Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 22:30, Drazok napisał:

Przez tą komendę gra robiła się trudniejsza, i tylko o poziom trudności mi chodziło (zwłaszcza na początku).

No a efektem ubocznym jest 8x większy exp.. ]:-> [Diabelski śmiech w tle]

Dnia 17.04.2012 o 22:30, Drazok napisał:

Co jest złego w tego typu kodach ?

Sam odpowiedz sobie na to pytanie.... =.=
Bo aż mi się tego komentować nie chce.. gramowicz Eassu chyba wyczerpał temat swoją wypowiedzią.
Z resztą to tak jakbyś się mnie chciał zapytać. Co złego jest w stronach torrentowcyh ;-)

Pozdrawiam.

EDIT:
Ha zdążyłem odpowiedzieć na pierwowzór posta zanim jeszcze edytowałeś mihihihihi ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:13, Braveheart napisał:

Hmmm to powiedz mi :) jak możesz kim i jakimi przedmiotami o ile pamiętasz of kors :)

Nekromanta na szkielety i wybuch zwłok. Grałem na singlu, więc nie miałem żadnych super itemów typu Enigma, HotO itp. Udało mi się wydropić Wizardspike, Homunculusa z niskim ED, Viper z chyba 30% resy, Shako, TG. Merc biegał z Crescent Moon i Shaftem.
Jako, że na singlu nie ma lagów więc niewiele mogło mnie zabić. Szło powoli, nie mogłem lecieć na chama, ale dawało rade. Dobiłem nim do bodajże 86lvlu zanim mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:33, Braveheart napisał:

EDIT:
Ha zdążyłem odpowiedzieć na pierwowzór posta zanim jeszcze edytowałeś mihihihihi ]:->


Jesteś tego pewien ?

Najwyraźniej lubisz w d2 co innego niż ja x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:46, Jeggred napisał:

Nekromanta na szkielety i wybuch zwłok. Grałem na singlu, więc nie miałem żadnych super
itemów typu Enigma, HotO itp. Udało mi się wydropić Wizardspike, Homunculusa z niskim
ED, Viper z chyba 30% resy, Shako, TG. Merc biegał z Crescent Moon i Shaftem.
Jako, że na singlu nie ma lagów więc niewiele mogło mnie zabić. Szło powoli, nie mogłem
lecieć na chama, ale dawało rade. Dobiłem nim do bodajże 86lvlu zanim mi się znudziło.

I teraz wszystko jasne :), a to, że nie miałeś Enigmy czy HOTO to wiesz nawet nie musiałeś wspominać bo tych RW nie da się na singlu zrobić. One tam po prostu nie działają i tyle no chyba, że sami je zrobimy poprzez Hero Editora ale co to za przyjemność z gry ?... żadna. Ale jednak itemy które wymieniłeś mogę sporo zmienić. W szczególności Homunculus :). Pal licho ed ważne, że daje to co daje :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:47, Drazok napisał:

Jesteś tego pewien ?

Tak jestem tego pewien. =.= wcześniej napisałeś "Co jest złego w tego typu kodach ?"
potem kodach zmieniłeś na "urozmaicenia" <--- yeaaaa right. Urozmaicenia.. tak sobie tłumacz
Z zmodyfikowałeś do 2 minuty później

Dnia 17.04.2012 o 22:47, Drazok napisał:

Najwyraźniej lubisz w d2 co innego niż ja x]

Czyli uczciwą grę ?....
Gdyby Blizzard w ustawieniach gry dał taką opcję np "Graj z trudnością odpowiednią ilości graczy x" to jeszcze rozumiem. Ogólnie rzecz biorąc jeśli nie miałeś farta na drop to potem na serio można było gówno zdziałać i z czy bez komendy players nie szło tak łatwo.
EDIT:
Z mojej strony EOT jeśli chodzi o tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 23:01, Braveheart napisał:

Czyli uczciwą grę ?....


Jaka uczciwość w singlu ?
Przez ten kod gra robiła się dla mnie jeszcze bardziej trudniejsza (więcej rozrywki), a grałem for fun.
Grę i tak przechodziłem tylko raz daną postacią w singlu (na 3 poziomach trudności), nie wracałem do wcześniejszych bosów, więc dla mnie miało sens takie spowolnienie rozgrywki.
Nie zagrywałem się w diablo aż tyle co ty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 23:20, Drazok napisał:

Jaka uczciwość w singlu ?

Taka, że w singlu mogłeś robić z "sejwami" co ci się żywnie podobało. Mody, kody i inne hero editory które mogły odmienić rozgrywkę.

Dnia 17.04.2012 o 23:20, Drazok napisał:

Przez ten kod gra robiła się dla mnie jeszcze bardziej trudniejsza (więcej rozrywki), a grałem for fun.

Hmm dziwnie to zabrzmiało. Więcej rozrywki w trudniejszej grze :P i to jeszcze 4 fun. Prawie jak Hardcore gamer :P

Dnia 17.04.2012 o 23:20, Drazok napisał:

Nie zagrywałem się w diablo aż tyle co ty ;p

Zapewne tak było. Gdyż ja z singla z miejsca uciekłem na Close Battle Net gdy miałem taką możliwość, który zjednoczył setki tysięcy graczy z całego świata [między innymi mnie] i do dziś jednoczy serwery wciąż stoją.. Ja na szczęście już jestem na emeryturze jeśli chodzi o Diablo II bo zęby na niej zdarłem a na Diablo III już szykuje dziąsła. ]:->
Poza tym nie jedna nowa gra nie ma takiej ilości graczy jak Diablo II, który już trochę czasu jest. Ludzie tam odchodzą i przychodzą ale również i zostają. Ja należę do tej pierwszej grupy bo od wielu lat tam się nic nie zmienia. Mimo iż Blizzard daje ludziom nowe patche to one zbytnio nic nie wprowadzają nowego...
Znam tą grę jak własną kieszeń i mam dość tej wiedzy na jej temat xD. Mam już dość tych buildów tego dążenia do perfekcji. Idealnego przydzielania atrybutów. Chce czegoś nowego, świeżego. Z diablo 2 to przyda mi się część słownika BNu i inne skróty :)
Rozrywka i fun to właśnie jest tam a nie na nudnym singlu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 20:03, KrzysztofMarek napisał:

Wikipedia powstała dopiero po tym, jak ja miałem dostę do internetu i , o ile pamięć
mnie nie myli, po tym, jak powstało Diablo 1. Pierwszą grą (taką pełnoprawną! bo strzelania
do kosmitów nie liczę), w którą grałem był Doom. Nie możesz się dziwić, że mam nieco
inne zdanie niż wikipedia. Wikipedia powstało ndopiero bodaj w 2001 roku - popraw mnie,
jeśli pamięć mnie zawodzi.
Co do tego, ze jestem najstarszy na grame: nie wiem, bo sam znam parę osób w moim (mniej
więcej) wieku z gram.pl.

Witaj

Lill Offtop

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło z tym Expansion Setem. I tu nie chodzi o inne zdanie niż wikipedia bo jak wiemy to nie jest do końca źródło takowe na które się można powoływać.
Ale w tym przypadku wikipedia się nie myli. Kiedyś najzwyczajniej w świecie DLCki nie istniały i nie było na to nawet innej definicji czy nazewnictwa a o dostępie do internetu chociażby w Polsce nie wspominając. Tak samo jak nie było kiedyś Steama czy Origina. Miałbym wtedy rzekome DLC pobierać gdzieś w szkole albo w bibliotece na dyskietki czy co ? i potem ładować je u siebie na kompie?. Przecież to śmieszne by było. Dawniej polityka gier była zupełnie inna. Firmy nam dawały w 100% pełne wersje gier [a nie jak dziś] a za jakiś czas najzwyczajniej w świecie otrzymywaliśmy ewentualny dodatek/rozszerzenie na osobnej płycie za osobne pieniądze. Niedługo pewnie przyjdą takie czasy, że dostaniemy grę do niej mase DLC potem dodatek i do dodatku następne DLC [Kto wie czy już tak nie jest] Polityka gier uległa znacznym zmianom a wiele firm już nie jest tymi samymi firmami co kiedyś

Dnia 16.04.2012 o 20:03, KrzysztofMarek napisał:

Pewnie są to wrogie plotki, bo duchem jestem młody, czyż poważny
facet może grać w takie głupie gry jak Skyrim? A ja gram...

Najwidoczniej można i co w tym złego. Takich przykładów można masę podać. Czy takiemu Hugh Hefnerowi wypada się obracać, mieszkać/spać w towarzystwie ponad dwukrotnie młodszych od siebie kobiet ? :>
Co w tym złego, że inwalida chce zdobyć K2, bądź ludzie, którzy wyglądają na poważnych oglądających anime.
Takich przykładów można by wymieniać i wymieniać. Z mojej strony EOT jeśli chodzi o kwestie o której napisałem.

End Offtop

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:49, rhyz napisał:

Skoro jest tylko białe/czarne to powiedz mi ile godzin trzeba grać dziennie żeby juz
nie być casualem? Ktoś pisał, że 2h dziennie (=60h w miesiacu) to wciąż casual. Może
60h w tygodniu? Ja wiem, że jest już późna pora, ale to bzdury są. Casual to gracz przypadkowy,
który gra od czasu do czasu, w przypadkowe tytuły, na różnych platformach, nie jest fanem
żadnej konkretnej gry, serii, gatunku. Jak ktoś gra tylko wg konkretnych upodobań bo
np. gra w gry od 25 lat a nie od 5 to chyba naturalne, że będzie grał kilka godzin w
tygodniu, raczej nie w tytuły casualowe tylko np. w Championship Managera itd. I co,
też ze względu na ilość godzin nazwiesz go casualem?

"I przyszedł czas.... że żywcem została pogrzebana Hrabina.."
I przyszedł czas, że zaczynamy uciekać w cyferki liczby i średnie bo ponoć nie kłamią.
Drogi rhyzu. Nie wiem czy to jest czarne/białe czy inne szare jak ktoś zauważył.
Zresztą odpowiedziałeś na to co chciałeś odpowiedzieć. O przypadkowym graczu oraz graniu i znaczeniu definicji już trąbiłem. Mało tego powołujesz się na wikipedie, która nie jest do końca wiarygodnym źródłem w której każdy może coś dodać od siebie. Tak samo jakbym chciał powiedzieć, że Casual game a Casual gamer/player to też dwie zasadnicze różnice czyż nie ? :>. Chyba nie ma "Nienormalnych graczy" jak takiego zdefiniujesz ?, że gra raz na miesiąc. Ilość lat grania chyba też nie wchodzi w rachubę. Mogę mieć 20 różnych gier i dziennie grać te 2 godzinki w byle jaką bez jakiegoś tam zaangażowania większego czy ją ukończę czy też nie. Po prostu sobie gra bo to rozrywka dla niego jest i tyle. Pisałem wcześniej, że wyraz "Casual" [znaczenie jego znamy] został w takie coś idealnie "wkomponowany" bo pasuje do wszystkiego po trochu.
Mogę tu wyskoczyć z innym przykładem.
Nie gram cały tydzień albo dwa a potem jak się wpienię to gram 48h bez przerwy w byle jaką grę jak ten opętany. I co nazwiesz mnie hardkorowcem czy czsualem ? :>
A może Casualowym Hardkorowcem ? Też by pasowało. Może jednak warto zrobić hybrydy :P
Z mojej strony EOT
Sorry, że odpisuje z opóźnieniem ale lepiej późno niż później :P.

@Renzov
"Ty nie zrzucaj tego na mnie, bo sam chciałeś już zakończyć... :-)"
Ty, Ty , Ty!!! nie przeinaczaj faktów. To Tobie się od kilku dni się gdzieś śpieszy i masz niby pełne ręce roboty i brak czasu na cokolwiek.
Coś tam marudziłeś, że się zaraz musisz zawijać więc ja zaproponowałem, żebyśmy chociaż Caina uratowali więc się zgodziłeś :P. Trzeba było jasno się określić ile Ci zostało czasu
Z resztą

@Temat
Właśnie z Renzovem wczoraj mieliśmy okazję przetestować do końca na 12 lvlach każdy 2x DH.
I zobaczyć jak szybko Kingowi będzie schodzić life przy dwóch wiążkach "Rapid Fire" Mniej więcej 1/3 życia mu zlazła od momentu jak zaczęliśmy częstować go serią bełtów :D dopóty się nam "Hatred" nie wyczerpał.
King zdechł ku mojemu zaskoczeniu jeszcze szybciej niż przewidywałem. Polecam takiego Co-Opa :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Blizzard wprowadził nową łatkę do bety, i wychodzi na to, że osoby które nie mają dostępu do bety i tak mogą się zalogować i grać w Diablo 3. Tak wynika z oficjalnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 11:20, Jeggred napisał:

Hm, Blizzard wprowadził nową łatkę do bety, i wychodzi na to, że osoby które nie mają
dostępu do bety i tak mogą się zalogować i grać w Diablo 3. Tak wynika z oficjalnego
forum.


To prawda. Kazdy moze zagrac jesli ma konto battle net i zalozonego battle.taga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 13:45, BoloMaster napisał:

strasznie się napaliłem na tą betę, ale mój entuzjazm nieco przygasł, gdy instalator
zażądał 15 GB na dysku:(
Może do jutra się ściągnie:)


mniej trzeba, pełna wersja gry będzie tyle wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. ktoś już coś wie na temat domu aukcyjnego za gotówkę i jak będzie Polska traktowana? Ogólnie z tego korzystać nie chce ale bardzo mnie ten temat ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się