów. Natomiast przyrost obrażeń dość wyraźny i całkiem przyjemny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się