Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2012 o 19:25, Coolasik napisał:

No i dlatego właśnie serwery są wyłączone bo próbują naprawić błąd przez, który wszyscy
nawet bez dostępu do bety mogli grać :P Z tego co pamiętam Wilson wyraźnie powiedział,
że szansa na otwartą bete to ok 1%, więc na twoim miejscu przygotowałbym się na to, że
po naprawieniu błędu jednak bez klucza nie pograsz(oczywiście istnieje szansa, że blizz
chce zrobić stress testy i każdy będzie mógł grać przez te 2 tygodnie, ale szczerze w
to wątpię).


Jak tak, to wielka szkoda że za puźno się zorientowałem z tym błędem ;/
Ale po co by wtedy zamykali serwery w europie, jak "błąd" występuje tylko w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 20:33, Gosu napisał:

Dziwi mnie jednak to ze szukaja od samego rana przyczyny i probuja ja zalatac, czyzby
ktos sie im wlamal i udostepnil bete?

Hmm coś w tym jest ale wątpię. Ten ktoś musiałby po drodze anulować możliwość zagrania w BETE bez klucza przypisanego do konta [tak mi się wydaje] albo wytworzyć tonę kluczy... albo Bóg wie co jeszcze zrobić.
Choć najświeższe info w Breaking News mówi coś że być może ruszy o 3 p.m PDT. W Los Angeles jest aktualnie [dopieo ? xD]11:44 więc jeszcze sobie troszkę poczekamy :)
Ja ogólnie [na szczęście] się ostro nagrałem w BETE lecz nie ukrywam faktu, że jeszcze kilka razy tego nieszczęsnego Leorica zabił :P bo przecież znów ją zaktualizowali a mają to zrobić jeszcze raz. Może coś znów zmienili/dodali :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 20:45, Braveheart napisał:

Choć najświeższe info w Breaking News mówi coś że być może ruszy o 3 p.m PDT. W Los Angeles
jest aktualnie [dopieo ? xD]11:44 więc jeszcze sobie troszkę poczekamy :)


No ja tez poczekam, tylko ze 3 tygodnie :D

Dnia 18.04.2012 o 20:45, Braveheart napisał:

Ja ogólnie [na szczęście] się ostro nagrałem w BETE lecz nie ukrywam faktu, że jeszcze
kilka razy tego nieszczęsnego Leorica zabił :P bo przecież znów ją zaktualizowali a mają
to zrobić jeszcze raz. Może coś znów zmienili/dodali :P


Ja nie jestem typem analizowania milion razy tego samego, siedzenia w statystykach, sprawdzania etc etc.
No ale wiem ze sporo ludzi to bawi wiec zycze milego grania do 1 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 20:49, Gosu napisał:

No ja tez poczekam, tylko ze 3 tygodnie :D

No ja tez. Chcąc czy nie chcąc czekam i tak czy siak jednak żeś Panie trochę zaokrąglił z tymi tygodniami.
3 tygodnie to 21 dni a do premiery zostało prawie 4 tygodnie bo 26 dni dokładnie :P
A takie granie w BETE to jest jak słychanie muzyki z odtwarzacza mp3/mp4 podczas długiej podróży samochodem z punktu A do punktu B :P

Dnia 18.04.2012 o 20:49, Gosu napisał:

Ja nie jestem typem analizowania milion razy tego samego, siedzenia w statystykach, sprawdzania
etc etc

Ale kto tu mówi od prowadzeniu statystyk. Anyway BETA ogólnie rzecz biorąc uległa sporym zmianom od dnia w którym można było w nią zagrać. Takie chociażby klasy postaci i ich skille. Nie wspominając już o DH, który całkowicie został zmieniony.

Dnia 18.04.2012 o 20:49, Gosu napisał:

No ale wiem ze sporo ludzi to bawi wiec zycze milego grania do 1 maja :)

A dziękuje bardzo :P

@Temat
Hmmm chyba jednak nie do końca BETA została udostępniona dla wszystkich...
Logując się swoim kontem [na którym nie mam klucza] i nie mogę bezpośrednio pobrać klienta BETY ni w ząb nie szło się zalogować. Za każdym podejściem miałem error 315300 [Patrz screen niżej]
Jednak logując się kontem na którym mam możliwość grania w BETE do którego klucz jest przypisany zalogować się mogłem bez problemu jak i grać więc nie wiem w tym momencie o co chodzi...

Pozdrawiam.

20120419053208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio mieć rację, ale Ci co nie mają dostępu do bety to nie pograją. Widocznie coś spartolili i dlatego BN został wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po jednokrotnym przejściu Bety postacią mnicha na razie sobie odpuszczam, żeby sobie większego smaka narobić na pełną wersję. Chociaż pewnie i tak jeszcze odpalę, żeby jeszcze jakąś inną postać w tym samym stopniu wypróbować i apetyt powiększyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 10:44, RakuPL napisał:

Ja po jednokrotnym przejściu Bety postacią mnicha na razie sobie odpuszczam, żeby sobie
większego smaka narobić na pełną wersję. Chociaż pewnie i tak jeszcze odpalę, żeby jeszcze
jakąś inną postać w tym samym stopniu wypróbować i apetyt powiększyć ;)


użyczysz dostępu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 10:58, Tobi88Pl napisał:

Wiecie czy jest dostępne demo Diablo 3. Tak jak było ze starcraftem 2 ? I czy wo gule
będzie demo ?

Niet, dema nie ma i na 99 % nie będzie (przed premierą). Jest beta, ale tylko dla wybranych osób, którzy odpowiednio wcześnie się do niej zapisali. Wczoraj niby przez chwilę była dla wszystkich ale to raczej ktoś z Zamieci coś poknocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem demo pojawi się niedługo po premierze. To co wczoraj udostępnił Blizz miało info że to Startter Edition i że można go apgrejdowac do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:23, Lukass20 napisał:

Moim zdaniem demo pojawi się niedługo po premierze. To co wczoraj udostępnił Blizz miało
info że to Startter Edition i że można go apgrejdowac do pełnej wersji.


No to jest możliwe bo Starter Edition jest dość popularny u blizzarda ostatnim czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:12, Abi_Dalzim napisał:

Czy tylko ja nie mogę grać (sprawdzałem rano i teraz - błąd 3003) czy wszyscy posiadacze
bety tak mają?

Wejdź w Options -> Account i w Server Region Selection zmień z Europe na The Americas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:14, Jeggred napisał:

Wejdź w Options -> Account i w Server Region Selection zmień z Europe na The Americas.

Dzięki, pomogło :)

A czemu to teraz takie cyrki wyprawiają? Wcześniej wszystko chodziło OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się