Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 00:10, vegost napisał:

Ponieważ nikt nie chciał gadać o niczym ? :) Bety nikt praktycznie nie miał dostępnej.

O Becie to chyba nawet nikt nie myślał, że kiedykolwiek się załapie! Nawet ja nie myślałem, że będę miał możliwość zagrania w BETE i przetestowaniu klas, po kilka razy co mnie utwierdziło, ze radochę z gry będę miał jeszcze większą niż się spodziewałem.

Dnia 17.04.2012 o 00:10, vegost napisał:

Jedynka imo najlepsza ze wszystkich.

No klimat ma nie powiem. Gra w której po raz pierwszy postarano się o muzykę z prawdziwego zdarzenia i to nie byle jaką zresztą! A nie jakieś dźwięki MIDI.
Do tego klimatu po prostu chyba się nie da wrócić. To K***a przeminęło. Choć jak patrze chociażby na tą grę to jednak.....
http://www.youtube.com/watch?v=8vARftCugg4 obejrzyj sobie nawet warto
Coś może jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 00:33, Braveheart napisał:

No klimat ma nie powiem. Gra w której po raz pierwszy postarano się o muzykę z prawdziwego
zdarzenia i to nie byle jaką zresztą! A nie jakieś dźwięki MIDI.
Do tego klimatu po prostu chyba się nie da wrócić. To K***a przeminęło. Choć jak patrze
chociażby na tą grę to jednak.....
http://www.youtube.com/watch?v=8vARftCugg4 obejrzyj sobie nawet warto
Coś może jest na rzeczy.


Mapa lokacji to praktycznie klon z Diablo :) Ale, to mi przypomina inną grę, która była podobna do pierwszej części Diablo. Jeśli dobrze pamiętam nazywała się Nox ? Chyba robione przez Westwood Studios. Oczywiście widać ze słabsze chociaż by od tej gry zaprezentowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 15:15, vegost napisał:

Mapa lokacji to praktycznie klon z Diablo :) Ale, to mi przypomina inną grę, która była
podobna do pierwszej części Diablo. Jeśli dobrze pamiętam nazywała się Nox ? Chyba robione
przez Westwood Studios. Oczywiście widać ze słabsze chociaż by od tej gry zaprezentowanej.

Ha to Ty pamiętasz taki tytuł jak Nox ? :D... Gra ogólnie rzecz biorąc zajedwabista jednym słowem :) EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 20:38, vegost napisał:

Jeszcze ci się znudzi i nie będziesz mógł grać w tego diablo. Mi by starczyło jeden raz
przejść i to wszystko.

Jest to odpowiedź na posta sprzed 4 dni dokładnie na ten:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4975
Miałem nań odpowiedzieć od razu ale jakoś mi uciekł.
Gra mi się nie znudzi. BETA mi się nie znudzi. I powiedz dlaczego znów kłamiesz ? =/
1 raz i to wszystko.... dobre sobie [łapie za dolną powiekę oka i pyta] Jedzie mi tu czołg ? ;>
Nie chce mi się wierzyć, że byś przetestował tudzież chciał sprawdzić jak się gra chociażby Mnichem.
W grze jest 5 postaci więc = się to 5 krotnym ukończeniem/przejściem bety.
Ja też po obejrzeniu filmików i innych Lets Playów miałem the one faworyta. Okazał się nim Wizard
Mało tego czułem to w kościach, że to będzie moja 1st postać jaką zagram w finalnej wersji zaraz po tym jak Blizzard ją zaprezentował. Przeczucia złego nie miałem bo potwierdziły to kolejne Gameplaye. Gdy udało mi się dorwać BETE z miejsca grałem Wizardem i frajdę miałem nie ziemską z zagrania w ten tytuł :). Ale oczywiście głupio by było nie zagrać innymi postaciami mając możliwość taką. Potem że się tak wyrażę poszedł Barbar na ruszt i on również zrobił na mnie piorunujące wrażenie jako postać, która walczy w zwarciu. Kombinacje Miecz + tarcza albo 2 bronie. Masowe ataki co potrafią 4 naraz zmiażdżyć ... skoki i inne no fajna zabawa. 3 Przyszedł Mnich i on to całkowicie mi narobił problemów bo jego możliwości ciosania mobów oraz styl walki widziałem na filmikach z Blizzconu 2009. Ten to w ogóle jest roz*******acz. I miałem problem kim zagrać jako pierwszym oraz kim jako pierwszym z postaci walczących na dystans [bo potem przyszedł DH, który "podbił me serce" atakiem "Rapid Fire"] oraz postaciami walczącymi w zwarciu. Więc znowu testy i przechodzenia i zagłębiania się w szczegóły kto lepiej ciosa w moim oczach i kto lepsze oczekiwania spełnia. Postaciami takimi jak Wizard, Mnich <--- nimi gram bezapelacyjnie. Barbarzyńca, Demon Hunter <-- nimi również zagram ale po czasie i to dłuższym lecz nie wykluczam grania. Najgorzej w notowaniu wypadł Szaman Voodoo ;/. On mnie do siebie nie przekonał. Grając nim nie miałem ''oh'' ''ahów'' wielkiego ''WOOOOW'' i tej frajdy przed monitorem jak w przypadku Wizarda czy Monka chociażby. Może postać sama w sobie potem się przegryzie jak się nią będzie miało większy lvl ale wiem, że tą klasą zdecydowanie nie zagram. Jakby dla mnie w ogóle nie istniała. Odpadła w moim rankingu definitywne.
Jeszcze przyszedł do tego Co-Op z ludźmi z gram.pl oraz w grach publicznych. Na grze 4 osobowej z różnymi klasami to jest dopiero frajda. Jeden drugiego uzupełnia. Ten wali z tego, ten z tamtego no niezła frajda.
Więc nie mów mi takich bzdur że byś zagrał raz i to wszystko bo w to nie uwierzyłbym =.=

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 15:18, Braveheart napisał:

Ha to Ty pamiętasz taki tytuł jak Nox ? :D... Gra ogólnie rzecz biorąc zajedwabista jednym
słowem :) EOT


A czemu miałbym nie pamiętać starych gier ? Dużym jestem chłopcem i graczem jestem od wielu wielu lat :)
A co do mojego poprzedniego posta. Owszem, grałbym tylko raz bo to jest beta. Nie interesują mnie inne postacie poza tymi, którymi bym rzeczywiście grał, które mi się podobają. Nigdy nie lubiłem grać magiem, nekromantom, łucznikiem, amazonką czy innymi dziwnymi klasami. Zawsze mnie interesował tylko wojownik - paladyn. Zawsze mnie kręcił ich zakon. Reszta postaci zdecydowanie mnie nie interesuje i w samym Diablo 3 też. Więc jedynie kim bym zagrał tak na poważnie do mnich. I wystarczyło by mi zagranie tylko raz w betę. Wszystko można ogarnąć grając jedną postacią. Szkoda czasu grać aż do znudzenia w coś co zaraz wyjdzie na dniach i sobie popsuć smak, przechodząc po raz kolejny pierwszy akt :P To gra i się w końcu znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też odnieśliście takie wrażenie, że DH został znacznie wzmocniony po ostatnim patchu?
Wcześniej można było nią (bo gram oczywiście kobitką) robić niezłą rzeźnię, ale teraz to już całkowita masakra na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:42, Abi_Dalzim napisał:

Czy Wy też odnieśliście takie wrażenie, że DH został znacznie wzmocniony po ostatnim
patchu?
Wcześniej można było nią (bo gram oczywiście kobitką) robić niezłą rzeźnię, ale teraz
to już całkowita masakra na ekranie :)

Może się mylę, ale wydaje mi się, że obniżona została ilość Hatred potrzebna do użycia Rapid Fire, co powoduje jeszcze większy chaos, niż dotychczas. Dmg zresztą też chyba wzmocnili.

Ogólnie to też zauważyłem, że po patchu DH gra się jeszcze lepiej. Ta klasa jest świetna :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:46, Renzov napisał:

Może się mylę, ale wydaje mi się, że obniżona została ilość Hatred potrzebna do użycia Rapid Fire

Na razie nie doszedłem w poziomach do runki, która odblokowuje obniżenie zapotrzebowania Hatred na RF, ale też mi się wydaje, że ta umiejętność mniej teraz "żre". Albo (być może), wiem trochę więcej o grze niż za pierwszym podejściem , lepiej ubrałem postać itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:52, Abi_Dalzim napisał:

Na razie nie doszedłem w poziomach do runki, która odblokowuje obniżenie zapotrzebowania
Hatred na RF, ale też mi się wydaje, że ta umiejętność mniej teraz "żre". Albo (być może),
wiem trochę więcej o grze niż za pierwszym podejściem , lepiej ubrałem postać itp.?

Ogólnie rzecz biorąc dobrze zauważyłeś :D.... DH uległ drastycznym zmianom i to na spory + :D
Grałem z Renzovem na Co-Opie. On miał trochę mniejszy lvl od mojego. Ale jak już dorwał Rapid Firea to całkowitą rzeźnię robiliśmy. Nikt nie miał szans podejścia. 2 Wiązki tej lepszej wersji gdzie Hatred schodzi baaaardzo powoli i seria może trwać naprawdę długo = Masakra. Do Kinga dojść nie zdążyliśmy bo musiał lecieć. Ciekaw jestem jak mu by life schodził przy tych dwóch wiązkach... oj jestem ciekaw :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:33, Braveheart napisał:

Grałem z Renzovem na Co-Opie. On miał trochę mniejszy lvl od mojego. Ale jak już
dorwał Rapid Firea to całkowitą rzeźnię robiliśmy. Nikt nie miał szans podejścia. 2 Wiązki
tej lepszej wersji gdzie Hatred schodzi baaaardzo powoli i seria może trwać naprawdę
długo = Masakra. Do Kinga dojść nie zdążyliśmy bo musiał lecieć.

Ty nie zrzucaj tego na mnie, bo sam chciałeś już zakończyć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:09, Drazok napisał:

Co-Op jest na takiej samej zasadzie co w d2, czyli wytrzymałość mobów rośnie ?

Oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:24, Drazok napisał:

Fajnie by było jak by znowu działał trik /players8 .

Człowieku co Ty w ogóle za pytanie zadajesz... i bzdury pleciesz =.=
Players 8 ten śmieszny kod nie zawsze działał w D2 poza tym działał tylko na singlu i nie wyobrażam sobie bić solo monstrów na samym starcie albo później gdzie praktycznie itemy się ma dosłownie crapowate a potworów ma 8x więcej life, dmgu i of kors expa.... więc nie wiem..
W D3 nie będzie typowego singla więc takie zagrywki jak players X odpadają.... =.=
Chciałbym zobaczyć kogoś w akcji na tym kodzie hehehe.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:51, Braveheart napisał:

Players 8 ten śmieszny kod nie zawsze działał w D2 poza tym działał tylko na singlu i
nie wyobrażam sobie bić solo monstrów na samym starcie albo później gdzie praktycznie
itemy się ma dosłownie crapowate a potworów ma 8x więcej life, dmgu i of kors expa....

Robiłem solo ballruny na hellu na /players8...

@Drazok

Dnia 17.04.2012 o 20:51, Braveheart napisał:

Fajnie by było jak by znowu działał trik /players8 .

Tyle, że w Diablo 3 /players4 nie dawałoby żadnych bonusów. Grając w grupie, nie dostaje się więcej doświadczenia za zabijanie potworów. Natomiast ilość przedmiotów grając w grupie nie zwiększa się dla ciebie więc na /players4 i tak zdobywałbyś taką samą ilość przedmiotów jak grając bez tego triku.
Więc ta komenda oprócz zwiększenia stopnia trudności nic by ci nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że komenda players działała co do zasady na rozszerzeniu, z gołym diablo 2 były problemy. Jest w tym coś budzącego niesmak, mało konsekwentnego. W końcu cała filozofia gry na solo traciła sens, skoro efekt nabijania przez miesiąc levelu może zostać osiągnięty w kilka godzin przez wpisanie 8 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:07, Jeggred napisał:

Robiłem solo ballruny na hellu na /players8..

Hmmm to powiedz mi :) jak możesz kim i jakimi przedmiotami o ile pamiętasz of kors :)

@Drazok
O czym Ty stary w ogóle myślisz. Gra jeszcze nie wyszła a ten o kodach nawija =.= i komedach players8
[brawo]
Ok, dobrze wiedzieć że nie będzie już więcej expa, zawsze jeszcze zostaje inforno.
W D3 masz maksymalny 60 lvl a nie 99 jak w w D2. Z resztą Diablo 3 to już praktycznie zupełnie inna bajka.
Jedyne co to może łączyć te dwie gry to hmm chociażby skróty i język BNu.. no i pewnie jeszcze kilka pojedynczych mało znaczących rzeczy by się znalazło :)

Dnia 17.04.2012 o 21:07, Jeggred napisał:

Przynajmniej gra robiła się mniej prosta.

Na Hellu w D2 było już nie tak prosto bo były immuny i taka np czarodziejka na serio miała spore kłopoty....
Nie mówiąc o tym, że na singlu prawie że słów runicznych nie można było robić. Bo te lepsze wołały HRsów a te zanim wydropiły to ohohoho.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.
Przez tą komendę gra robiła się trudniejsza, i tylko o poziom trudności mi chodziło (zwłaszcza na początku).
Co innego że bez dodatkowego expa nie da rady puźniej normalnie wygrywać (na tym kodzie).
Co jest złego w tego typu urozmaiceniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się