Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 21:47, Conficker napisał:

No, ok a wiadomo może czy w tej finalnej wersji będzie jakakolwiek możliwość gry nie
łącząc się poprzez internet? Takie typowe Single Player? Bo z tego co udało mi się wyszperać
gra będzie wymagać dostępu do internetu całodobowo, jest to prawdą?

Temat już wałkowany w tym wątku chyba ze 10 raz. Chyba czas poprosić jakiegoś Moderatora aby w przypiętym poście dopisał kilka wyjaśnień czytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czyli chociażby jak To.
Typowego singla nie będzie. Gra bez połączenia internetowego nie ruszy. Za każdym razem aby zagrać musisz się logować kontem na BN. Wszystkie postaci jakie będziesz miał będą bezpiecznie zapisywane na ich serwerach.
Grać jak w singlu czyli samotnie of kors możesz. Ustawiasz sobie status "Busy" - zajęty i nikt do Twojej gry wstępu nie ma. Taki jakby priv game tyle, że bez hasła :).
Nieustanne połączenie z siecią wynikać będzie nie tylko z tego żeby wdrażać tu cokolwiek antypirackiego ale też coś czuję wiele rzeczy "na żywo" podczas grania będzie wysłane do Ciebie od nich. :). Jeżeli masz zamiar grać z ojcem to po prostu zakupcie dwie wersje Diablo ]I[. Dwie osoby na jednym kluczu jednocześnie grac nie mogą. Tak jest z resztą do dziś nawet w Diablo ][

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:47, Conficker napisał:

No, ok a wiadomo może czy w tej finalnej wersji będzie jakakolwiek możliwość gry nie
łącząc się poprzez internet? Takie typowe Single Player? Bo z tego co udało mi się wyszperać
gra będzie wymagać dostępu do internetu całodobowo, jest to prawdą?


Gra wymaga stałego połączenie z serwerami Blizzarda, nie ma możliwości gry bez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:26, Renzov napisał:

W sumie jeszcze dzisiaj będę grał, więc wyślij mi pm na gsie ze swoim BT.
Wyślę Ci zaproszenie, później możemy pokosić mobki. Sam muszę wymaksować swoją DH. Ta
klasa jest świetna :3.

Ok więc jak będziesz online na gramie i przeczytasz tego posta to napis mi na gg bądź na skype. Namiary znajdziesz na GSie. Na gg jestem all the time niewidoczny więc pisz śmiało. Jak wiesz jestem Nocnym Markiem więc długo się dobijać do mnie nie będziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 23:30, Braveheart napisał:

Jak wiesz jestem Nocnym Markiem więc długo się dobijać do mnie nie będziesz :P


Zwłaszcza że wreszcie jest weekend ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 23:32, Drazok napisał:

Zwłaszcza że wreszcie jest weekend ;]

To raz dwa.. Edukację już mam zakończoną a tymczasowo jestem bezrobotny. Dla mnie na ten moment nawet poniedziałek to piątek, sobota czy niedziela xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 23:43, Drazok napisał:

Na pewno szybko znajdziesz pracę, jak chcesz.

Problem polega na tym, że nie lubię pracować w tym kraju ;/
Aktualnie mam tak, że mogę regularnie jeździć do Niemiec. Np na 2 tygodnie. Zjechać i przywieźć tyle ile bym musiał pracować w 2 miesiące za tą średnią krajową 1300z groszami :). Po prostu inne standardy

Dnia 13.04.2012 o 23:43, Drazok napisał:

Gdyby już było dostępne pełne d3, to pewnie grał byś 24H/7 x]

Nie ukrywam, że tak. Również nie ukrywam, że mam zamiar dosłownie przez pierwsze 2 tygodnie załączyć status "NoLife" oczywiście znajdzie się miejsce na potrzeby fizjologiczne, których wymieniać raczej nie trzeba bo bez nich jednak ni jak żyć. Trzeba mieć siłę!!!! by chociażby expić!! a on sam się nie wbije!. XDDD.
Moi znajomi już zostali poinformowani, że od 15 maja nie dobieram telefonów [jedynie od tych co mają zamiar grac w D3] oraz, że większość niech nawet po mnie nie przychodzi bo i tak nie wyjdę. Będę miał swój zamknięty świat z własnym Olimpem!!! Nie ukrywam również faktu, że od czasu do czasu trzeba będzie rozprostować gnaty... Najlepszym na to ćwiczeniem będzie 10 przysiadów 10 pompek i zejście na dół do monopolowego po jakąś chmielową zupkę. Ofc Bez "fajkowego ziela" naszych czasów również się nie obejdzie. Dzbanek kawy i heja. Choć i czasem kawa nie pomaga i trzeba uciec w coś twardszego :C....
Ja po porstu jestem ogromnie głodny tej gry.... Nie zdajesz sobie nawet chyba z tego sprawy ale nawet w nią nie grając już się od niej uzależniłem. XD.
BETA jest niczym słabej jakości narkotyk ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:14, lRayl napisał:

Jak wygląda balans klas jak narazie? Są zbalanswoane czy można ustalić ranking względem
siły?

Ogólnie rzecz biorąc każda postać jest mniej więcej zbalansowana. Grając każdą odczuwamy przyjemność tudzież frajdę z gry. Tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań możemy stwierdzić, że dana klasa dla danego osobnika jest najlepsza bo to i tamto. :-)
Jak dla mnie na ten moment najgorszy z całej 5 jest niestety Witch Doctor i pewna osoba miała racje twierdząc, że jest jakaś "nijaka". Nie przekonała mnie do siebie ta klasa ;/ ale o niej nieco później kilka zdań napiszę.
Każda z postaci wykorzystuje atrybuty. Siła to domena Barby więc im jej więcej tym wiekszy dmg. Dex jest domeną Monka oraz Demon Huntera. Inteligencja zostaje dla Wizarda i Szamana :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ci coś pomorze, ale na youtube masz filmiki z gry wszystkimi klasami z bety.
Z tego co zauważyłem, to z ostatnim bosem największe problemy ma barbarian.
Odnośnie pvp nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:21, Drazok napisał:

Nie wiem czy to ci coś pomorze, ale na youtube masz filmiki z gry wszystkimi klasami
z bety.
Z tego co zauważyłem, to z ostatnim bosem największe problemy ma barbarian.

Jest to jakaś bzdura totalna. Mógłbyś mi ten filmik pokazać ? :> Z chęcią bym zobaczył tego retarda =.=. Każdą klasą w becie idzie zabić King Leorica nie pijąc ani jednej mikstury. Więc śmiem twierdzić, że osobnik który zrobił ten filmik o którym wspomniałeś jest noobem nawet jak na betę ;/. Sad but true ]:-> [Diaboliczny śmiech w tle]
Wiedz, że barmem się gra wyśmienicie, łatwo i przyjemnie. To brudny wojownik nie patyczkujący się z żadnym mobem! :)

Dnia 14.04.2012 o 00:21, Drazok napisał:

Odnośnie pvp nic nie wiem.

Mało jest informacji na temat PvP. Ponoć w dniu premiery D3 PvP ma nie być.... z jednej strony fail Blizza z drugiej. Może się nie wyrobili ? bądź chcą to dopracować. Cholipka ich tam wie.... Na szczęście ja nie należę do tych napaleńców co już by pierwszego dnia chcieli latać na duele XD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:40, Drazok napisał:

Aaa to filmiki od tego typa... Wiele razy je oglądałem karmiąc swe oczy. On ogólnie jest posiadaczem bety od bardzo długiego czasu... jeszcze za czasów jak był ten śmieszny "kociołek" czy ta "kostka", która mieliła all crap itemy bezpośrednio na złoto i nie trzeba było łazić do miasta by to sprzedać. Od tego czasu wyszło kilka paczów do bety przy czym ona sama uległa sporej zmianie :)
Ale 2 minuty patrzenia i się nie dziwie, dlaczego jego Barb ma takie problemy... Nie wiem po kiego grzyba on lata z tym toporem 2-hand, przy którym jest wolny, że aż skoda gadać. Zanim on zrobi zamach to ja swoim 2 zdążę zrobić. Koleś rusza się jak ślimak w smole. Nie wiem ile on ma życia ale jak tak patrze jak walczy z tym Kingiem to sam King by go prawie na strzała zamknął :X.
Cóż za profanacja tejże postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:14, lRayl napisał:

Jak wygląda balans klas jak narazie? Są zbalanswoane czy można ustalić ranking względem siły?

Wg mojej oceny szybkość zabijania mobków kształtuje się mniej więcej tak:
Mnich, Barb > Wizz, DH >....> Witch Doctor

Ogólnie uważam WD za bardzo nieskręconą postać. Może po kilku lvl wiecej (w becie można max wbić 13) będzie dawała radę, ale na razie jest to najgorsza i najsłabsza postać moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mieć jakiekolwiek problemy w becie na normalu. Idziesz przed siebie i sieczesz wszystko, nie ważne co masz w swoich łapskach. Żeby zginąć to musisz się naprawdę postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 08:54, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnie uważam WD za bardzo nieskręconą postać. Może po kilku lvl wiecej (w becie można
max wbić 13) będzie dawała radę, ale na razie jest to najgorsza i najsłabsza postać moim
zdaniem.

Może z WD będzie tak jak z Druidem, że na początku (tak do lvl 20) to walczy o przetrwanie, za to potem sie rozkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 08:54, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnie uważam WD za bardzo nieskręconą postać.


Według mnie WD jest najlepsza klasą zaraz po Wizardzie. Umiejętności ma zarąbiste juz na samym początku gry. Ta wyrzucana urna z pająkami jest przezarąbista. A najsłabszy to na bank nie jest. U mnie miał jedne z największych bonusów za zgupowe masakry mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest fajne, różne osoby polecają różne klasy, nikt zgodnie nie twierdzi, że jakaś jedna konkretna jest do kitu- to chyba świadczy tylko o tym, że Blizz się postarał :P
A ja mam pytanko- słyszałem, że ten system run się zmienił, ale nie wiem nawet jak działał poprzedni, więc jak to teraz wygląda w porównaniu do poprzedniej wersji? Czemu zostało to zmienione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:02, Kopiec napisał:

No i to jest fajne, różne osoby polecają różne klasy, nikt zgodnie nie twierdzi, że jakaś
jedna konkretna jest do kitu- to chyba świadczy tylko o tym, że Blizz się postarał :P
A ja mam pytanko- słyszałem, że ten system run się zmienił, ale nie wiem nawet jak działał
poprzedni, więc jak to teraz wygląda w porównaniu do poprzedniej wersji? Czemu zostało
to zmienione?


W skrócie.
Dawniej znajdowałeś runy jako przedmioty i wczepiałeś do skilli, które były przez te runy modyfikowane. Było 7 poziomów run.
Teraz nie znajdujesz run tylko dostajesz wraz z levelowaniem. Usunięto poziomy run.
Czemu to zrobiono? Nie wiem. Dla mnie to zbytnie casualowanie gry i ukłon w stronę graczy konsolowych... Tłumaczenie Blizzardu do mnie nie trafia.
Więcej tutaj:
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/3723159/Zmiany_w_systemach_umiej%C4%99tno%C5%9Bci_i_run-19_02_2012#blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się