Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 12:57, Drazok napisał:

Czyli on jest czymś jak hrabina lub kowal w d2.
Trochę gorzej, ale i tak ok.

Coś w tym stylu właśnie. Jest jednym z przed bossów / mini bossów, jednym z wielu do ubicia. Takie pomniejsze właśnie jak Hrabina, Kowal czy Griswold w Tristram. Tego ostatniego to się nieźle tłukło. :)
Ogólnie liczę, na sporą ilość takich bossów jak Leoric w grze, gdzie na koniec aktu dostaniemy porządną potyczkę.
Ciekawi mnie dlaczego pierwszy główny boss to...... no właśnie nie wiem czy wiesz i czy chcesz wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 12:57, Drazok napisał:

Czyli on jest czymś jak hrabina lub kowal w d2.
Trochę gorzej, ale i tak ok.

Tak, nie jest on ostatnim bossem pierwszego aktu. Za to jest nim ktoś inny powracający z pierwszego Diablo.

Jak ktoś nie ma nic przeciwko spoilerom to napiszę, że jest nim

Spoiler

nikt inny niż Butcher

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi ludzi z Blizzarda, którzy pisali, że w becie jest 1/3 I aktu śmiem twierdzić, że Leoric jest bardziej odpowiednikiem Krwawej Orlicy z DII, ona także była dokładnie w 1/3 I aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:15, Abi_Dalzim napisał:

Krwawa Orlica była przecież praktycznie na początku... Może chodziło Ci o Hrabinę?

Krwawa Orlica była 2 zadaniem na 6 w pierwszym akcie, czyli wykonując je mieliśmy teoretycznie
1/3 aktu za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się, że podziemia są jekieś taki bardziej zróznicowane. Pojawiło się kilka nowych "ozdób" i komnat w podziemiach katedry. Choć plan podziemii nadal jest według mnie zbyt prosty to poszczególne pomieszczenia juz tak trochę bardziej się od siebie różnią.
Mam dzięki temu nadzieję, ze Blizz testuje poszczególne ustawienia losowości podziemii i w finalnej wersji bedzie już naprawdę większa różnorodność i złożoność dungeonów wszelakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:10, Gromo napisał:

Czytając wypowiedzi ludzi z Blizzarda, którzy pisali, że w becie jest 1/3 I aktu śmiem
twierdzić, że Leoric jest bardziej odpowiednikiem Krwawej Orlicy z DII, ona także była
dokładnie w 1/3 I aktu.

Mam nadzieje, że będzie również odpowiednik Griswolda. Bo ten w D][ był twardy. [Tanker pie****y XD]
Na późniejszych lvlach z Kowalem się nie ma problemów bo zdycha na kilka szybkich. Griswold to Griswold, twarda gruba sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:49, HumanGhost napisał:

Może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się, że podziemia są jekieś taki bardziej zróznicowane.

Są, są. Ja (mimo, że przed ostanim patchem wymaksowałem do 13 lvl wszystkie postaci), to dopiero wczoraj trafiłem na lokacje Fallens Den (czy jakoś tak). Była chyba 2 lub 3 poziomowa. Nie widziałem jej wcześniej. Poza tym dzisiaj w poszukiwaniu korony trafiłem w jednej z krypt na miejscówkę, w której tak fajnie woda wlewała sie do wielkiej dziury w środku komnaty. Ogólnie rzecz biorąc, to pododawali sporo nowych rzeczy. I nie chodzi tu tylko o lokacje, ale też o animacje ciosów (Monk, Barb itp.). Sporo zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 16:55, Drazok napisał:

Mam nadzieję że będzie wyzwaniem x]

Nazwy głównych bossów w Diablo ]I[ Blizzard już zdradził ohohoho trochę temu.
Chcesz znać nazwy [i nie tylko[ to zapraszam do spoilera. [No chyba, że nie chcesz :P]

I akt

Spoiler

Butcher/Rzeźnik. Cholikpa wie czy to ten sam z D1 czy po prostu jest to fajny ukłon od twórców w stronę serii i jedyne co ich łączy to nazwa.



II akt
Spoiler

Belial [Lesser Evil] "Lord of Lies" - jeden z pomniejszych demonów, który niegdyś [nie w pojedynkę oczywiście] przyczynił się do wygnania Mrocznej Trójcy z piekła.



III akt
Spoiler

Azmodan [Lesser Evil] "Lord of Sin" - kolejny pomniejszy demon, który wraz z Durielem Belialem i Andariel przyczynili się do wygnania Mrocznej Trójcy.



IV akt - Diablo. Tego pana raczej nie trzeba chować w spoilerze :P

Polecam zagłębienie się w książki. Chociażby tą, która opowiada o "Sin Wars"
http://diablo3.com.pl/index.php?page=wojna-grzechu

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:06, Jeggred napisał:

> Jakaś stronka oferuje bonusy przy pre-orderze D3 czy nie ma co liczyć za bardzo?

Nie ma żadnych oficjalnych bonusów do pre-orderów Diablo 3.
Natomiast na go2arena.com dodają własne bonusy:
http://www.go2arena.com/pl/diablo

Hmm, planuję kupić Diablo 3 i szukam najciekawszej oferty, widzę że to sklep z "kluczami internetowymi", więc nie wiem do końca, jak to wygląda. Miałbym kilka pytań:
- jak zamówię wersję klucz + box to jak to będzie wyglądać? Dostanę box, czyli normalne pudełko z grą, instrukcją, ergo takie wydanie, jak kupiłbym w zwykłym sklepie?
- ten bonusowy poradnik jest w jakimś pliku .pdf czy zwykły, drukowany?
Tak, jestem "materialistą i muszę mieć wszystko namacalne :D Poza tym mój internet to tylko 2mb/s, więc wolałbym, gdybym grę mógł zainstalować z płytki, niż ściągać całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../ Ciah!!

Dnia 12.04.2012 o 20:37, Kopiec napisał:

Tak, jestem "materialistą i muszę mieć wszystko namacalne :D Poza tym mój internet to
tylko 2mb/s, więc wolałbym, gdybym grę mógł zainstalować z płytki, niż ściągać całą noc.

No to sam sobie chyba odpowiedziałeś na pytanie. Miast kombinować z jakimiś kluczami czy innymi bzdetami po prostu zamów najzwyczajniej w świecie grę w pudełku chociażby na gram.pl
http://www.gram.pl/sk4_8QPkJOm1_Diablo_III.html
bądź w dniu premiery czy dzień po niej idź do sklepu i zakup właśnie wersję Box z płytką DVD.
Też należę do tej grupy graczy co wolą mieć płytkę aniżeli płacić i pobierać.
Choć pewnie możliwość pobrania gry z neta poprzez rejestrację klucza na stronie BN pewnie będzie później możliwa.
Tak jak w przypadku Diablo ][ gdzie rejestrujesz CD-KEY a w grę możesz grać u kogokolwiek pod warunkiem jeżeli ją pobierzesz :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale mimo wszystko na tej stronce z go2arena dostajemy dodatkowe pudełko z jakiej tam gry sobie wybierzemy, jakieś tam inne pierdołki bonusiki, a to wszystko razem z przesyłką prawie 10zł taniej na gram.pl, gdzie nie ma nawet zdechłego "pudełka bez klucza". Nie popisał się gram, chyba wybiorę tego go2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy BETY.
Możecie się zalogować ? Ja [na ten moment] 21:39 mam fajnego Errora bo "Error 1 " :D
Zapodaję screen.
Ktoś jeszcze ma takowe dolegliwości ??

Pozdrawiam.

20120412214015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:40, Braveheart napisał:

Możecie się zalogować ? Ja [na ten moment] 21:39 mam fajnego Errora bo "Error 1 " :D


Też mam error 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w Diablo 3. Czy save z naszą postacią jest taki jak w D2, czyli osobno dla trubu jednego grasza a osobny do gry wieloosobowej? Czy może to jeden i ten sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się