Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Na przykład automatyczne rozdawanie atrybutów. Ludzie tego nadużywali w Diablo 2, ładowali wszystko w żywotność każdą postacią i niektórymi jeszcze zwinność pod blokowanie. Są jeszcze te nieszczęsne zwoje indentyfikacji które były całkowicie bezużyteczne. Bannery siłą rzeczy stały sie potrzebne bo nie można już dowolnie stawiać portali. A TP i Skille wbrew pozorom nie są uproszczeniem a usprawnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 11:54, Jeggred napisał:

Path of Exile.

Ok, pewnie to coś dla mnie.

Nie grałem w d1 ;p
Bieganie jest naturalne, co innego życia wypadające z przeciwników.
Odnośnie teleportów to mogę ustąpić ... to aż takie ważne nie jest.
Skille to kwestia gustu, z księgami to bardziej hardcore; ale wszyscy mają te same skille i zawsze, za darmo, mogą je zmienić to bardziej casual.

@Fanagir
Dla mnie nowe skille to nadmierne usprawnienie.
Banery też nie są konieczne, na początku bety, jak nie wiedziałem co one potrafią, sam ze stałych portali dobiegałem do drużyny. Wiele czasu to nie zajmowało. Mimo wszystko to też nie jest takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pytanko dotyczące skilla Shadow Power u DH w build makerze, który ktoś tam wyżej podawał leczy nas on o 20% zadanych obrażeń, a w spotlight''cie przyspieszał znacząco attack speed. Która z tych wersji jest porpawna? Czyżby już znerfiony został mój ulubiony skill? D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zanim zagrałem w betę to bardzo martwiłem się czy to nie będzie prosta gra dla casuali. Po zagraniu i przetestowaniu tego przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że wyszło jednak na lepsze. Jedyna sprawa która dalej mi przeszkadza to ta cholerna grafika. Nie chodzi nawet o to, że jest przestarzała tylko sam styl. To pasuje bardziej do warcraftów, do diablo pasowałaby bardziej realistyczna grafika, bardziej brutalna. Muzyka to w sumie też nie do końca to samo co wcześniej, to tak jakby w filmach wyrzucili Hansa Zimmera i dali jakiegoś przydupasa. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:28, Conficker napisał:

Heh, pytanko dotyczące skilla Shadow Power u DH w build makerze, który ktoś tam wyżej
podawał leczy nas on o 20% zadanych obrażeń, a w spotlight''cie przyspieszał znacząco
attack speed. Która z tych wersji jest porpawna? Czyżby już znerfiony został mój ulubiony
skill? D:

Te spotlighty były robione już jakiś czas temu, na starych buildach. Chociażby w spotlight mnicha masz pokazane jeszcze runy w ekwipunku i staro wyglądającą ikonkę townportal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę narzekam tutaj dużo, ale głównie mi się nie podobają tylko 2 rzeczy:
-Grafika
-System Skilli
Reszta to nieistotne drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się przyczepiliście do tej grafiki jak dla mnie jest bardzo dobra, może nie jest jakaś wybitna ale przynajmniej nie trzeba mieć kompa z kosmosu, a co do cukierkowości to jakoś jej nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:30, MadoY napisał:

Co się przyczepiliście do tej grafiki jak dla mnie jest bardzo dobra, może nie jest jakaś
wybitna ale przynajmniej nie trzeba mieć kompa z kosmosu, a co do cukierkowości to jakoś
jej nie zauważyłem


Wiesz to już jest czepialstwo, ale nic na to nie poradzimy. Graficznie mi się podoba, gra oddaje klimat a i potworki zabija się z przyjemnością i o to tutaj chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:30, MadoY napisał:

Co się przyczepiliście do tej grafiki jak dla mnie jest bardzo dobra, może nie jest jakaś
wybitna ale przynajmniej nie trzeba mieć kompa z kosmosu, a co do cukierkowości to jakoś
jej nie zauważyłem

Mnie się bardziej podobał oszczędny i mroczny styl D2, ale może to kwestia po prostu innego silnika. Bardziej odpowiadał mi też szary i "kamienny" interfejs.

Grafika grafiką, ale gdzie jest ognisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:12, Drazok napisał:

Nie grałem w d1 ;p

Błąd!, który zawsze można naprawić.

Dnia 25.04.2012 o 12:12, Drazok napisał:

Bieganie jest naturalne, co innego życia wypadające z przeciwników.

A właśnie dobrze. Bo jest to dynamiczne uleczanie. Zauważ fakt, że potiony i tak czy siak masz działają podobnie jak rejuvki z D2 [Wzmocnienia] w 1 kratce możesz mieć aż ich 100 to źle ?.... Nie trzeba już wypijać hektolitrów potionów, z których potem się i tak nie korzystało bo praktycznie przywracały zdrowie za wolno... ehhh

Dnia 25.04.2012 o 12:12, Drazok napisał:

Odnośnie teleportów to mogę ustąpić ... to aż takie ważne nie jest.
Skille to kwestia gustu, z księgami to bardziej hardcore; ale wszyscy mają te same skille
i zawsze, za darmo, mogą je zmienić to bardziej casual.

A w przypadku Diablo 2 każdy miał inne skille ? :>

Dnia 25.04.2012 o 12:12, Drazok napisał:

Banery też nie są konieczne, na początku bety, jak nie wiedziałem co one potrafią, sam
ze stałych portali dobiegałem do drużyny. Wiele czasu to nie zajmowało. Mimo wszystko
to też nie jest takie ważne.

Wiele czasu nie zajmowało bo to beta ale jednak z buta sam drałowałeś i po co ?.. :P
Mówiłeś, ze ktoś lubi tetrisa ok. Jak lubi to niech w niego gra...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe śmieszy mnie to narzekanie na grafikę w Diablo III. Młodsi pewnie nie pamietają, ale jak wychodziło Diablo II to też wszyscy narzekali na grafikę - a to, że przestarzał, a to, że mało szczegółowa i w ogóle efekty do d... Efekt? Miliony sprzedanych kopiii i żywotność sięgajaca juz ponad dekadę. Jak widać historia lubi się powtarzać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:29, HumanGhost napisał:

Hehehe śmieszy mnie to narzekanie na grafikę w Diablo III. Młodsi pewnie nie pamietają,
ale jak wychodziło Diablo II to też wszyscy narzekali na grafikę - a to, że przestarzał,
a to, że mało szczegółowa i w ogóle efekty do d... Efekt? Miliony sprzedanych kopiii
i żywotność sięgajaca juz ponad dekadę. Jak widać historia lubi się powtarzać. ;]

Właśnie :D
Tylko wiesz, problem polega na tym, że ci młodsi o których wspomniałeś albo ci starsi mogą właśnie nie wiedzieć tej rzeczy. Że właśnie Diablo 2 w dniu premiery było również przestarzałą grą technologicznie i mogło wyglądać lepiej.
To samo jest w przypadku D3 :).
Jednak BN a raczej CBN zjednoczył i nadal jednoczy graczy z całego świata.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:29, HumanGhost napisał:

Hehehe śmieszy mnie to narzekanie na grafikę w Diablo III. Młodsi pewnie nie pamietają,
ale jak wychodziło Diablo II to też wszyscy narzekali na grafikę - a to, że przestarzał,
a to, że mało szczegółowa i w ogóle efekty do d... Efekt? Miliony sprzedanych kopiii
i żywotność sięgajaca juz ponad dekadę. Jak widać historia lubi się powtarzać. ;]


Grafika czy stara czy nowa to akurat mało ważne. Chodzi o to jak wygląda a nie, czy jest brzydka. Naprawdę można tam położyć kucyki Ponny i śmiać się do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:54, vegost napisał:

Grafika czy stara czy nowa to akurat mało ważne. Chodzi o to jak wygląda a nie, czy jest
brzydka. Naprawdę można tam położyć kucyki Ponny i śmiać się do woli :)

Weź człowieku przestań gadać takie bzdury bo to aż śmieszne się robi. Kucyki Pony wsadzić można owszem ... ale wiesz gdzie ?? W Torchlighta 2. Tam by się nadawały idealnie. Jestem właśnie po tym intro co teraz newsa gram.pl dało... jakże kreskówkowego intro rodem właśnie dla kucyków Pony o których wspomniałeś.. Cała ta gra wygląda jakby była rysowana i robiona dla 10 latków. Czysty Cartoon Network. A ludzie narzekają na cukierkową tudzież "baśnową" grafikę w D3. Wolę już tą "baśń" niż rysunki. Oglądając to intro czułem się jakbym właśnie oglądał kreskówkę z Cartoon Network... ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:02, Braveheart napisał:

Weź człowieku przestań gadać takie bzdury bo to aż śmieszne się robi. Kucyki Pony wsadzić
można owszem ... ale wiesz gdzie ?? W Torchlighta 2. Tam by się nadawały idealnie. Jestem
właśnie po tym intro co teraz newsa gram.pl dało... jakże kreskówkowego intro rodem właśnie
dla kucyków Pony o których wspomniałeś.. Cała ta gra wygląda jakby była rysowana i robiona
dla 10 latków. Czysty Cartoon Network. A ludzie narzekają na cukierkową tudzież "baśnową"
grafikę w D3. Wolę już tą "baśń" niż rysunki. Oglądając to intro czułem się jakbym właśnie
oglądał kreskówkę z Cartoon Network... ;/

Pozdrawiam.


To ty przestań bronić do upadłego tej zabawnej grafiki bo ona warta tych starań nie jest. Dla mnie jak i dla innych grafika jest przezabawnie kolorowa, że własnie nadają się tam postacie z cartoona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:06, vegost napisał:

To ty przestań bronić do upadłego tej zabawnej grafiki bo ona warta tych starań nie jest.
Dla mnie jak i dla innych grafika jest przezabawnie kolorowa, że własnie nadają się tam
postacie z cartoona :)

mieli nałożyć artystyczny czarno-biały filtr, żebyś czuł się usatysfakcjonowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:06, vegost napisał:

To ty przestań bronić do upadłego tej zabawnej grafiki bo ona warta tych starań nie jest.
Dla mnie jak i dla innych grafika jest przezabawnie kolorowa, że własnie nadają się tam
postacie z cartoona :)


Skoro grafika Tobie nie pasuje nie kupuj gry, nikt Ci nie każe... Mimo wszystko założę się, że 15 maja większość osób, które marudzą i tak nabędzie tę grę... To zaczyna się robić już nudne ta ciągła kłótnia o grafikę, jest jak jest, nie wszystkim musi się podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:11, Robertcik1 napisał:

mieli nałożyć artystyczny czarno-biały filtr, żebyś czuł się usatysfakcjonowany?


Nie, powinni zrobić tak jak być powinno :) Czyli dobrze. A nie abstrakcyjnie kolorowo.

@Isildur po to jest dyskusja, żeby dyskutować. Ten temat zawsze będzie się przewijał jak rolka toaletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się