Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 23:46, Drazok napisał:

Mimo wszystko brak singla mnie boli, ale i tak kupię tą grę.

Brak raczej rasowego singla :P bo po części go mamy. Możemy grać solo cały czas jeśli tylko chcemy. Wystarczy, że ustawimy podczas gry na czerwony status - busy.
O ów trybach pisałem swego czasu: Łap linka do posta
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4818.
Będzie dobrze :D... musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:57, vegost napisał:

Kto teraz kupi takiego starucha jak Diablo 3 za miesiąc ? :)

Uwierz mi, że kupią i fakt premiery Diablo 3 nic tu nie zmieni. Jakiś maniak chociażby co to na grze zarabia i potrzebny mu kolejny klucz/kopia Diablo. Im więcej taka nieustannie bocąca osoba ma keji tym lepiej dla niego.

Dnia 12.04.2012 o 23:57, vegost napisał:

Zostaw sobie, niech będzie na pamiątkę.

Z tą pamiątką to jednak dobrze strzeliłeś :D. coś w tym jest. Może jednak zostawię hmmmm

Dnia 12.04.2012 o 23:57, vegost napisał:

Ja swoje Diablo 1 nigdy nie oddam :)

Moje zaginęło. Nawet nie wiem gdzie jest ;/

Dnia 12.04.2012 o 23:57, vegost napisał:

Imo będzie do czego wrócić jak Diablo 3 okaże się słabe :)

Trochę więcej wiary w Blizza :).
Ogólnie rzecz biorąc będę w to grał nawet jak się okaże średniakiem... a tfu tfu wypluwam to słowo
Będzie dobrze... musi być. tak długo chowane dziecko jakim jest Diablo III niedługo wyjdzie z gniazdka i pokaże pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 00:08, Braveheart napisał:

Ogólnie rzecz biorąc będę w to grał nawet jak się okaże średniakiem... a tfu tfu wypluwam
to słowo
Będzie dobrze... musi być. tak długo chowane dziecko jakim jest Diablo III niedługo wyjdzie
z gniazdka i pokaże pazur.

Nie ma szans żeby gra okazała się tylko średniakiem:) Już widać jak beta wciąga, choć może to
tylko moje subiektywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem betę. Grałem Łowcą Demonów, a właściwie łowczynią:) Moim zdaniem gra ma wszystko co powinna zawierać tego rodzaju produkcja. Przez cały czas grało mi się bardzo przyjemnie mimo, często skokowego działania gry, który był już na forum poruszany. Zasadniczo przy rozdzielczości 1366x768,ustawieniach tekstur na high, cieni na low i włączonym AA, miałem ok 55 fps-ów. Gra jednak potrafi nagle zwolnić nawet do 12-16, nie wiem co jest tego powodem. Zauwżyłem też znaczne spadek ilości wyświetlanych klatek w momencie przechodzenie z lokacji do lokacji. Z niecierpliwością czekam na 15 maja, mając nadzieje, że problemy z płynnością zostaną choć częściową poprawione.

20120413121250

20120413121300

20120413121400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:14, Dark_elves napisał:

///


przy pierwszym przechodzeniu gry doczytują się wszystkie tekstury i czasem powoduje to zwolnienia, przy kolejncyh przejściach już powinno śmigać ładnie bez przycięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:57, Onybic napisał:

przy pierwszym przechodzeniu gry doczytują się wszystkie tekstury i czasem powoduje to
zwolnienia, przy kolejncyh przejściach już powinno śmigać ładnie bez przycięć :)

Coś mi się wydaje, że tylko on ma tego typu "problemiki" a kompa złego on nie ma:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4800
Może w jego przypadku problem tkwi gdzie indziej, aniżeli w BECIE [to są tylko takie moje domysły]
Aczkolwiek to jest BETA. Coś czuję, że finalna wersja już będzie lepiej zoptymalizowana
Ja ogólnie posiadam i5 2310 2.9ghz na jajo 4GB ramu 1333mhz no i kartę Gigabyte GeForce GTX 560 TI :)
I ani razu nie miałem żadnych grubszych przycięć bądź problemów, które by przeszkadzały w rozgrywce.
Problem raz miałem chwilowy jak mi wskoczyło na 450msec ale to trwało może 3 sekundy po czym spadło do 220 i wszystko wróciło do normy. :-).
Jedyne chrupnięcie to miałem przy evencie, który uwielbiam "Jar of Souls" gdy szkieletów na ekranie było od groma i użyłem Wizardem tej fali w glebę co zamiata wszystko w pobliżu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:33, Braveheart napisał:

///


wiesz ja kompa mam dość mocnego śmigającego w sli i dyskiem systemowym SSD a i tak miałem przycięcia uniemożliwiające grę na początku, pomęczyłem się z 30 min, dałem sobie spokój po czym uruchomiłem ponownie i już wszystko śmigało ładnie :)


a to że finalna wersja będzie lepiej zoptymalizowana to bardziej niż pewne, teraz w becie w tle (zazwyczaj) działają programiki debugujące, które troszkę spowalniają grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie coś może o planach uruchomienia bety dla wszystkich lub ogólnie w jakimś szerszym gronie (np. tych, którzy już mają D3)? Mam już swoją kopię D3, ściągnąłem 7,7GB klienta, ale niestety nic z nią dalej nie mogę zrobić, bo "czas Diablo jeszcze nie nadszedł" (czy jakoś tak) :)

Czy pozostaje mi czekać do 15 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:52, Vilmar napisał:

Czy wiecie coś może o planach uruchomienia bety dla wszystkich lub ogólnie w jakimś szerszym
gronie (np. tych, którzy już mają D3)?


Wczoraj jak uruchamiałem betę Diablo III była informacja, że Blizzard zaprasza kolejne 275 000 graczy do bety, żeby zrobić stres testy serwerów. A o planach, żeby ci co mają już Diablo III z przedsprzedaży i Annual Pass niestety nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:52, Vilmar napisał:

Czy wiecie coś może o planach uruchomienia bety dla wszystkich lub ogólnie w jakimś szerszym
gronie (np. tych, którzy już mają D3)? Mam już swoją kopię D3, ściągnąłem 7,7GB klienta,
ale niestety nic z nią dalej nie mogę zrobić, bo "czas Diablo jeszcze nie nadszedł" (czy
jakoś tak) :)

Czy pozostaje mi czekać do 15 maja?


Pewnie gdzieś tak w maju będzie otwarta beta dla wszystkich tak jak było w przypadku Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:52, Vilmar napisał:

Czy wiecie coś może o planach uruchomienia bety dla wszystkich lub ogólnie w jakimś szerszym
gronie (np. tych, którzy już mają D3)?

Wątpię. Blizzard w tabelce Braking News obwieścił, że rozdają [bądź niedługo to zrobią] kolejne 275k kluczy do bety choć czuję, że mogą to zmienić jeszcze. np na tydzień przed premierą.
Patrz screen poniżej.

Dnia 13.04.2012 o 13:52, Vilmar napisał:

Mam już swoją kopię D3, ściągnąłem 7,7GB klienta, ale niestety nic z nią dalej nie mogę zrobić, bo "czas Diablo
jeszcze nie nadszedł" (czy jakoś tak) :)

Bo nie nadszedł :P. Ogólnie nikt nic z tym jeszcze nie zrobił a nawet jeśli ktoś bardziej ogarnięty próbował to pewnie ponosił za każdym razem permanentną porażkę.
To co masz teraz to zapewne jakaś większa część gry. W dniu premiery nie obejdzie się bez aktualizacji i pobierania kolejnych plików które grę uzupełnią by była na chodzie.
To tak jak z samochodem. Co Ci po najnowszym modeli Ferrari skoro i tak nim nie pojedziesz bo.... nie ma chociażby benzyny w baku :P

Dnia 13.04.2012 o 13:52, Vilmar napisał:

Czy pozostaje mi czekać do 15 maja?

Tak pozostaje Ci czekać do 15 maj :P

Pozdrawiam.

20120413140155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:29, Vilmar napisał:

Dzięki chłopaki. Trochę marnie mnie pocieszyliście, ale cóż - poczekam :)

Po pierwsze...Jak każdy :P Po drugie ... nie masz wyboru :P.
Zobacz na to z innej strony. Wcześniej się czekało bo się czekało bo gra miała status "Soon" :P
Można by rzecz. Czekało się na to kiedy Blizzard ogłosi datę premiery. Teraz czekamy na premierę :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na chwilę obecną może ma ochotę na jakiś Co-Op ? :D
Tak wiem... ileż można w to łoić i przechodzić i ubijać tego nieszczęsnego Mad Kinga Of Tristram ale co tam. Przeca to Diablo. Tej gry nigdy dosyć!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:50, Braveheart napisał:

Ktoś na chwilę obecną może ma ochotę na jakiś Co-Op ? :D
Tak wiem... ileż można w to łoić i przechodzić i ubijać tego nieszczęsnego Mad Kinga
Of Tristram ale co tam. Przeca to Diablo. Tej gry nigdy dosyć!

Pozdrawiam.


Jeszcze ci się znudzi i nie będziesz mógł grać w tego diablo. Mi by starczyło jeden raz przejść i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:50, Braveheart napisał:

Ktoś na chwilę obecną może ma ochotę na jakiś Co-Op ? :D

W sumie jeszcze dzisiaj będę grał, więc wyślij mi pm na gsie ze swoim BT.
Wyślę Ci zaproszenie, później możemy pokosić mobki. Sam muszę wymaksować swoją DH. Ta klasa jest świetna :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż jesteśmy z ojcem wielkimi fanami Diablo 3, lecz z tego co zrozumiałem nie ma możliwości grania bez łączenia się z serwerem. Jako, że studiuje i jestem z dala od domu i swój komputer mam tutaj, a drugi jest w domu, to mam pytanie, czy jest możliwość grania z dwóch komputerów naraz w tą grę?
Domniemam, że zapewne po odpaleniu gry będą kazali stworzyć jakieś konto na battle.necie, więc czy będzie można stworzyć np dwa konta na jednym cd keyu? Albo ewentualnie grać z różnych jednostek na tym samym koncie? Jak wam się to widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwoch kontnajednym keyu nie zrobisz. Grac natomiast z dwoch roznych kompow, na jednym koncie mozesz. ALE nie w tym samym momencie. Zalozmy, ze Ty bedziesz grac i Twoj ojciec w tym samym czasie zaloguje sie u niego, Ciebie wywali z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ok a wiadomo może czy w tej finalnej wersji będzie jakakolwiek możliwość gry nie łącząc się poprzez internet? Takie typowe Single Player? Bo z tego co udało mi się wyszperać gra będzie wymagać dostępu do internetu całodobowo, jest to prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:47, Conficker napisał:

No, ok a wiadomo może czy w tej finalnej wersji będzie jakakolwiek możliwość gry nie
łącząc się poprzez internet? Takie typowe Single Player? Bo z tego co udało mi się wyszperać
gra będzie wymagać dostępu do internetu całodobowo, jest to prawdą?


Tak. Nie będzie możliwości grania offline. Teraz singiel i multi są połączone - będziemy grać tymi samymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się