Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 21:00, Bartek9903 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć dwie rzeczy? Czy faktycznie tak jest, że grając w singla D3,
można zaprosić znajomych do gry i ona [gra] automatycznie przechodzi w multi?

Tak. Domyślnie jest ustawione, że znajomi mogą dołączać swobodnie. Natomiast jak to wyłączysz będą mogli dołączyć tylko jak ich zaprosisz. Również grając w singla możesz przełączyć grę z "single" and "public" i wtedy każdy może do ciebie dołączyć.

Dnia 11.04.2012 o 21:00, Bartek9903 napisał:

Co do skilów witch doctora... czy wiadomo ile można maksymalnie przyzwać tych psów zombie?

Nie do końca.
Znaczy w opisie jest że przyzywa 3 "zombie dogs" i więcej na chwilę obecną się nie da mieć, ale w grze są affixy które dodają "+x do skill" (nie wiadomo, czy do tylko do konkretnych czy też do wszystkich) i nie wiadomo jak będą one działać na umiejętności. Może będą zwiększać tylko obrażenia, a może również będą działać na dodatkowe efekty (o ile takie są), jak na przykład zwiększy ilośc "zombie dogs" czy liczbę wystrzeliwanych pocisków itp.

@destro177

Dnia 11.04.2012 o 21:00, Bartek9903 napisał:

A trafiłeś już na gościa przy tych stojakach z książkami, który nie chce dać nam kolejnego scrolla z
pamiętnikiem? Przed ostatnim patchem nie spotkałem go.

Ja go spotkałem w poprzedniej łatce, ale tylko raz. "Random is random".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:59, destro177 napisał:

Ray of Frost. Pisałem o nim dwie strony do tyłu. Przed patchem wymiatał, teraz jest do
kitu IMO.


No to ostro pojechali po bandzie. Ale to nie jest jakiś najmocniejszy skill w hierarchii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w betę, ale co widziałem w gameplayach ciekawi mnie witch doctor. Nie wie ktoś czy zombie dogi są porównywalne do szkieletów nekromanty z D2? Też ja tak szybko można zabić? Czy są jeszcze jakieś jednostki, które pomagają WD np jak golem dla necro w D2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to oglądam: [najlepiej zacząć od 4 minuty]
http://www.youtube.com/watch?v=iXsrmdEEf_U
I widzę, że w poprzednich wersjach BETY [mocno poprzednich bo chociaż była tam normalna skrzynia] można było normalnie sobie craftować rare items i nosić bo lvl req pewnie był zdecydowanie mniejszy niż obecnie.
Teraz po update dali do craftu rare, potrzebny "Fallen tooth" ale co nam po nim jak rare hełm do craftu woła 15 lvl a max w becie to 13 =.=.
Któr level macie w kuźni ? Ja mam aktualnie 3 i zastanawiam się nad czwartym. Trzeba będzie sporo golda odłożyć na upgrade kuźni ale też się zastanawiam czy warte to zachodu. Co mi po możliwości craftowania lepszych itemów jak lvl req wołają po 20+ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:23, Drazok napisał:

Mam takie małe pytanie.
To co zostało przedstawione w becie to tylko mały wycinek aktu 1, czy jego połowa lub
ćwiartka ?

Coś czuję, ze nawet chyba mniej niż ćwiartka.
Zwykły fragment 1 aktu :)..... Blizzard zapewnia, że taki większych przed bossów jak Leoric w grze ma być sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:23, Drazok napisał:

To co zostało przedstawione w becie to tylko mały wycinek aktu 1, czy jego połowa lub
ćwiartka ?

Blizzard mówi, że to jakaś połowa aktu. Ale według ludzi, którzy grzebali w plikach bety wynika, że być może finalnej grze dotarcie do Leorica zejdzie nam dłużej bo będziemy do niego iść trochę inaczej. Prawdopodobnie Blizzard powycinał i posklejał betę w taki sposób aby część historii schować przed graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:49, vegost napisał:

No to ostro pojechali po bandzie. Ale to nie jest jakiś najmocniejszy skill w hierarchii
?

Nic nie pojechali !! [nie łykaj all jak pelikan żaby ani sam się nie nakręcaj tak :P] to była tylko opinia destro177
I już Ci kiedyś pisałem abyś czytał posty uważnie :P. Ten ''laser'' to właśnie "Ray of Frost".
Ja odnośnie tego skilla mam inne zdanie. Jest to jeden chyba z pierwszych skilli. Już nawet nie wiem na którym się go dostaje, ale wiem, ze szybko 5 lvl chyba coś w tym stylu. Wpierw jest taki sobie bo bez runy. Patrz screen no1 [specjalnie dla Ciebie zrobiłem ;-)]. Levelując dalej zamiast tego potem można było mieć skilla co Wizard tworzył dookoła siebie taki jakby mini klosz i kto wszedł w jego zasięg był mrożony a i life mu schodził szybko. Całkiem przyjemny skill. Po "Updejcie" nie ma tego skilla a jest lepsza wersja [już z runą] tego co jest na screenie no1
Patrz SC2. Wygląd troszeczkę uległ zmianie a i dmg tego zły nie jest. Bossoom pięknie płynnie schodzi life. Można dłużej tego skilla uzywać bo aż tak duzo Arcane Power nie ciągnie. Daleki ma zasięg no i spowalnia. Mnie się to podoba. Dobre to na te uciekające bogate gobliny jest.

@destro177
Witaj
Zainwestuj w jakiegoś lepszego Wanda.. jaki masz aktualnie ? :> ja mam 14.0 dmg + 2-4 holy dmg.
Oraz w itemsy co dają do inteligencji a zobaczysz, że ta wiązka na serio nieźle reza :)

Pozdrawiam.

20120411230144

20120411230532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:09, Braveheart napisał:

I już Ci kiedyś pisałem abyś czytał posty uważnie :P. Ten ''laser'' to właśnie "Ray of
Frost".


Czytam uważnie, ale nie do końca chyba rozumiesz moje uwagi ;p Więc powiem inaczej. Czy jest w becie możliwość zobaczenia czy dalej przy większym lvlu postaci będzie można odblokować tego skilla tylko o wiele potężniejszego ? Lepsza wersja ? Może w drzewku jest napisane coś o tym ? Bo jeśli dostajemy to na 5 lvlu już to nie jest to za ciekawe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 00:08, vegost napisał:

Czytam uważnie, ale nie do końca chyba rozumiesz moje uwagi ;p

E tam nie do końca :P Ty pewnie nawet nie do końca wiedziałes o co mi chodzi... nevermind :P

Dnia 12.04.2012 o 00:08, vegost napisał:

Więc powiem inaczej. Czy
jest w becie możliwość zobaczenia czy dalej przy większym lvlu postaci będzie można odblokować
tego skilla tylko o wiele potężniejszego ? Lepsza wersja ? Może w drzewku jest napisane
coś o tym ? Bo jeśli dostajemy to na 5 lvlu już to nie jest to za ciekawe ;p

Mniej więcej dobrze kombinujesz :P
Jak już otrzymasz danego skilla to go masz. Później podczas lvlingu odblokowują się doń runy [of kors jak masz odblokowane 2 runy do skilla to raczej wybiera się jedną z dwóch itp itd ], które dają różne przeważnie inne efekty podczas walki jak i efekty wizualne :).
Sam sobie z resztą zobacz jak to na ten moment wygląda. Poniżej screen akurat z barby :)

Pozdrawiam.

20120412004920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:06, vegost napisał:

Dobra już kumam. Ale to nie jest tak, że co każdy lvl to się odblokowuje jakiś nowy
skill ?

Zawsze się coś dostaje przy lvl upie lecz nie zawsze jest to zupełnie nowy skill :-) Czasem po prostu ci się odblokowuje runa która po części zmienia/dodaje do skilla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:24, Braveheart napisał:

Zawsze się coś dostaje przy lvl upie lecz nie zawsze jest to zupełnie nowy skill :-)
Czasem po prostu ci się odblokowuje runa która po części zmienia/dodaje do skilla :-)


Ale to wszystko jest dziwacznie porobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:28, vegost napisał:

Ale to wszystko jest dziwacznie porobione :)

Może i dziwacznie ale zobacz na to trochę inaczej. Praktycznie żaden skill się nie będzie marnował. [No może te pierwsze z pierwszych potem odejdą] bo będziesz mógł go sobie dostosować pod siebie. Do każdego skilla jest aż 5 run a każda daje co innego. Zabawy/tesowania skilli trochę będzie - i dobrze.
W Diablo ][ miałeś i może drzewo umiejętności ale i tak pakowało się max w główny skill/skille które się najczęściej używało.. reszta to tylko 1 punkt na dojście. Tych skilli się nawet nie używało - jednym słowem: Marnotrawstwo
W D3 raczej tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:39, Braveheart napisał:

> Ale to wszystko jest dziwacznie porobione :)
Może i dziwacznie ale zobacz na to trochę inaczej. Praktycznie żaden skill się nie będzie
marnował. [No może te pierwsze z pierwszych potem odejdą] bo będziesz mógł go sobie dostosować
pod siebie. Do każdego skilla jest aż 5 run a każda daje co innego. Zabawy/tesowania
skilli trochę będzie - i dobrze.
W Diablo ][ miałeś i może drzewo umiejętności ale i tak pakowało się max w główny skill/skille
które się najczęściej używało.. reszta to tylko 1 punkt na dojście. Tych skilli się nawet
nie używało - jednym słowem: Marnotrawstwo
W D3 raczej tego nie będzie.


Będzie bo nie będzie można używasz wszystkich skill na raz. I prawdopodobnie będzie tak, że będziesz używał tylko dwóch, które ci się spodobają. Tak samo jest z runami. Każdy będzie wnosił do danego skilla zupełnie inny efekt, ale nie będziesz mógł z nimi wszystkimi grać. A bawienie się na każdego innego moba z różnymi runami to nuda. Będzie to monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:47, vegost napisał:

Będzie bo nie będzie można używasz wszystkich skill na raz.

A gdzie indziej jest takie coś, że można używać wszystkich skilli na raz ]:-> ;/. Opanuj się

Dnia 12.04.2012 o 01:47, vegost napisał:

I prawdopodobnie będzie tak,
że będziesz używał tylko dwóch, które ci się spodobają.

Wydaje mi się, że więcej bo slotów jest więcej niż 2

Dnia 12.04.2012 o 01:47, vegost napisał:

Tak samo jest z runami. Każdy będzie wnosił do danego skilla zupełnie inny efekt, ale nie będziesz mógł z nimi
wszystkimi grać.

I jakby to wyglądało skill + 5 efektów na raz z 5 run ?. Chyba bujasz w obłokach.

Dnia 12.04.2012 o 01:47, vegost napisał:

A bawienie się na każdego innego moba z różnymi runami to nuda. Będzie to monotonne.

Najlepiej od razu powiedzieć, że cała gierka jest monotonna bo w istocie z deka jest. Idziesz i wycinasz wszystko co się rusza.
A skille .. nie wiem co w tym nudnego. Idziesz na ekipę mobów. Testujesz skill z daną runą myślisz sobie: "ahaa więc tu jest tak, potwory giną tak to daje to i to. Zobaczmy następną"
Nie wiem co w tym nudnego. I tak później będziesz śmigał z tym co Ci najbardziej pasuje. No chyba, że na jakiegoś grubszego bossa wolisz korzystać z innego skilla. Właśnie takie coś zabija monotonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 02:02, Braveheart napisał:

A gdzie indziej jest takie coś, że można używać wszystkich skilli na raz ]:-> ;/.
Opanuj się

Oh myślisz, że będzie aktywna pauza i będziesz mógł w każdej chwili zmienić skilla czy rune bez uszczerbku na zdrowiu ? Forget that.

Dnia 12.04.2012 o 02:02, Braveheart napisał:

Wydaje mi się, że więcej bo slotów jest więcej niż 2

Aktywne możesz mieć tylko dwa skille. Na prawy i na lewy guzik myszy.

Dnia 12.04.2012 o 02:02, Braveheart napisał:

I jakby to wyglądało skill + 5 efektów na raz z 5 run ?. Chyba bujasz w obłokach.

Można by było tak zrobić np: zmniejszając ich efektywność.

Dnia 12.04.2012 o 02:02, Braveheart napisał:

Najlepiej od razu powiedzieć, że cała gierka jest monotonna bo w istocie z deka jest.
Idziesz i wycinasz wszystko co się rusza.
A skille .. nie wiem co w tym nudnego. Idziesz na ekipę mobów. Testujesz skill z daną
runą myślisz sobie: "ahaa więc tu jest tak, potwory giną tak to daje to i to. Zobaczmy
następną"

Nie wiem co w tym nudnego. I tak później będziesz śmigał z tym co Ci najbardziej pasuje.
No chyba, że na jakiegoś grubszego bossa wolisz korzystać z innego skilla. Właśnie takie
coś zabija monotonie.


Zobaczymy jak to będzie w praktyce, ale już mam obawy. Z reszta uzasadnione. Ty możesz grę testować, ja nie. Problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 02:59, vegost napisał:

Oh myślisz, że będzie aktywna pauza i będziesz mógł w każdej chwili zmienić skilla czy
rune bez uszczerbku na zdrowiu ? Forget that.

Zapomniałem dodac do tamtego zdania znaku zapytania i wyszło z tego co innego niż planowałem w odpowiedzi.
Właśnie to ja się chciałem Ciebie spytać w jakiej to grze się stosuje wszystkie skille po kolei. Jeszcze takiej Ci powiem nie poznałem. Oświeć mnie jeśli możesz. Więc powiem jeszcze raz. Marnotrawstwa jak w D][ na bank nie będzie. W końcu minęła ponad dekada. :)

Dnia 12.04.2012 o 02:59, vegost napisał:

Aktywne możesz mieć tylko dwa skille. Na prawy i na lewy guzik myszy.

Miałem na myśli te drugie :P

Dnia 12.04.2012 o 02:59, vegost napisał:

Można by było tak zrobić np: zmniejszając ich efektywność.

Trzeba było z takim pomysłem wyskoczyć kilka miesięcy temu na forum Blizza. Ciekaw jestem co by oni na to odpowiedzieli.

Dnia 12.04.2012 o 02:59, vegost napisał:

Zobaczymy jak to będzie w praktyce, ale już mam obawy. Z reszta uzasadnione. Ty możesz
grę testować, ja nie. Problem z głowy.

Już teraz na głupim Barbie mogę Ci podać właśnie taki przykład.
Barb ma taki fajny atak "Cleave" się zwie. Jest on w sumie grupowy i zajedwabisty właśnie na potowry i większe grupy mobów gdzie jednym machnięciem może nawet i 5 ściąć na raz bardzo przydatna rzecz a i na pierwszej runie reza jeszcze lepiej.
Od 11 levla otrzymujemy atak "Frenzy" jego znaczenia Ci raczej nie muszę tłumaczyć. Jest to też dobry skill lecz bardziej on pasuje na grubszego moba czyli bossa pokroju Leorica gdzie po prostu barb dostaje speeda i skupia się na nim, proste
Ja uciekam bo dziś już za długo przed tym kompem siedzę. 3:30 na zegarach...

Pozdrawiam i branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:09, Braveheart napisał:

Zainwestuj w jakiegoś lepszego Wanda.. jaki masz aktualnie ? :> ja mam 14.0 dmg +
2-4 holy dmg.
Oraz w itemsy co dają do inteligencji a zobaczysz, że ta wiązka na serio nieźle reza


Nie zaprzeczam, że RoF ma duży dmg, ale lubiłem wpadać z jego wcześniejszą wersją w grupę mobów i zabijać na raz dwudziestu lub więcej. Ot, styl mi nie odpowiada teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się