Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dla mnie jest to drobne uproszczenie (jedno z wielu w porównaniu do D2).
To akurat nie jest takie złe, ale przeżyć by się bez niego dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:00, Drazok napisał:

Dla mnie jest to drobne uproszczenie (jedno z wielu w porównaniu do D2).
To akurat nie jest takie złe, ale przeżyć by się bez niego dało.

Przeżyć by pewnie się dało. Ale powiem Ci nie chciałbym znów w mieście widziec tych portali bo uwierz mi czasem tyle ich potrafiło stać podczas gry, że przez przypadek się nie w ten wchodziło co trzeba. Czasem wręcz to uwłaczające było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:08, Drazok napisał:

Z tymi portalami pewnie masz rację, ale dlaczego muszą one być darmowe ...

Oj weź już nie przesadzaj... Jasne, na samym początku gry w Diablo 2 można było mieć lekki problem z kasą, ale później to nie miało znaczenia. Koszt portali w porównaniu do tego co dało się zarobić to był pikuś. Jeden ballrun wystarczał, żebyś zapełnił sobie cały plecak pełnymi księgami z townportals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:08, Drazok napisał:

Z tymi portalami pewnie masz rację, ale dlaczego muszą one być darmowe ...

Zrzędzisz już jak stara baba wręcz czepiasz się szczegółów. Scrolle były fajne kiedyś. A one same dropiły dosyć często i były tanie jak barszcz w sklepach. Czyli prawie jak za darmo. Z resztą w świecie magii potworów i innych demonów głupiego "czaru" jak townportal pewnie nauczyłby się zwykły człowiek więc dlatego zrezygnowali z tej koncepcji jaka była w D2 i w sumie dobrze!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zajmowały więcej miejsca w ekwipunku (selekcja co zabrać, a co nie) tak jak inskrypcje. Była to mała drobnostka, ale mnie cieszyła. Nwm, was nie przekonam.

P.S.: Lubie sobie ponarzekać na coś co mi się nie podoba. D3 jest dobre, ale oczekiwałem ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:49, Miltek napisał:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#WPQVkg!ehU!aZc.aZ

Co sądzicie o takim buildzie pod rakiety ?

LOL xD skąd to niby ? :D Jak mogę pisać co o tym myśle jak ja nawet efektów tych skilli nie widziałem oraz jak te skille sprawują się w terenie i na mobach. Fajnie xD ludzie juz rozkminiają grę zanim wyszła hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:55, Drazok napisał:

Zawsze zajmowały więcej miejsca w ekwipunku tak jak inskrypcje, nwm, was nie przekonam.

A po co Ci coś co by zajmowało miejsce XD

Dnia 24.04.2012 o 22:55, Drazok napisał:

P.S.: Lubie sobie ponarzekać na coś co mi się nie podoba. D3 jest dobre, ale oczekiwałem
ideału.

Narzekać sobie możesz, nikt Ci nie broni. "Oczekiwałem ideału" heeh dobre. Ideału nie ma. Nigdy wszystkim nie dogodzi, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:58, Braveheart napisał:

Nigdy wszystkim nie dogodzi, proste.


Ale pojedynczym grupa da rade, dla mnei szkoda że ja nie jestem w tej grupie, jak ty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:49, Miltek napisał:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#WPQVkg!ehU!aZc.aZ

Co sądzicie o takim buildzie pod rakiety ?



Z bety tyle co da się przetestować to z tymi runami ten bola shot był słaby moim zdaniem.. a resztę ciężko ocenić bo nie da się po prostu.

Poza tym co to za rozkmina? Przeciwko mobom jedne skile będą dobre, a na areny pvp inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 23:03, Drazok napisał:

Ale pojedynczym grupa da rade, dla mnei szkoda że ja nie jestem w tej grupie, jak ty ;p

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło :P. Powtarzam jeszcze raz. Ideału nie ma :), A tych pojedynczych jak to określiłeś jest równie wielu, że również mogą stworzyć grupę :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:55, Drazok napisał:

P.S.: Lubie sobie ponarzekać na coś co mi się nie podoba. D3 jest dobre, ale oczekiwałem
ideału.

Nie ma czegoś takiego jak ideał. Diablo 2 było świetne, ale miało sporo problemów i niepotrzebnych rzeczy, które w tej chwili w szczególności widać.
Diablo 3 też zapowiada się genialnie, ale oczywiście ma problemy. Sam uważam, że system runów mógłby być lepiej dopracowany. Na przykład zostawić jak jest, że na poszczególnych poziomach odblokowujemy runy, ale żebyśmy mieli wybór jakie runy na jakim poziomie chcemy mieć. UI do skilli też jest beznadziejne, mogli znacznie lepiej się postarać. No ale jest nadzieja, że zawsze mogą w łatce lub dodatku to zmienić.

Ale brak scrolli z portalami ? Albo jak jeszcze niektórzy narzekają na brak scrolli z identyfikacją. To archaiczne rozwiązania. Scrolle ani nie były tzw. "gold sinkami", zajmowały niepotrzebnie miejsce. Tak samo ze scrollami identyfikacji. Po uwolnieniu Caina były kompletnie bezużyteczne, więc po co byłoby je przywracać do Diablo 3 ?
I jak ja się cieszę, że nie ma więcej tetrisa w ekwipunku... Nie wiem czy śmiać się czy płakać jak ludzie mówią, że to dodawało "głębi" grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 25.04.2012 o 00:08, Jeggred napisał:

I jak ja się cieszę, że nie ma więcej tetrisa w ekwipunku... Nie wiem czy śmiać się czy płakać jak ludzie mówią, że > to dodawało "głębi" grze.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Nie wiem nawet jak sklasyfikować takich ludzi hehe. "Malkontenci pełną parą" ? Mnie to ogólnie często wkurzało. A gadanina, ze ktoś się lubił bawić w tetrisa i układać itemy... oh come on co to za argument. =.=

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast "klasyfikować" pukniecie się w głowę i zrozumiecie że wasza racja to nie musi być ta słuszna i KOMUŚ po prostu podobały się inne rozwiązania. Co do identyfikacji to wsio ryba co do town portali każde rozwiązanie jest dobre jeśli nie jest zastosowane w idiotyczny sposób. Townportale w połączeniu z waypointami w D3 to rozwiązanie zastosowane właśnie idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok rozumiem.
Dla mnie każde uproszczenie względem d2 jest niepotrzebne. Wy macie trochę inne zdanie i dobrze.
Jak bym po prostu dodał super grafikę, nową historię i nowe umiejętności do d2 aby powstał d3.
Taki jest mój ideał w tej kategorii gier.

@Braveheart
Niektórzy lubią tetrisa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, te tp w Diablo 3 są imo lepsze ponieważ utrudniają rozgrywkę (tak!). W D2 zawsze praktycznie mozna było sobie stworzyć portal i uciec, wyleczyć się i naprawić sprzęt. Tu jest o trudniej bo najpierw trzeba uciec od hordy potworów. No i to, że portale są używane od razu, wymusza mechanikę flag. I nie rozumiem stwierdzenia, o idiotyczności TP i WP w Diablo 3 skoro są prawie indentyczne jak w Diablo 2, prócz natychmiastowego używania portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 11:26, Drazok napisał:

Jak bym po prostu dodał super grafikę, nową historię i nowe umiejętności do d2 aby powstał
d3.

Jak ja się cieszę, że to nie ty tworzysz tą grę. To by było Diablo 2.5 a nie Diablo 3.
Jak tak lubisz przestałe mechaniki z lepszą (?) grafiką to może powinieneś zainteresować się Path of Exile.

Dnia 25.04.2012 o 11:26, Drazok napisał:

Kwestia interpretacji.

W takim wypadku drzewko umiejętności z Diablo 2 jest uproszczeniem względem Diablo 1 bo nie trzeba szukać ksiąg z czarami. Skrzynka w Diablo 2 jest uproszczeniem względem Diablo 1 bo niewymaga takiego kombinowania co zostawić a czego się pozbyć. Waypoint w Diablo 2 są uproszczeniem względem Diablo 1 bo możesz dotrzeć do dowolnej lokacji znacznie szybciej niż miało to miejsce wcześniej. Dodanie biegania do Diablo 2 można nazwać uproszczeniem względem Diablo 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się