Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 15:00, Sigu napisał:

To, że ludzie kupują grę, chociaż nigdy nie grali, bo to jest JEDNA Z TRZECH! T-R-Z-E-C-H!
gier robionych przez Blizzard (i nie ważne, że 2 inne to dodatki...) a w dodatku PIERWSZA!
P-I-E-R-W-S-Z-A! na konsole... Więcej! Bo robiliśmy ją 15 lat! Sądzę, że może odbić się
od graczy jak Duke Nukem Forever czy Mass Effect 3 i po prostu rozczarować...


To samo biadolenie słyszałem przed premiera Starcrafta 2, i jedyne co z niego zostało... to tylko takie biadolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:56, Wojman napisał:

Ta gra jest dozwolona od lat 16, a nie 18 a Ty tutaj takie sugestie dla pełnoletnich
dajesz... :P


No wiesz co.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:00, Sigu napisał:

To, że ludzie kupują grę, chociaż nigdy nie grali, bo to jest JEDNA Z TRZECH! T-R-Z-E-C-H!
gier robionych przez Blizzard (i nie ważne, że 2 inne to dodatki...) a w dodatku PIERWSZA!
P-I-E-R-W-S-Z-A! na konsole... Więcej! Bo robiliśmy ją 15 lat! Sądzę, że może odbić się
od graczy jak Duke Nukem Forever czy Mass Effect 3 i po prostu rozczarować...

Po pierwsze nie 15 lat!. Wiem, że zaokrągliłeś, ale jednak żeś przesadził. D]I[ powstawało obstawiam jakieś hmmm nie wiem 6-8 lat ?. Po drodze pewnie było wiele myślenia i ogromna burza mózgów.
Z resztą... O tym, że ME3 będzie rozczarowaniem to już do wiedziałem zanim ta gra wyszła. :).
Poza tym... co Ty porównujesz. Firmy co to zdzierają za swe "towary" na graczach jak tylko mogą [chociażby na DLCkach]. Chyba o czymś zapomniałeś kolego. Mianowicie tytuł Starcraft. Zobacz sobie różnicę dat pomiędzy "jedynką a "dwójką" i co ? :> SC 2 okazał się rozczarowaniem ?. NIE, wręcz przeciwnie. Grają w to do dziś. A na dalekim wschodzie to wręcz dziedzina sportu grać w SC2. Blizzard każe płacić sobie za gry ale daje nam porządny towar. Zresztą dobrze o tym już wcześniej napisał Pietro87 w tym poście: [A ja powtarzać się zbytnio nie mam ochoty też]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=5022
Blizz nie ma na koncie ileś tam gier w przeciwieństwie do EA BW czy UBI :).
Dają nam raz na jakiś czas porządny "towar" a nie jakieś badziewny szajs po którym ludzie wciąż na głodzie i więcej narzekań niż zadowolenia :). Na Skyrimie też ludzie psy wieszali przed premierą a po premierze i sukcesie gry hejty i malkontenci wciąż nie mogli uwierzyć w nazwijmy to fenomen gry. Nie mogli przyjąć bądź nie chcieli, że gra jest po prostu dobra. Nie jakaś mega wybitna ale dobra.

Pozdrawiam.

Dnia 16.04.2012 o 15:00, Sigu napisał:

Ja osobiście nie lubię, powiem więcej, nienawidzę Diablo II i w ogóle całego Activision-Blizzard,
ich strategii i tego co robią z graczami.

A czy czasem Activision-Blizzard to nie wydawca gry?. Producentem jest Blizzard Entertainment.
Tak mi się wydaje, ze to jednak dwa inne światy :)

Dnia 16.04.2012 o 15:00, Sigu napisał:

Diablo III nie kupię na pewno, nie przyjmę jeśli będą mi go dawali...

Twój wybór masz doń prawo.

Dnia 16.04.2012 o 15:00, Sigu napisał:


Swoją drogą to "][" nie jest zarezerwowane dla Lineage ][?

Jest ale widzisz :P Można i tu używać z resztą ][ jakoś mi się bardziej zawsze podobało od "II" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że na dalekim wschodzie jest zachód, jak to mówi pewne angielskie przysłowie :)

Bez przesady, to Activision-Blizzard jest mistrzem bezsensownych DLC, w cenach, które są baaardzo śmieszne oraz kolejnych części Warcrafta, dla których musisz kupować poprzednie aby móc w nie zagrać. O StarCrafcie nic nie mówiłem, nie znam tematu.

Activision-Blizzard to korporacja kierowana przez Roberta A(ctivision). Koticka, to ona decyduje o rzeczach takich jak DLC, bo oni muszą je wydać, ale odkąd Activision dokonało fuzji z Blizzardem, nie wierzę, że jedni nie mają wpływu na drugich. Zobaczysz zresztą sam, Diablo III będzie miało DLC za DLC, bo AB wie, że Diablo ma sporą fan-bazę skłonną do dopłacania za nowe klasy, skórki, itemki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dlc do diablo 3 sie zgadzam ale jednak bardziej prawdopopodobne wydaje mi sie wydanie dodatku lub dodatków które dodadzą jedną czy z dwie klasy postaci do tego jeden akt a cena będzie pewnie około 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:08, Magok napisał:

Z tymi dlc do diablo 3 sie zgadzam ale jednak bardziej prawdopopodobne wydaje mi sie
wydanie dodatku lub dodatków które dodadzą jedną czy z dwie klasy postaci do tego jeden
akt a cena będzie pewnie około 200zł.


Blizzard nie wydaje DLC, jak już to będą to pełnoprawne dodatki ;]
Do Starcraft II są jakieś DLC? Nie? Tak myślałem, wiec i przy Diablo III również DLC nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie dla tego pisałem, ze bardziej prawdopodobne wydają mi sie dodatki które będą raczej na pewno tak jak to było w przypadku diablo 2 tylko wtedy dodatek był tańszy niż sama podstawka, a teraz dodatek będzie kosztował pewnie około 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:14, Magok napisał:

własnie dla tego pisałem, ze bardziej prawdopodobne wydają mi sie dodatki które będą
raczej na pewno tak jak to było w przypadku diablo 2 tylko wtedy dodatek był tańszy niż
sama podstawka, a teraz dodatek będzie kosztował pewnie około 200zł.


Co do ceny raczej będzie coś koło tych 200 złotych, ale wolę te pełnoprawne dodatki od tych DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wydawać jeden duży dodatek za 200zł, skoro można każdą klasę sprzedać za $20, a rozdział za $50, bez pośredników, bez dodatkowych kosztów?
Czas spojrzeć prawdzie w oczy. DLC opanowały rynek i będą wydawane, jeśli jednak nie... Kurde, to nie w stuli Activision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:06, Sigu napisał:

Activision-Blizzard to korporacja kierowana przez Roberta A(ctivision). Koticka, to ona
decyduje o rzeczach takich jak DLC, bo oni muszą je wydać, ale odkąd Activision dokonało
fuzji z Blizzardem, nie wierzę, że jedni nie mają wpływu na drugich. Zobaczysz zresztą
sam, Diablo III będzie miało DLC za DLC, bo AB wie, że Diablo ma sporą fan-bazę skłonną
do dopłacania za nowe klasy, skórki, itemki itp.

Blizzard samodzielnie decyduje o tym co i jak wydaje. Kotick nie jest szefem Blizzarda. Akurat Blizzard wie jak robić gry multi żyjące latami a nie jak w przypadku większości wydawców, gdzie support zwykle kończy się niedługo po premierze. Poza tym dałej się nabrać na chwyt marketingowy, ale to często ludzie tak piszą. Obie firmy tworzą jedną spółkę, ale mają niezależność we własnych decyzjach. Poza tym to Vivendi, które min. posiadało Blizzarda zrobiło taką "fuzję" z Activision. Blizzard dodano tam tylko dlatego, że jest to dobrze rozpoznawana nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:17, Sigu napisał:

Ale po co wydawać jeden duży dodatek za 200zł, skoro można każdą klasę sprzedać za $20,
a rozdział za $50, bez pośredników, bez dodatkowych kosztów?
Czas spojrzeć prawdzie w oczy. DLC opanowały rynek i będą wydawane, jeśli jednak nie...
Kurde, to nie w stuli Activision...


DLC do Diablo III bardzo wątpliwa sprawa spójrz na Starcraft II wydawane są jakieś DLC? Nie, więc i Diablo III będzie wolne od nich. Activision nie naciska Blizzarda by wydawał DLC więc o to bądź spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:06, Sigu napisał:

Bez przesady, to Activision-Blizzard jest mistrzem bezsensownych DLC, w cenach, które
są baaardzo śmieszne oraz kolejnych części Warcrafta, dla których musisz kupować poprzednie
aby móc w nie zagrać. O StarCrafcie nic nie mówiłem, nie znam tematu.


To ile wyszło tych części WarCrafta? WarCraft II nie wymaga do działania WarCraft: Orcs and Humans. WarCraft III nie wymaga do działania WarCrafta II. World of WarCraft nie wymmaga do działania WarCrafta III. Więc po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz, ale za to fajnie jest się powpieniać nie znając tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:08, Magok napisał:

Z tymi dlc do diablo 3 sie zgadzam ale jednak bardziej prawdopopodobne wydaje mi sie
wydanie dodatku lub dodatków które dodadzą jedną czy z dwie klasy postaci do tego jeden
akt a cena będzie pewnie około 200zł.

Następny co pier****i za przeroszeniem bzdury o DLC ... od kiedy Blizzard dawał DLC ? bo ja jakoś sobie nie przypominam. Oświeć mnie proszę... a raczej tego nie zrobisz bo nie ma czym oświecać.
Blizzard utrzymuje starą już przez wiele firm zapomnianą tradycję: Dodatków/rozszerzeń za które trzeba płacić za jakiś czas osobny hajs.
Starcraft potem wyszedł Brood War. To samo było w Diablo I dodatek Hellfire ? Wymieniać dalej ? proszę bardzo.
Diablo II. Po czasie ogromne dodatek "Pan Zniszczenia" dodający 2 postaci i nie tylko oraz nowy akt.
Myślisz, że z Diablo III nie zrobią tak samo ?
Ku*** ludzie co z wami ?!!!!!!!!!.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:20, Isildur napisał:

DLC do Diablo III bardzo wątpliwa sprawa spójrz na Starcraft II wydawane są jakieś DLC?
Nie, więc i Diablo III będzie wolne od nich. Activision nie naciska Blizzarda by wydawał
DLC więc o to bądź spokojny :)


Isildur nie wspominaj przypadkiem, że Blizzard do StarCrafta II wydał nowe mapy, wyzwania i kilka innych fajnych rzeczy za darmo. Nie ma co psuć tak pięknej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:24, Wojman napisał:

Isildur nie wspominaj przypadkiem, że Blizzard do StarCrafta II wydał nowe mapy, wyzwania
i kilka innych fajnych rzeczy za darmo. Nie ma co psuć tak pięknej teorii.


A to swoją drogą, ale do Diablo III raczej map nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 17:25, Isildur napisał:

A to swoją drogą, ale do Diablo III raczej map nie będzie :D

W pewnym sensie będą, bo zapowiedziany tryb aren ma trafić dopiero w którymś z patchy a on raczej będzie się toczył w specjalnie do tego zaprojektowanych miejscach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się