Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 12:02, Kopiec napisał:

No i to jest fajne, różne osoby polecają różne klasy, nikt zgodnie nie twierdzi, że jakaś
jedna konkretna jest do kitu- to chyba świadczy tylko o tym, że Blizz się postarał :P
A ja mam pytanko- słyszałem, że ten system run się zmienił, ale nie wiem nawet jak działał
poprzedni, więc jak to teraz wygląda w porównaniu do poprzedniej wersji? Czemu zostało
to zmienione?


Było mniej wiecej tak jak w stary Diablo 2, jeśli w nie grałeś to wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:42, Drazok napisał:

Wolałem stary system. Ten jest zbyt uproszczony. Może to jeszcze zmienią ...


To Diablo 3 to w ogóle jest dużo uproszczone względem poprzednich części i tu się dziwie blizzardowi, no chyba, że to ich taktyka i wszystko zostanie dodane/pozmieniane w dodatkach/aktualizacjach do Diablo 3 które raczej na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:37, Drazok napisał:

Mam nadzieję że zrozumieją, że im prostsza gra, tym szybciej się nudzi.



Dlatego w grze umieścili więcej poziomów trudności, aby maksymalnego 60 lvlu postaci nie dało się na normalu zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:38, Magok napisał:

Było mniej wiecej tak jak w stary Diablo 2, jeśli w nie grałeś to wiesz o co chodzi.

Co było mniej więcej jak w Diablo 2 ? System run jak w Diablo 2 ? O czym ty gadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:38, Magok napisał:

Było mniej wiecej tak jak w stary Diablo 2, jeśli w nie grałeś to wiesz o co chodzi.

Przygarnął kocioł garnkowi
Jakie człowieku runy ? o czym ty za przeproszeniem pie*****?! XD. Co w Diablo ][ miały runy do skilli ?
Teraz to żeś pojechał po bandzie!. Nie ma to jak człowiek, który sam nie wie a tłumaczy kolejnemu, który też nic nie wie. Niech dalej ślepcy prowadzą ślepców :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 09:39, KofeinowyPablo napisał:

Pytanie do grających w betę-Barb robiony pod broń jednoręczna+tarcza daje radę? Czy może
jest chłopcem do bicia i ma problemy z ubijaniem przeciwników i 0 dmg?

Pewnie, że daje radę. Ja tak grałem na początku i nie było aż tak tragicznie. Nie wiem jak to będzie w finalnej wersji. + z posiadania tarczy jest taki, że masz blok więc jak potwór Cię trafi to masz dodatkową szansę na zblokowanie ataku + to, że z tarczy oczywiście możesz mieć jakieś bonusy. Jednak pewnie i tak większość będzie grała dwoma broniami. Z każdej oczywiście dodatkowe atrybuty... :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 14.04.2012 o 08:54, Abi_Dalzim napisał:

Wg mojej oceny szybkość zabijania mobków kształtuje się mniej więcej tak:
Mnich, Barb > Wizz, DH >....> Witch Doctor

Widać, że jednak mamy bardzo podobne myślenie oraz ocenę jeśli chodzi o postaci.
Dla mnie Monk to bomba! :). Będzie to pierwsza moja postać z klas, które walczą w bezpośrednim starciu.
Barbem również mi się przyjemnie gra jednak postawiłem na Monka.
Co do dystansowych to of kors Wizard. Szybko zgrabnie i przyjemnie. [Nie to co WD]
DH też ma kilka ciekawych skilli chociażby ten "Rapid Fire" [Chyba dobrze zapamiętałem nazwę skilla] którego seria jest naprawdę długa. Hatred przy tym skillu schodzi dosyć powoli i takiego Kinga nieźle to ciosa. Do tego dobre dwa Hand Crossbowy i pojedyncze moby nawet podejścia nie mają.

Dnia 14.04.2012 o 08:54, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnie uważam WD za bardzo nieskręconą postać. Może po kilku lvl wiecej (w becie można
max wbić 13) będzie dawała radę, ale na razie jest to najgorsza i najsłabsza postać moim
zdaniem.

Zgadzam się również i w tej kwestii. WD zagrałem wczoraj. [Pierwszy raz, jakoś się zebrałem bo ta postać z jakoś mnie "odpychała"]
No i się nie myliłem, te plucie z rurki jakoś mi nie odpowiada. To całe rzucanie urnami z pająkami. WTF ?.
Psy Zombie - ehhhe to dopiero dobre. Przy kingu nie pożyły nawet 5 sekund a na przyzwanie nowych trzech trzeba poczekać nieco dłużej... tyle dłużej, że Leoric zdążył kipnąć =.=.
Dobry skill co ma to "Fire Bat" to mi się podobało. No i w sumie jeszcze nadrabia tym wysysaniem dusz co przy 5 ma chyba 176 inteligencji!. Tak spora inteligencja dodaje mu kopa do dmgu przez co takie "Fire Bat" nieźle reza.
Nie podeszła mi ta postać zdecydowanie. Prawdopodobnie nią nie zagram a zanim zagram to minie ohohohoh sporo czasu. Może jakoś się kiedyś "przegryzie", ale na ten moment jest do dla mnie najsłabsza klasa. Więc nie jesteśmy sami w tej kwestii bo chociażby Wojmanowi ona też nie przypadła. Jak już mówiłem. Zagrałem nią raz dla zabicia Kinga z nadzieją, że da coś fajnego rare. Potem z miejsca all itemy poszły na przemiał na minerały do craftu a samą postać z miejsca skasowałem.
Oczywiście jest to moja opinia jednak widzę, że nie tylko ja tak uważam :)

Pozdrawiam.

EDIT:

@Magok
"Musiałem coś źle zrozumieć."
Najwidoczniej tak w istocie było jednak wtopa lekka była :P

@HumanGhost
"Według mnie WD jest najlepsza klasą zaraz po Wizardzie. Umiejętności ma zarąbiste juz na samym początku gry. Ta wyrzucana urna z pająkami jest przezarąbista."
No właśnie mi ona jakoś nie podeszła i strasznie długo mi się to wydawało. Rzucam tym i rzucam tych pająków niby sporo ale jednak coś za wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 18:50, Braveheart napisał:

@Magok
"Musiałem coś źle zrozumieć."
Najwidoczniej tak w istocie było jednak wtopa lekka była :P


Chodziło mu chyba o lvle runów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:03, Drazok napisał:

Chodziło mu chyba o lvle runów.


Chodzi oto, że w 2 runy nie były przeznaczone na skille, tylko na gear. Teraz runy daje się do skilli. Co według mnie jest dobrym pomysłem.
Złym jest jednak to, że Blizzard usunął te runy jak przedmioty i wprowadził jako darmowy dodatek do lvlu postaci i dodatkowo usunął poziom run. Jak dla mnie kompletnie nie zrozumiała akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:03, Drazok napisał:

Chodziło mu chyba o lvle runów.

Levele run, nie runów xD...

Tak po prawdzie to nie wiem czy ktoś zauważył... stuknęło w topiku ponad 5k postów... a gry jeszcze nie ma xDD
Mimo iż topic istnieje od 2005r to i tak niezły wynik. Ta gra żyje już zanim się narodziła!!
Blizzard to Blizzard a Diablo to Diablo!!!!!
Co tu się będzie działo po premierze..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:05, vegost napisał:

Bordel.


Chyba spory bordel. :) Już to widzę - brak cięcia cytatów, bluzgi, że ktoś ma już grę, a ktoś inny nie, cytowanie samego siebie itd. itp. etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:12, Wojman napisał:

Chyba spory bordel. :) Już to widzę - brak cięcia cytatów, bluzgi, że ktoś ma już grę,
a ktoś inny nie, cytowanie samego siebie itd. itp. etc. :)

A Ty, Isildur jak i reszta Moderatorów będziecie mieli w takich przypadkach jak zwykle pełne ręce roboty.... XD.... współczuję
Oj wielu ludzi się narazi na wasz gniew. A za brak cięć cytatów to i ja bym linczował... Odpowiedzieć jednym, dwoma zdaniami na cytat cytowanego cytaty z poprzednich postów. Uffffff!!!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to co w temacie o takim TQ xD
Tam tez przecież masz postów na kopy....
Osobiście już szykuję urlop na premierę, zwłaszcza po niewypale jakim okazał się TOR zostało mi tylko D3, ostatnia nadzieja na zagrzanie miejsca w jakimś dobrym sieciowym multi [jak za złotych czasów TQ gdzie dobijanie Harbringera do max lvlu zajmowało tyle meichów xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:12, Wojman napisał:

Chyba spory bordel. :) Już to widzę - brak cięcia cytatów, bluzgi, że ktoś ma już grę,
a ktoś inny nie, cytowanie samego siebie itd. itp. etc. :)

Dzień jak co dzień, hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:52, Pietro87 napisał:

Będzie to co w temacie o takim TQ xD
Tam tez przecież masz postów na kopy....

Tu coś czuję będzie więcej :D....
Wiesz jak to się mówi :P. Są gry HnS i jest Diablo! xDDD

Dnia 14.04.2012 o 23:52, Pietro87 napisał:

Osobiście już szykuję urlop na premierę, zwłaszcza po niewypale jakim okazał się TOR
zostało mi tylko D3, ostatnia nadzieja na zagrzanie miejsca w jakimś dobrym sieciowym
multi [jak za złotych czasów TQ gdzie dobijanie Harbringera do max lvlu zajmowało tyle
meichów xD]

Szykuj się z tym urlopem :D 15 maj to wtorek akurat. Więc może uda Ci się jakiś "konstruktywny" urlop wyciągnąć.
Na siekaniu w D3 nie powinieneś się zawieść mimo iż gra w pewnych aspektach jest strasznie uproszczona i może przypominać grę [bez urazy of kors] jak dla downów. Ale to Blizzard chyba wie co robi. Chyba [raczej] jedyna "porządna firma" [mimo iż ma swoją politykę, z której jest znana], która jakoś próbuje dbać o graczy na tle tych EA, BioWare, Ubisoft ;/. A Ty jak sądzisz ? :>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się