Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 13:49, Magok napisał:

Chce mieć po prostu zwykłe siekanie mieczem ale nadal się tego nieda zmienić.

Człowieku.... czy Ty zdajesz sobie sprawę co Ty piszesz ? xDDDDDDD trolololo
Siekanie mieczem ? hmph [aż muszę się przed monitorem powstrzymać od śmiechu]
Chcesz sieczkę mieczem tudzież walkę w zwarciu graj Barbarzyńcą albo Mnichem]
WD to czary mary i inne on nie ma takiego stylu.... teraz to mnie zagiąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:56, Braveheart napisał:

> Chce mieć po prostu zwykłe siekanie mieczem ale nadal się tego nieda zmienić.
Człowieku.... czy Ty zdajesz sobie sprawę co Ty piszesz ? xDDDDDDD trolololo
Siekanie mieczem ? hmph [aż muszę się przed monitorem powstrzymać od śmiechu]
Chcesz sieczkę mieczem tudzież walkę w zwarciu graj Barbarzyńcą albo Mnichem]
WD to czary mary i inne on nie ma takiego stylu.... teraz to mnie zagiąłeś.


No chyba żartujewsz i nie wmawiasz mi, że taki szaman nie może bić zwyczajnie mieczem czy inną maczugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:57, Magok napisał:

No chyba żartujewsz i nie wmawiasz mi, że taki szaman nie może bić zwyczajnie mieczem
czy inną maczugą?

Nie, nie żartuje i nie wmawiam Ci. Nie mów, że o tym nie wiedziałeś? To nie Diablo 2 gdzie chociażby czarodziejka mogła założyć miecz i iść bić. Tyle przeca różnych gameplejów jest.
Każda klasa ma swój styl walki. Miecz czy maczugę pewnie założyć możesz bo jak broń daje dobry dmg to z tej broni rośnie dmg skilla.

EDIT:
Z resztą czy Ty na serio chciałeś iśc walczyć i machać mieczami postacią, która kompletnie się w tym nie specjalizuje ?
Jakby to wyglądało. Zanim byś zabił stwora to by minęło...eee lol? eee bo innego słowa chyba tu nie idzie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zdzwłeś i strasznie się dziwie blizzardowi, że na coś takiego się zdecydował, z drugiej strony jak to możliwe, że na samym początku mogłeś prawym przyciskiem bić mieczem?

Nie wiem jak wy ale ja uważam to po prostu za głupotę w końcu po co taki szaman może nosić broń gdy nie może nią walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:49, Magok napisał:

Chce mieć po prostu zwykłe siekanie mieczem ale nadal się tego nieda zmienić.


Blizzard jakiś czasem temu wspomniał, że ma być to możlwie w pełnej wersji gry.

Dnia 21.04.2012 o 13:49, Magok napisał:

> Właśnie mam takie pytanie czy początek w normalnej wersji będzie ten sam co w becie?

Raczej wątpię. Początek czyli co masz na myśli ... pierwsze 4 sekundy gry ? hahahah
Pytanie żeś zadał.. Początek jak i start najprawdopodobniej będzie zupełnie inny, bardziej
tajemniczy jak i dojście do samego Kinga..


Jedyną rzeczą jaką różni się początek bety od początku pełnej wersji gry będzię krótki wstęp opowiadający o wybranej przez ciebie postaci, reszta ma podobno pozostać bez zmian.

@Conficker
Kule życia, automatyczne rozdawanie statystyk zostaje i blizzard nie ma zamiaru zmieniać tego w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!! ;( Ludzie tragedia ! Diablo III beta nie chce mi się instalować, instalacja stoi na 0% cały czas, w ogóle nie idzie dalej, czego to może być przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:04, Magok napisał:

No to mnie zdzwłeś i strasznie się dziwie blizzardowi, że na coś takiego się zdecydował,

Bo ja wiem.... Na serio chciałeś iść w bezpośrednie zwarcie klasą kompletnie nie przygotowaną w taki styl walki?

Dnia 21.04.2012 o 14:04, Magok napisał:

z drugiej strony jak to możliwe, że na samym początku mogłeś prawym przyciskiem bić mieczem?

Bo to był podstawowy z najbardziej podstawowych ataków. Można by rzecz tymczasowy - awaryjny.? Po wbiciu pierwszego levelu zastępowany jest pierwszym podstawowym skillem, który nie kradnie many.
Nie można z tego co się orientuje do niego powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że po zabiuciu kilkudziesięciu stworów z pierwszego skilla chciałem też wypróbować coś innego w tym wypadku broń w zwarciu a tu zaskoczenie i się nieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:09, Braveheart napisał:

> No to mnie zdzwłeś i strasznie się dziwie blizzardowi, że na coś takiego się zdecydował,
Bo ja wiem.... Na serio chciałeś iść w bezpośrednie zwarcie klasą kompletnie nie przygotowaną
w taki styl walki?


Na ostatnim Blizzconie blizz mówił, że ma zamiar wspierać niecodzienne rodzaje buildów takie jak np dh i wizz walczący w zwarciu. Podstawowy atak będzie możliwy do wybrania w pełnej wersji gry a przynajmiej taka jest wersja Bashioka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:11, Magok napisał:

Nie wiem jak wy ale ja uważam to po prostu za głupotę w końcu po co taki szaman może nosić broń gdy nie
może nią walczyć.

EDIT:
Dmg z broni zwiększa dmg skilla. Tutaj nie ma drzewka skilli, które byśmy levelowali i maksowali. Z resztą Doctor zapewne ma swoje bronie unikatowe coś na zasadzie jak Wizard różdżki. I potrzebne mu są tylko do noszenia.
Czy na serio chciałbyś walić takim mieczykiem na powiedzmy koszmarze ? Gdzie masz skille takie, ze mała bania! lol Na serio pytania to ty lubisz zadawać.

Dnia 21.04.2012 o 14:11, Magok napisał:

Chodzi o to, że po zabiuciu kilkudziesięciu stworów z pierwszego skilla chciałem też wypróbować coś innego w tym > wypadku broń w zwarciu a tu zaskoczenie i się nieda.

No niby coś może i w tym jest ale, to nie ta klasa i nie ten typ walki... proste. To tak jakbyś chciał do samochodu sportowego przyczepić naczepę od tira i zastanawiał się dlaczego to auto nie jest wstanie nawet ruszyć a nawet jeśli to dlaczego tak powili jedzie...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:13, Coolasik napisał:

Na ostatnim Blizzconie blizz mówił, że ma zamiar wspierać niecodzienne rodzaje buildów
takie jak np dh i wizz walczący w zwarciu. Podstawowy atak będzie możliwy do wybrania
w pełnej wersji gry a przynajmiej taka jest wersja Bashioka.

Nawet jeśli to w to im graj jednak.... Co to miałby być niby za atak i skille ? "Pioruński dotyk mieczem" Uderzenie mieczem w potwora = wybuch błyskawic ?. To jednak i tak jest dziwne. Niech robią co chcą. Blizzard i tak zapewnia graczy [oby dotrzymał słowa], że buildów i kombinacji ma być sporo więc nie wiem na co jeszcze takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heya
Gram Mnichem i mam pytanie. Odkąd kupiłam secondary skill (corpses from the ground), moja postać nie uzywa broni do atakowania. Da siet o jakoś pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:20, Magok napisał:

No czyli jedyna nadzieja w tym, że w pełnej wersji będzie już normalnie.

Aha czyli będziesz miał zamiar latać postacią co specjalizuje się w czarowaniu i innym przyzywaniu tyle, że wolisz takiej postaci dać miecz ? lub topór.. Miłego przechodzenia gry. Widzę już na starcie chcesz mieć poziom trudności "Koszmar", który sam sobie takim stylem gry zafundujesz. Godne podziwu, niekonwencjonalne lecz głupie i nierozsądne. Prędzej bym jajko zniósł zanim miałbym przejść tak grę bądź zabić jakiegoś bossa...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:31, Pupu2 napisał:

heya
Gram Mnichem i mam pytanie. Odkąd kupiłam secondary skill (corpses from the ground),
moja postać nie uzywa broni do atakowania. Da siet o jakoś pogodzić?

Kurde znów po raz NTy to muszę tłumaczyć :D
Mnich mimo iż walczy w swój specyficzny styl walki.
Proszę trzymaj link do mojego wcześniejszego posta bo już ktoś mniej więcej zadawał to samo pytanie co Ty.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=5115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po becie coś czuje że Diablo 3 sukces odniesie ale nie takie jak 2. Tak na prawdę mam poczucie singla w tej grze chociaż ciągle gram z ludźmi. Do tego dużo uproszczeń i mało generowanych miejsc (wiem to beta tylko kawałek) ale ale cóż na razie to wszystko statycznie widzę nawet katedra. Więc obawiam się o dalsze etapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:34, Braveheart napisał:

> No czyli jedyna nadzieja w tym, że w pełnej wersji będzie już normalnie.
Aha czyli będziesz miał zamiar latać postacią co specjalizuje się w czarowaniu i innym
przyzywaniu tyle, że wolisz takiej postaci dać miecz ? lub topór.. Miłego przechodzenia
gry. Widzę już na starcie chcesz mieć poziom trudności "Koszmar", który sam sobie takim
stylem gry zafundujesz. Godne podziwu, niekonwencjonalne lecz głupie i nierozsądne. Prędzej
bym jajko zniósł zanim miałbym przejść tak grę bądź zabić jakiegoś bossa...

Pozdrawiam.


Do mojej Wizardki lepszy mam topór i tarcze niż inne bronie ;) więc biorę co jest lepsze i co lepiej dodaje statystyk a nie to co by mi blizzard narzucił. Pewne ograniczenia mogą być np. jak w poprzednich Diablo że cieżka zbroja wymaga 200 siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się