Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 21:53, enerkom napisał:

Też mam error 1.

Dobrze wiedzieć bo nie jestem w tej kwestii sam :)
Ciekaw jestem co oni tam kombinują. W końcu to Error 1 a nie jakiś tam 300503 ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:59, GringoG3 napisał:

Jak to jest w Diablo 3. Czy save z naszą postacią jest taki jak w D2, czyli osobno dla
trubu jednego grasza a osobny do gry wieloosobowej? Czy może to jeden i ten sam,

Na razie w becie jest postać i do singla i do multi naraz. Tylko, że wymagany jest stały dostęp do neta, nawet jak jedziesz samemu. Tak jakbyś grał na cbnie samemu, z hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:59, GringoG3 napisał:

Jak to jest w Diablo 3. Czy save z naszą postacią jest taki jak w D2, czyli osobno dla
trubu jednego grasza a osobny do gry wieloosobowej? Czy może to jeden i ten sam,

Wszystkie sejwy trzymane są na serwerach Blizzarda. Nie ma podziału na single i multi. Jak chcesz grać single po prostu nie otwierasz gry dla innych graczy. Progres kowala i innych npc odpowiedzialnych za crafting, skrzynka, jest dzielony na wszystkie twoje postaci (po za trybem hardcore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie nie wiecie jakie ilości danych przesyłają między sobą Diablo i Battle Net? W razie awarii mógłbym przejść na mobilny net, ale jeśli to będzie jakiś 1GB na godzinę to nie ma to sensu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:59, Braveheart napisał:

Ciekaw jestem co oni tam kombinują. W końcu to Error 1 a nie jakiś tam 300503 ]:->


Pewnie wyłączyli serwer na jakiś czas, albo problemy z połączeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest. U mnie już wszystko wróciło do normy.

Heh, po tygodniu przerwy wracam do Diabełka... zobaczę wreszcie jak się prezentują te wszystkie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:39, enerkom napisał:

Niestety nie.

...
Ta polityka antypiracka jest strasznie denerwująca.
I tak spiracą d3 w 2 dni, jak nie szybciej.
A ci co często są odłaczeni od internetu nie mają zbytnio wyboru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:50, Drazok napisał:

I tak spiracą d3 w 2 dni, jak nie szybciej.

A widziałeś spiracone World of Warcraft?
Najwyżej zabugowane prywatne serwery powstałe po 2 latach.
Tego samego możesz się spodziewać po Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:13, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnoświatowy problem, więc nie jesteśmy sami. Wszyscy w wątku czekająna "niebieski"
post wyjaśniający sprawę.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4217203117?page=3#46

Dzięki za info. A chciałem sobie jeszcze jakąś małą sesję z D3 zrobić ;/ jednak nie pozostaje nam nic innego jak czekać. :-)
Swoją drogą pograłem dziś Demon Hunterem. Tylko i wyłącznie Woman bo jak zobaczyłem jak porusza po ekranie Man to z miejsca delete i create new hero. Normalnie jakby miał kołka w tyłku. Porusza się niczym ten Templar ;/
Anyway: Postać całkiem całkiem problemów nie miałem. Ma kilka ciekawych ataków chociażby ten co powoduje wybuch po wystrzale bądź ta seria niczym z karabinu maszynowego. Dobra jest nie powiem bo jak się ma dobra kuszę to na serio nikt nie zdąży podejść. Na 5 lvlu udało mi się wycraftować jakiegoś crossbowa co dmgu kiepskiego nie miał ale za to one mają wolny bazowy IAS. Jednak gdy później udało mi się o zgrozo kupić! u tego Mencharta [czy jako on tam się zwał] Tą malutką zwinną kuszę 17.5dmg + 2-4psn która bazowy IAS ma chyba o 0.30 więcej + do tego kołczan 10 ias + 6mf i ring, który też tam 5% zwiększał toooooo Ci powiem niezła jadka była :D. Z pewnością nią kiedyś zagram jednak moimi dwoma faworytami sa i tak Wizard [ Woman ] jak i Mnich [ Woman :P ]. Mnich to czysta finezja w walce :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:59, Drazok napisał:

D3 to nie mmorpg, systemem jest podobny do" prostego" D2.
Spiracą to w podobnym stylu jak teraz są emulatory steama.

Nie, większość rzeczy stoi po stronie serwera, tak samo jak w WoWie.
Diablo 2 miało single player, 3 go praktycznie nie ma.
Nawet wyszła jakaś beta piracka- największe osiągnięcie w tej kwestii to chodzenie sobie po pustej mapce, bo nawet mobków nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz racje.
Poczekamy, zobaczymy.
Według mnie pewne jest to że D3 będzie spiracone szybciej od wowa. Świat gry jest o wiele mniej skomplikowany od typowego mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:50, Drazok napisał:

Ta polityka antypiracka jest strasznie denerwująca.

Pod politykę antypiracką bym tego nie podpinał. Gra się cały czas On. Logując się z konta BN wpisując normalnie email a nie jak w przypadku D[][ gdzie trzeba było tworzyć nowe ACC. Savy są na ich serwerach.

Dnia 12.04.2012 o 22:50, Drazok napisał:

I tak spiracą d3 w 2 dni, jak nie szybciej.

Taa. fajnie było i fajnie dla piratów nie będzie!!!.
Skoro mówisz o piraceniu... to dlaczego do dziś nie ma pirackiej BETY ? XD.
Nie wiem co za master programowania/hackingu musiałby byc by zrobić cracka co by emulował połączenie z ich serwerami :). [Tak mi się raczej wydaje]
Tak jak pisze Kopiec. Prędzej powstaną pierwsze priv serwery aniżeli pirackie Diablo. Po drugie. Co za baran by udostępnił do sieci swój CDKey by ludzie mogli nań grać ?. Żeby grać spokojnie w D2 na CBN musisz mieć swój kej a gra wyszła ponad dekadę temu gdzie jeszcze nie było takich polityk. Z resztą to Diablo do jasnej ciasnej. Nie ma co żałować tych niecałych 200 PLN na grę w której przygoda będzie trwać dłużej niż w przypadku innych gier jak i czerpanie wszelakiej z niej rozrywki + siekanie monstrów z frendami = bezcenne.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:10, Drazok napisał:

Grę na pewno kupię, bardziej się martwie co będę robił w podróży lub na uczelni.

Będziesz myślał o Diablo ]I[ czytaj tęsknił za grą.

Dnia 12.04.2012 o 23:10, Drazok napisał:

Zawsze pozostanie też d2 ;/

Właśnie...... ja kilka dni temu definitywnie ostatecznie [wszystkie wyrazy w tym deseniu] zakończyłem wieloletnią przygodę w Diablo ][. Będąc już wcześniej na emeryturze jakiś parszywy głos inside me [nie tylko on] powiedział mi bym zainstalował znów D2 ... no i tak się stało. Fakt faktem miałem tylko jedną postać pod PvP. Paladyna Smitera - Life tankera wypakowanego całego w małych talizmanach 20 life + add na 96 ale miałem... Wyciągnąć mi się nim w tym laddarze udało 5328 life a i EQ tez miałem takie jak kiedyś. Jednak w święta zadzwoniłem do znajomych w DII na skype i spytałem się czy nie chcą itemów [a kiepskich nie miałem] Rozdałem każdemu po kilka fantów. Temu Enigme, tamtemu Griefa, CTA 6/5/4 Perf upped Zake bered 200ed 570def. Za samą tarczę bym wyrwał tyle, że o ho hohoho a wywaliłem ją na glebę i wiele wiele więcej. Każdy dostał mniej więcej po równo, kazdy się ucieszył bo oni po resecie mają zamiar dalej w to D2 męczyć czytaj przeważnie bocić :D Bo grze jaką jest Diablo ][ sa po prostu wierni. Ja jednak chce iść dalej i zagrać w coś nowego, świeżego bo w świecie D2 nic się praktycznie nie zmienia. Mam już dosyć tych samych buildów. Tej wiedzy co kto potrzebuje. Jak idealnie rozdać staty i skille. Po prostu mam dosyć :C na szczęście już przyszedł tej gry kres. Gra usunięta a same D2 mam zamiar sprzedać bo po co się ma kurzyć na półce ? :>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:22, Braveheart napisał:

a same D2 mam zamiar sprzedać bo po co się ma kurzyć na półce ? :>


Kto teraz kupi takiego starucha jak Diablo 3 za miesiąc ? :) Zostaw sobie, niech będzie na pamiątkę. Ja swoje Diablo 1 nigdy nie oddam :) Imo będzie do czego wrócić jak Diablo 3 okaże się słabe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się