Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 14:05, Wojman napisał:

Jeśli jest to Hardcore to postać umrze i nie będzie już można nią grać. Jeśli zwykła
to zdaje się, że traci trochę doświadczenia, złota i nie wiem gdzie się odradza. :)

Nie tracimy doświadczenia i złota (bezpośrednio) jak giniemy. Tracisz tylko wytrzymałość przedmiotów. Ale w późniejszej grze, koszty naprawy mają być dosyć wysokie, a że złoto w końcu będzie miało znaczenie to raczej będziesz chciał unikać śmierci.

@Gromo

Dnia 15.04.2012 o 14:05, Wojman napisał:

Apropo tematu. Na jakiej wersji językowej planujecie zacząć grę?

Angielskiej.

Dnia 15.04.2012 o 14:05, Wojman napisał:

No i że obsada nagle się nie zmieni w końcu Cain oraz Tyrael już byli w D2. No i Diablo.

Nieliczyłbym na to. Nie dość, że Diablo 2 było tłumaczone prawie 12 lat temu, to jeszcze wtedy zajmował się tym CDProjekt, natomiast tym razem tłumaczeniem zajmuje się sam Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:08, vegost napisał:

Ja nie wiem, kiedy przyjdzie mi paczuszka od gramu kurierem, mam nadzieję, że dzień wcześniej ;p


Paczka przyjdzie ci niestety 15 maja wtorek dzień premiery (gram.pl wyśle paczkę w poniedziałek, nie wysyłają w weekendy). Od kuriera zależy o której godzinie dostaniesz paczkę.

Też czekam na EK od gram.pl mam nadzieję, że kurier zjawi się z rana a nie o 19 jak to już parę razy miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:10, Wojman napisał:

Pewnie, że będę mógł, mam w końcu Annual Pass, a Diablo III mam już ściągnięte. Pozostanie
oczekiwanie na Edycję Kolekcjonerską. :)


Dobrze masz :P Ale co tam, parę godzin różnicy to przeżyję ;p A z tą Edycją Kolekcjonerska to nie wiem czy się opłaca kupować. Nie ma tam nic ciekawego ;p Biednie trochę :)

@enerkom to kiepsko :( Cóż, nie nastawiałem się, że przyjdziesz wcześniej. Z drugiej strony embargo i tak czy siak nie mógłbym aktywować gry wcześniej. U mnie zawsze pojawiał się kurier po południu coś koło 12 -14. Mam nadzieję, że też tak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:07, Wojman napisał:

Kontaktujesz się z pomocą Blizzarda za pomocą strony battle.net. Wchodzisz na strone
http://eu.battle.net/pl/ i wybierasz zakładkę "pomoc".


własnie o to chodzi, że znajomy nie może z tego skorzystać, bo nie może się zalogować na konto a to jest wymagane żeby wysłac ticket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:20, Drazok napisał:

Postacie hardcore mają jakąś przewaę w stosunku do zwykłych postaci ?

Żadnej. Hardcore jest dla osób, które chcą dodatkowego wyzwania, i tyle. Może będzie jakiś dodatkowy achivment albo jakiś specjalny motyw do baneru, ale to będzie tylko i wyłącznie wizaulna róznica. Żadnych specjalnych przedmiotów i mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:23, Jeggred napisał:

Żadnej. Hardcore jest dla osób, które chcą dodatkowego wyzwania, i tyle. Może będzie
jakiś dodatkowy achivment albo jakiś specjalny motyw do baneru, ale to będzie tylko i
wyłącznie wizaulna róznica. Żadnych specjalnych przedmiotów i mocy.


Ale nie będzie wypadać nic lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:21, vegost napisał:

Dobrze masz :P Ale co tam, parę godzin różnicy to przeżyję ;p A z tą Edycją Kolekcjonerska
to nie wiem czy się opłaca kupować. Nie ma tam nic ciekawego ;p Biednie trochę :)


Mam EK StarCrafta II i dwóch ostatnich dodatków do WoWa i jestem z nich zadowolony. EK to nie tylko zawartość (a artbooki swoją drogą Blizzard robi świetne), ale także opakowanie pełne fajnych drobnych szczególików. EK StarCrafta II wciąż mnie cieszy, więc podejrzewam, że EK Diablo III też będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:26, vegost napisał:

Ale nie będzie wypadać nic lepszego ?

Nie, będzie tak samo jak w Diablo 2. Żadnych "super-uber-mega-hiper itemów" dla hardcore. Wszystko co da się zdobyć na hardcore da się zdobyć na softcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:26, vegost napisał:

Ale nie będzie wypadać nic lepszego ?


Mnie się wydaje, że będą wypadać jakieś przedmioty specjalnie dla trybu hardcore, ale o tym się przekonamy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:28, Wojman napisał:

Mam EK StarCrafta II i dwóch ostatnich dodatków do WoWa i jestem z nich zadowolony. EK
to nie tylko zawartość (a artbooki swoją drogą Blizzard robi świetne), ale także opakowanie
pełne fajnych drobnych szczególików. EK StarCrafta II wciąż mnie cieszy, więc podejrzewam,
że EK Diablo III też będzie. :)


Hmm nigdy nie sądziłem, że ktoś kupuje EK dla samego ładnego pudełka :P Owszem, fajnie to wygląda na półce :P Ale, żeby tyle za to płacić :P Wiesz w końcu trudniejszy tryb gry powinien być jakoś nagradzany. Jeśli tylko najtrudniejszy będzie dropował dobre itemki to od razu powinniśmy tak wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o założeniu tematu dla każdej miejscowości z którego będziemy odbierać DIII, ja akurat odbieram z Wrocławia na ul. Krawieckiej na przeciwko Galerii Dominikańskiej. Założyłem już taki temat ale został usunięty przez moderatora i zostałem skierowany tutaj do tematu ogólnego... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Tak, zróbmy może jeszcze podział na miasta czy ulice. Bez przesady, nastawiacie się jakby w dniu premieru z 5000 postów jakie były zrobione od początku tematu nagle miało to skoczyć do 20 000. Dyskusja będzie taka sama jak teraz, zaczynacie przesadzać. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy w dniu premiery Empik będzie w swoich salonach sprzedawał Diablo 3? I czy cena będzie taka sama jaką mają obecnie na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:48, Kapas napisał:

Orientuje się ktoś, czy w dniu premiery Empik będzie w swoich salonach sprzedawał Diablo
3? I czy cena będzie taka sama jaką mają obecnie na stronie?


Będzie a jeśli chodzi o cenę to będzie ona na poziomie 189 - 199 zł. Powyżej 200 zł będzie dostępny na ich stronie co jest śmieszne. Info wiarygodne bo się pytałem w dziale obsługi klienta. I dlatego kupuje na gramie diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość zmiany języka w grze z polskiego na angielski (chodzi mi tutaj o głosy postaci) czy trzeba będzie specjalnie w tym celu ściągać wersję cyfrową z Battlenetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:27, Azvar napisał:

Będzie możliwość zmiany języka w grze z polskiego na angielski (chodzi mi tutaj o głosy
postaci) czy trzeba będzie specjalnie w tym celu ściągać wersję cyfrową z Battlenetu?


Polska wersja językowa będzie w pełnej wersji językowej jeśli będziesz chciał mieć dialogi po angielsku to będziesz musiał pobierać klienta w wersji angielskiej, co jest równe z tym, że i napisy będą w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle mam nadzieję, że CDP wrzuci coś fajnego do pudełka. Bo jak mam dostać za tyle kasy płytkę plus jakąś kartkę udającą instrukcję to wolałbym kupić sam klucz. póki co preorder złożony, ale jak będzie już na 100% wiadomo że nawet konkretnej instrukcji nie będzie to można wycofać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:47, destro177 napisał:

A ja ciągle mam nadzieję, że CDP wrzuci coś fajnego do pudełka.

CDP raczej nic nie wrzuci do pudełka. Oni są tylko dystrybutorem. Kontrolę nad tam co będzie w pudełku ma Blizzard a oni dążą do tego aby wydania wszędzie były identyczne. Jeśli nie zależy ci na pudełku to po prostu bierz klucz. Nic tam specjalnego nie będzie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli de facto nie ma dla mnie sensu kupować pudełkowej wersji? No chyba, że dla wyglądu (jeżeli to tak samo bogate wydanie jak z WoW i dodatkami to fajnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się