Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 17:50, Malevyn napisał:

a w wowie mag czy kleryk biega z toporem ?

och, sorry, nie wiedziałem, że WoW jest wyznacznikiem kanonu fantasy. i, wiesz, logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 17:37, Robertcik1 napisał:

a dlaczego mag miałby nie chodzić z toporem? to sprzeczne z jakąś religią czy po prostu
zasadami moralnymi współczesnego społeczeństwa?


Nie widzę, aby miał górę mieśni tak jak Barbarzyńca. Po drugię jeśli się nie mylę mając ten topór w garści nadal jego skille są zasięgowe. Niesamowite. Po co było wymyślać różdżkę, skoro topór tak samo spełnia zadanie różdzki?

A po za tym naprawdę Cię to nie razi?-_-

Edit: Widzę, że odwołujesz się do kanonu. Gdzie w kanonie masz maga z toporem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony widać żę to kolejne uproszczenie gry które krytykuje, z drugiej zaś uważam że jak mag uniesie topór to może go sobie nosić. Tak było w D1 i to było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:00, Kafar napisał:

Też mam topór dwuręczny w szopie a nie mam mięśni jak barbarzyńca :D można ?:D


Ale czy będziesz w stanie wymachiwać nim przez kilka godzin walcząc z nieumarłymi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 17:59, lRayl napisał:

A po za tym naprawdę Cię to nie razi?-_-

nie. mag z toporem to czysta badasseria. ;)

Dnia 21.04.2012 o 17:59, lRayl napisał:

Edit: Widzę, że odwołujesz się do kanonu. Gdzie w kanonie masz maga z toporem?

mag bojowy jakoś dla mnie nowością nie jest. nawet jeśli chodzi o hack&slashe, nawet w Sacred taki był, kilka ładnych lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:02, lRayl napisał:

Ale czy będziesz w stanie wymachiwać nim przez kilka godzin walcząc z nieumarłymi?:P


Kilka godzin tak, ale czy z nieumarłymi..nie wiem. Sprawdzę przy okazji najbliższej wizyty na cmentarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:00, Kafar napisał:

Z jednej strony widać żę to kolejne uproszczenie gry które krytykuje, z drugiej zaś uważam
że jak mag uniesie topór to może go sobie nosić. Tak było w D1 i to było super.

Noszenie rozumiem, ale czemu dmg topora np:10-12 jest doliczany do dmg czaru XD tego nie ogarniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:05, scott napisał:

Noszenie rozumiem, ale czemu dmg topora np:10-12 jest doliczany do dmg czaru XD tego
nie ogarniam :P


No to jest kolejny element uproszczenia albo błąd. Jest tam range damage, spell damage i mele ? czy nie, bo nie pamiętam a nie mogę się zalogować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:05, scott napisał:

Noszenie rozumiem, ale czemu dmg topora np:10-12 jest doliczany do dmg czaru XD tego
nie ogarniam :P

To jest gra komputerowa, na jakiego grzyba doszukiwać się w niej logiki ?

A, że zwiększa obrażenia to bardzo dobre rozwiązanie do rogrywki. W końcu mag nie będzie patrzył tylko i wyłącznie na bonusy, ale również będzie musiał zwracać uwagę na obrażenia broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:05, scott napisał:

Noszenie rozumiem, ale czemu dmg topora np:10-12 jest doliczany do dmg czaru XD tego
nie ogarniam :P


Bo to akurat mający tysiąc lat legendarny zaginiony topór wykuty z magicznej pradawnej rudy specjalnie na zamówienie magów.
A, że każdy taki jest? No cóż. Przez przypadek użyto złego zaklęcia i topór zaczął się klonować.

A na serio. Tego się nie da wytłumaczyć. Tego po prostu nie powinno być.

Edit: Jeśli grał bym magiem to w PvE bym pewnie nie używał. W PvP pewnie w zależności, czy inni używają.
Ale nie będę miał tego dylematu ponieważ DH FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:12, Jeggred napisał:

A, że zwiększa obrażenia to bardzo dobre rozwiązanie do rogrywki. W końcu mag nie będzie
patrzył tylko i wyłącznie na bonusy, ale również będzie musiał zwracać uwagę na obrażenia
broni.

Eeee... kpisz sobie prawda ? XD To po co w grze H&s itemy ? Dajmy 1 - nazywa się ? broń !!! o tak i tylko różni statami i będzie uper .... dla magów są wandy niby w tej grze, a one daja dmg + właśnie te staty, ale po co nam wandy skoro załozymy duper tasak z mele dmg i tak tym sposobem nasz fireball (nie wiem czy jest w tej grze) będzie bił nie po 100 ale 250 :)

No ok to tylko gra, ale bez jaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze tu mi ktos odpowie:
1. jak moge strzelac z luku/uzywac rozdzki/sztyletu bedac wizardem? (poza sytuacjami jak skonczy mi sie mana, chodzi mi o uzycie na zadanie)
2. jak zmienic jedna z 2 podstawowych umiejetnosci ataku podczas walki bez wejscia do menu skilli i zginiecia
3. dlaczego gdy wyciagnie sie bron wizardowi ktory i tak jej nie uzywa damage spada z 20 na 3 i postac jest niegrywalna... kto wymyslil uzywanie damage broni ktorej sie i tak nie da uzyc jako damage czarow? paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem o co Ci chodzi
2. nie za bardzo się da dlatego jest ten system czyli cooldown aby nie robić tego podczas walki(zresztą grałem dopiero kilka godzin.
3. używa tej broni jak masz ją w dłoni.
Chłopaki znów nam się udało zapchać serwer jak by co to mam battletag taki jak nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyskakiwanie błędu numer 303 jest normalne (tzn. wina stoi po stronie Blizzardu) czy też jest coś nie tak z moim połączeniem z siecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że przynudzam, ale mam jeszcze pytanie. Jest gdzieś opisane jakie są szanse na znalezienie danego rodzaju itemu? To znaczy jaka jest szansa, ze wypadnie item magiczny, jaka jest szansa, na to ile bedzie mial dodatkowych statystyk itp.? I jaka jest np. szansa na wydropienie korony w akcie pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:33, blaiser napisał:

1. Nie wiem o co Ci chodzi
2. nie za bardzo się da dlatego jest ten system czyli cooldown aby nie robić tego podczas
walki(zresztą grałem dopiero kilka godzin.
3. używa tej broni jak masz ją w dłoni.
Chłopaki znów nam się udało zapchać serwer jak by co to mam battletag taki jak nick


Do battleTaga trzeba podawać #<numer> żeby był skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 18:35, Mohair napisał:

Czy wyskakiwanie błędu numer 303 jest normalne (tzn. wina stoi po stronie Blizzardu)
czy też jest coś nie tak z moim połączeniem z siecią?


Chyba 3003 :) Tak normalne serwery są wyłączone z tego co wiem Blizzard coś kombinuje, mają być włączone o 8:00 ale jakiego czasu to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się